Visszajelzés Éjféli verseny - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. veronika011355

    veronika011355 Junior szaki

    Köszönöm, reszemröl a Tema lezarva, nem gondolnam, hogy annyira tajekozatlan lennek, valoszinüleg beneztem, gondolom nem vagyok egyedül.
     
  2. Zsike49

    Zsike49 Fórumlakó

    Szép, jó estét mindenkinek!:D Kész vagyok, mind az öt pálya teljesítve, a felhő beüzemelve!:inlove:
    Indítottam 1-2 bónuszt , az sokat segített!:D Mindenkinek sikeres befejezést kívánok!!!:inlove:
     
    mamka49, Nagyii58, Gio és 2 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ezt nem szabad megengedni. :D Mindjárt végzek az eventtel, azon agyalok, hogy hiába szimpi nekem ez a felhő, nem hiszem, hogy duplán fogom kiszedni. ;)
     
  4. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. Repülés 5 futama teljesítve :) Felhőcske beüzemelve. Segített, hogy azért most sikerült jó pár bónuszt pörgetnem. Még hat a 100%-os, így most délutánig még a hatása alatt töltöm a pajtát. Jó játékot, sikeres befejezést mindenkinek :)
     
    maszilva, Nagyii58 és Evita-55 kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    És? Az eventismertetőnek nem az a célja, hogy komplett taktikával, matekkal, időszámítással és mindennel együtt jelenjen meg.
    Azt Nektek kell összerakni.
    Egy csomószor szoktunk beleírni plusz információkat, most nem tettem meg, illetve a másik ismertetőben sincs rá felhívás.

    Mint írtam, az eventismertetőnek a technikai adatokat kell tartalmaznia, és azt, hogy tudsz repülni ez esetben. Az nem kötelező eleme, hogy milyen taktikát kell követni.

    Lehetne még millió egy dolgot írni erről, de nem látom értelmét, hogy koptassam a billentyűzetem miatta.
     
    Nagyii58, juliannakoczkas, vihence és 5 más kedveli ezt.
  6. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia

    Eddig nem változtattak, most már talán nem fognak.

    Minek Neked ez a felhő 2x?
     
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Szia! Ha kiváltom a felhőt az 5. futam végén, akkor már nem kell a 12 sötét kristályost kiváltani?:music:
     
  8. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia.

    Repcsist végigcsinálod, megkapod a repcsis felhőt. Repcsisből még érdekes a zseton amit jó ha duplázol, mert kell a sagásba. Utána/közbe a sagásba van másik 2 felhő.
     
  9. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa

    Köszi:)) Sajna az 5.-ben nem dupláztam zsetont.:(
     
    GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  10. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Köszi a tippet. Jelenleg kissé növényből is hátrányba kerültem, mert sürgősen el kellett mennem, és hosszút ültettem a röpik miatt, de azzal a lendülettel le is daráltam őket a malomban. Így újra kellett szaporítani, de remélem sikerülni fog.:pxD
     
    Nagyii58, juliannakoczkas és Kuzdern kedveli ezt.
  11. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    Sziasztok.A SPOLIA ,EXEDRA es DOM tenyeszetnel nem tudom mi milyen allatot add.Valamint QUESILLO,IMPALILA,SODO,MALDIV talanyos farol nem tudom sajnos miket add.Hol talalok errol informaciot? Szeretnem azt kivaltani ami nekem meg nincs meg.Koszonom
     
    Utoljára szerkesztett: 17.10.20
  12. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Legegyszerűbb módja, hogy megkeresed a pajtában, jobb felső sarokban "i" gombra kattintasz és már ki is írja. (Feltéve ha van belőle Neked készleten)

    Amúgy pedig itt vannak a leírások

     
    Goran, -kaktuszable-, maszilva és 7 más kedveli ezt.
  13. spagetti24

    spagetti24 Kivételes tehetség

    Sziasztok!
    A 4.pálya felénél vagyok.Komótosan de haladok.Tegnap tettem be a repülős zsetonokat 3 db-ot,mert totál kiment a fejemből de lett 1 db kristályom. 1 db + 1 terményt sikerült pörgetnem de nem tudtam kihasználni,mert elaludtam:wuerg:
    Sok sikert mindenkinek!
     
