Visszajelzés Éjjeli frász csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 24.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Erre jutottamén is.
    Szia Cyra. :)
    Hogy ha felszaporítottad és nincs annyi időd, szerintem mehet komfortba az event gaz.
    Csoki esetleg a fiadnak? Már is szebben fog majd rád nézni. Csak viccnek írtam, nem félre érteni.:inlove:
    Írta Leho vidám event lesz. :)
    Kici kinai kiciben lát csak, kici szemügével.xD;)
    Upsz. Most jutott eszembe. Aki 97. szinten új gazdakörit is kap.
    Éjszakára kilehet azokat is próbálni mennyi felröpit ad és addig is dagad a pajta.
    Vagy rossz ötlet?
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.16
    Lillapilla73, Peszi2, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  2. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Na itt halok meg annyira nevetek, fák betárazva vagy leárazva mit tudom én!!Jöjjön mi még nem voltxDMajd el jön még a mi napunk isxD
     
    Peszi2, genka53, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  3. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Azért kici a nyeremény, mert jóból is megártana a kici testüknek.xD
    Áj sírok, annyira nevetek. :)
     
    Peszi2, genka53, Fatther és 7 más kedveli ezt.
  4. andycyca87

    andycyca87 Fórumszaki

    Sziasztok, Végig olvasva a leírást, meg persze titeket, egy pillanatra elbizonytalanodtam az elején :( Annyira nem fogtak meg a nyeremények, de aztán megláttam a felhőt :inlove: Ezt most akarom :p Türelmetlenül várom már a holnapot :D
    Már most kiírtam magamnak, hogy szegfűt este ültetni, 2 előtt nem aratni :p Remélem nem dobom ki a cetlit xD
     
    Peszi2, genka53, pukinyúl és 13 más kedveli ezt.
  5. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Ez nem igaz. Halloween magyarul töklámpa. Számos népszokás fűződik Mindenszentekkor a töklámpa faragáshoz, lányok és szellemek rémisztéséhez. Sokkal több és színesebb hagyománya van a töklámpának, mint azt Amerikában bárki gondolná.
    Alapvetően a töklámpa eredeti funkciója (ideológiája) a ház és lakóinak megóvása a rossz szellemektől és gonosz lelkektől.
    Rengeteg érdekes, mókás és kevésbé mókás népszokás, hiedelem, babona, összességében hagyomány fűződik a töklámpához a Kárpát-medencében.
    Nagyon sokról nem tudunk már, és nagyon sok szokás kihalt, de lassan a Húsvéti locsolkodás is ilyen lesz. Unokáinak majd elmeséljük, hogy valamikor volt Húsvét is.
     
    Peszi2, genka53, Fatther és 15 más kedveli ezt.
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Látom voltatok az erdőben kirándulni, végül is ma nagyon szép idő van. xD
    Szia:) Nem fogom elfelejteni és kérem majd beledobálni a cukorpapírokat hogy hamar kész legyek az eventtel. xD
    Szia Cyra:)
    :D:D:D:D:D
    Tényleg vidám lesz ez a csevegő.:) Úgy látszik hozzászoktunk a 16 ezer gaz ültetéséhez és már meg se kottyan nekünk.
     
    Peszi2, tla., genka53 és 18 más kedveli ezt.
  7. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Nekem is tetszik mind a kettő. Csak nem jutok dűlőre a kiírásban (pedig többször elolvastam) hogy mit jelent a "Hallowen a javából felhősor csomag" Mit tartalmaz ez a felhősor csomag? A kitevőket is? Ha viszont csak a felhősor, akkor miért van ott a csomag kifejezés? Mert nagyon nem mindegy, hogy 350 FA-ba kerül a kettő (Jack nélkül), vagy 545 FA-ba!
     
