Általános témák alfórumból archivált kérdések és válaszok

Kategória: 'Segítség archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 30.11.13.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
?

Melyik a népszerűbb állatcsoport?

  1. A normál Farmerama

    0 szavazat
    0.0%
  2. A megújuló Bahamarama

    0 szavazat
    0.0%
  3. Semelyik mindkettő béna

    0 szavazat
    0.0%
  4. A különböző Eventeken létrejövő állatok(vagyis a tenyészettek)

    0 szavazat
    0.0%
Több válasz kiválasztása lehetséges.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Kedves szupermuter51,

    Nagyon örülök, hogy végül megtaláltad.
    Kellemes hétvégét Neked is! :)
     
  2. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Sziasztok !
    Segítséget kérek, a Prémiumom nem működik egy hete.
    Amikor csütörtökön írta a modi, hogy helyre állították ezt a hibát, többeknek nem müködött velem együtt,én jeleztem, hogy nálam nem állt helyre.
    Javasolta hogy forduljak a Supporthoz, amit meg is tettem, még csütörtökön írtam nekik.
    Eltelt 3 nap, az automata válaszon kívül semmi más nem történt.
    Kérdezem, mit csináljak ? írjak újra a Supportra ? úgy tudom a dupla tickettet nem nagyon szeretik.
    Fizetett szolgáltatásom van, és egy hete minden előnyétől elesem.
    Köszönöm a választ, ha kapok.
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia Ágianyu,

    Nem maradt észrevétlen a kérdésed.
    Továbbítottuk az illetékesekhez.
    Köszönöm a türelmedet. :)
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  4. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Sziasztok! Megnéznétek, hogy eddig 2 tápot vont-e le a rendszer? Most néztem és annyit mutatott, mikor már tenyésztettem. Most ráfrissítettem és csak 1 tápot mutat. Eddig akkor miért vont le 2-t? Gazda: barracuda117000 ID: 56809331
     
  5. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Minden rendben.
    Kollégám ellenőrzése szerint 1 tápot vont le a rendszer minden elindított tenyésztésedért.
    1432 tápról indultál ma és 905 tápod van jelenleg.
    (Én egyébként most is 1 tápot látok a tenyészházikómban.)
    Még 22:00 óráig tart az akció.
     
    barracuda117000 kedveli ezt.
  6. barracuda117000

    barracuda117000 Haladó

    Most azért látni 1 tápot, mert frissítettem. Nem tudom mikor indult az akció, de a páromnál 1 tápot láttam, ezért gondoltam, hogy frissítek. Köszönöm, hogy megnézted! Jó éjt!
     
    Othep kedveli ezt.
  7. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Igazán nincs mit!
    Reggel 10:00 óta van akció.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/szuper-akciós-nap.24279/

    Jó éjt Neked is! :)
     
  8. vargamarika

    vargamarika Aktív író

    Sziasztok!Az volna a kérdésem,hogy hogyan tudom megoldani azt, ha elrontom a tenyésztést mert elfelejtettem betenni a szupertápot és elindítottam 100 tenyésztést? Van e lehetőség arra,hogy egyszerre pótoljam és ne kelljen egyenként bepötyögnöm! Tudom figyeljek oda de azon kívül,megoldható e? Válaszotokat köszönöm.Üdvözlettel vargamarika
     
  9. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Szupertáp nélkül nem tudsz tenyésztést indítani.
    Egyszerre több állatot pedig csak tenyésztőrobot használatával tudsz indítani.
     
  10. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem a bájitalra gondolsz? :)
     
    Othep kedveli ezt.
  11. vargamarika

    vargamarika Aktív író

    Ezer bocsánat!!! A bájitalra gondoltam és azóta megkerestem az enciklopédiában és meg találtam,hogy csak egyenként lehet!!!Elnézést kérek figyelmetlenségemért!További szép estét kívánok.
     
    Dolphin, Othep és zsani_apja kedveli ezt.
  12. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Olvastam, hogy aki az RTL-en regisztrált, ajándékokat kapogat. Bizonyára buta kérdés, de át lehet oda regisztrálni a meglevő farmmal?
     
