Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    köszönöm az adat pótlását, így be tudtam nézni Hozzád.
    A Raktáradban az "Anyagok előállítása" részleg van közel telített állapotban, erre figyelmeztet a kis sárga harang a sorban:
    upload_2023-11-29_23-27-49.png
    A Luxus humuszból is többet tároltál be, mint amennyire a jelenlegi szinteden szükség lenne, nemcsak a Nagy szerszámkészletből.
    Indítsd el az Átalakítóban az Újrahasznosítást, próbálj meg minél több darabot ezekből felhasználni.
    Tudsz készíteni Meggyfákat is az Előállítóhelyen, azzal is tudod csökkenteni a raktárkapacitást, mert elhasználsz az Alap faanyagból és az Alap humuszból.
    Ennek a tárolónak a kapacitását a 18. szint elérésekor fogod tudni bővíteni, így a jövőben figyelj rá, hogy olyan dolgokat gyárts, amire szükséged van a jelenlegi szinteden.
    Sok sikert!
     
  2. an-csika

    an-csika Törzsjátékos

    sadrika97 írta:
    Császári trón, Királyi trón, Lidérc lovacska


    Szia!

    Nyüzsgő hangyaboly is ad trágyát.
     
  3. (-ufo-)

    (-ufo-) Utánpótlás-írogató

    Köszi a segítséget.
    Ha kiválasztom a Meggyfa készítést nem jelenik meg az előállítás gomb. Igy nem tudok Meggyfát előállítani.
     
  4. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Kiváltottad már a meggyfát ? ha ,igen akkor esetleg nincs zöld üzemanyagod, az is kell a meggyfához
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  5. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Bölcsesség ösvényén ki kell előbb váltanod a Meggyfa építési tervét. Ehhez szükséged lesz 1 db Arborista jelvény - 1. szint jelvényre:
    upload_2023-11-30_9-13-18.png
     
  6. juvika

    juvika Junior szaki

    Szia! Vadkörtét szeretnék de nem tudom hogy lehetne beszereznem? Szeretnék fához jutni.
    Köszönöm
     
  7. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    a Vadkörtefa 2023. szeptemberben került játékba, a "Napkő" talányos fából fejlődhetett ki először. A most játékba került "Larimár" talányos fából is kifejlődhet.
    Figyeld a jövőbeni eventeket, szezonokat, ott is biztos lesz előbb-utóbb lehetőséged szerezni ilyen fát, akár Talányos fából bontva, akár lehet a Vadkörtefa is nyeremény, ahogy azt az utóbbi időben bejött új titokfák/titokólak kapcsán tapasztalhattuk.
    Itt olvashatsz róla bővebben:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/titokzatos-csemete-rejtelmei-farm.2114/page-3#post-1346100
     
  8. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Járnitanuló

    Sziasztok:
    Gyopárvölgybe megyét alpesifenyö tobozt hogy tudom el kezdeni?
     
  9. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    az Alpesi vörösfenyő az 5. szinttől érhető el a Gyopárvölgyben. Ha elérted ezt a szintet, akkor a Bölcsesség ösvényén ki kell váltanod az Építési tervet, ezt követően tudsz fát az Előállítóhelyen gyártani.
    Itt találsz információt a Gyopárvölgyről:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/
    Ha nem erre irányult kérdésed, akkor kérlek fogalmazd meg pontosabban.
    Ha ellenőrzést szeretnél kérni a farmodon, akkor pedig kérlek hozz Farm nevet és Farm ID-t.
    Köszönöm
     
  10. Enci-Jozsi

    Enci-Jozsi Járnitanuló

    Szia igen el értem az 5 ös szintet kérek segitséget
    Enci-Jozsi ID:6324774
     
  11. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    sokkal többet nem tudok javasolni, mint amit előzőleg írtam.
    Menj be a Bölcsesség ösvényére, a Feloldás fülön a lenyíló listából válaszd ki a Cseresznyefákat, és akkor megjelenik a Meggyfa építési terve a legalsó körben. A kiváltáshoz szükséged lesz 1 db Arborista jelvény - 1. szint jelvényre:
    upload_2023-11-30_16-0-46.png

    A jelvény elkészítéséhez menj be a Gyártói jelvények fülre és adj be 11.000 értékben Alpesi sárgabarackot.

    upload_2023-11-30_16-2-3.png
     
  12. mdi1

    mdi1 Törekvő

    A gyopárvülgy feladatainál van gondom.
    Feladat: Növeld a tárolókapacitást. Elhasználódó.
    Növeltem, de ott maradt a feladat.
    mdi1
    ID: 1758543
     
  13. Manocska74

    Manocska74 Utánpótlás-írogató

    Szia!

    Nemes74
    ID:57430376

    Nem sértésnem szántam.De sajnos nem mindig írja jóvá.
    Ahogy most sem íta fel a csengőpengőt.Ebben a pillanatban arattam le,75.110.344 cspm volt,és maradt is
    a 200 cspt nem írta jóvá sajnos. :(
     
  14. Swallow

    Swallow Mindentudó orákulum

    Szia!

    Ellenőrzésem alapján:
    75.110.144 csengőpengőd volt, majd 2023-11-30-án 18:24:22-kor arattál 200 csp-t és lett 75.110.344 csengőpengőd.
     
  15. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    eddig 3. szintet frissítettél, Alice összesen 4 fejlesztést kér a 23. feladatban.
    upload_2023-12-1_9-34-10.png

    Erre a 28. szint elérésekor lesz lehetőséged, addig Alice várakozni fog a Főtéren:

    upload_2023-12-1_9-33-15.png
     
  16. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Szia!
    Akkor most egy "elmaradt" fejleszztést csináltam.
    Köszönöm a választ.
     
  17. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Sziasztok!

    A napraforgódombon működik a fák altatása?
     
  18. Pokimoki72

    Pokimoki72 Fórum veteránja

    Szia.
    Saját tapasztalatom szerint működik.
    Nagy nullázás előtt nem léptem be 4-5 napig oda, majd némi Pp, és 1210 zöld csepp jött/fa.
    Nem vagyok egy fa nagyhatalom, konkrétan 12 fáról jött kb 70ezer zöld.
     
  19. Sagittarius69

    Sagittarius69 Fórumgróf

    Szia!

    Ez jó hír, köszi!
     
  20. phpmaster

    phpmaster Fórumszaki

    Sziasztok sajnos olvasom hogy sok embernél nagyon lassú a játék vagy még rosszabb van akinél nincsen semmi probléma , ez miért van , vagy lehet tenni ellene valamit ?
     
    rjolka kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.