Visszajelzés Éjjeli frász csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 24.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok!

    52%-ig jutottam ma az eventtel, hiába az esti hosszú meg a széleken xxl fa taktika, nem jön a felröpi. De még 88 óra van az eventből, és 2 nap alatt több, mint félig jutottam. Ezen elgondolkozva még így is szombatra befejezem szerintem :)

    Más: sajnos még csak 95-ös szinten vagyok, így új növényekhez még igen sok tp kell, pedig úgy szeretném már ültetni őket, és kipróbálni a taktikákat, amiket írtok itt. Tudtok tanácsot adni mivel, hogyan tudnék gyorsabban haladni, tp-t gyűjteni?
     
    -kaktuszable-, genka53, Cyra65 és 7 más kedveli ezt.
  2. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Írtam baglyot, mert itt off lenne. :)
     
    genka53, bindi5454, Leho69 és még 1 ember kedveli ezt.
  3. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    8
    Szia! 98-as szinten, én most értem el az 52%-ot az eventben.
    Az új növényekről meg még nem is tudok,....most nem sok időm van olvasgatni, utánanézni.
    Csak vetek-aratok,...már amikor az időm engedi.
    Megyek is lepihenek,...és megpróbálok éjjel kettőkor felkelni....aratni,.....mert holnap is reggel hattól,...este fél nyolcig...a ''dolgozóba'' leszek.:(
     
    -kaktuszable-, Peszi2, Cyra65 és 5 más kedveli ezt.
  4. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Aratás előtt mindig használj répás kenyeret,ha kicsit többet szánsz rá:cukkinis almatortát.Éjszakára hosszú érésidejű növényt ültess,kütyüs kerteket,felhőt reggel,este arasd .Így is hónapokba telik ,de a türelem és a szorgos munka előbb-utóbb szintlépést ad.
     
    -kaktuszable-, Peszi2, Fatther és 4 más kedveli ezt.
  5. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Én azt javasolom, hogy használj TP növelőket (répás-almás csatni, cukkinis almatorta, húsvéti lekvár vagy tavaszi koszorú, répás kenyér). Ezeket egyszerre tudod használni az első négy rekeszben.
    Répás-almás csatni +2 termés,
    Cukkinis almatorta +60% Tp
    Húsvéti lekvár vagy Tavaszi koszorú +30% Tp
    Répás kenyér +20% Tp
    Ez így összesen +110% Tp, ami szerintem nem elhanyagolható.
     
    -kaktuszable-, Peszi2, Fatther és 5 más kedveli ezt.
  6. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Láttátok a piacon az árak előtt a lejárati időt?Nagyon zavaró,majdnem bevásároltam baha fatermésekből.:oops:
    Szia !A fejlődési taktika nevezetű topikba lessél be,nagyon jó tanácsokat adnak kedves gazdatársaink.Itt sajnos off.
     
    -kaktuszable-, Peszi2, Gio és 9 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. 97-es szinttől már ültetheted a csipkebogyót. Nézd meg a piros kosárban, ott már tudsz venni kezdőmagot.
     
    kedvenc62, -kaktuszable-, Peszi2 és 8 más kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Köszönöm mindenkinek a tanácsot, tippeket. Megfogadom :)
     
    Gio, Leho69 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  9. makkanch

    makkanch Fórum nagymestere

    Event kész, felhő aktív. :)
    Igen, a felröppenők majd' fele 0 perces hagymával készült, mivel holnaptól nem leszek gépközelben, és mindenképpen be akartam fejezni...
     
  10. szoszimo92

    szoszimo92 Haladó

    Gratulálok! :)
     
    kedvenc62, genka53 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  11. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Hahó, akkor ideje bedobni egy frissítést:D 2 óta lehet kapni, de jobb, ha az faliújságon nyomsz a vásárlásra, mert a piros kosár alatt vagy 10x átpörgettem rajtuk, mire megtaláltam...;)

    A szigeten biztos tisztított tengervizet árulnak, azért olyan drága:oops:
     
    Melan, -kaktuszable-, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most olvastam vissza.
    Jújjjj engem is vigyetek a Casinóba, kibicnek nagyon jó vagyok
    Szia. Látod az ilyen hozzászólások miatt nem fog írni konkrétumot egy nagyobb farm, mert kikezdik azzal is hogy mennyi felreppenője lett. Pedig segítenének csak félnek az ilyen hozzászólásoktól, úgyhogy a titok megmarad a nagyobb farmoknak, Te meg oldd meg magadnak az eventet.
     
    Utoljára szerkesztett: 27.10.16
    Melan, tandem6, -kaktuszable- és 13 más kedveli ezt.
  13. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Mondtam én, 4 területet arattam- a cicusok órák múlva lesznek kész, 88 röpi jött be a 180-ból!!! Majdnem a fele!
    Hanem rémes több farmon eventezni...alig tudom észben tartani, hol-mit-mikor...Itt reggel csak a macskákat kell, a többit 11kor. A fiamnál viszont 1/4 9-kor kell, mert beérik és 10 perv múlva lejár a melós... A másik 2-n szintén 11 körül, kicsit előtte, de az egyiken hosszú megy, a másikon még kell 1 kör eventgaz...csak össze ne keverjem! Na mmmost felborulok...jó éjt!
     
