Visszajelzés Éjjeli frászos pizsamaparti - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 5.10.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Ditti58

    Ditti58 Fórum hercege

    Akkor ez csak nekem volt új, ugyanis soha nem próbáltam :D mind1, már be is fejeztem. :)

    Ó, micsoda hadsereg!!! :D nekem van 1 az öreg tölgyön és van egy, amit oda állítok, ahol éppen felröpiért aratok.
     
  2. tarkacica47

    tarkacica47 Haladó

    Köszönöm szépen a választ.
     
    szellorozsa, PZoli64 és jófarmerlány kedveli ezt.
  3. soresne

    soresne Fórumgróf

    Sziasztok !
    Event letudva,a felhő beüzemelve.A piccoló egyelőre pihen.Összegyűjtöttem 8 "gyalogkakukk titkosat " melyek beértek : csincsilla narancs 2 , tengeri malac sárga és narancs , vörösbegy narancs , tűzcsap sárga , páva narancs , sólyom narancs .A kakukk úgy elrejtőzött,hogy talán sohasem találja meg a kivezető utat.
     
    Gabimami, szellorozsa, PZoli64 és 13 más kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Sikerült egy termésbónuszt kipörgetnem, kicsit megsürgettem a növénykéket és sikerült befejezni:p
    Aki kész annak gratula aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:)
     
    szellorozsa, PZoli64, Amira09 és 8 más kedveli ezt.
  5. Kuzdern

    Kuzdern Mindentudó orákulum

    Szép Jó Reggelt!
    A pizsamaparti letudva, mindenki mehet haza;)
    A grafika szép, a röpi jött rendesen, nálam hibátlan volt ez az eventxDlegyen szép Vasárnapotok
     
    Fuhur, rozo52, szellorozsa és 15 más kedveli ezt.
  6. edina242

    edina242 Fórumszaki

    Sziasztok! Event kész! Felhő beüzemelve, titkosak és piccolo kitéve. Felröpivel sem volt gond. Laza event volt. Várom a következőt. ;)
     
  7. Maffin71

    Maffin71 Aktív író

    Sziasztok!
    Event kész lett, a parti ezennel bezárult!
    Parti fáradalmait mindenki ki pihenheti.;)
    Felhő beüzemelve.
    Várom a kövi eventet xD
     
  8. Kókusztej

    Kókusztej Törekvő

    Jó reggelt,

    Event kész, felhő beüzemelve :)
    Nagyon kis kellemes, laza evenet volt. Örülök, hogy nem kellett túlzottan sok gazt termelni. Felröppenővel sem volt semmi probléma.
    Titkosak kirakva. A Piccolot még tegnap este kiraktam és ismételten egy fényfesztivál lett belőle, aminek én mondjuk örülök, mert a tojásokkal és az egyéb TP növelő felhőkkel nagyon szépen adja a TP-t.
    A hétvége hátralevő részében a teliholdason termelgetek, mert még van pár dolog amit nem tudtam kivenni Jack boltjából.
    Izgatottan várom a következő eventet :inlove:
     
  9. -Erbrow-

    -Erbrow- Fórumlakó

    Sziasztok, még várom az utolsó 4 malomtermékhez a hozzávalókat, pörgetésben nem volt eddig szerencsém, jó lenne végezni időben....de még bármi lehet, hátha....
    Nagyon vonz, hogy nyissak 1 piccolót, hátha szerencsém lesz, és meggyorsítja a befejezést, sok egyéb növény van, amit ültetnék, kihasználva, hogy sokáig nyitva a teliholdas :)
    haladást mindenkinek!
     
  10. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. Event reggelre kész lett,a felhőt csak holnap indítom, mert aratás után nem volt értelme aktiválni. Felröpi volt bőven, most a teliholdas gazdaköriben van mit takarítani, úgy hogy egy betakarítás növelőt is elindítottam.
     
  11. Hagymácska55

    Hagymácska55 Fórum ismerője

    Sziasztok. Felhő itt is kész van, titkos fák kitéve, és az eredmény, megszületett az első matuzsálem fám végre.
     
