Visszajelzés Éjjeli frász küldetés - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 8.10.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, először azt írtam volna, hogy nekem "csak" 422 felröpi lett, pedig krizantémot ültettem a 3 farmoson, és saguarot 2 területen, egyen pedig fa volt. Aztán láttam, még sem annyira kevés ez, csak nézőpont kérdése:) , jó lesz ez a közép kategória...Amig érik a 2.kör, addig olvasok, és olvasok, ....annyi újdonság van!
     
    Zoltn, tewo, Domos52 és 9 más kedveli ezt.
  2. Döbi65

    Döbi65 Fórummogul

    Nekem csak 103 felröpi jött, mert teljesen megfeledkeztem az eventnaptárról és éppen pajtát töltögettem csupa rövid érésű növénnyel.xD
     
    -W-595-, Mica67, vm68 és 9 más kedveli ezt.
  3. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Kiprobáltam és nyertem 5 magot a maximum beadással.o_OEsetleg jól jöhet..:music:
    ,
    Minden kezdet nehéz..:music:;)Egyenlöre nem 1 nagy dolog, de adok neki még esélyt.:D
     
    -W-595-, Domos52, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  4. kincseseva

    kincseseva Járnitanuló

    Fenyvesi1010 és Kuzdern kedveli ezt.
  5. -Anyu-

    -Anyu- Fórumőrült

    Akkor szuper! Mert így nem fogom teljesíteni a gazdakörit...FA-at nem adok érte... Köszönöm azért a válaszod!
     
    Leho69 és DevilMókus kedveli ezt.
  6. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,

    Nalam a halloweenes gyerekek leragadtak az elso haznal:) Majd szepen komotosan haladunk elore, kesobb tudtam ma csak kezdeni, meg mindig csak az elso full terulet erik.

    Viszont a teliholdason meg csak 30 db pokoli kutya hianyzik, es azzal ki is vegzem az uj gazdakoriket, holnap reggelre megvan, utana varom a kovetkezo fejlesztest a honapban:D
     
    fiam62, -W-595-, Domos52 és 13 más kedveli ezt.
  7. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Fazon lesz az, csak még sokan nem tudják.

    De legalább a láda szép.
     
    jutka190226, -Anyu-, Matyi2004 és 7 más kedveli ezt.
  8. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Szia !Sejtem :oops: Jártam Bekonál hát jobbat vártam.o_O:wuerg:De 1 hetet rászánok Rékához hasonlóan ..;)xD
    Úgy kell nekem ,minek ment oda tavaly is ott kapták el..xDxD
    Hogy ne legyek off :4 ládikó kész ,ma még 1 aratás, a röpi maradjunk annyiban megvan;)Kicsit helyre raktam a pajtaértéket ha már a rablóknak osztogatom önkénteseno_O:oops::p.Még a megrendelőket is kiváltottam annyival is kevesebb Ab;)xD
     
    -W-595-, Domos52, Gio és 5 más kedveli ezt.
  9. Tmarie

    Tmarie Törzsjátékos

    tegnap este pörgettem egy 100%-os bónuszt és szellemvirágból már 9000+ összegyűjtöttem :)
     
    -W-595-, vm68, Domos52 és 5 más kedveli ezt.
  10. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Szia! Hamar rájönnek hidd el, én már rájöttem. xD
     
    Fenyvesi1010, Leho69 és DevilMókus kedveli ezt.
  11. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok. 413 felröpinél tartok (a kezdetit nem tudom, mert rohanásban arattam, vetettem ma). 2 új kutyaól megszerezve, egy Jack boltjából, egy a gazdakörből. Event elkezdve, igaz nem időben, így 3. kör 1x1-ben érik, reggel aratom már csak. Azért erre a két gazdakörire felfigyeltem, mert sok olyat kér, amit kis farmok nem biztos, hogy tudnak teljesíteni. Bár nekik lehet nem az új ól még a fontos, hanem mondjuk a gombaerdő kitisztogatása. De azért jó lenne, ha pl. a horrorparadicsomól, vagy az éji tölgy elérhető lenne számukra is a Jack boltjában. Kapálni kellene érte, de legalább kilátásba kerülne számukra a megszerezhetőség. Egyébként nekem mindegy, ez csak egy vélemény volt.
     
  12. Ibolyaka

    Ibolyaka Fórum-zöldfülű

    Szép estét mindenkinek! a pokoli kutyához hogy lehet hozzájutni? Nem találtam róla semmit. Köszönöm a felvilágosítást !
     
    Fenyvesi1010 és milanzs kedveli ezt.
  13. milanzs

    milanzs Fórumelemző

    Jack boltjában lehet kiváltani
     
  14. Ibolyaka

    Ibolyaka Fórum-zöldfülű

    Kedves milanzs! nem találom az ikonját! egy szürke ikont látok a zombi juh-kifutója mellett, de azt nem hogy mit lehet kiváltani?Tudnál ebben segíteni esetleg? Köszönöm a segítséget!
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 9.10.19
  15. Zatini

    Zatini Fórumszaki

    Szia!
    Nem jó helyen nézed!
    Belépsz Jack boltjába, kettőt lépsz a nyíllal és a felső sor negyedik lesz az. ;)
     
    szekulagábor, -W-595-, Kuzdern és 2 más kedveli ezt.
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    Jack boltjában a 3. oldalon, középen a felső sorban- pokoli kutya barlang, nem pokoli kutya:

    pokoli kutya barlang.png
     
    szekulagábor, -W-595-, Mica67 és 5 más kedveli ezt.
  17. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Szia a pokoli kutya a 3. lapozásnál,( jobbra nyil) a felső sorban a 4. ikon, az éju nyirfa és a rémséges rodeo ranch között van.
    Remélem segitettem :)
     
    manyoanya, szekulagábor, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  18. Ibolyaka

    Ibolyaka Fórum-zöldfülű

    Köszönöm? így már megtaláltam !!!!
     
    milanzs, szekulagábor, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  19. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Szia, :) Te már itt tartasz ? xDxD Nekem még annyi trutyi kell hozzá, mindenhol azt keresem... o_Oo_Oo_O

    Pokoli kutyamajmom már van itthon, az trutyizik egész nap. :D:D A frászt is rám hozza.

    Akkora , mint egy újszülött medvebocs, 4 hónapos berni ( ez most komoly volt )
     
    Utoljára szerkesztett: 9.10.19
    szekulagábor, bocsinet, -W-595- és 7 más kedveli ezt.
  20. tevehajcsár

    tevehajcsár Fórum mestere

    Ez az új terület/event/bármi is ez "várj a következő szezonig" mi lesz erről van valahol info?
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.