Visszajelzés Április bolondja 2017 - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. demeter03

    demeter03 Törzsjátékos

    A felröpi...... Szerintem megint túlméretezték.... bár most 5 területről gyűlik....
    Bontsak, vagy ne.... Szerintem az a jó, ha növénnyel várom, s néhány megszokott fával, esetleg óllal...
    Nálam a csak fázás valahogy nem jön be... nem ad sokat, s nagyon sokáig tart a rendezkedés...
    A növény sok, de 5 területen letermelhető.... napi 2 aratással is 5 nap alatt elkészül...
    Mindenkinek jó játékot!

    Ui: a locsolás minden mezőn felnöveli a tartozást? Ugye a rabnak nem kell visszafizetni?
     
    Melan, meszimarsi, ada77201 és 7 más kedveli ezt.
  2. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Egyszerűen tetszik az event.

    Napi 3 aratással 2 nap és a kezdés délutánja.:D 6 és fél teljes aratásból meglesz a gaz. Szinte a felröppenő is meglesz akkorra.

    Elég nagy lesz a tartozás a nem prémium gazdáknak, vetésenként be fogunk 300-at gyűjteni csak a víztartály használatából.xD
     
    Melan, jólóbarát, Cyra65 és 19 más kedveli ezt.
  3. tanyasinagyi47

    tanyasinagyi47 Haladó

    Sziasztok
    Ezt megcsinálom, a hagyományos ültetős módszerrel, 1x1-en csatni, répáskenyér, cukkinis almatorta, tavaszi koszorú, stb, rekeszek számától függ a fogyasztás. Leghosszabb érési idejű növénnyel várom az eventet, meg fákkal. Valószínű, hogy éjszakára is hosszút ültetek, hagy jöjjenek a felröppenők. Az ajándékokat akkor is megkapjuk, ha nem találjuk el a nyerő kagylót. Ez egy jó dolog, nem szeretem, ha a megtermelt cuccom kárba vész. A felhősor úgy érzem elérhető, csak végső esetben szupertrágyázok, vagy ha megunom a lassú termelést.
     
    Melan, holdbarát, meszimarsi és 9 más kedveli ezt.
  4. Tomo1976

    Tomo1976 Törekvő

    Sziasztok !!! Lehet , hogy én nem olvastam át kelőképpen az eventismertetöt , de felröpik bármiből jöhetnek ? Mindenkinek sok sikert az eventhez és persze minél több felröpit ! Sziasztok Gazdik és szép tavaszias napot nektek :)
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    A csokiérme meglepetés az az előző event felhősorára lesz a 2. kitehető.
    Ha autóval mennek a köszöntők vigyázz nagyon nehogy véletlenül baleset érjen. xD
     
    Melan, marcsi152, meszimarsi és 20 más kedveli ezt.
  6. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Kiegészítettem, mert raktárházak és egyebek miatt úgy gondolom, hogy a gazdák többsége, kb 2000-2200 gaz hozamot fog elérni 1x1en. A fullos 1x1 opció a többségnek hétvégi elfoglaltság lehet, aratógéppel, mindennel.
     
    Melan, Netudki50, marcsi152 és 15 más kedveli ezt.
  7. Zolecs

    Zolecs Fórummogul

    Jó kis event lesz ez szerintem, akad pár értékes nyeremény :)

    Jól értelmezem hogy lehetetlen lesz eltalálni hol a piros?

    Egyébként a bahán 20órás fákkal, a farmos területeken pedig mosómedvékkel, teknősökkel ,tojástojókkal, a széleken pedig szegfűvel várom az eventet :)

    Sok sikert mindenkinek!
     
    meszimarsi, Gio, csio70 és 9 más kedveli ezt.
  8. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Azért jár szankció ha a fákról áttérek földre 1x1-re majd esetleg 2x2-re? :)
     
    meszimarsi, osztrak12, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  9. feki13

    feki13 Fórum bárója

    Szia Csocso! :)

    Megmosolyogtattál :D Igen fiatal vagyok, meg még olvasni se tudok...minden terület játszik :D Úgyhogy elnézésedet is kell, hogy kérjem :D Megyek inkább kapálni! :D

