Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Event elkezdve és 202 felröpi jött össze. :) (Pannikkal)
     
    Kuzdern, heureca3, incimami és 5 más kedveli ezt.
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Látom írjátok a röpi számot, még mindig én állok a legjobban a metélőhagymámmal. ( tervezett gyékény helyett ) 80 / 7 xD
     
    Ribiszke, Kuzdern, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  3. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Legszebb nézés, az elnézés, már bocsánat érte. De én is jártam már így..:)
     
  4. marcsi152

    marcsi152 Fórum bárója

    Na kérem szépen, ne tessék elégedetlenkedni,:p nekem 194 lett :D 1 terület gyékény adta,... pannikkal, ...szerintem jóóóó!;)
    14 csokibónusz a szédültön, szintén gyékény + pannikkal!:D /ezt nem is szoktam használni!/
     
    Kuzdern, -kaktuszable-, Melan és 7 más kedveli ezt.
  5. guminyő

    guminyő Utánpótlás-írogató

    hát tudjátok ez valahogy nem jól van megcsinálva. Kipróbáltam és olyan rövid az idő, hogy egyszerüen nem lehet memorizálni. Sajnos ezt nagyon elrontották. Eddig akárhány ilyen event volt mindig megtudtam csinálni és gyorsan is ment de ehhez tul rövid az idő. És nem olyan sorrendben kell összerakni a tortát mint ahogy a képen szerepel a sorrend. Szóval nekem nagyon nem tetszik.
     
    Lillapilla73, Kuzdern, ribizli4 és 8 más kedveli ezt.
  6. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia ! :) Nem néztem el semmit, tegnap este óta nem volt net szolgáltatás ma délelőttig. Ezért nem volt tegnap beültetve a tervezett növénnyel. Nem baj, annál szebb lesz a folytatás. :D
     
    Ribiszke, Kuzdern, -kaktuszable- és 11 más kedveli ezt.
  7. szellorozsa

    szellorozsa Fórum császára

    Sziasztok...nekem 202 db. felröpi lett a farmon gyékény 10 pannival.
    A szédültre elfelejtettem cipelni a pannikat ott gyékényre 10 csokiutalvány lett.
     
  8. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Igen az elsőt én is elrontottam,alap megvolt ,utána a tetejét raktam, majd a torta alattit.0 lett a teljesitményem.
    Akkor most majd kezdem helyes sorrenddel! Igy jártam, de nem lombozódtam le miatta,majd legközelebb,ha lesz mivel próbálkozni!! Felröpi:166/10.pannim csak 1 db van a tölgyesen.Nekem elég is.
     
    soresne, Kuzdern, heureca3 és 5 más kedveli ezt.
  9. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Sziasztok!Telefont használtam, mint eddeg de mire meg néztem volna le járt az idő!! Hát ez izgalmas lesz!! Fejből pedig nem tudom meg jegyezni,lehet jobb lesz ha abba hagyom!!:oops:
     
    Kuzdern, ribizli4, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  10. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Próbáltam kis farmokon, a sorrenddel nem volt gond, de az idővel igen, ezt én is így látom. Még jó, hogy nem magamon próbálkoztam először. :D
     
    Ribiszke, Kuzdern, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Én is így jártam. Pedig mindig telóval csinálom, de mire lefényképeztem,megnéztem a képet, vége is lett! :( Így az első játék egy nagy 0.
     
    Ribiszke, Kuzdern, magdi06 és 9 más kedveli ezt.
  12. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Azért durva, hogy régebben először 1-et kellett, aztán jött a 2 majd 3. Az idő olyan rövid, és ami azt illeti a reakcióidőm sem a régi, szóval mint mindig, ahogy lesz úgy lesz.
     
    Ribiszke, Kuzdern, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  13. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Sziasztok! Írjon valaki, akinek nem 0 lett, hogy hogyan csinálta??:sleepy:
     
  14. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! 6 mp..........





    [​IMG]

     
  15. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    Nekem nem mindegy,eddig mindent meg tettem hogy kész legyek az eventel,nem minden áron,kosarat nem veszek! Nekem az eventek a kihívások,s már csak ezért játszom,amúgy már rég abba hagytam volna!:sleepy::oops::p
     
  16. Mevilla

    Mevilla Fórumlakó

    :D:p Ügyi vagy.Akkor én lennék a béna?
     
  17. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Az egyiket eltaláltam 2 ből :)

    A sorrendre rá kell álni, én a tortásnál is számokkal helyettesítettem a formákat. balrol jobbra 1-5 ig mind a 3 összetevőt. így megkaptamegy tortának a 3 számát 225 pl. amikor készíteni kellett a tortát sose néztem mit ad. balról gyors katt a számra ahányadik helyen áll.
    Ez kicsit nehezebb most de kis gyakorlással belejövünk.
    Csak memorizálni kell az összetevők sorrendjét, és akkor már ránézésre lehet tudni a 3 jegyű számot.
     
  18. .Shinari.

    .Shinari. Haladó

    telefon a kézben, elindítom a játékot ,lefényképezem,egy mozdulattal visszalépek a képre és puskázok

    Gyékényből 202 felröpi 19 csokibónusz 15 pannival
     
    Utoljára szerkesztett: 13.2.20
  19. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó



    Dehogy! Az ismertetőből van, ennyi ideig lehet memorizálni.:D
     
    Ribiszke, Kuzdern, -kaktuszable- és 6 más kedveli ezt.
  20. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, 3 kisfarmon kipróbáltam időbónusszal , eredmény 2 : 6 , régi bevált módszeremmel , papír és toll. Szóval nem megy egyelőre o_O
     
    Ribiszke, Kuzdern, magdi06 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.