Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. boszi52

    boszi52 Rutinos

    sajna igen ,utána kapcsoltam ,hogy mért ilyen kevés

    Ha a másik felhőt is akarjuk akkor a boltba meg lehet venni a rávalót de van ami 100 ba kerül de van ami 175 és van ott egy plusz jel. Az elsőre megkapjuk a játékba a rávalót. Akkor most a drágábbat kell megvenni vagy elég az olcsóbb ?
     
    kissme6 kedveli ezt.
  2. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    Szép Vasárnapot mindenkinek...a mai napon még 100% amit a zöld csík érdekében bele tudok adni...:)
    Holnaptól munka sokunknak, és még a felénél sem járunk...:wuerg:
    Volt már ilyen közös beadás ahol mi nyertünk...:music:
     
    ildiko44, marcsi152, Melan és 11 más kedveli ezt.
  3. kelemeni

    kelemeni Járnitanuló

    Szia, nem kell megvenni, mert ahogy a közösségi játék eléri azt a szintet a második felhőre valót is adja. Mire a második felhő meglesz, addigra a rávalók is. A szárnyaló szerelemből már kettő van. A bal oldali zöld csík mutatja.
     
    drunyi, jutka190226, Puszpang és 2 más kedveli ezt.
  4. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Ad1. Kérem, hogy csak olyan adjon taktikai tanácsot, aki már bebizonyította számtalan írásával és a játékon belüli haladásával, hogy ért a játékhoz. Bízom benne, hogy tudják kik tartoznak ebbe a csoportba és kik azok, akik nem (minden áron).
    Ad2. Kérem, hogy csak olyan adjon taktikai tanácsot, aki pontosan, szabatosan, helyes vesszőhasználattal és pontos helyesírással képes fogalmazni. Különben nem lehet megérteni a szövegét.
    Ad3. Amennyiben taktikai dolgokról szeretnétek "eszmét" cserélni, arra ott van a fejlődési taktika topik. De ha kényelmesebb számotokra, Beko topikban is szívesen látok bárkit. Az eventcsevegő nem erre való.
    Ad4. Amennyiben taktikai tanácsot szeretnétek adni valakinek, alaposan és értőn olvassátok el, hogy mit írt le a másik! Gondoljátok át az adott helyzetre vonatkozóan, hogy vajon mire is gondolhat. Még akkor is, ha az illető nagyon pongyolán fogalmazott.

    Végezetül:
    Van egy mondás, amiről azt gondolom, hogy sok igazságot tartalmaz: "Érték, a mérték." Ez vonatkozhat az élet számtalan területére. Mindenre, ahol a túlzás, más szóval a mértéktelenség, káros lehet.
    Kérem, hogy ezt a mondatot szem előtt tartva, mindenki mérlegelje a fórumos jelenlétét, írásainak mennyiségét, saját fontosságát, a leírt szövegének hasznos tartalmát!

    Bízom benne, hogy kellően udvariasan, árnyaltan, de határozottan sikerült leírnom azt, amit gondolok.

    A szokásos mondatomat ideteszem a végére: Akinek nem inge, ne vegye magára, de akinek a neve rá van hímezve az ingre, sürgősen öltözzön fel!
     
  5. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok, szép reggelt/napot kívánok !!!! Én a tortásat szerettem, mert telóval ment, mint a karikacsapás :) tehát eltelve önbizalommal néztem a dobozkákra is, de....Övatos duhaj lévén, először mindig elolvasom a hsz-eket, csak aztán nyomom élesben ;) most is így volt, és jött a para !!!:wuerg: Atyaég, ennyi gazdának nem sikerül, mi lesz így velem !!!:oops: Sima farmos képpel nekiugrottam a képmetszőnek, ment :p a feladatot meg úúúúúgy elszúrtam, hogy azt már tanítani kellene :sleepy: Variációk 1 témára, vissza az ősöreg megoldáshoz : elő a telefont ;) és láss csodát !! Semmi rontás, semmi kapkodás, győzelem !!!:) A felhőm beüzemelve, most hosszabbat ültetek, mint az e. növény, mert röpiknek örülnék jobban, menne a közösbe :music: Megnyugodtam, ez sem kacifántosabb mint bármelyik másik mini, és mivel velem nem kiabált a nyuszi, mint Ribiszkével, én imádom amikor átveszi a dobozkákat :) az az arc !!! Fenomenális :inlove: Sok sikert mindenkinek, a kishitüséget meg dobjátok a sutba, megy az, csak csinálni kell, hajráááááá !!!;)
     
