Visszajelzés Április bolondja 2017 - Eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 29.3.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Ha az első oldalra fáradnál többet is találnál.

    Mindenki egyet csinált.
     
    Melan, zotmar, marcsi152 és 23 más kedveli ezt.
  2. simi1955

    simi1955 Haladó

    Sziasztok!

    Ha nekem a menyét végig a fülembe dúdolja
    a Volt egyszer a vadnyugatból

    a játszd nekem a halál dalát, akkor is megcsinálom.

    április1-i event, jó event!


    Mindenkinek sok röpcsit, és nevetést!
     
    kkcsászár, holdbarát, zotmar és 26 más kedveli ezt.
  3. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Az elso oldalon Tamas leirta mennyi eventnoveny es felropi kell, csak el kellene olvasni ;)
     
    Lillapilla73, zotmar, meszimarsi és 16 más kedveli ezt.
  4. iboly54

    iboly54 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Nagyon tetszetős, mókás evetet kaptunk :)
    Hozok egy összesítőt, hogy mit is kapunk a sok bolondozás melléxD és az már nem vicc:p
    Szupertáp: 15 db :(
    TP x szint : 425 ( 175 + 250 )
    BTP x szint: 150
    KK : 130
    Sz.trágya: 50
    Titikfa: 8 ( 3 kaukázus és 5 kokkaidó)
    Csillag: 12
    XL barkács: 1
    Talányos tenyészet:8 (3 kobalt és 5 palládium)
    Bájital: 30
    AB: 5 :)

    és + a felhősor a 3 kitehetővel, + a csokiérme az édes meglepetés felhőre
    Remélem semmit nem hagytam ki :)
    Hogy jól fogunk szórakozni, az már biztos;)
    Jó szórakozást! ;)
     
    Melan, Lillapilla73, holdbarát és 40 más kedveli ezt.
  5. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Most néztem meg a kiírást.A zölddel írottak kissé bezavartak, de kitisztult az elmém és azt nem veszem figyelembe.Tényleg nem egy nehéz event,2 nap? Aki azt írta,nem sokat tévedett. 5 terület sem kell hozzá,legalább is én csak 4 területen ültetek. Kb 8 ültetés elég is lesz.Sok felröpit mindenkinek.
     
    Melan, zotmar, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  6. Baby72

    Baby72 Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    A sok olasz köles és csipkebogyó után, igazi felüdülés lesz számomra a csapdavirág:). A farmos területeken 1x1-ben lóherével várom az indulást, hogy szerencsém legyen.;)
    Már látom lelki szemeimmel amint 0 percezik a gazda és egyre nő a tartozása:D:D.A moderátor csapat nagyon unatkozhat vagy csak szeretik a kihívásokat? Mennyi panaszkodó lesz, hogy minél többet ültet, annál jobban nő a tartozásaxDxDxD.
    Mindenkinek sok ékkövet, szép napot!:)
     
    Melan, holdbarát, zotmar és 29 más kedveli ezt.
  7. baksaiedit55

    baksaiedit55 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok!

    Tamás már meg csinálta az első oldalon: "Találtam valahol, egy régi, rozzantnak kinéző számológépet, az alábbi értékek jöttek ki.
    25 ékkövekkel teli zsák amihez szükséges az event teljesítéséhez. Ehhez 1.000 csillogó ékkő (felröpi) és 18.750 csapdavirágok (eventnövény) szükséges."
     
    zotmar, meszimarsi, Gio és 9 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nekem is eddig minden eventhez egy nap kellet, hogy befejezzem. Még egyet sem sikerült két különböző napon befejeznem.xDxDxDxDxDxD
     
    Melan, Cyra65, szekulagábor és 41 más kedveli ezt.
  9. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Szia! Annyira sajnálom, hogy így érzed. Önelégült? Szerintem lelkesek, tudják a lehetőségeiket, esetleg a korlátaikat, és nagyon sokszor segítenek a hozzászólásaikkal a többieknek, pl. sok esetben nekem sem jött volna össze az event, ha nem osztják meg a gondolataikat... Én egyetlen dologra költök, az az aratógép és társai, de láthatod a hozzászólásaikból, hogy sokan közülük még arra sem, megy ez pénz nélkül is, Pannik nélkül is. Üdv: KISHONŐR
     
    Melan, zotmar, 1csendes és 41 más kedveli ezt.
  10. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Végén majd mindenki vegye figyelembe hogy utsó aratásnál 1x1 ültetve kb 900 növénnyel többet kell számolni( ahány 1x1 kiskocka van a 5 területen) pontosan nem tudom hány darab ez. Lényeg ezzel is érdemes kalkulálni.
     
    meszimarsi, genka53, Gio és 6 más kedveli ezt.
  11. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Engem elsőre eléggé megijesztett ez a ,,farmod az enyém, de jó pénzért használhatod tovább", tulajdonképpen olyan, mint a cryptolocker vírus. Nem férsz hozzá ahhoz, ami a tiéd, hacsak nem fizetsz érte :)

    Egyébként iszonyatos lelki nyugalommal hagyom ki az egész eventet, oly felesleges időhúzás a minijáték, amikor ha nem találod el a jót, akkor is megkapod az ajándékot, nem tudom én már ezt se követni, hogy ha locsolok, akkor is a tartozásom nő, hát hagyjuk.

