Visszajelzés Éjféli verseny - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 13.10.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Azért volt neki a kúriában (teliholdas “kergekert”), mert - vélhetően - kitette oda.

    Ha végigmentél az első pályán és nem tetted ki, a menüben (taktárban) kell lennie. Próbálj meg név szerint rákeresni.
     
    maszilva, Nagyii58 és -ágianyu33- kedveli ezt.
  2. öncsike32

    öncsike32 Utánpótlás-írogató

    Segítsetek legyetek szívesek. Sehol nem találom a talányos fákat és az ólakat (hogy mit adnak). Jó lenne tudni, mivel elég sokat ad belőlük ez az event és esetleg dupláznám is, ha valami olyan, ami még nincs. Nem lehetne ezt is linkkel betenni az eventismertetőkbe, ha a nyeremények között van ilyen ?
     
  3. Hahacska

    Hahacska Haladó

    Szia! Tamás ennek a csevegőnek a 112-es hozzászólásában leírta a választ a kérdésedre. Lapozz vissza kérlek!
     
    Utoljára szerkesztett: 19.10.20
    Kuzdern és öncsike32 kedveli ezt.
  4. öncsike32

    öncsike32 Utánpótlás-írogató

    Köszönöm szépen! Így sokkal egyszerűbb volt, mint megtalálni 160 hozzászólás között, hátha valaki már kérdezte. Érdekes módon még az enciklopédiában sem találtam.
     
    Nagyii58, Ribiszke és Hahacska kedveli ezt.
  5. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Amit Hahacska játékostársad mondott írásomat is pedig az Enciklopédia alapján írtam meg, mert onnan másoltam be a hivatkozásokat.
    Kérlek, nézd meg alaposan az Enciklopédiát, mielőtt bármiért is reklamálsz.
     
    GA-BI-O-Farm, Hahacska, Nagyii58 és 2 más kedveli ezt.
  6. gabehu

    gabehu Járnitanuló

    Ez a téma mindig a rendelkezésedre áll. akkor is, ha a jó fej moderátorok/adminok nem tesznek elénk tálcán minden felmerült vagy még csak kigondolt kérdése választ. Nekem is - bizos vagyok benne, hogy másoknak is - sokat segít egyébként is, nemcsak eventek alatt.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/farmerama-enciklopédia.6738/
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Fogalmam sincsen miből mennyit csináltam vagy mennyit kellett volna , de kész az event , a felhő az felhősödik . :inlove:

    Ami kimaradt , és visszaváltásnál jó lesz .

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Kuzdern, imi010, enci2009 és 3 más kedveli ezt.
  8. takizsuzsi40

    takizsuzsi40 Fórum biztosa

    Köszönöm a segítséget, sajnos én is kitettem, de már megvan:p
     
  9. swarek

    swarek Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Még két pálya van vissza, kis farmon sokat nyereményt duplázok, mert ott minden jól jön, különösen a bónuszládák, titokólak/fák, AB, csillag, party pöri. Remélem, hogy sikerül holnapig befejeznem mindkét farmomon az eventet, és megszerzem a felhőt is. Gyártok még pár darab egy lépéses üzemanyagot, amennyi kell a szintek közötti ugráláshoz, a többi XL, és XXL lesz. A másik eventhez szükséges kellékből már csak 1 kell, így azt nem duplázom, kétszer dupláztam már. Ma még két aratás belefér a növényből, de lehet, hogy még egyet beszorítok estére szupicseppel. És ha minden jól megy, akkor végre holnap tudok felröpit termelni, mert végre megadta a szegfűhöz szükséges nemesítést, felhőm is van, így először fogok nullázni a kis farmon. Nagyon is fogok, de ott krókusszal.
    Aki még hozzám hasonlóan küzd az eventtel, annak sok sikert, és sikeres befejezést kívánok.
     
  10. Linzer72

    Linzer72 Járnitanuló

    Sziasztok!
    Egy kis segítséget kérnék. Futamonként hány üzemanyag kannát kell gyártani?
    Előre is köszi.
     