    maszilva, marcsi152, Melan és 14 más kedveli ezt.
  6. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok,szép vasárnapot!:)
    Bedobozoltam végre:D és folytatom tovább.
    Sajnos az elején elnéztem:music:o_Omert a Szédült szántóról vártam a csokiutalványt, de tegnap aztán szupitrágyáztam hosszú érésű növényt 2x1-es földeken a Farmon és lett elég felröpi, pörgött a malom rendesen.
     
    Melan, -kaktuszable-, jutka190226 és 6 más kedveli ezt.
  7. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Szia!
    Nem az a baj, ha hibát követ el valaki, hanem az, ha nem tanul belőle. (Ez, sajnos a végzetes hibákra is igaz.)
    De Te beláttad, értékelted, tudod már, hogy van jobb megoldás. És mérget veszek rá, hogy szépen haladsz. Nincsen semmi baj.

    A drágább (+)os ad sztrágyát, sztápot, vagy partipörit korlátolt arathatósággal. De ugyanaz lesz belőle, miután először kitörölted, mint az olcsóbból.
    Csupán felhőhöz nem kell venni, mert a saját, és a közös felhő elérési útján az összes szükséges kitehető elérhető.

    Szia!
    Hátha segít? Semmi hát, és semmi ha, mert minden lejátszott minijáték segít. Annyival, ahány pontot elértek vele. A közös szempontjából minden játék biztosan segít. Ezét írtam, hogy nem kell erőn felül teljesíteni, sem nagyon lazára venni dolgokat.
    Az összeesküvés elméletem szerint, már miénk a felhő. Arról már írtam, hogy a zöld csíkot miért tekintem optikai csalódásnak. És pontosan az optikai csalódás miatt nem látunk matematikai értékeket. A zöld csík, olyan, mintha a távcsövedben a múltat néznéd.
     
    Utoljára szerkesztett: 16.2.20
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Szép jó reggelt mindenkinek :) Ma sem álltam meg, összesen kb. 50 ment a közösbe innen és még több farmról. Sőt még 3 kicsi farmon elkezdtem, hátha az is segít kicsit :) Haladunk szépen a második dekor felé, szerintem az ma meglesz, és a 2. 3. dekor között félúton fogunk járni estére, ezt saccolom :)
    Azért jó látni egyeseknek mennyi röpi van, és növény, nekem most sajnos nincs ilyen lehetőségem, pedig 0 perceztem is, de a fránya bónuszok a keréken elkerülnek. Nyomtam vagy 40 partit, de kb. a felénél fel sem bukkant a keréken bónusz. De azért még próbálkozom. Na akkor én is belehúzok!
     
    heureca3, marcsi152, Melan és 10 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok!Csak így tovább mindenki! Majd csak vége lesze ennek a feladatnak is!Hála az eventnek,lassan megtanulom hogy működik az okostelóm.Azóta egyetlen hibám nincs! Hajrá!!!xDSzerintem is meg lesz ma a 2.kitehetőnk is!
     
    drunyi, heureca3, Melan és 12 más kedveli ezt.
  10. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Értem és felfogtam. Legyen a profnak igaza bár nincs.:oops:De úgy látom valamiért én nem vagyok itt kívánatos.o_ORészemről többet nem írok egyetlen 1 eventhez sem semmit. Valamint egyéb fórumba sem,ha nem bánod az Oázisba részt veszek mert az számomra szimpatikus közeg.:)
    További jó játékot mindenkinek.;)
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  11. czutika

    czutika Fórumlakó

    Sziasztok!
    Sokat segít a telefon!Hiba nélkül megy a dobozolás,remélem meg lesz a felhő!
     