    Fuhur, szellorozsa, maszilva és 14 más kedveli ezt.
  12. -kaktuszable-

    -kaktuszable- Fórum nagymestere

    Sziasztok !! Vagy ezer éve nem írtam,csak olvastam :music: gondoltam most én is aláírom a jelenlétit ;) Event tegnap kipipálva, lazulok a felhőn, mert a party véget ért ;) A titkosakból ma is tettem ki kettőt, igaz kicsit morcosan, mert nem tudom miért kapok mostanában hóóóódot-hóddal, kéz a kézben :wuerg: Na jó, néha 1 páva, vagy 1 kaméleon is bekukkant, de már nem merek kirakni titkosat.....nagyon egyhangú :sleepy: A piccolót most 7 lakatra zártam, hátha túléli a kíváncsiságomat :p nagyon édes a grafika, (nekem tetszett) a röpi majdnem meglett az első napon, csak a növénnyel kellett igyekezzek, hogy napi 2 aratás mellett is kipipálhassam az eventemet ;) Sok sikert annak aki még robotol, és annak is aki a gazdakörit pipálgatja !!!
     
    ulmo12, szellorozsa, maszilva és 12 más kedveli ezt.
  13. PZoli64

    PZoli64 Fórum hercege

    Szia!
    Annak ellenére, hogy tudom a katintás pillanatában már eldől a nyeremény,
    én mindig megvárom mit "pörget" a kerék. A pörgetést én külön szórakozásnak
    veszem.
    Néhányszor már megfogadtam, hogy gyorsítok az ESC-vel, főleg amikor
    a 200% melletti XXL fenyőn áll meg a kerék.:wuerg::cry:

    Ahogy már írták, az ESC-vel lényegesen le tudod rövidíteni az ídőt, főleg
    ha már úgy tudsz kattintgatni, mint a villám. Pár kör erejéig már én is
    kipróbáltam, valóban sokkal gyorsabb.:D
    A gyors kattingatás után meg tudod utólag nézni, hogy mit adott a kerék.
     
    szellorozsa, Kuzdern, Amira09 és 7 más kedveli ezt.
  14. -szerencseföld-

    -szerencseföld- Junior szaki

    sziasztok
    Az 5. zsákhoz érik még a növényem .Piccolo láda ingridtanítványát adott örülök neki.
     
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Event kész , a felhőm készen áll arra , hogy az állatok hamarabb felébredjenek tőle .
    Visszarendezem a farmomat , hogy tovább muszikáljanak a mályvacukor kísértet fák .

    Ez majd jó lesz visszaváltásnál .

    [​IMG]
     
    PZoli64, -gyöngy-581, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  16. szeva50

    szeva50 Fórum nagymestere

    Tegnap este beérett az egyik Piccolo, és egy nagy zöld fa nőtt ki belőle. Eddig el sem hittem, hogy ilyen van.
     
    Fuhur, PZoli64, -gyöngy-581 és 8 más kedveli ezt.
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!
    Növénnyel én is besokalltam. :D Azért volt, mert megint nem figyelmesen olvastam el az ismertetőt és azt hittem a felhőhöz is növény kell. Persze felröpi volt a kért alapanyag.
    [​IMG]
     
    inanna11, PZoli64, -gyöngy-581 és 4 más kedveli ezt.
  18. jófarmerlány

    jófarmerlány Fórumőrült

    Sziasztok !
    Én óvatosabb "duhaj" voltam az eventnövénnyel, nem is maradt sok, de felröppenő jócskán maradt ! :)
    [​IMG]
     
    Fuhur, zsani_apja, PZoli64 és 2 más kedveli ezt.
  19. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szervusztok kedves Játékostársak!

    Sajnos véget ért ez a kedves állatkákkal játszódott, Éjjeli frászos pizsamaparti, így a csevegő is zárja kapuját.

    [​IMG]

    Remélhetően mindenki jól összepakolta az édességgel teli zsákokat,
    és teljesíteni tudta a tervét, s most már az újabb eventre tud fókuszálni.

    További sikeres játékot kívánunk, és találkozzunk a következő eventek csevegőiben!
     
    Kuzdern, -ágianyu33- és HéricsBáró kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.