    Azért sok sikert mindenkinek, aki játszik. Szerintem már nem sokáig kell olvasnotok engem :)
     
  12. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Ez a beszéd! Kb. ugyanennyit szoktam használni a drága serkentőkből én is... Van ugyan pár fa, ól, raktár, az összes(4db) mamut, ami kint marad, de a taktikám is kb ugyanez lesz, bár a pannikat hurcolni fogom, ha másért nem, hát azért, hogy ne ingyenéljenek nálam, dolgozzák csak le azt a sok mindent, amit a többségükért adtam;) Most pont mázlim van, mert odaértem egy gazdaköri feladatban a melósokhoz, így az lesz végig, pár kuponom is van, így nem kell csp-t költeni a képregényes feladatsorra sem. Az e havi melósvásárlással kivárom az áprilisi naptárat, hogy mennyi lesz az ültetős event...
    Lehet, hogy önelégült vagyok, de előrebocsátom, hogy végig fogom csinálni az eventet, FA és valós pénz költése nélkül. Rengeteg 20 órás fa, raktárak, néhány ól várja a kezdést, 250 körüli röpire számítok kezdésre és nagyon fogok figyelni a mini játékban, szeretnék legalább 1x gyöngyre bukkanni!
    A mindenit...tényleg meg lettünk vezetve több szempontból is... teli az ismertető zöldséggel:DxD;) meg tetszettem nyugodni!:music:
    Hogy mi van????????????? Értem, sok a tanulnivaló, meg a vizsga meg minden, itt a tavaszi depi ideje is, de ne legyél már ilyen negatív:D Jó kis event lesz! Tessék csak csinálni, fő;)leg, mert a csp-s felhőre való kütyü is ott figyel...
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.17
    Melan, zotmar, meszimarsi és 18 más kedveli ezt.
  13. Olli1227

    Olli1227 Junior szaki

    Szia:) Nem kell a gazdaraktárba bemenni, elég a lekvárfőzdéből küldeni, ha éppen azt akarsz :)
     
    Gio, §Böbe13§, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  14. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Szia, úgy látom nem haladsz a korral, akár kőbe vésve is lehetett volna:)
     
    Gio, §Böbe13§, _Cygnus_ és 3 más kedveli ezt.
  15. hamuska

    hamuska Fórum ismerője

    Köszönöm,közben már tisztázódott a tartozás kérdése.
     
    Gio, §Böbe13§, _Cygnus_ és 2 más kedveli ezt.
  16. mamóka1cc

    mamóka1cc Fórumgróf

    Leszedni 5 területet? No nem! Legyen elég 4! A visszapakolás időigényes!
    A mennyiségek nagy számához hozzá kell szoknunk. Ha tetszik, ha nem. Itt a BP az úr...:p
     
    -orgona-, Gio, §Böbe13§ és 4 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szerintem termelje le mindenki a 18.750 db gazt és szedje össze az 1000 db röpit a többi már Április bolondjának, 1 hónap múlva 1 másik event meg Május szamarának fog szólni.:p;)
    Itt össze-vissza töritek fejeteket és a ki írok pedig jókat nevetnek rajtatok. :DTöbbet ésszel,mint erővel!xDxDxD
     
    Melan, zotmar, marcsi152 és 14 más kedveli ezt.
  18. magdalena1967

    magdalena1967 Fórum nagymestere

    Sziasztok, lehet, én is fiatal vagyok évek óta játszom, biztos voltak ekkora mennyiségek, de mások voltak a nyeremények, és mások voltak az arányok, az ajándékok, stb... Akkor osszuk szét, aki kedvtelésből csinálja, az más feladatot kap, aki prémiumos, az prémiumos feladatot. Miért is kell nekem, nekünk egy olyan játékossal versengeni, akinek van pénze, vagy akinek nincs. Most ezt rossz helyre írtam, de, hirtelen ez a véleményem. Köszönöm:)
     
  19. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Még az is lehet, hogy akinek a végén sok lesz a tartozása, annak a felhő nem pluszban adja a tp-t és a csp-t, hanem mínuszban. Legalábbis addig, amíg nem törleszti az adósságot. Ezt hívják adósság csapdának.:wuerg::oops:xD
     
    Melan, Tyukanyo5454, holdbarát és 24 más kedveli ezt.
  20. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Jájj, ne írj már ilyeket Te is ;) A fél társaság, mármint akik nem tudják mit jelent a zöld színnel való írás, tiszta depisek lesznek xD
    Gyerekek már az is baj, ha egy moderátornak és pár játékosnak van humorérzéke ? ;) Mit mondjak jókat kacarásztam magamba, míg elolvastam ezt az 5 oldalt.xDxDxD
    Majd amikor a vakond lehúzza a föld alá a fáitok, vagy tűzvész pusztítja el az elvetett gazokat, vagy mondjuk kiüt az armageddon, na akkor lehet izgulni ;)
     
    Utoljára szerkesztett: 29.3.17
    Melan, Cyra65, Lillapilla73 és 25 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.