    Én már nem értek semmit, majd a kezdésnél kiderül :D
     
    Melan, meszimarsi, Gio és 12 más kedveli ezt.
  10. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Bizony, jól kitalálták nekünk.Ha locsolok,azért,ha nem locsolok azért.
     
    holdbarát, meszimarsi, osztrak12 és 7 más kedveli ezt.
  11. zotmar

    zotmar Fórum ismerője

    Szia
    Vizet vehetel akkor is ha nem kattintasz a viztartályra:
    Ha meg van nyitva a vetőgép és nullát mutat a viz szintje, elég ha csak rákattintol locsoláskor a vizcseppre, már veheted is a vizet. Kiváncsi leszek, igy is tartozás lesz a vége?:)
    Ha igen, nekem lűttekxD. Mire egy 200as tartályból végiglocsolok 5 területet, rámegy a gatyám isxD
     
    Melan, -orgona-, meszimarsi és 21 más kedveli ezt.
  12. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    De azok nem 6 órás növények voltak,ha jól emlékszem!;)
     
    meszimarsi, emocy91, stellácska26 és 8 más kedveli ezt.
  13. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Megpróbálom eltalálni.:D Valamikor unalomig játszottam az itt a piros, hol a pirost, de már lehet berozsdásodtam.:eek:

    Nem várnám ólakkal az eventet, mert abból kevés felröppenő jöhet. Tojástojót a farmon tartani pedig kész ráfizetés.:eek:
    3 tyúkot+tápot eszik és 24 óra alatt ad 1 tojást. Kiteszel 2 tyúkólat vagy egy narancs tyúkot, a tyúkot eladod és az árából megveszed a tojást. 2 óra alatt letudtad.
     
    Melan, holdbarát, Cyra65 és 25 más kedveli ezt.
  14. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    • Tematikus felhősor : eventen nyerhető dekorok és egy darab szabadon választott 2X1-es dekor helyezhető fel rá.: Vészhelyzeti fánk; Nem csalás, nem ámítás; Pénznyomtatás. Kukori80, a csokiérme rendben,másik felhősor, de én erről beszélek
     
    meszimarsi, Gio és missuzy_53 kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Mi lesz a vége???? Negatív KHR listára kerülünk a Farmbanknál:pxDxDxDxD
     
    Melan, holdbarát, Cyra65 és 19 más kedveli ezt.
  16. nevada007

    nevada007 Fórum hercege

    Szia!
    Ez rávezetés hogy vegyél prémium csomagot és akkor nem kell vizet vásárolni (van itt ész ahogy a nagy ho ho ho horgász mondaná) csak pénze legyen az embernek majd a BP-talál neki helyet:(
     
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Volt olyan event, amelyben 4 órás és 8 órás növénnyel dolgoztunk.

    Az eventismertetők alfórumban a képregények eseményeinél kutakodhatsz ... :) Találsz szerintem cáfolatot a magad mondatára.
     
    Melan, .hugi80.1, meszimarsi és 10 más kedveli ezt.
  18. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Volt egy képregény event, ami olyan sok növényt kért, hogy muszáj volt kihagyjam. Hiába osztottam-szoroztam, sehogy nem tudtam volna letermelni a rendelkezésemre álló idő alatt, pedig csak 2-3 aratás maradt volna ki az egész event alatt. Akkor nagyon rosszul esett, mert egy évekig tartó, minden eventet teljesítő sorozatot szakított meg. Szóval az az event, amit 2 nap alatt csak vizet használva be lehet fejezni, nagyon lazának mondható.
     
    Melan, Cyra65, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Erre az új felhőre a 3 kitehetőt kell rakni amit most kapunk. Én csak 3 helyet látok a felhőn, nem tudom miért van írva a szabadon válaszott.
     
    Melan, meszimarsi, Gio és 9 más kedveli ezt.
  20. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Lehet,de ez már olyan rég volt,hogy azóta a hamut is mamunak mondom!xD
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.