Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Domos52

    Domos52 Fórumelemző

    Szia! Olvasd el a 325 hsz-t!
     
    osztrak12, Ribiszke, GA-BI-O-Farm és 2 más kedveli ezt.
  2. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Rémlik, hogy nagy volt a felhördülés és vagy megkaptuk vagy jóóóól kompenzálták.xD:p
     
  3. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Anno volt egy közös >>bedobálós event<<, aminek volt egy csevegője. Ahol próbáltam virágnyelven elmagyarázni, hogy miért is nem lehet látni a számokat, ha a csík fölé viszed az egeret. És vajon miért nem írtuk mi bele akkor a csevegőbe, hogy hány millió beadandó pont érték kell? Senki nem fogta fel, hogy miért nem volt fontos az az infó?
    Emlékszik valaki arra, hogy ott mikor is lett meg a közös bedobálás?

    Tényleg senki nem jön rá, hogy a csík mozgása mitől függ és vajon miért nem lehet látni a számokat?

    Két nap tapasztalata nem volt elég, hogy valaki kiokoskodja a csík növekedésének okát, szisztémáját?

    Ennél többet már kérdezni sem tudok és nem is merek.
     
    Melan, HéricsBáró, helena64c és 13 más kedveli ezt.
  4. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, én már kötelezően várom a farm képeidet...még mindig 5-ös...:)
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.20
    Melan, -W-595-, strawberry49 és 3 más kedveli ezt.
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia Zsu!
    Igen emlékszem, a kutya, macska eventnél. Akkor is a haladási csík minthogyha időnként visszacsúszott volna.
    Mikor megláttam, hogy közös bedobálás van, kicsit tágra meredt a szemem.
    Reményhal úszik.
     
  6. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    :DxD:D Köszönöm!!!:DxD:D:music:
     
    -W-595-, Ribiszke, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  7. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Szia!
    Ha visszacsúszást láttál anno, az csak érzéki csalódás lehetett.
    Nem ilyesmire gondoltam az írásommal.
     
    -W-595-, osztrak12, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  8. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Bocsánat, ezt nem csak én észleltem anno. Volt ki éjjel nappal mérte, nem egy gazda eredménye mutatta a hátrafelé "menetet"
    Lényeg, hogy akkor sikerült, ez is jó lenne, ha meglenne.;)
     
    lukimi, jutka190226, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  9. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Sziasztok, az első felhő beüzemelve, a dobozkákat csinálom tovább, én a telefonos megoldást választottam, nekem bejött.
     
    lukimi, jutka190226, maszilva és 8 más kedveli ezt.
  10. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Köszike:):)
     
  11. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia Domos52!
    Most olvastam itt oly sokakat és annyi rosszat Ajándékdoboz elkészítéséről. Ezért az Ajándékba kapott 1 db Utalványt kiakartam próbálni.
    Díszített dobozokat látván, minden rendben is volt a fejembe. A válogatásnál bizony leblokkoltam és már a doboz színét sem tudtam.:p
    Lett is gyorsan 3 érmém és a jókedvem viszont szabadságolta magát.:wuerg:
    Eddig soha nem használtam a saját eszemen kívül semmit és gond nélkül sikerültek torták. Tényleg nem tudom Én sem,hogy mit tegyek a letermelt gazzal és utalványokkal?:music:Nem is tudom,hogy a mai világban egy volt, "hülye bankos",hogy képzelte el,hogy 15 év után lesz annyi esze,hogy a célomként kitűzhetem a Közöst?-.->:(
    Gratulálni tudok csak azoknak,akik ezt az "igen nehéz" eventet megtudják csinálni.:wuerg:
     
    Utoljára szerkesztett: 14.2.20
    bakosagi54, nagyjuli, czutika és 3 más kedveli ezt.
  12. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia Zsu !
    Emlékezetem szerint - ami nem biztos, hogy helytálló -, a közös csík növekedését a minél több 1-es felhő megszerzésével lehet látványosan emelni.
    Az event 31 órája megy, -sokan a hétvégén fognak igazán a beadáshoz, én a vasárnapi-hétfői napoknál várok látványosabb haladást. Azért azt is meg kell jegyezni, sok Játékostársunk számítógép ismerete alapszintű, s a mostani játék nem igazán Játékos-barát, nehezített megoldásokat nagyon sokan nem tudnak használni. Ez a "nehezítés" - idő rövidsége- akár kedvüket is elveszi az eventtől, vagy lassabban haladnak a 3 érmés eredményekkel.
     
    Melan, Sali~*.*, lukimi és 7 más kedveli ezt.
  13. Szépkertecske

    Szépkertecske Aktív író

    Sziasztok !
    A Nosztalgia topikban nézzétek meg jófarmerlány 111. beírását, ott megtalálható a Kuya-macska event, ahol szintén a közösbe gyüjtöttünk !:)
     
    Melan, Sali~*.*, osztrak12 és 2 más kedveli ezt.
  14. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    A képmetszővel nagyon gyorsan és egyszerűen meg lehet csinálni. Én is azzal csináltam és már a közösbe adogatok.
     
    Sali~*.*, lukimi, osztrak12 és 3 más kedveli ezt.
  15. barbi021951

    barbi021951 Junior szaki

    Elolvasom és köszönöm.
     
    lukimi, Domos52 és Kuzdern kedveli ezt.
  16. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Szia,
    hát úgy konkrétan az egyik a bonbonos doboz előtt áll, a másik mellette, a szezonos tábla előtt.
    Nem egészen, az egyik kinn volt a főfarmon, a másikat áthoztam a szédültről, neki előbb learattam egy krókuszt, hogy kiférjen. De már az a krókusz is adott röpit. Szerintem jól adja a röpiket az event, olyat nem nagyon láttam, hogy minden kis kockáról jött volna, most meg igen, a krókusszal. És az eventnövény is 50 körül. Az szerintem jó. :)
     
    lukimi, Ayrin67, DevilMókus és még 1 ember kedveli ezt.
  17. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Szia!
    Annál szerintem csak az volt, hogy hol egyik, hol a másik állt jobban. Viszont régebben talán 1 karácsonyi eventünk is volt, ami nem jött össze. Azt hogy kompenzálták e valamivel nem emlékszem már rá.:music:
    Sajna nem tudok rájönni még, mi is ez a rafkó az egész közösdiben. Egyet tudok, hogy bíztam benne, nem sok a gaz, egyszerű event, meglesz a közös is. Csak a közös miatt kezdtem el az eventet, mert a másik felhő fabatkát sem ér :wuerg:
     
    Melan, ursa11, Sali~*.* és 10 más kedveli ezt.
  18. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Teljesen rendben van;)Egyébként tényleg jó nekem a gyékény csak 196-ot adott.
     
    Melan, lukimi, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  19. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    sziasztok. kipróbáltam a képmetszőt és mind hibátlan lett .ezért köszönet a videóért farmerogirl -nek. 17 játékot játszottam.
     
    Sali~*.*, zsu34a, lukimi és 9 más kedveli ezt.
  20. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Nekem 170 körül adott a gyékény. De az eventnövény is reggel még csak negyvenvalamennyit, az előbb meg 50 fölött. Javulgat. :p:)
     
    lukimi, jutka190226, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.