Visszajelzés Éjjeli frász csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 24.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    72% az eredményem. Meg lesz ez!!!! :D:music::p
     
    Feca29, vje0315, Peszi2 és 8 más kedveli ezt.
  2. Szinkler

    Szinkler Fórum mestere

    67% röpi hiányom van. most hosszú érésű van ültetve. remélem adni fogja.
     
    Feca29, vje0315, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  3. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Event letudva malom aktiválva aminek nagyon örülök mert jó ajándékot ad. Titkosaim beértek hát nem ilyenre számítottam kaptam tevét narancsot és bár mily hihetetlen tojástojó sárga ettől értéktelenebben már nem is kaphattam volna 98-as szinten.
    Gratulálok a végzőknek és szerencsésebb titkosakat és kitartás a még küzdőknek és sok-sok cukorpapírt és jó titkosakat!
     
    Feca29, Peszi2, vm68 és 11 más kedveli ezt.
  4. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumlakó

    Sziasztok ! Segítséget szeretnék kérni: a pajtában azt látom, hogy van 26 borzalmas cukorfalatom, de az eventben már nincs csak 6 db. Nem értem. Előre is köszönöm a segítséget és a választ. Farm név: Ágimamácska ID 7851011 Frissítés és ki és bekapcsolás megtörtént.
     
    vje0315 kedveli ezt.
  5. Tomilan25

    Tomilan25 Törzsjátékos

    Üdv ! Befejeztem az eventnövényt és jelenleg 905 felröpim van. Most már ideje elkezdenem a cukorka-adogatást, mert ahogy olvasom elég lassan lehet vele haladni xD
     
    vje0315, Peszi2, -Fülemüle-70 és 3 más kedveli ezt.
  6. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    Sziasztok! Sajnos, nem sajnos, de nem leszek kész. Kitehetők megvannak, felröpi is jól jön. Nem tudom már hirtelen ki mondta a hagymát, de köszönet érte, sokkal több felröppenő lett reggel ;) Holnap 180 km-es út vár ránk, nem fogok tudni gépközelben lenni.
    Csalódott viszont nem vagyok ;) A felhőt sajnálom, de nem sírok érte :p Szupi event ez :inlove:
    Hatalmas gratula aki kész van, és a szintlépésekhez még nagyobb gratuláció :inlove:
     
    mebajah, Feca29, vje0315 és 13 más kedveli ezt.
  7. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Elkezdtem etetni a kéregetőket,meg kell mondjam elég félve kezdtem neki,nem vagyok valami türelmes játékos,de kb 20 perc alatt 79%-ra jutottam.:D:inlove:Elfogyott a zacskó,így most nekem kell cukrot ennem,hogy majd továbbadjam.:D
     
    mebajah, Feca29, vje0315 és 10 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ne keverd össze a borzalmas cukorfalatot a papírzacskóval.
    A cukorfalatot a jelmezeseknek adod oda a farmon. Ők adják a zacskót, amit az eventbe teszel be.;)
    Ismertető!;)
    Segítséget a segítség kérő topicban lehet kérni.
     
    mebajah, vje0315, Peszi2 és 7 más kedveli ezt.
  9. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szép délutánt kívánok Mindenkinek. :)
    Szia,
    Köszönöm szépen, azért ez nem rossz, ígaz nem is a legjobb.
    A csipkebogyó 2 területen 1x1 en nálam 70 db felröpit adott.
    A bahán a hibiszkusz 1x1 en 15 db ot adott.
    Eventet befejeztem, csipke projekt még tart. :)
    Gratulálok mindenkinek aki már befejezte , kitartást azoknak a gazdáknak akik még nem.:) Továbbá sok-sok cukorpapírt is természetesen.
     
    mebajah, vje0315, Peszi2 és 11 más kedveli ezt.
  10. Ágimamácska

    Ágimamácska Fórumlakó

    Szia ! Én bénáztam de nagyon köszönöm, hogy válaszoltál. Meg voltak a cukorkák és átadásra vártak.
     
    mebajah, Gio, vje0315 és 6 más kedveli ezt.
  11. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    A tapasztalatom szeretném megosztani. Hátha segít valakinek. 160 db 1x1-es földről 42 db felröpit adott a 97-es szinttől elérhető, 19 órás érésidővel rendelkező csipkebogyó. Vízezve 15:12 az érésideje.
     
    mebajah, -kaktuszable-, Gio és 12 más kedveli ezt.
  12. .zsuzsa.

    .zsuzsa. Járnitanuló

    Sziasztok,
    Nekem is a megvásárolható felhősorokkal lett gondom. "Halowen a javából, ez oklett, megvettem e felhősorcsomagot, adott is menden hozzávalót. Viszont a "Gyülekező sötét fellegek"-nélszintén a csomagot vettem, és csak maga a felhősort kaptam, a hozzá valóket nem. Pedig ennél is csomagról volt szó, vagy félreértettem? Köszi a segítséget.
    zsuzsa ID:1197017
     
    vje0315 és kovacstne kedveli ezt.
  13. czutika

    czutika Fórumlakó

    Sziasztok! Eventet befejeztem! A felhő nagyon jó!csipkebogyó termelése folyik! Sok sikert mindenkinek!
     
