Visszajelzés Éjjeli frász csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 24.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Nagyon szépen köszönöm ezen már túl vagyok! Lépegetek területről területre, ki be kapcsolgatok de érdekes módon semmi! Ahogy most olvasgatom nem vagyok egyedül a problémámmal! Sok sikert!
     
    -kaktuszable-, Gio, Netudki50 és 7 más kedveli ezt.
  2. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Nem baj a csiga is egyszer célba ér/remélem /, én sem vagyok gyorsabb, sok a valós munka, de azért talán meg lesz ez is.:)
     
    -kaktuszable-, Gio, Netudki50 és 6 más kedveli ezt.
  3. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Drága aranyos kis szomszédom is szenved emiatt! Durva, hogy valaki megtermeli a hozzávalókat és vár10-20 percet és nem tudja beadni:wuerg:Az idő véges!!!Próbálkozzatok, mindent bele és ne hagyjátok az utolsó napra mert bármi megtörténhet.Én most macskát ültetek, itthon is van egy kis szutyok!Agyon vágom!!!Tisztelt BP! Az emberek dolgoznak ám a valós életben is!!!!
     
    -kaktuszable-, Gio, nyuszika215 és 9 más kedveli ezt.
  4. tereza6517

    tereza6517 Haladó

    Szia, nálam is ugyanez a helyzet. :(
     
    Gio, vje0315, Ivibaba54 és még 1 ember kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Kivéve, ha van macskájuk. Dolgozz macska! Emlékszel?
    Olvasd el előző hszm. Termelj és keverj. A boszikat, hagyd kikapcsolva. Ha végeztél a farmon a melóval, kapcsold be őket. Amit találsz a területeken etesd meg. Ne várj. Járj területről területre. Ha elfogytak lépj ki. Ne várj. Észre fogják venni magukat.
     
    -kaktuszable-, Gio, vje0315 és 11 más kedveli ezt.
  6. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Emlékszem!!!!Dolgozik az én macsekom, most éppen a mosogatóban, de úgy pofán csapom!!!Szerintem Benedek Elek is megvenné jó pénzértxDNagyokat ugrik!xD
     
    -kaktuszable-, Gio, vje0315 és 11 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Jó lesz tenyésztésre is, ha még nem ivartalanítottad.xD
     
    -kaktuszable-, Gio, vje0315 és 9 más kedveli ezt.
  8. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Még nem ivarérett, de nem várom meg a tenyésztést, a tökös-mákosnak annyi!xDBaxus aratok és közben harapppppxDTiszta seb vagyok!A doki szerint veszélyes, de kit érdekel4 Ha hülye is kap egy puszitxD
    van itthon Betadin!Ha nem hat, macsek megy frontraxD

    Összevontam a hozzászólásaidat!!/mamarygen
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 28.10.16
    Gio, vje0315, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  9. Bathilda

    Bathilda Junior szaki

    Jól haladok az eventtel, már csak a felröppenőket kell megvárnom!
    Jó borzongást és sok cukorpapírt kívánok mindenkinek!;);)
     
    Gio, szoszimo92, Cyra65 és 4 más kedveli ezt.
  10. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Adj neki bodzát. :) Attól biztosan lenyugszik. DDDD;)
     
    -kaktuszable-, Gio, kovacstne és 7 más kedveli ezt.
  11. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    nagyon jól haladok csak a felröppenők kevesek:(
    no de még van idő remélem össze jön;)
    aki már végzett annak gratula:cry:
     
    Gio, Netudki50, kovacstne és 3 más kedveli ezt.
  12. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hello!
    Nos,most lett meg a növény és a felröpi is.Ismét egybevártam,amíg meg lesz az egész.Most aztán kattinthatok 330-szor harry potterre!! :D
     
    maszilva, -kaktuszable-, Gio és 13 más kedveli ezt.
  13. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Szia, annyival pótolom a tapasztalatod, hogy ha fogyasztasz Szerelem aromáját, és Mandragóraport ültetés előtt, akkor az idő 12óra 19 perc lesz - plusz megtrágyázod. Lehet használni az alkimista termékeket nagyon sok hosszú érésű növénynél, mert jelentősen csökkenti az érésidőt.
    Jó lenne, ha lehetővé tennék a nemesítését érésidő csökkentésre.
     