  12. kissme6

    kissme6 Törekvő

    Én is azzal fogom csinálni. Bár a potyát minden segédeszköz nélkül hoztam tutira, de a későbbieket már teloval fogom csinálni. Az első oldalakon kapottak miatt, még ki is akartam hagyni az eventet, most mégis úgy gondolom, hogy nem illene hibáznom, mert az egyéni hibám másokat is érintene. Így, nyugodt lesz a lelkiismeretem, mert megteszek mindent a hiba elkerülésére. Ha mégis bekövetkezik valamilyen grimbusz, legalább tudni fogom, hogy ember vagyok.
     
  13. EBK1

    EBK1 Törzsjátékos

    :) Mindenképp! :))))) Nagyon le vagyok maradva a techikai és taktikai tanácsokkal. Végigolvastam a kommenteket, de kínaiul hangzik a "0 Percezés" telón nem játszom, így a "képmetsző" is . Hagyományos módon, memóriával próbálom a dobozokat összehozni, ha 3-ból 2 sikerül akkor jó vagyok... így sokkal több eventnövény és felröpi is kell, ha el akarom érni a szintet. kb 80 játék kell még, ha jól számolom és utána a közösbe is szeretnék pakolni. Köszönöm az érdemi segítséget. Kertitörpének meg itt vagyok én. beülök középre :)))))
     
    JUCUS, -kaktuszable-, szellorozsa és 7 más kedveli ezt.
  14. rokaro1

    rokaro1 Aktív író

    Szia!
    Én fényképezem a telóval a feladatot, így a hiányos memóriám nem játszik. Minden torta rendben van.
    Jó játékot!
     
    heureca3, marcsi152, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  15. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Valamelyik játékostársunk írta,hogy minek pocsékoljuk a memóriánkat,mikor a telónak jobb!xDAmúgy az én memóriám olyan mint a viccben van.Megy az öregasszony az úton és megkérdez egy fiatalembert,hogy melyik a túloldal.Tessék jönni átvezetem.Átérnek, a mama közli, hogy rossz helyen vannak,mert a másik a túloldal.xDxD
     
    drunyi, Fuhur, Ribiszke és 14 más kedveli ezt.
  16. Farm_Tadity_

    Farm_Tadity_ Fórum veteránja

    Tudjátok nagyon szomorú vagyok. Csak dobáljuk a sok sok dobozt és alig van látszata. Azt hiszem ismét olyan feneketlen kosár effektussal állunk szembe, amibe bármennyit dobál az ember sose telik meg. Nem mondom, egy szempontból jó, hiszen azért kapunk érte ajit, de azért jó lenne ha már az a csikocska is mozogna kicsit jobban.
     
    drunyi, Ribiszke, heureca3 és 14 más kedveli ezt.
  17. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Szia! Nem létezik,hogy ne legyen meg!Ennyi munka után!!
     
    Ribiszke, heureca3, spagetti24 és 10 más kedveli ezt.
  18. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szia, hétvégén meg kellet volna lenni a 75%-nak...és a felénél sem járunk...:oops:
     
    heureca3, spagetti24, marcsi152 és 9 más kedveli ezt.
  19. czutika

    czutika Fórumlakó

    Már nem is sokat alszom! Ültetek,dobozolok,áááááááááá a családom hanyagolva,nem tudom mit gondolnak rólam;)
     
    heureca3, -kaktuszable-, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  20. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Igen én irtam!Mert ennyi sütit mire össze készitünk,még a szemünk is kifolyik,de a jó kis telefon bírja a strapát,jó a "szeme"!!!xDxDJa,és nem téved!!!;)
     
    marcsi152, Melan, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.