    Gio, Feca29, vje0315 és 6 más kedveli ezt.
  14. .sylvia72.

    .sylvia72. Fórum császára

    Szia!A felhőt vetted csak meg a kitehetőket külön kell megszerezni.Töktánc kitehető:szentjánosbogár gazdaköri feladatból.A kísérő kép és a precíz tudomány Jack boltjából váltható ki.
     
    mebajah, Gio, vje0315 és 6 más kedveli ezt.
  15. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia, Te aztán igazán ke(le)mény gyerek vagy ;)xDxD
    Gratulálok Mindkettőtöknek, ügyesek vagytok:)
    Szia Leho, ezekért az írásaidért nagyon bírlak, már jól indult a napom, hogy olvashattamxDxD:inlove:

    Most arattam tönkölybúzát 1x1-en a szédültön 40 db cukorpapírt kaptam, az Esőerdőn meg az egymagvú tökre 1x1-en 30-at...:D....

    ...és nem azért írtam, mert Fórumgróf vagyok;)(ez nem neked szólt Leho)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.16
    staramajka, mebajah, -Mayacska85- és 14 más kedveli ezt.
  16. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Gratulálok mindenkinek aki kész vagy halad az eventtel! Elkeserítő a felröpik ilyen gyér száma az event növényeknél ráadásul mire a malom kikeveri a cukorkát eltünnek a kéregetők! 10-15 perceket várok így nem nagyon haladok előre! Állandóan nem kapcsolgathatom ki be a gépet,hogy előjöjjenek! Az F5 gomb se segít! Tegnap nem volt ilyen gondom előtte napokban igen! A lányomnál ugyan ez a helyzet! Bocs van még valaki aki ezt tapasztalta vagy csak nálunk nem akar teljesülni a felhősor! Nagyon szeretem a játékot 2013 ban kezdtem akadtak kisebb problémák de volt jóváírás bónusz! Most egy event se megy flottul kezdek arra gondolni hagyom az eventeket és csak termelek de akkor mi értelme ha nem haladok előre! Elnézéseteket kérem de nagyon el vagyok keseredve! Tanácsokat szivesen fogadnék ! Köszönöm!
     
    -kaktuszable-, Gio, Netudki50 és 6 más kedveli ezt.
  17. pappgera

    pappgera Törzsjátékos

    Nem az elolvasással van gond hanem azzal, hogy a boszik nagyon lassan jönnek.Most is vártam, hogy jöjjön a 10-es boszi, de csak az 1-es és a 3-as boszi jött. pedig 75 %-nál vagyok. Azok is nagyon lassan jöttek elő. Bezzeg ha nincs egy darab cukor sem, abban a pillanatban mind kint van. Hát ennyi
     
    -kaktuszable-, Gio, vje0315 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. Cyra65

    Cyra65 Fórum admirálisa

    Szia :)

    Ne a számítógépet kapcsolgasd ki -meg be, hanem lépegess a területek között, vagy bal oldalon az eventóra fölött amíg kever a malmod, addig vedd ki a kis négyzetből a pipát és csak akkor rakd vissza, amikor kikeveri a malom a cukorkákat.
    Más tippet nem tudok adni, a fent leírtak nekem seítségemre voltak, lehet, hogy nálad nem válik be, de egy próbát megér.
     
    -kaktuszable-, Gio, Feca29 és 4 más kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek arra, módosítsd a bannered méretét a fórum szabályzatában megadott nagyságra.
    A látható kép az aláírásodban most: átméretezve: 500px × 247px. A magasság nem lehet több mint 200px.

    Köszönöm az együttműködésedet!
     
    Gio és Cyra65 kedveli ezt.
  20. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Én már rég végeztem. Az összes cukor lenyomása a torkukon (330 db) nem volt 25 perc.
    Amikor dolgom volt a farmon először arattam. Ez 2-5 percig is eltartott. Utána kapcsoltam be a boszikat. A főfarmon mindig már 3-4 boszi volt addigra, a szédültön 1-2 boszi, a bahán és esőerdőben 1-1. Ahogy volt 20 zacskóm nyomtam be a feladatba, hogy minél hamarabb elérjem a pókot.
    Soha nem volt olyan sok cukrom, hogy két perc alatt le ne nyomtam volna a torkukon. Nem vártam én őket. Minek. Néhány óra múlva ismét kellett aratni úgyis. Tudták ők ezt nagyon jól.xD
    Ennyi.
     
    -kaktuszable-, Gio, vje0315 és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.