Visszajelzés Éjjeli frász csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 24.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ananke

    Ananke Rutinos

    Nálam 79%, se röpim, se növényem, de még remélem a végére kész leszekxDxDxD
     
    Gio, -kaktuszable-, ho-hoboy és 5 más kedveli ezt.
  2. Csókos

    Csókos Fórum bárója

    Sziasztok!
    58%-on állok, elég tré :D
    Egy XXL kowhaim lett, az ólat még nem tettem ki.
     
    Melan, tereza6517, Gio és 4 más kedveli ezt.
  3. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Szia!
    Napközben eszembe jutottál, tettem a karfiolt ide-oda isteni finom rakott karfiol lett. Közben jókat röhögtem, de gyönyörű és finom. Aranybarnára sült a tetején a sajt. Komolyság van: 76 %-on állok. Most érik a növény , röpi karcsú, fogyózunk ezért nem adják. De összejön a felhő. Kell a felhő, mert nap és hülyeség allergiám van. Ez komoly. A nap ellen tudok védekezni, a lükeség ellen nem. Jön a telihold, én annak nagyon-nagyon örülök.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.16
    Melan, Peszi2, Szépségem és 9 más kedveli ezt.
  4. vje0315

    vje0315 Fórum mestere

    Sziasztok!
    76%-on vagyok, a növények már tegnap reggel óta készen vannak, még 280 felröpi hiányzik. A titokólból narancs hal, a farmos titokfából XL kowhai lett, mindkettő ment a raktárba, ott elférnek. Mindenkinek sikeres eventbefejezést!
     
    Peszi2, Gio, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Kész vagyok az eventtel :D

    Na jó , nem az egésszel , hanem enyimék a kitehetők , és a Kergén pihikéznek :inlove:

    Eldobtam a kapát kaszát , és újra fák vannak mindenütt. :p
     
    Melan, taga1, vje0315 és 14 más kedveli ezt.
  6. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Cicmicet nem bántani ám!!!:inlove: Az én öreglányom is segít lelkesen, az ölemben hortyog, míg végigaratom a farmokat:D Röpi jön rendesen? Én ezen a farmon terv szerint végeztem. A fiamén megvannak a kitehetők, innen csak a maradék röpit használjuk el, nincs harc, jut, ameddig jut. A kis farmomon sincs már sok az utolsó kitehetőig, a hozzávaló növény bőven megvan, késő este a rózsa talán behozza a maradék röpit is. Ma a kislányom is nagyot haladt, már ott is csak 36 zacsi hiányzik. Ez volt a helyzetjelentés:music:Szerintem elégedett vagyok, a kitűzött cél biztos meglesz, a többi bónusz:p
     
    Melan, vje0315, Peszi2 és 9 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Na az lehet. :D ..de hogy többet nem hagyom a végére az biztos.Soha nem fogy el. :D
    Köszi!Akkor belehúzok.. :D Legalább is megpróbálom.
     
    vje0315, Peszi2, Gio és 6 más kedveli ezt.
  8. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok! Gratulálok aki végzett az eventtel, én jelenleg 73%-on állon, ma reggel 61-ről indultam. Kicsit elszámoltam, lehet nem holnap, hanem csak vasárnap végzek vele. Hamarosan az erdeit, őserdőt visszarendezem, de jelenleg kukoricázok, hátha az is dob pár felröpit :)
     
    vje0315, Peszi2, Gio és 7 más kedveli ezt.
  9. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    ;)
    xDMicike is dorombol aratás közben, de harap isxDRemélem készleszek én is, tetszik a felhőőőőő;)Küldjétek az üzemannyagot, biztos mi biztos szólt az apáca.Csók mindenkinek mára;)
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.16
    Melan, vje0315, Peszi2 és 8 más kedveli ezt.
  10. Jucus19

    Jucus19 Fórumprofi

    Szia! Szarvasnak én is örültem volna bár bármi másnak is.
     
    vje0315, Peszi2, vm68 és 5 más kedveli ezt.
  11. sárgazanót

    sárgazanót Fórumelemző

    Én is narancssárga ólat kaptam. Ment is a raktárba! :cry::cry::cry:
     
    vje0315, Peszi2, Jucus19 és 4 más kedveli ezt.
  12. _Ilona49_

    _Ilona49_ Fórumgróf

    Szédületes szuper zürcsiga tempóban száguldozom/vagy csak száguldoznék?/ a felhők felé.62% már meg van!No de régi,igaz közmondás,hogy a jó munkához idő kell.A rosszhoz meg még több.Sikerült megszereznem az akár hanyadik xxl-es japán naspolyát,már meg csemetegőzös sincs ahol igazán nagy kincs lenne.
     
