Visszajelzés Édes Valentin-nap csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 12.2.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Bizonyára tapasztaljátok, hogy a csevegő az event végével sem záródott be.
    Ennek oka az, hogy úgy döntött a moderátor csapat, kivételesen teret enged ennek az örömteli csevegésnek.
    Tehát - a további jóhangulatú beszélgetéseknek helyet adva - estig nyitva áll a kapu.
    Örülünk, hogy együtt örvendezhetünk Veletek ennek a közös sikernek az elérésében!
     
    Atali, kovacstne, Batkamanó és 17 más kedveli ezt.
  2. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Szia!

    A felhősorral kapcsolatos kérdésedet hozd kérlek segítségkérő topikba farmnév és ID szám megadásával.
     
  3. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szia,

    Annyira nem mondanam vegyesnek, nekem ugy tunik, hogy a forum inkabb szerette az eventet. Nehezen indult a valtozasok miatt, de ugy latom a vegere szinte mindenki belejott vagy igy vagy ugy. Errol jut eszembe, akik nem hasznaltak telefont vagy kepmetszot nekik meg is van a hazifeladat a kovetkezo dobozolasig:D hajra nekiesni gyakorolni, hallod Kukori?:p

    A kozos jatek kifejezetten jot tett a hangulatnak, szerintem a jutalmak is jol sikerultek, nem volt stresszes, hajtos, szoval minden jol el lett talalva.

    Az hogy meg a kozosbe ki hogy tette oda magat, aki csak egy jatekot is lejatszott, az is beletette, aki csak az egyenit vegigvitte, az meg plane, nem kell ez ide most.

    Meg sok ilyen eventet kerunk8):music:
     
    Fuhur, Vadóc, czutika és 21 más kedveli ezt.
  4. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Már hétfő este megjósoltam, ha én is elkezdem beadogatni a Valentin-napi ajándékokat, úgy meg fog lódulni a zöld csík, hogy csak pislogni fogunk .:)
    Tegnap este, amikor elkezdtem, még 10-et sem dobtam be , máris meglett a közös felhő .:D
    Azt mindíg tudtam , mágikus erőm van, amolyan jó boszorkány vagyok, de hogy ennyire, azt nem is sejtettem !;):p

    Kívánok nekünk , még sok ilyen kellemes , szórakoztató és vidám eventet , jó volt veletek itt lenni !
    Pihentető,szép délutánt-estét mindenkinek !
     
    bendi1121, Fuhur, Vadóc és 18 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Mindenre :D A maradékot meg a ládára :inlove:
     
    Sali~*.*, czutika, vihence és 10 más kedveli ezt.
  6. klaramagyar

    klaramagyar Kivételes tehetség

    Elnézést, mivel az eventhez tartozik azért bátorkodtam itt megkérdeni, ugyanis végig vittem az egyéni játékot és + még kb. 100-at dobtam be a közösbe, a dekorokat megkaptam a felhő viszont sehol.
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  7. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A Segítségkérő felületen is írtál, ami a legjobb ebben az esetben.
    Ott van válasz számodra.
     
    -W-595-, szellorozsa és -ágianyu33- kedveli ezt.
  8. Puszpang

    Puszpang Rutinos

    Naaa,azt hiszem nekiállok a házi feladatnak xDse telefont,se képmetszőt nem használtam,maradtam a jó öreg papír,ceruzánál;)Olvastam itt a sok segítséget,hogy is kell csinálni,de nem mertem kockáztatni,lehet még most is az első dobozzal bíbelődnék o_O:DValami idióta rendszer fut a laptopomon,már az első lépéseknél elakadtam:music:Próbáltam megjegyezni,de bekavart a sorrend változás,mire rájöttem,hogy a dobozt kéri elsőnek,elfelejtettem a színeket:cry:Egyszer próbáltam a képfeltöltést,de abból is olyan zagyvaság lett,hogy inkább töröltem:wuerg:Van még mit gyakorolnom úgy érzem:music:;)
     
    Vadóc, Batkamanó, vihence és 7 más kedveli ezt.
  9. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A gyakorlás mindig eredményt hoz. :)

    Ne csüggedj, próbáld lépésenként megoldani a feladatokat.

    Sok sikert kívánok!
     
    Batkamanó, vihence, -W-595- és 5 más kedveli ezt.
  10. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Megvan a kitehető, de nem engedi kitenni. Most prőbaképpen kirakom, ha lement az ajándék, hátha ki tudom rakni. Ha nem így van írjátok meg, Köszönöm
     
    szellorozsa kedveli ezt.
  11. Ayrin67

    Ayrin67 Fórum mestere

    Kedvesek vagytok!!!!Nehéz elszakadni ettől a jó kis eventtől és a szupi csapattól!!!!!:cry::cry::oops:Még most is vissza olvasok és jókat nevetek,olyan beírások voltak!!!!!xDxD
     
    czutika, Atali, DevilMókus és 4 más kedveli ezt.
  12. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Ellenőrizd le a kitehetőt, amivel gondod van, kérlek.

    Ha (+) jel van a név mellett, az nem helyezhető a felhősorra, az event 2. felhősorára sem.

    Csak akkor illeszthető a felhő megfelelő pamacsára, ha elveszítette már különleges adományozó tulajdonságát.

