Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    xDxDxDxDxDxDEz jó!!!!xDxDxD
     
  2. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Képzeljétek el a többi kisfarnomon elérte a csík a harmadik kitehetőt. Itt az enyémen a másodikat hagyta el, Nem sok kell a harmadikhoz igaz, de ez lassabban halad. Nem tudom a képet berakni.Eddig sikerült. majd legközelebb.
     
    -W-595-, Kuzdern, juliannakoczkas és 4 más kedveli ezt.
  3. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Nem kaptuk meg mi sem a második közös kitehetőt. :(
     
    szemike50 és osztrak12 kedveli ezt.
  4. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    A második felhőt hogy lehet elérni? Lehet nem jó olvastam el. nem értem. Köszönöm!!!
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  5. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Itt van Leho.:)
     
    Kuzdern, Ribiszke, juliannakoczkas és 2 más kedveli ezt.
  6. mdi1

    mdi1 Törekvő

    Megérkezett a Finom édes szerelem. :D
     
    Fenyvesi1010, Éva0315 és osztrak12 kedveli ezt.
  7. Flowers66

    Flowers66 Fórumprofi

    Kérdésem lenne, hátha valaki... :) Meg van a felhő. Oda kitettem a megszerzett 3 dolgot. A közös felhőre is ez a három dolog kell? Tehát mivel a közössel még nem kaptam meg, mert a csík nem nagyon halad( én nyomom ezerrel xD) .....ha megveszem a boltban 100 csillagos érméért darabját , az elég rá? Vagy a plusszos , elhasználódó kitehetőket kell megvennem 175 csillagos érméért? Nem világos számomra melyik is kell rá.... köszönöm szépen.
     
    Fenyvesi1010, osztrak12 és Éva0315 kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Úgy tűnik, amikor közeledünk a következő közös ajándékhoz, akkor a csík grafikai megjelenítése fura módon, farmonként különböző.
    Ezt jeleztük a központnak.
    Azt a választ kaptuk, hogy azon a farmon mutatja a jó értéket, ahol folyamatosan játszunk a mini játékkal. Tehát "elhanyagolt" kisfarmok látványa nem mérvadó. Sajnos valami grafikai megjelenítési hiba van a háttérben, amit megvizsgálnak a fejlesztők.

    Kérjük, hogy több ilyen jelzést ne írjatok a csevegőbe, mert a jelenség ismert. Attól nem fog megváltozni, ha oldalanként 6-8 írás születik e témában.

    Továbbá: akkor ugrik fel az "új" közös ajándékról szól értesítő ablak, ha megcsináltunk a közös teljesítés után legalább egy mini játékot. Ezt a központban így mondták. (Ezzel ellentétes tapasztalatom van a saját farmomon, de a hivatalos infó ez.)
    Kérem, hogy aki hozzám hasonlóan mást tapasztalt, mint a központtól kapott infó, NE írja ide!

    Végül, de nem utolsó sorban: a moderátorokat is foglalkoztatja a közös haladás, mindannyian drukkolunk a közös eredményért. A központból folyamatosan pozitív visszacsatolást kapunk, hogy ilyen szép haladás mellett nincs okunk az aggodalomra.
     
    Vadóc, Kuzdern, Ribiszke és 28 más kedveli ezt.
  9. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    A csillagos kell. De hiába veszed meg. Nem fogod tudni kitenni, mivel a felhő legfelül van, és azt tudod utolsónak megszerezni.
     
  10. mamka49

    mamka49 Fórumlakó

    Nagyon egyszerű : a megfigyelési idő alatt fényképezel, majd kapsz 25 mp-et az elkészítéshez, arra pedig bőven elég 10-12 mp,
    így marad 10-12 mp. Hidd el, hogy működik a dolog, nem tudom pontosan, de kb 80-90 játékot játszottam eddig szinte hiba nélkül!
    Neked is kívánok sikeres játékot!:D
     
    marcsi152, -kaktuszable-, kissme6 és 6 más kedveli ezt.
  11. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A közös beadáshoz jelenleg felröpit kell termelnem. Pillanatnyilag van 2135 event gazom, de csak 17 csokiutalványom. Csokibónuszból 51 db-val rendelkezem. Mivel a 15 órás érésidejű "Len"-re a gazdakörihez szükségem van, ezért azt vettem rendszeresen a főfarmra. Egy-egy aratás 130 körüli felröpit ad. Hátha segít valakinek a felröpi gyűjtésben.
     
