Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    sziasztok, nyögvenyelősen kezdtem ezt az eventet, már-már abbahagytam, de olvasva benneteket, a bíztatást és a sok tanácsot, mégis folytattam, és lám sikerült, sokat tanultam és főleg sokat nevettem , néha még a könnyem is folyt . Jól éreztem magam veletek, jó kis csapat van itt.A képmetszőt ugyan még nem tanultam meg de ami késik nem múlik ,itt a hetvenedik hajnalán;):p, de viszont sikerrel használtam a telefont.
    Köszönöm a tanácsokat és,hogy köztetek lehettem:):music:
     
    Melan, DevilMókus, jófarmerlány és 9 más kedveli ezt.
  2. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Szia!Istenke éltessen sokáig!!!!!:)
     
  3. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, ne haragudj, de ezt felesleges volt ideírnod ünneprontásnak. ha olvastál volna, tanultál volna, valszeg nem így jártál volna.
    Azt, hogy te mit baltáztál el, nem tudjuk, én spec . semmi csomagot nem vettem. Ez a játék az összefogásról, a csapatmunkáról, a közös élményekről szólt, kérlek ne rontsd el a hangulatot, ami itt van a csevegőben. A magam részéről hálás lennék érte.
    Veled ellentétben mi nagyon jól szórakoztunk.
     
    czutika, Rékuci1111, Melan és 8 más kedveli ezt.
  4. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Valaki megmondaná hogy mi a különbség a "Szárnyaló szerelem" : [​IMG] és a "Szárnyaló szerelem" [​IMG] kitehetők közt az árukon kívül? Használható mind a kettő a felhőn?
     
    osztrak12 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  5. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája


    Szia!

    Az ismertetőben olvasható, hogy a most megszerzett Szárnyaló szerelem egy ideiglenes név, mivel már van ilyen elnevezésű dekorunk.
    Szárnyaló szerelem (+)
    (a dekor neve ideiglenes)
    [​IMG]

    A különbséget kérdezted:
    Nos a a kinézetük és a tulajdonságaik mindenképpen eltérőek.
    Az új dekor nevének javításáig türelmet kérünk szépen!
     
    Puszpang, HéricsBáró, osztrak12 és 4 más kedveli ezt.
  6. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Nagyon sajnálom, hogy így érzel, én júniusban 71 éves leszek,és három napja már csak a közösbe dobálok!
    Úgy gondolom, hogy aki meg akarta csinálni, az megcsinálta!
    Nagyon jó ilyen csapattal együtt játszani, kár, hogy ezt te nem így érzed, sajnállak!:)
     
    Rékuci1111, -teri56-, Puszpang és 8 más kedveli ezt.
  7. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Kösz.
     
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Nagyon szépen köszönöm a válaszod! A szemmel látható különbséget én is észrevettem. A tudatlanságom miatt a fő kérdésem az, hogy az olcsóbb használható-e a paszulyon? Mert ha nem, akkor mást vásárolok helyette.
     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  9. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A jelenleg megnyert Valentin-napi felhősorokra nem tehető ki a a "macis", hisz azon a felhősoron csak a meghatározott dekorok helyezhetők el.
    Más, üres felhőpamacsra (melyre szabadon választott dekort helyezhetünk) kiteheted a "macis" dekort, de az alábbira csak a "gorillás" mehet.
    Édes valentin felhősor
    [​IMG]

    Viszont az javaslom Neked, hogy olyan dekort keress, amely 1x2-es.
    Ugyanis 1x1-es dekort helyettesíthetsz víztartállyal és 2x2-est bedig Békés izlandi vulkánnal.
    Ezek "fillérekért" (CSP-ért) megvásárolhatók a gazdaboltban.
     
  10. juliannakoczkas

    juliannakoczkas Fórum hercege

    Boldog Szülinapot! Még sokat, itt velünk!
     