    Ha az első eventes felhősor dekorjaival akarod "benépesíteni" a második felhőt, azt is megteheted.

    Minden egyéb kérdésedet a Segítségkérő topicban tedd fel, kérlek.
    Add meg ott a kérésed mellé a farmnevedet és a farm ID-számát.
    Csak így tudunk segíteni neked, bárki másnak is!

    Segítségkérő topicok- a zöld színű szavakra kattintva azonnal arra a felületre jutsz:
    Általános témák
    Technikai kérdések
    Kérdések és válaszok
     
    Puszpang, Batkamanó, vihence és 2 más kedveli ezt.
  13. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Szia Melan. :) Háááát nem tudom, hogy megszületett-e már az a tanár bácsi vagy tanár néni, aki engem megtanít. :D:D
    Semmi gondom nincs a papírral, eleinte a sorrenddel volt gondom, de azt is pár játék után megtanultam. Szerintem ameddig jól megy így, addig maradok a firkálásnál. :)
     
    jófarmerlány, bendi1121, czutika és 6 más kedveli ezt.
  14. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Nehezen indult ezt tanúsítom a saját bőrömön. Ha akkor nem vagy itt a csevegőben "velem" az eventet úgy hagyom ott, mint a huzat. Nem a képmetsző miatt, mert azt évek óta napi rendszerességgel használom, hanem a képernyő megosztása miatt nem mertem nekiállni ennek a módszernek (kiderült, hogy nincs is rá szükség), de belejöttem, hogy hogy is kell csinálni hála neked :D
    Viszont képernyőt megosztani még mindig nem tudok... Igaz nem is hiányzik :D xD:cry:xD
    A nagy örömbe azért nagyon csendesen had írjak le valamit.. Jól csináltuk, ügyesek voltunk, sikerült amit szerettünk volna, de valahol a memóriajáték elveszett ebben a nagy technikában és ez nekem hiányzott. Másoltam ide-oda, szaporodott a pipa és a nőtt csík..
    Csak a memóriajáték hiányzott egy picit amit annyira szerettem és büszke voltam rá, hogy megtudom/tudtam csinálni mindenféle technikai hókuszpókusz nélkül is.
    Emelem a kalapom azok előtt akik ezt még a "hagyományos" játékstílussal meg tudták csinálni :D
     
    bendi1121, Vadóc, DevilMókus és 7 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem a változások fel sem tűntek. :D Végig tortáztam. Nem is emlékszek, hogy milyen sorrendbe kellett építeni anno, nekem ez is olyannak tűnt. Mondjuk ezt az eventet szeretem a legjobban. Csak ezt kérném mindig. :D Mondjuk az meg unalmas lenne.
    Azért jó lett volna egy harmadik felhősor is, csak az piros csíkkal. :D De beérem a kettővel is. ;)
     
    Sali~*.*, Puszpang, DevilMókus és 5 más kedveli ezt.
  16. Paya76

    Paya76 Járnitanuló

    Sziasztok!
    A változások ellenére nekem is bejött ez az event.
    Én maradtam a telefonnal fényképezős módszernél, időbónusz felhasználása nélkül a kb 150 játékból 3 rontottam el.

    Szóval ilyen jöhet máskor is!
    Szép napot!
     
    Sali~*.*, Puszpang, Atali és még 1 ember kedveli ezt.
  17. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Jooo reggelt:)

    Maradj annal ami mukodik:D De azert kepmetszovel konnyebb dolgod lenne:pxD


    Szia Szomszi,

    Hat emelem en is a kalapom az elott aki ezt memoriabol megoldotta. En ugy ereztem, hogy a valtozasok utan, amiket beszeltunk, ez mar nem memoria jatek:sleepy: plane ugye hogy megjegyezni a dobozokat nem volt tobb ido a 3 dobozra sem.

    Ha te vegig "tortaztal" es igy is meg lett mindket felhod, akkor siman erdemelnel egy harmadik felhot isxDxDxD
     
    bendi1121, Sali~*.*, Puszpang és 5 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Látom, csak rá akarsz beszélni a képmetszőre. :D:D:D Próbáltam telefonnal is úgy, hogy nem mentettem el a képet, hanem csak tartottam, de elmozdult közben a kezem és már a plafont láttam. :D Ha lefényképezem és elő kell hívni, az olyan sok idő, hogy annyi idő alatt háromszor felírom egy papírra. ;)
    Próbáltam painttal is, az először tetszett, de a 2. próbánál valamit nem jól csináltam, mert beillesztettem a képet és nem jelent meg. Az oldalsávból kellett előhívnom, mert valamiért elcsúszott, de addigra lejárt az idő. :) Nekem a papír a legegyszerűbb, előtte megjegyzek mindent és már írom is.
     
    jófarmerlány, vihence, Sali~*.* és 3 más kedveli ezt.
  19. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! A telónnál én is így jártam, o_Oaztán a párom elmondta hogy bal gomb , és egyből ott a kép.:wuerg::p(Szerintem megunta:music:;):))
    Utána már ment mint a karikacsapás.Csak nem jöt össze mint Rékának,:oops: nem adott ugyanolyant;)xD
     
    Sali~*.*, Puszpang, czutika és még 1 ember kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    De melyik bal gomb és hol?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.