    -kaktuszable-, Gio, kovacstne és 6 más kedveli ezt.
  14. Boszika57

    Boszika57 Fórum hercege

    ;):DSzép estét mindenkinek!:)
    Event kész, felhő aktiválva, most már csak a pajtatöltögetés van hátra!!..Jöhet a margaréta és a csipkebogyó termelése!!;)
    Aki végzett gratula, de aki még küzd a felröppenőkkel kitartás és biztos meglesz a "győzelem"!!..További sok sikert gazdák, és kellemes napsütéses hétvégét kívánok, pusz!! :):inlove:8)
     
    Gio, kovacstne, Cyra65 és 8 más kedveli ezt.
  15. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    :D Apja Te varázslótanonc vagyol?
     
    -kaktuszable-, Gio, kovacstne és 4 más kedveli ezt.
  16. Drótakadály

    Drótakadály Aktív író

    Taktikám a kövi volt az eventel:
    Este hosszú (szegfű), reggel délelőttös műszakban 10 körül a szünetben leszedni, délután 4-5 körül mire hazaérek aratás.
    Van felröpi és lesz növényem is.
    A tippet itt kaptam a fórumon pár hete, hogy van rá olyan böngésző és telon is lehet tolni. (köszönöm nektek na meg a puffinnak)
    Eddig csak sms, telefon + viber amit használtam rajta.
    A kameráját talán 5-6szor a másfél év alatt.
    Azóta jött pár felhő na meg jó pár millió csp amit el is herdáltam.

    Na a hiba ott csúszott a számításaimba hogy megadta magát a céges ingyenes wifi hálózat.
    Régebben is voltak vele gondok mert néha percenként kidobott, mire megjavítják nyugdíjas leszek meg eléggé szenilis hogy emlékezzek is hogy mire is kéne a wifi.
    Borult a tervem talán sikerül korrigálni, de elég necces lesz.
    Ingyenes hálózatra nincs kedvem vadászgatni.
    Lusta vagyok, meg nincs is mindenhol + ha munka után 1-1,5 órát kell várnom a buszomra azt hasznosabban is eltölthetném pl olvasgatással itt a fórumon.

    Vegyünk mobilnettet? Na de kinél és milyet?
    Feltöltőkártyás vagyok a bugyirózsaszín színű cégnél. Reklám nem reklám nem írom ki a cégnevet hátha az.
    Mennyi adatforgalmat generál a játék napi 1-2 belépésnél és némi fórum olvasgatásnál?

    Tippeket, üzeneteket, véleményt szívesen fogadok.
    Köszönöm.
     
    -kaktuszable-, Gio, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
  17. felforgató

    felforgató Utánpótlás-írogató

    Nem kell annyiszor... Az első 20 után betenni, és jön a 3-at követelő, és így tovább, ha sokszor jön a többet kérő sokkal kevesebbel meg lehet úszni....
    Mindenkinek jó játékot!
     
    Gio, vje0315, bindi5454 és még 1 ember kedveli ezt.
  18. vm68

    vm68 Kivételes tehetség

    Már nem is reklamálok a 14. teknőslak miatt, bár jobban örülnék ha egy szarvas figyelne a farmomról :D
     
    Gio, Jucus19, vje0315 és 3 más kedveli ezt.
  19. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Marika nálam ma is csipkebogyó projekt van :)
    Nagyon jól leviszik az érés időt. GA-BI-O-Farm is hozott adatokat éréscsökkenőkkel:#814 :)
     
    emocy91, Gio, gabianyus és 6 más kedveli ezt.
  20. Evita-55

    Evita-55 Fórumfelvigyázó

    Gratulálok annak aki kész:D Én 82%-n vagyok, a növényből utolsókat rúgom, remélem röpi is lesz még:p, most 2 db-m vanxDxDxD
     
    emocy91, Gio, ho-hoboy és 7 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.