  11. Filonka56

    Filonka56 Junior szaki

    Sajnos én még nem használtam képmetszőt, de a fiamtól segítséget fogok kérni mert dűhit hogy nem tudtam megcsinálni. A következő hasonló feladatot szeretném befejezni. Most kevés időm volt, mert disznóvágas volt nálunk és szűkös volt az ídőm . Köszönöm a bíztatást, máris jobb kedvem lett, amugy a születésem éve az 56. Sziasztok!
     
    jófarmerlány, ikivid és heureca3 kedveli ezt.
  12. jutka190226

    jutka190226 Fórum hercege

    Nagyon boldog szülinapot kívánok. Ügyes voltál tényleg fantasztikus volt az összefogás.
     
  13. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !! Én kapáltam az 1. felhőért, MI kapáltunk a 2. felhőért....Köszönöm Mindenkinek :) Most felgyűröm az ingem ujját, és megyek kapát élezni hátha a Királynő most bőkezűbben dobál majd:music: SUSYE !!! Istenke éltessen sokáig !!!!!
     
  14. Batkamanó

    Batkamanó Fórumlakó

    Tegnap este az őrült izgalmak miatt, elfelejtettem reagálni, erre a régi, soha el nem felejthető emlékre.:D
    Én is ott voltam, emlékszem arra az infarktus közeli állapotra, mert Zsófi nem akart elindulni! Pont úgy akartuk kifelé tolni Őt az ajtón, a monitor elöl, ahogy tegnap este a zöld csíkot toltuk volna felfelé. xD
    Végül is mind a 2 szülés eredményes és soha el nem felejthető!
    A különbség az, hogy Dorka baba, valóságos ( milyen nagy lány lehet már ) a felhőnk viszont "csak" virtuális. De a felhő nekünk, nagyon is valóságos, az irdatlan sok meló miatt, amit bele tettünk!
    Még 1x nagy gratula Mindenkinek a sikerhez! :inlove: :inlove:
     
    -W-595-, -kaktuszable-, Puszpang és 5 más kedveli ezt.
  15. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Végig itt voltam és becsületesen játszottam. Közben figyeltem,hogy ki-mit szól ezen eventre. Nagyon vegyes.
    A Képmetszőt még én sem próbálgattam sokat,inkább tettem a dolgom. Eredmény szerintem magáért beszél.:p
    1., Meglett az Egyéni és Közös Felhőm is kitehetőkkel,:D
    2., Lett még 3 db sima és 6 db pluszos kitehetőm.:D
    Egy nagyszerű event volt. :inlove:Sajnálom,hogy a Közösbe nem mindenki úgy tette oda magát,mint várható lett volna,de ez mindenki lelkiismerete szerint dolgozott a Közösért. Nem vagyunk egyformák és ez a jó! :p
    Gratulálok minden Gazdatársamnak, módiknak.:inlove: BP vezetőségének és minden dolgozójának további szép napot!;)xDxDxD [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 19.2.20
    czutika, Napsika és pisti243 kedveli ezt.
  16. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Szia Suzye!
    Nagyon boldog születésnapot kívánok!!!
     
    -W-595-, osztrak12 és Fenyvesi1010 kedveli ezt.
  17. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    És 2x1 is van a gazdaboltban, a golfpálya, igaz az félmilla.... :)

     
    Sali~*.* kedveli ezt.
  18. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A játék szempontjából méretileg nincs eltérés az 1x2 és a 2x1 között, hiszen az elfoglalt kockák számát jelöli.
    A golfpálya egy "drága" kitehető és felesleges is 500.000 CSP-t adni érte, ha most Csillagos érméért hozzá lehet jutni ilyen méretű dekorokhoz.
    Főleg, ha dilemmában van az illető, hogy mire költse a maradék érméit.
    Erre próbáltam utalni és nem arra, hogy a gazdaboltban mit tudunk megvásárolni :)
     
  19. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Sziasztok, most akkor megkapjuk a közös felhőt vagy sem, mert nálam kb. fél miliméter hiányzott a végéhez.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  20. mitnemertesz

    mitnemertesz Fórumelemző

    Öööö, én pedig csak azt jeleztem, hogy máshogy is megoldható a dolog. :)
    Nem feltétlen csak a mostani eventhez kapcsolódóan van szükség potya 2x1-esekre....

    A 2x1 vagy 1x2-s méret pedig sztem ekvivalens, pont amiatt, amit említettél. Ezért bátorkodtam 2x1-t írni. :)

     
    Fenyvesi1010 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.