  14. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    .sylvia72. és nyuszika !
    Nálam volt frissítés is,keresgélés is már nem is 1x,de macsek ólak a felhőbe.:sleepy:
    Van macsekom azért,tehát megijedve nem vagyok és vidéken a macskától a kutya 100x többet ér.:D
    Őrzik házat,gazdát és még a csipegető kakasok (kukori80) nyakát is néha megszorongatják.xDxD

    kukori80! avagy kukorikám!
    Ha most nem szóltál volna,még bölcsebb is maradtál volna,de ott a volna.:p
    Nekem gép mellett éppen elég papír illetve polcokon mappákban. Ha mégis hiánycikk alakulna ki bárhol,akkor azonnal tudnám pótolni.;):DDe Te honnan is tudnád ezt,mikor nem is használsz papírt?:D Csak a rendezett,szép udvaron kutyafuttában végzed dolgod
    xD:cry:xDés ezért vagy Zárva minden rendes háznál.:inlove:xD
     
    mingo826 kedveli ezt.
  15. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Egy székely ismerősöm a 70es években dolgozott Líbiában. Azt mondta, ott egy vödör jó hargitai forrásvízért adtak volna egy tehenet.
    Ezért drága a Bahán a víz. A farmokon a víz nem vezetékes, hanem tartályos, és egerek csepegtetik szét. Nincs vízóra, csak napóra. A víznek csak ára van mértékegysége nincs. Így a prémium gazdák mértéktelenül fogyasztják.xD
    A fúrt kút bejelentés köteles, és hozamának függvényében éves használati díjköteles az illetékes vízügyi igazgatóság felé, ha használod ha nem. A farmon nem lehet kutat fúrni, mert beleesik a békató.:wuerg: Ezért nincs vízügyi igazgatóság.
    Ha villany akkor a 380ba nem tudod bedugni a 220ast mert más-más a dugalj és a villa. Igen kemény fizikai igénybevétel volna azt megcsinálni. Ezért sokan feladják. A szerencsekerék szélmalom, és nem szélerőmű, ezért a farmon nincs is villany csak töklámpa.xD
    Az evented kész? Nyomjad le borzalmas cukorjaid a boszik torkán!xD
     
    Melan, -kaktuszable-, taga1 és 12 más kedveli ezt.
  16. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Heeehee, én is használok papírt csak nem az udvaron ;)

    Atyaég, ez így lefekvés előtt nagyon kemény volt. Remélem nem lesznek rémálmaim. :pxD
    Cakát mindenkinek: [​IMG]
     
    Melan, -kaktuszable-, andycyca87 és 10 más kedveli ezt.
  17. staramajka

    staramajka Junior szaki

    Szia nyuszika215 :)
    Több farmon egyidejűleg eventezni csak papír, ceruza használatával: kockás lapot félbe, majd megint félbehajtom, hogy egy hosszúkás csík legyen, bal szélére a farmok szignói, tőlük jobbra óra-oszlopok, hogy áttekinthetőek legyenenek aratási időpontok, és akkor nincs kavarc, nyugodtan lehet főzni, takarítani, Fórumozni, vagy akár keresztrejtvényt is fejteni a köztes időben. Én legalábbis így csinálom, és így sikerül tartanom az aratási ciklusokat, és "határidőket", mert nem szeretem, ha punnyad a földben a növény, meg azt sem, hogy össze-vissza szaladgálnék, hogy mikor hol kell aratnom. :)
    Eventem délelőtt kész lett, és még szintet is léptem, úgyhogy most happy van. ;):D:inlove:
    Kicsit túletettem a kis éhenkórászokat, de szegények olyan éhesek voltak, gondoltam, ha már letermeltem, odaadom nekik az ételt, ki tudja legközelebb mikor kapnak? :D:D:inlove:
    [​IMG]
    Gratulálok mindenkinek aki végzett, és sok felröpit aki még etetget. :D:inlove:
     
    Melan, -kaktuszable-, andycyca87 és 9 más kedveli ezt.
  18. mebajah

    mebajah Fórum császára

    Szép hajnalt, reggelt Gazdatársak!

    Szerencsére, én is befejeztem. Felhő aktív. Örülök, mert a kegyelet erősebb ösztönzés minden másnál. Remélem, Mindenkinek sikerül!
     
    Melan, alpha58, andycyca87 és 14 más kedveli ezt.
  19. kelemeny

    kelemeny Fórum veteránja

    Szép napot Mindenkinek!
    Most ott tartok, hogy nem tartok sehol! :D :D
    Elméletileg készen leszek!
    Gyakorlatilag I t ( Isten tudja ) :D :D
     
    bakancsos, Cyra65, -kaktuszable- és 9 más kedveli ezt.
  20. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Meg 115 borzalmas cukorfalat kell es en is meg leszek. Novenyek letudva mar csak hosszukat vetek.
     
    genka53, bindi5454, Peszi2 és 4 más kedveli ezt.
  21. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Segítséget kérnék:hogyan tudom lekapcsolni az ugrálókat,mert nem tudok tőlük aratni :(
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.