Visszajelzés Éjféli verseny - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Eva0220

    Eva0220 Fórummogul

    Sziasztok! Befejeztem a repülős feladatot, mégis hiányzik egy repülős zsetonom. Hogy létezik?
     
  2. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Látom, még mindig ez a téma...
    Az event nemzetközi leírásában NEM szerepel ez az információ, hogy közzé kell tennünk.
    Az event hivatalos leírásában ami adat szerepel, az mind-mind benne van az ismertetőben.
    Az eventismertetőnek nem az a feladata, hogy minden problémát megoldjon a játékosok helyett. Bármennyire is nehéz belátni, ez egy stratégiai játék. Stratégia játékban néha gondolkozni is kell, nem csak hűbelebalázs módjára kattingatni.
    De aki esetleg nem szeret tervezgetni, akkor a csevegő első 5 oldalában biztosan megjelent minden infó, amivel Ő maga is tudott volna boldogulni. Ezen kívül senki nincs kitiltva a topicból, bátran kérdezhetett volna is, hogy "halló, ezek állnak rendelkezésemre, mondjatok már valami taktikát, időbeosztást stb..". Úgy látom, ez nem igazán fordult elő.

    Akik most reklamálnak, és engem hibáztatnak. Őszintén: el szoktátok olvasni az eventismertetőt egyáltalán? Nem, mert nincs rá időtök, mert van privát életetek, nekünk persze nincs.... o_O:eek:
     
    cskati01, bactriaanus, PalMa és 27 más kedveli ezt.
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Nekem sem lett, nem is számítottam rá. na, ez azért nem igaz :D ;)
    Írtam is a TOPikjába. 8)
     
  4. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok! Talán ma befejezem a 4.futamot, de van még egy hátra.Nem tudom sikerül-e befejeznem,de nagyon igyekszem!xDJó lett volna ha az első futamban a duplázóst nem rontom el,de ez van.xD
     
    Domos52, -kaktuszable-, Nagyii58 és 4 más kedveli ezt.
  5. pacsimacsi

    pacsimacsi Törekvő

    Sziasztok!
    Én először mindig az event leírást olvasom el, a nyereményeket és felmérem a farmomat, hogy mire képes, mit tudok kiváltani. Ezzel egyidőben olvastam a Saga-t is és feltűnt, hogy a repülés csak 3 db érmét ad, de a Sagahoz 5 db kell. Újra átnéztem és átgondoltam, hogy a nyolc szupertápért, és a 10 db Kataért érdemes-e duplázni, mert ezek nélkül is lehet teljesíteni az eventet. Újra számoltam és és arra következtettem, hogy bőven belefér 2 db duplázás. Ezt csak azért írtam le, mert én ekkor még nem is jártam a fórumon, hanem olvastam és számoltam, majd mikor olvastam a fórumon a hozzászólásokat akkor jött a megvilágosodás, hogy jól értelmeztem a kiírásokat. Sajnos vannak olyan játékosok akik csak átfutják az ismertetőt, olvassák, hogy ültetés, keverés és beadás, majd mikor elérkeznek valamelyik szintig az eventbe akkor jönnek reklamálni és mindenkit szidni. Most kivételesen nem a felröppenő a sláger:) hanem az érme. Ezzel csak azt szerettem volna mondani, hogy voltak olyan eventek (aranyfa) ahol a leírásból egyértelmű volt, hogy szupertrágya nélkül teljesíthetetlen, még sem volt benne a leírásba hogy csak az kezdje el akinek megfelelő mennyisége van raktáron. Mindenkire rábízták, hogy döntsön, mit tud a farmja, mit tud teljesíteni.
     
    PalMa, rencsike982, GYuGYu1003 és 16 más kedveli ezt.
  6. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Szia!
    Kettőt meg kellett volna duplázni ... , de jóformán erről szól az egész eventcsevegő.
     
    lenoxa, bocsika67, mingo826 és 5 más kedveli ezt.
  7. briguka

    briguka Fórummogul

    Szép napot! Nem értem a sok felháborodást, én is tudok panaszkodni, néha szoktam is, de sosem hibáztatok mást azért mert én voltam a figyelmetlen. Rengetegszer elhangzott már az évek során, hogy a nagyok-tapasztaltak hozzászólásait benne a taktikákkal érdemes elolvasni! Ennek ellenére én is csak egyszer dupláztam, na puff neki nem tudtam kivenni a szupitápot! Viszont dupláztam a farmaranyat az mindig jól jön. Na meg reggelre megszajkósodtam - DUPLÁN :music: Úgyhogy nálam teljes az elégedettség :)

    A modiknak kitartást kivánok és türelmet, a még repkedőknek pedig hajrá...
     
    bocsika67, Domos52, mingo826 és 12 más kedveli ezt.
  8. LemmingGazda

    LemmingGazda Utánpótlás-írogató

    Köszi. Időközben rájöttem. Az az igazság, hogy soha nem szoktam duplázni. Nekem természetes volt. hogy annyi van, amennyi kell. Egyébként nem szidtam senkit, csak kérdeztem.
     