  13. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ha nem az RTL felületen regisztráltad a farmodat, akkor a nekik járó ajándékkódot nem tudod felhasználni. A farmot "átregisztrálni" nem lehet. Egy adott farm regisztrációja egyszeri dolog, nem módosítható.
    Megértésedet köszönöm!
     
    Lenczy és Sali~*.* kedveli ezt.
  14. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Sziasztok. Segítséget szeretné kérni Gyopárvölgyit.. hiába teszem be a faterméseket az átalakítóba, ha szüretelek, rögtön ajándékokat von meg. Raktárat még nem tudok bővíteni, mert csak a 17-s szinten vagyok... Köszönöm szépen
    Zsuzsikan, ID:51687563
     
  15. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Nem tudom mit értesz ajándékok megvonása alatt? Kérlek menj be a raktáradba és ott nézd meg, hogy az EGYÉB fül alatt /itt vannak a felröppenők/ esetleg nincs-e telítve a tárolási kapacitásod? Ha igen, akkor vagy felhasználod, vagy odaadod a megrendelőknek, vagy törlöd amelyikből több van. Így tudsz helyet készíteni az új felröpiknek.
     
  16. Zsuzsikan

    Zsuzsikan Fórum biztosa

    Köszi a választ. A fatermékeket ha leszedem, nem ad pl. virágzó ágat, stb. Az átalakítóba már pakoltam be kétszer is faterméseket, így viszont a megrendelőket nem tudom kiszolgálni.
     
  17. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Nem a fatermések runád tellett be, hanem amit írtam a felröpik nem gyűlnek, hanem elvesznek, mert telített, vagy közel tele van a Raktár - Egyéb kategória. Ha megnézed meg tudsz győződni róla. Ezért aratáskor már nem tudja a rendszer eltárolni, tehát elveszik!!! Ezért, amelyik röpiből több van abból törlök valamennyit, hogy legyen annak helye amelyikből viszont kevés van és a megrendelők is kérik.
     
    Zsuzsikan, Sylja és szöszi50 kedveli ezt.
  18. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    Köszönöm! Én is így gondoltam, de szerettem volna megerősítést kapni.
     
  19. Dolphin

    Dolphin S-Moderator Team Farmerama HU

    Szia,
    ellenőrzésem alapján a Raktáradban az Egyéb tároló teljesen telített (ahogy azt Játékostársad is írta Neked), ezt a piros kisharang is jelzi számodra. Jó hír viszont, hogy van lehetőséged a bővítésre, hisz zöld a gomb. Szükséged lesz hozzá egy Arborista jelvény - 3. szint jelvényre, aminek előállításához szükséged lesz a megfelelő gyümölcsökön túl 2 db Arborista jelvény - 2. szintre is. Ha ezek nem állnak rendelkezésre, akkor vagy használj fel a Főkulcsból gyorsan sokat, vagy törölj belőlük, mert így tényleg nem tudsz olyan felröpiket gyűjteni, amire szükséged lenne.
    Ami még látszik, hogy az Elhasználódó és a Fatuskó tárolód is közel telített, erre figyelmeztet a két sárga csengő. Használj fel belőlük, itt végső esetben törölj csak.
    A Gyopároson fontos arra figyelni, hogy amit begyűjtünk, legyártunk, azokat felhasználjuk, s mindig olyan dolgokat gyártsunk, amire szükségünk van. Itt a Raktár fala nem "gumifalú", mint a Pajta fala a farmon, itt nem lehet gyűjtögetni :)

    upload_2023-12-5_7-43-51.png

    Innen hoztam a lenti képeket:
    https://board-hu.farmerama.com/threads/gyopárvölgy-Általános-tudnivalók.23079/

    upload_2023-12-5_7-46-48.png

    upload_2023-12-5_7-47-26.png

    Sok sikert a tárolód ürítéséhez, és az egyensúly megtaláláshoz, hajrá!
     
    Zsuzsikan, Sylja, Sali~*.* és még 1 ember kedveli ezt.
  20. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Csak nekem lassú és nehéztes a játék, vagy másnak is? Nem lenne vígasz, de unom már ezt a töketlenkedést....
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.