  8. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Néha kell egy kis kikapcsolódás ....:p
     
    Melan, bindi5454, missuzy_53 és 4 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nekem kellenek a kitehetők :inlove:

    11 óra alatt érik be mindhárom , vagyis naponta 2 szer lehet aratni.
    1 aratással 5.900 Csp-t kapunk , vagyis naponta 11.800 Csp-t kapunk. :p
    Így évente 4.307.000 Csp ! :D


    Aloha nyaf-nyaf

    Én veszek 200 db bodzafát :p
    Szívesen hoztam Nektek :inlove: Benne van Varun is :D És a végén a bakiparádi nagyon jó xD
     
    Peszi2, genka53, Gio és 8 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A Halloweenes csomagban megkapod a 3 kitehetőt is, de azért van külön is mert egyenként is meg lehet venni a kitehetőket.
    A Gyülekező felhőnél csak a felhőt veszed meg és Jack boltjában kell megszerezni a kitehetőket.
     
    genka53, Fatther, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  11. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Leho69 hozzászólásai éltetnek az utóbbi időben, olyan mint egy klinikai pszichológusxDHa nem jönnek és nem küld felröpit elgáncsolomxDxDKönnyes már szemem is annyira nevetekxD
     
    Peszi2, genka53, Fatther és 11 más kedveli ezt.
  12. nyaf-nyaf

    nyaf-nyaf Fórum veteránja

    Bárokám Nekem nem a bodzával van-lesz gondom hanem a Macska óllal :D nem tudom mikor tegyem ki őket.. :D
    Tápnak való már régges-rég a pajtába porosodik :D
     
    Peszi2, genka53, Cyra65 és 9 más kedveli ezt.
  13. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Hihi, én is így értelmeztem. :)
    Event gazokat termelj 4 területen, vagy 3 területen és vágd ki a macskákat amit nem használsz területeket. Szaporodnak a macskák gyorsan. :)
     
    Utoljára szerkesztett: 24.10.16
    Peszi2, genka53, Leho69 és 5 más kedveli ezt.
  14. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    A raktárházba nem tudsz belerakni párat? :p Közben meg ültetnél , aratnál .:inlove:
    Azért vannak nem? Hogy helyspórólás legyen nem ? ;)
     
    Peszi2, genka53, -kaktuszable- és 7 más kedveli ezt.
  15. bolobok

    bolobok Utánpótlás-írogató

    Fatther, pukinyúl, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  16. moonubul

    moonubul Fórum parancsnoka

    Köszönöm, ez így ígéretesebb!
     
    genka53, -Fülemüle-70, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  17. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Felho vasar juhee :D Nalam is nyero , meg is veszem oket ;)
     
    genka53, -Mayacska85-, Melan és 3 más kedveli ezt.
  18. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Novemberben lesz a macska, gyorsan megcsinálod az eventet és ha veszel ólakat és telepakolod a 3 területet akkor hipp-hopp le tudod termelni. Naponta 2x aratható.
     
    Peszi2, genka53, Fatther és 13 más kedveli ezt.
  19. -Palika17-

    -Palika17- Fórum admirálisa

    Szép Napot!

    Egy kérdés, idáig minden halloween eventkor a főfarm és a város ijesztő kinézetet vett fel,amit nagyon tetszett.:inlove:
    Idén most is lesz e?
     
    Peszi2, genka53, Gio és 8 más kedveli ezt.
  20. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Kérlek Kukori ne írd le hogy hozzá szoktunk a 16 ezer gazhoz mert aztán kapunk a végén 40 ezret.;)xD Ráadásként meg valami irtózatosan bonyolultat.:oops:
    Aztán már nem 1 db malacpersely kell majd Neked, hanem minimum 3 db.:inlove:
    Hogy jön ide Agatha Christie és a regényei?
    Leho nagyon szépen leírta hogy nálunk is hagyomány, csak sokan már nem ismerik.
    Én minden évben faragok töklámpást. Szüleimtől átvettem ezt a hagyományt stb.....
    Szia missuzy. :)
    Én mind a 3 felhősort szeretném, mert imádom őket. :)
    A harmadiknál az eventesre gondoltam. :)
     
    Peszi2, genka53, Fatther és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.