Visszajelzés Éjjeli frász küldetés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Sárga pehely helyett lesz mostantól sárga birkanyíró, sárga tehenészet....:D a hód, páva maradt, a drót, mandragóra, bájital, csp picit még gyakoribb is. 235 felröpi, még 2 terület hortenzia pár perc. A fák nem jól adták. Ja, kicsit több a tenyészállat.......
     
    kovacstne, inanna11, Domos52 és 3 más kedveli ezt.
  2. Marcipan2222

    Marcipan2222 Junior szaki

    hm, elfelejtkeztem a prémiumomat időben meghosszabbítani :cry:
    2-3 perccel 2 után élesítettem az új előfizetést, de addigra már megkaptam a 10 magot
    úgy tűnik, buktam a +5-öt :sleepy:
     
    Leho69, DevilMókus és Kuzdern kedveli ezt.
  3. zamenik

    zamenik Aktív író

    Az új gazdaköriknek nem most kellett volna kezdődnie?
     
    Böbebaba60, Zatini és milanzs kedveli ezt.
  4. Caccus

    Caccus Fórum bárója

    Sziasztok. Hol lehet megtalálni a hororparadicsomot?
     
    ho-hoboy kedveli ezt.
  5. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Sziasztok!
    Kezdésre 367 felröpi. Nem is olyan rossz. :)
    Nem tudjátok, hogy a két új gazdakörit miért nem kaptuk meg? Vagy valami elkerülte a figyelmemet? :p
     
    -W-595-, Fenyvesi1010, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  6. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Sziasztok
    Hortenzia 368 röpi,+1 növénybónusz 2 db pöriből, így indult az eventem...:)
    Pörgetések...Hmm!!!...nálam nem érzem a változást még mindig sok a sallang...:wuerg:
    Ez nekem most nem öröm hanem üröm...lehet én álmodtam nagyot...:music:
     
    maszilva, marcsi152, ildiko44 és 11 más kedveli ezt.
  7. gyulaika

    gyulaika Fórum admirálisa


    Nekem kezdésre 575 röpi:)
     
    marcsi152, Gio, -W-595- és 4 más kedveli ezt.
  8. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Narancs szamár ezerrel... És bájital. Nem vezetik be a vodkát?

    Nna! jött 590 felrepi. Teccika zevent. Főleg az, hogy a felröpi nem jó semmire, ha nem termelsz gazt, mert egyet sem tucc beadni. Jó csel. Imádni fogom. Aki tele lesz röpivel az nem termeli a gazt, akinek meg roskad a gaz, annak nem lesz felröpi. De jó!

    Megetettem egy kuncsorgót, adott egy ládát szezon nélkül. Asszem a szezont átugrom és szépen végleg bezárom. Nem etetem őket, mert még a sót sem fizetik ki. Megnéztem a ládát. 10e csp volt benne. Buktam 500e-t.
     
    jutka190226, farmeres53, -W-595- és 6 más kedveli ezt.
  9. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Kuzdern, Zatini és inanna11 kedveli ezt.
  10. zamenik

    zamenik Aktív író

    A pokoli kutya már meglett, de a gazdakörik még sehol
     
    Kuzdern és Zatini kedveli ezt.
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Részemről később sem kell.
     
    JUCUS és Kuzdern kedveli ezt.
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia ! Nem látok lényeges különbséget pár tenyészállatot meg pár hasznos színes ólat nyertem.:)de van még vacak jó pár:oops: persze a gőzősöknek is kell valami:pA röpim olyan 400 körül volt Hortenziával, nem teljesen tiszta farmon( este még életbe volt a neon pillangó ez volt a legegyszerűbb)valamint Saguaro 1 farm és 1 terület fák és 1 ólak a bahán. A fák és az ólak persze gyengék.;)mondjuk az XXl-eket se szedtem ki mit várjak.o_O:p
    Más:A megrendelőket leadtam: hát nem voltam elájulva a ládáktól persze akadt hasznos is de volt tp csp is..:oops:De hát majd kiderül hogy hosszabb távon mi lesz o_Olehet itt is érdemes lesz gyűjtögetni a ládákat.;)A pokol kutyáját megtaláltam a jack boltjában de a gazdaköröket nem.o_OPersze addig ráér amíg gyűlnek a blökik.;):p
    Sok sikert van feladat bőven:oops::p
     
  13. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    438 röpi, krókusz, vízijácint volt ültetve.
     
    marcsi152, gyulaika, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  14. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    485 db koponyamaszkom lett a farmon 1x1 - be volt gyékény, raktárházak, néhány fa, a bahán és az esőerdöben 1x1-ben volt saguaro, a zuhatagon pedig ólak voltak a széleken fák.
    Sikerült pörgetnem 1 db +1 növény bónuszt :)
     
    marcsi152, kisvirág, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  15. zamenik

    zamenik Aktív író

    Most már minden a helyén, a gazdakörik is
     
    DevilMókus, Kuzdern, Fenyvesi1010 és 2 más kedveli ezt.
  16. Caccus

    Caccus Fórum bárója

  17. Zoltn

    Zoltn Utánpótlás-írogató

    Sziasztok!

    Örömmel olvasom hogy már milyen jól álltok az eventtel, nekem 15 felröppenőm lett, de nem szomorkodom, a lehető legtöbbet kihozom magamból és a kis farmomból. Egy nagyon kedves szomszédomtól csatnit kaptam ajándékba, ez lesz az első alkalom hogy hadrendbe állítom ezt a bónuszt. :)
    Már elültettem az eventnövényt, megszórtam minden jóval, 2,5 óra és arathatom. Addig is amit csak lehet bedobálok a két kupás feladatsorba, ezzel picit megnövelve a felröppenő esélyeimet. (fejlődési taktika topikban olvastam - köszönöm)
     
  18. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia!
    Egy Pinkie pie-t dobj rá. Az hosszabbítja az idejét. ;)
     
  19. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, :):) pedig már azt hittem én vezetek a felröpivel xDxDxD 60 db van !! Reggel sikeresen learattam. :cry:

    Még a csilim is adott 3-at . Na bravo o_Oo_O
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.19
  20. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Össz. 372 felröpi(baha: 1 terület saguaro,1 terület 20 órás fa, 1 terület raktárházak, nagyon hosszú érésű ólak, pár fa. Farm: 2 és fél terület hortenzia, 3 mamut-csak a látvány miatt-, raktárházak, pár fa) + a csodás testreszabás a keréken....... Igen, most már minden a helyén.(kezelendő)
     
    Leho69, DevilMókus, Zatini és még 1 ember kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.