  11. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia Linzer72!
    A komplett Éjféli verseny szintváltás és duplázás nélkül 304 db "repülési lépésből" áll az 1-5. futam lejátszásával.
    Azt neked kell eldönteni, hogy melyik szinten milyen iramban akarsz végigmenni a pályán, hányszor akarsz a számodra kedvezőbb nyeremények elérése érdekében szintet váltani, és mely nyereményeket akarod megduplázni.
    Szintváltáshoz, és 1 lépcsős repüléshez kell -> 1-1 db Derengő üzemanyag kell, ami áll 74 Ijesztő kamelina, 4 Üzemanyagkanna, 6 Harapós orchidea összeállításból, a Derengő üzemanyag XL már 3 lépéses, ami = 200 db Ijesztő kamelina +11 db üzemanyag kanna + 8 db Harapós orchidea malomban történő megkeveréséből áll.
    Duplázáshoz kell 1 db Derengő üzemanyag XXL, ami = 360 Ijesztő kamelina, 26 Üzemanyagkanna, 12 Harapós orchidea malomban való megkeverésével állítható elő.
    Kékkel írt rész = kiegészítés és pontosítás.
     
    Utoljára szerkesztett: 19.10.20
    vihence, maszilva, -ágianyu33- és 2 más kedveli ezt.
  12. hell2

    hell2 Utánpótlás-írogató

    Az éjféli verseny felhősort egyszer tudtam kivenni,nem engedte duplázni,pedig az 5-ös feladatnál az ismertetőbe duplázási lehetőséget látok.
     
    kutyaszálló kedveli ezt.
  13. senga77

    senga77 Junior szaki

    A felhősort nem lehet duplázni!
     
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Jó is lenne , de sajnos a BP úgy döntöt , hogy csak egyszer lehet kivenni a felhőt .
     
  15. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia hell2!
    Idézek az event ismertetőjéből:
    "Legalsó nyíl:
    Megduplázódik az ajándék
    [​IMG]
    Lépések száma: 1 előre
    Szükséges hozzávaló: 1 Derengő üzemanyag XXL

    Speciális tulajdonsága:
    Használata esetén a kiválasztott ajándék mennyisége megduplázódik (a felhőt kivéve).
    Tehát pl. kétszeres mennyiségű titokólat, szupertápot, 2 dekort, dupla mennyiségű tp-t stb. lehet szerezni a luxus üzemanyag használatával....."
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Éjféli-verseny.20091/
     
  16. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok!
    Most lettem kész...és tényleg 4 órás a felhő...kitartást aki még repül, de csak óvatosan.xD:D
     
    jófarmerlány, Hahacska, Atali és 10 más kedveli ezt.
  17. heureca3

    heureca3 Fórum biztosa

    Kész az event:)és lett mind a 3 farmomon kékszajkó a 4 titokólból, nem dupláztam de szerencsére így is lett és most már keverem neki a tápot hurrá:DHasonló sikereket mindenkinek;)
     
    Hahacska, szellorozsa, briguka és 6 más kedveli ezt.
  18. Ribiszke

    Ribiszke Fórum ezredese

    Bíztam, de csak nem lett. 10 ólból egy sem. :(
    De lett egy narancs sólyom meg egy narancs teknős. :inlove::) Végül is az is madár.... :)
     
    Hahacska, JUCUS, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  19. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok:inlove::inlove::inlove:
    eventecske lerendezve:p:p:p:inlove::inlove::inlove:
    és én is duplán akartam kivenni a felhőt, úgy hogy a végén már csak egy kocka volt,természetesen nem engedte a duplázó
    XXL-es üzemanyaggal így megpróbáltam kicselezni, elindultam a felső sávba,hátha ott engedi,de már el is kapta a doboztxD
    ja mikor megláttam,hogy a felhőcske a nyeremény kicsit megnyugodtam:D:D:D
    nem sokat dupláztam,mert féltem nem érek végig, de a dobozok nagy részét meg a farmaranyat a végén igen8)
    aki kész annak gratula, aki még röpköd sok sikert a végéig:inlove::inlove::inlove:
     
    Hahacska, JUCUS, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  20. dzsozef1

    dzsozef1 Járnitanuló

    hát nem hittem volna,de a baromi kevés sz.trágya ellenére reggelre összehoztam,de kellett egy 100 és 200százalékos
    termésbónusz :) ráadásul összehoztam egy kékszajkót,három aibufát,két graviolát,meg narancs sólyom és fácán,meg duplázással 10 arany .... megérős volt .Még küzdóknek kitartás,már végzetteknek gratula :)
     
    Hahacska, szellorozsa, briguka és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.