  14. bubuci4

    bubuci4 Fórum-zöldfülű

    Meg tudná valaki mondani hol kell belépni í repülős játékba? Sehol nem találom
     
  15. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Szia. Be tudsz lépni a farmon, az óránál fent, valamint a tenyésztési telep sarkánál van a belépési jel.
     
    Nagyii58 kedveli ezt.
  16. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    A Szezon táblája alatt áll Jack.
    upload_2020-10-17_13-47-53.png

    vagy az eventórában, mint Éjféli verseny.
     
    GA-BI-O-Farm és Nagyii58 kedveli ezt.
  17. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Kristályból 10 db. kell és meglesz a következő felhőre és a dekor kiváltására is. Igaz vettem kétszer kosarat, de elég jól eltaláltam az összetevőket, volt párszor telitalálatom, és de azért legtöbbet a mágikus jött be.
     
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Sziasztok,
    megdupláztam a Spolia tenyészetet, hogy legyen már még egy szurikátám a meglévő egy mellé és lett! :inlove::D
    Most azon gondolkodom, hogy talán a szajkóst is, meg kéne duplázni, hátha legalább egy szajkóm lenne.... :p:)
    Szia,
    senki nem vitatta a moderátorok odaadását, erről nem is volt szó, természetesen le a kalappal és köszönjük, ahogy mondod. :inlove::)Csak megjegyezték páran, hogy hiányolnak egy figyelemfelhívást az ismertetőből arra, hogy ha a zsetonokat meg akarjuk szerezni, mindet, ami az átfogó eventhez kell, akkor használni kell a duplázó üzemanyagot. Ez a figyelemfelhívás szerepel a 100. hsz. szerint a holland, ezen kívül a német https://board-de.farmerama.com/threads/mitternachtsrennen.100377/ , angol https://board-en.farmerama.com/threads/midnight-race.39023/ és lengyel https://board-pl.farmerama.com/threads/nocny-wyścig.76524/ nyelvű ismertetőkben is. Többet nem néztem. A miénkben meg nincs ilyen infó.:eek:
    Ettől még látjuk Tamás nagyon komoly helytállását, például a unity-s topikokban. Én csak csodálattal nézek, hogy milyen rengeteget bír vele dolgozni, reggel is, este is meg szinte folyamatosan. :inlove::) Szóval nem hiszem, hogy valaki haragudna rá, csak jó lett volna, ha ez az infó bekerül az ismertetőbe, mert sok gazdának segített volna a zsetonok megszerzéséhez. :p:)
     
    -kaktuszable-, kovacstne, vihence és 5 más kedveli ezt.
  19. Nagyii58

    Nagyii58 Fórum nagymestere

    Sziasztok!
    Repülés 5 futama kész:) Felhő beüzemelve, mindent kiszedtem amit szerettem volna:inlove:
    További jó játékot! Sikeres befejezést mindenkinek!
     
  20. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Szia

    Pedig az eventismertető világosan fogalmaz , kivéve a felhőt . Vagyis mindent dupláz , kivéve a felhőt .


    Legalsó nyíl:
    Megduplázódik az ajándék
    [​IMG]
    Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 Derengő üzemanyag XXL

    Speciális tulajdonsága:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).
    Tehát pl. kétszeres mennyiségű titokólat, szupertápot, 2 dekort, dupla mennyiségű tp-t stb. lehet szerezni a luxus üzemanyag használatával.
    Csak akkor lehet kiválasztani, ha 1 lépés múlva ajándék következik!
    Köztes (ajándék nélküli) lépéseknél szürke a jele. Így el tudod kerülni, hogy véletlenül elpazarolj egy üres lépésre ilyen értékes malomterméket.
     
    -kaktuszable-, [mendy], vihence és 4 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.