Visszajelzés Éjjeli frász csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: WildB, témanyitás ideje: 24.10.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Funtinelli_boszi

    Funtinelli_boszi Utánpótlás-írogató

    Az első event, amit hiánytalanul végig tudtam csinálni. Nagyon boldog vagyok! Köszönet mindenkinek, akinek a tanácsait követni tudtam és köszönet gazdatársaimnak, akik a felröppenőkkel segítettek. További jó játékot mindenkinek!
     
    bindi5454, Marika312, Cyra65 és 6 más kedveli ezt.
  2. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok - várom a jelentkezéseket - event befejezése után kinek lett a legtöbb felröppenője
    Cukorpapír-verseny
    Nov. 1-én 13 óráig egy versenyt hirdetek = kinek lett a legtöbb felröpije = Nyereménye=1 db Levendulalekvár
    (most jó ára van a piacon).
     
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Gratula!
    Sokkal többen segítettek volna, ha nem ilyen utazós ünnepek vannak, és többen olvassák a hszeid.
    Ügyes voltál, bátor voltál, megérdemelted.
    És erősíteni a farmod, a legendát, a kupákat. Egyre könnyebb lesz. A munka, ha jól sáfárkodsz, megtérül. De türelem is kell hozzá.

    2022 felröpim van. Ha nyerek, a jutalmat kérem SZMBM gazdának átadni. Megérdemli.
     
    §Böbe13§, Gio, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  4. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Régen volt ilyen jó kis evenem,igaz nem sokat írtam,de szinte mindent elolvastam. Volt itt sok minden írva,de egyet ne felejtsünk el: ez egy klassz játék,klassz játékosokkal! :inlove::inlove:
    Nagyon sokat tanultam Tőletek,kérdezek is,ha kell,és mindég kapok segítséget,de ha tudok akkor én is segítek..
    Várom a következő kihívást (eventet) és remélem annak a csevegőjében is "találkozunk" :) nos megyek is olvasni..

    Nekem a beváltásra vár 41 cukor és 1111 felröpi...
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.11.16
    emocy91, Gio, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  5. -Fülemüle-70

    -Fülemüle-70 Fórum császára

    Szia Marika312. :)
    Cukorpapír jelenleg 1.422 db.
     
    §Böbe13§, emocy91, bindi5454 és 2 más kedveli ezt.
  6. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Ha vége lesz az eventnek , hóvakságot fogok kapni a világosságtól , és elönt a frász :D
     
    -Fülemüle-70 és Gio kedveli ezt.
  7. Marika312

    Marika312 Fórum császára

    Sziasztok !
    A "verseny" ajándékát küldöm az alábbi Gazdáknak:
    Leho69 -átadta = SZMBM, .sylvia72., Fülemüle, Suba Klára, Mayacska, cNobody.
    Gratulálok - ez bizonyítja kinek milyen állású az Élő Legenda.

    Sziasztok - várom a jelentkezéseket - event befejezése után kinek lett a legtöbb felröppenője
    Cukorpapír-verseny
    Nov. 1-én 13 óráig egy versenyt hirdetek = kinek lett a legtöbb felröpije = Nyereménye=1 db Levendulalekvár
    (most jó ára van a piacon).
     
    §Böbe13§ kedveli ezt.
  8. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Az eventet 617 felröpivel zártam!Köszi Leho69,ez a Te érdemed is!:D:D:D
     
    Gio kedveli ezt.
  9. _Cygnus_

    _Cygnus_ Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Beírom akkor én is: 1497 felröppenővel zárom az eventet, ebből 36 zacskó, 30 cukorfalat és 1305 felröppenő.
    Legalább ennyi plusz felröppenőnk legyen a kutyás eventen is. :)
     
    §Böbe13§, HéricsBáró és Gio kedveli ezt.
  10. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az "Éjjeli frász" event végeztével a csevegő topicot zárjuk.

    Köszönjük a hozzászólásaitokat, az egymásnak írt segítségeket.

    Találkozunk a következő eventnél.
     
    Gio kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.