Visszajelzés Éjféli verseny - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. ReZsu

    ReZsu Utánpótlás-írogató

    Sziasztok nekem teljesen eltünt a repülős, nem is találom hiáb a csinálom az üzemanyagot.
     
  2. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    jófarmerlány és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  3. barni.gazda

    barni.gazda Járnitanuló

    xxl-es üzemanyagkannát hagytam a végére, már nem tudtam mást gyártani, elestem a felhőtől
     
  4. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Nekem tetszett ez az event , remélem máskor is lesz . :inlove:
     
    -ágianyu33- kedveli ezt.
  5. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia barni.gazda!
    Sajnos az XXL-es üzemanyagot csak az egyet előre + ajándék duplázás műveletekre lehetett használni.
    A duplázásból a felhőt viszont eleve kizárták, és ezt az event kiírás is tartalmazta, meg többször említésre került a csevegőben is.
    De most már sajnos veszett fejsze nyele, mivel az event lezárult. Ezért nagyon fontos a tervezés, majd a következetes kivitelezés.
    A következő eventnél biztos jobban sikerül, ha picit jobban odafigyelsz az event kiírásban leírtakra, meg a játékostársaknak a csevegőben közzétett tanácsaira, taktikájára.
     
    -ágianyu33- és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Az Éjféli verseny event véget ért.

    Öt versenypályán szerezhettünk sokféle nyereményt, sőt a futamok alatt akár meg is duplázhattuk azokat!
    Ez az új játékelem igen kedvező visszhangra talált azon játékosok körében, akik elolvasták és helyesen értelmezték mind az event kiírását, mind pedig a játékostársaik által az event csevegőjében ezzel (is) kapcsolatos hozzászólásait.
    Ezekért a tanácsadó és taktikát megosztó posztokért természetesen ugyancsak köszönet jár!
    Köszönjük!

    Az Éjféli verseny event csevegője ezennel zárja a kapuját.
    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    Sikeres és örömteli játékot kívánunk!
     
    Kuzdern, GA-BI-O-Farm, inanna11 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.