    Ribiszke, marcsi152, Fenyvesi1010 és 8 más kedveli ezt.
  12. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Sziasztok! Én is hasonlóan vagyok. Csak nefelejcset termeltem (mert nekem az kell a gazdaköribe) és az is nagyon jól adta a röpit! Csokibónuszból több van, mint amennyit tudnék játszani!
     
    Fenyvesi1010, kovacstne, incimami és 2 más kedveli ezt.
  13. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Várom a felrepít és hajrááá.Megint adok bele egy kicsit, Mindenki egy picikét ad bele és meglesz az a fránya felhő. Bízok benne nagyon.A mai ebéd raguleves. csibe pöri és masnis tészta, Délután meg egy kis nasika mákos guba.
    https://i.pinimg.com/736x/dd/55/41/dd554196a6b263407f3a3593629e061a.jpg

    A kép túl nagy, ezért linkre cseréltem a vonatkozó szabályok értelmében. Havasi Gyopár.
     
    vihence, Kuzdern, Ribiszke és 13 más kedveli ezt.
  14. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Jézuskám,hmmmm....ird a címet!!!!xDxDxD:p:oops:
     
    Kuzdern, Gio, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  15. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Újabb pontosítást kaptunk a központból a csíkra vonatkozóan:
    Azon a farmon látszik helyesen a közös beadandó, ahol már KÉSZEN van az egyéni rész.

    Kérem, hogy csak olyan farmon tájékozódjatok a csík állásáról, amely ennek a feltételnek megfelel.

    Mindenhol máshol, valami grafikai zavar van. Ezért fordulhat elő olyan meglepő eset, hogy ha valaki éppen befejezi az egyéni teljesítését, visszaesik a csík.
    Nincs hiba a haladásban.
    Hiba csak a grafikai megjelenítésben van és csak azokon a farmokon, ahol nincsen teljesen készen az egyéni rész.
     
    -W-595-, Kuzdern, Ribiszke és 16 más kedveli ezt.
  16. Éva0315

    Éva0315 Fórumgróf

    Magasságos Fennvaló! De jól néz ki az a guba! Tortaformára csinálod? Én csak tepsiben szoktam! Legközelebb, ha ilyent írsz, receptet is mellékeljél:)))
    Amúgy én is a röpire várok, csinálhatnék, vagy 15 játékot, de csak 13 röpi árválkodik nálam! Estig azért biztosan lesz még pár darab!
     
    -W-595-, Kuzdern, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  17. incimami

    incimami Fórum bárója

    Szia mákosguba torta 10 kifli, 7dl tej, 2 vaniliac,. 3tojás sárgája ,izlés szerint cukor vagy édesítő. Én édesítőt használok. kiflit felvágod
    A tojás sárgáját kikevered a cukorral és a tejjel ráborítod a kiflire, és összekevered. kikened a torta formá:):):):):):):):)t és 180fokon 25percig sütöd,
    Ha kihűlt teljesen 2vaniliás puding 6dltj össze főzöd és hagyod kihűlni, Ha kihűlt akkor rárakod a kihűlt kiflire és a tetejére habtejszín.
    Tehetsz rá olvasztott csokit mutatós. Egészségedre.
     
    -W-595-, Vadóc, Kuzdern és 13 más kedveli ezt.
  18. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Nálam 1*1-en 1 panni felhőn, 1 cipelve, sárgaborsó 78 röpit adott, len 98-at. Én bizakodó vagyok a 2. felhőt illetően. Sokan lehetnek olyanok mint én, akik csak tegnapra készültünk el a saját résszel és csak azóta adunk a közösbe. Menni fog ez csak kapálni kell!
     
    Kuzdern, rokaro1, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  19. Hrózsa

    Hrózsa Fórummogul

    Nálam valami gubanc van! Nem tudom a dobozokat felépiteni. Megjelent, lefényképeztem és az 5 másodpercnél lefagyott. A játékot beszámitotta, mert csökkent a csokiutalvány száma. Kiléptem, egy idő után ujra inditottam, és a játéknál ugyanaz a kép fogadott, kijelezve az 5 másodpercet. Takaritottam, elinditottam a virus irtót is, de nem látni problémát.
     
    Kuzdern, osztrak12 és incimami kedveli ezt.
  20. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Ha a közös teljesítéssel megszerezzük a 2. felhőt akkor addigra megkapjuk a szükséges dekorokat is, amiket a különleges tulajdonságuk elvesztése után a 2. felhőre feltehetünk. Tehát nem kell vennünk a boltban érméért dekort a felhőre. Jól gondolom?
     
    Kuzdern, osztrak12, Puszpang és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.