    vje0315, Peszi2, Gio és 4 más kedveli ezt.
  13. hoyabella

    hoyabella Fórum nagymestere

    Nem fogjátok elhinni: 16.469 db pehelycukorvirágom van :cry: Hogy ez hogy sikerült?! Holnap kénytelen leszek egy kört vetni az esőerdőben. Felröppenőm 967 db van, három földnyi csipkebogyó és 2 területnyi sárgadinnye meghozza a maradék 353 db-ot, aztán mehet a malomba, holnap délután pedig elosztogatom a bosziknak, hogy megcsinálhassam az eventet.
     
    vje0315, Peszi2, Gio és 6 más kedveli ezt.
  14. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Szia! Köszi.:)
    Hogy az eventről is írjak,...már 70 %-nál tartok!;)
     
    vje0315, Peszi2, Gio és 4 más kedveli ezt.
  15. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Én jó nagy szarvas vagyok.:pCsinálom eventet mint a güzü,de most vágott belém a 220,hogy minek is,hisz semmi értelme.:cry:
    Gaz meg van,de Legenda annyi 17/30-on is,mint amikor még nem volt.
    Napokra megettem fél Éléskamrát és erre most vagyok 55 %-on.:p A 330 cuki falatból ma sikerült csinálni eddig 185 db-ot,azaz 1320 röpiből 740 db-ot sikerült össze hozni így vagy úgy, közel 600 db hiányzik.
    Ki az,aki ezt pár nap alatt tudja teljesíteni,hisz rengeteg gaz mellett éjszakára egyéb hosszúk voltak,mint póréhagyma, rózsa.
    Ne adja senki azt a tanácsot,hogy hosszút éjszakára ezek után,mert el kell fogadnom,hogy a hiba nem bennem és nem munkámba,hanem nekem ilyen s**r szerverem,melyre raktak. Így viszont ritkán és nehezen jön össze néha-néha röpi,melyet már nagyon nem szeretek és akkor még szépen fejeztem ki magam.:cry:
    Utolsó event volt,melyhez hozzá fogtam,mert ezt a játékot nem 0 percezésekre kellene készítőknek össze hozni,mert elveszik kedvét sokaknak azzal,hogy van Egyenlő és egyenlőbb is.
    Ide kedves BP mindenki 0 perccel ugrott be rajtam és még jó párunk nélkül vagy 97szint alatt senki nem lehet,mert az senki?:mad::cry:
     
    vje0315, edina242, Jucus19 és 5 más kedveli ezt.
  16. Bettina7676

    Bettina7676 Fórum biztosa

    Sziasztok! Gazdatársak mindenkinek köszönöm a biztatást a jó tanácsokat! Erőre kaptam azért is végigviszem! Olyan jó,hogy ilyen összetartás van köztünk nincs irigység csak segítség nyújtás! Sok sikert a még kűzdőknek tiszta szivvel gratulálok annak aki végzett!
     
    kovacstne, vje0315, Peszi2 és 6 más kedveli ezt.
  17. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Az elmúlt eventben azt állítottad 30as a legendád. Most akkor mi van? Le fel ugrik a legendád? Klimaxos lett?
    494 felröpim van és az eventtel végeztem. 264 röpit hoztam össze null perccel, hogy azok is legyenek meg mire a gazt letermelem.
    De 0percen felül is van még 230 röpim.
    Egyébként hétfő 14:00-ig, még rengeteg idő van. Igaz nem ér semmit, ha áll a kapa.
     
    Utoljára szerkesztett: 28.10.16
  18. bindi5454

    bindi5454 Fórum veteránja

    Szia! A 6 óra helyett az érésidő rövidebb most a giz-gaznál, Tehát ott lehet a határ és kevesebbet ad, de szerintem kissé lejjebb húztak mindent, de rendesen. Még a gatyánkat is akarják. Na ne!!! De mig popsink belefér a gatyánkba, azt nem adjuk. Csináljuk, bármi lehet a végén.Van még idő.
     
    Melan, osztrak12, vje0315 és 4 más kedveli ezt.
  19. Feca29

    Feca29 Fórumprofi

    Sziasztok!

    76%.Kitartást annak aki még eventezik és kényelmes hátradőlést a készen levő gazdáknak :)
    1 szarvasnak illetve 1 buzogányfának örülnék :)
     
    Melan, vje0315, Peszi2 és 7 más kedveli ezt.
  20. p.martin06

    p.martin06 Fórum-zöldfülű

    Köszönöm!!! :)
     
    -Fülemüle-70 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.