  9. ulmo12

    ulmo12 Fórum ezredese

    Én sem úgy gondoltam. :inlove: Ha valaki csak 3 zseton szerzett, azért nincs olyan nagy gáz. Így is van esély a felhők megszerzésére. Most egy ilyen taktikai húzás volt a játék készítőitől. Én később kezdtem az eventet és addigra már itt a csevegőben szemfüles játékostársaim megvitatták a taktikát, így aztán már csak arra kellett figyelnem, nehogy elbénázzam a duplázást. Elolvasom mindig az eventleírást, de utána idejövök böngészni a stratégiákat. Most különösen hasznos volt és köszönet érte mindenkinek, mert a héten rendkívüli munka akadt a melóhelyen (12 órákat bent voltam), nem igazán volt időm és energiám játékstratégiákat kiötölni. Szerencsére hétvégén és jövő hét elején nyugiban tudok játszani. :)
    Én nem keverem le előre az üzemanyagokat, az egy lépésest és a duplázóst mindig előtte csinálom meg, végül is csak pár másodperc.
    Szép napot, jó játékot Mindenkinek.
     
    maszilva, mingo826, bobszi_0 és 9 más kedveli ezt.
  10. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Sziasztok:)
    A 4. futam kb. a felénél tartok, most üzemeltem be növénybevételi bónuszt, remélem sikerül az event.
    Duplázásra akkor figyeltem fel amikor már túl voltam a pályákono_Ode az 5. futamon majd egyet pótolok.
    Hajrá hogy be tudjuk fejezni, jó repkedést mindenkinek!
     
    mingo826, missuzy_53, ulmo12 és 8 más kedveli ezt.
  11. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    maszilva, Domos52, ulmo12 és 12 más kedveli ezt.
  12. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !! Külön-külön elolvastam az event leírását, de nem tünt föl az összefüggés a zsetonok és a duplázó között :wuerg: Így most is az mentett meg, hogy mielőtt Hübele Balázs módjára átröpködtem volna az összes kontinens fölött, eljöttem olvasni az okos, segítő szándékú hsz.-eket ;) 5 perc sem volt, de most az össz zseton bezsebelve :) aztán még olvasgattam....ha valaki nem duplázott annak sem veszett el a játék !!! Erre miért nem jöttek rá azok, akik durrognak ??-.- Pár szupitáppal kevesebbje lesz, de nincs veszve semmi !! Nem értem !! Ha arra van idő, hogy reklamáljon és ezt leírja, arra nincs, hogy 1-2 oldalon átgörgessen ??o_O Én is a felhőn lógatom a lábamat, köszönöm, jó kis event volt, nem kellett izguljak se a növény, se a röpi miatt :inlove: :)
     
    heureca3, maszilva, PalMa és 17 más kedveli ezt.
  13. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Én kész lehetnék de megvárom mennyi duplázásra lesz elég amit holnap estig termelek.:music: Röpi most van elegendő.
     
    heureca3, ulmo12, Nagyii58 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. incimami

    incimami Fórum bárója

    Sziasztok!
    Repcsi kész bejártam a világot, Sok mindent vettem és dupláztam is,Nem néztem meg és már nem kellet volna en ültetni,.
    Sok sikrt kívánok azoknak akik befejezték, és azoknak meg kitartást akik még repkednek, Incimami:)
     
    heureca3, mingo826, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  15. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Most értem az 5. pályára...már látom a végét:)további szép VasárnapotxD
    Jövőhét meló de csak 4 nap...szeretem a piros betűs ünnepeket:D
     
    heureca3, Ribiszke, incimami és 16 más kedveli ezt.
  16. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Ha jól számoltam már csak egy aratás és készen vagyok. :) Kimaradt pár aratás, de szerencsére sikerült egy 100%-os és egy +1-es bónuszt kipörgetnem, így nem volt gond. A felröpi is jól jött, nem kellett külön gyártanom. Mondjuk én majdnem végig xl-es benzinnel nyomtam, csak a zsetonoknál totojáztam a duplázás miatt.

    A héten nem volt időm a fórumra, most olvasgattam át és eléggé meglepődtem az indulatokon...
    Én kedden átfutottam az event leírását + a fórum első 1-2 oldalát. Ez kb. 10-15 perc volt és máris tudtam, hogy duplázni kell majd. Szóval azért olyan nagy erőfeszítést nem kellett volna tenni, csak kicsit odafigyelni. Ez egy stratégiai játék. Néha gondolkozni is kell (vagy fórumot olvasni), nem csak ész nélkül csinálni. Én is rontottam már el eventet, mert nem figyeltem oda, de ezért ne mást okoljunk már.
     
    maszilva, Nagyii58, bocsika67 és 11 más kedveli ezt.
  17. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sziasztok! Befejeztem az eventet, de az első feladat végén járó kitehetőm nincs meg! Valamit rosszul csináltam?
     
    incimami kedveli ezt.
  18. Mykuszy

    Mykuszy Törekvő

    Sziasztok! Hát ez szuper volt:) Ma reggel meglett a felhő(az első kitehetőt én a kúriában találtam meg;)),az új gazdaköris piccolóból lett egy pockos,van 9kristályom és a titkosokból lett 4!!abiufa,3 mongongo és 2 graviola! Egyszóval Szuper!!
     
    Fuhur, Nagyii58, Ribiszke és 2 más kedveli ezt.
  19. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Milyen kúriában? A raktárra gondolsz?
     
    incimami kedveli ezt.
  20. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Sajnos én is így jártam, nekem is hiányzik egy, mert elszúrtam a duplázást. Nem mérgelődöm, így jártam:p
     
    Nagyii58 és incimami kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.