Visszajelzés Éjszakai denevérdömping eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 7.7.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    Jó kis event lesz, megvan a tervezet is hogy fogom csinálni ;)
    Event kezdéskor mag szaporítás, éjszakára és délelőttre - mivel délelőtt munka - farm átrendezés, kirakom a fákat és ólakat, 8 órás növénnyel, a felröpik miatt ;)
    Délután pedig újra farm rendezés, 1x1-be event növény termesztés.:)
    Ha jól emlékszem, vegyesen van kint minden, de ha mégsem jó a memóriám, akkor 1x1-be 8 órás növénykével zártam a legutóbbi teliholdas kertemet.
    Mindenkinek sok-sok felröpit és sok deni etetést kívánok! :inlove:;):)
     
    Feca29, almáspite48, csopke1 és 12 más kedveli ezt.
  2. drunyi

    drunyi Fórumfelvigyázó

    félek a temetőben, főleg éjjel!!:oops:
     
    HéricsBáró, Feca29, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok! Szép napot!
    Szia Drunyi!
    Ne félj, nem leszel egyedül!:) Meg fogod tapasztalni mekkora nyüzsgés lesz ott!;)
    Ha jól értem, akkor Te éjszaka csak aratsz?:) Sajnálhatod, mert nagy lesz ott a hajrá...olyan diszkivilágítás lesz ott hogy csak na.;)
     
  4. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Sokakhoz hasonlóan én is "vegyes felvágottal" zártam a Telihold kertet: kint van az összes rém-ól, rém-fa, meg a maradék területen 1*1-ben az Alkonyi virág. Kíváncsi vagyok, ezekből mennyi kezdő röppenőm lesz. :D
    Mindent letarolok, éjfélig csak event növény megy, néhányszori vámpírparadicsom megszakítással, hátha utána több röpi jön az eventgazból, majd azután éjjelre elültetem az Alkonyi virágokat, hogy a sok éjféli denevér és kísértet gyönyörködhessen benne xD. Éjfél után alvás, mert éjjel én sem akarok bóklászni a temetőben. Ki tudja kivel találkoznék? ;) xD
    Másnap folyt. köv. , mindenesetre oda kell figyelni a rekeszekre, mert a csíkos pohárgombára a kapott infók alapján nem fog hatni a démoni bokréta, de a többi rémnövényre igen. Alig várom már, hogy etethessem a sok kis éhenkórász denit. Persze csak virtuálisan, mert a valóságban biztos iszonyodnék tőlük. ;):wuerg::)
     
    taga1, Jly15, ildiko44 és 13 más kedveli ezt.
  5. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Szép napot, gratulálok a lelkesedésedhez és a töretlen optimizmusodhoz.Így kell, olvasni és tanulni vagy kérdezni, és a haladás nem marad el!:D;) A rémföldesen már eldöntöttem, mit és hogyan csinálok, az eventen. :music:Minden ól-fa ami, most kint van az a 2-ik napig, kint marad, nagy földben fogom a növényt, felszaporítani sz-trágya -kk-víz -trágya. Ezt, így szoktam és 1x1-re csak akkor váltok, ha minden kis földbe,elég a mag. A csatnit és ami hat a s-trágyára, már az elején elfogyasztom és így szaporítom a magot! Bár írtad, hogy a mesterektől tanulsz, én gazdarangom amit, most néztem meg. Csak "mesterfarmer " :Dde, tudok néha segíteni,;) még néha, magamat is kitudom segíteni a problémából.Persze csak akkor, ha az rajtam múlik, azaz én okoztam magamnak . Bele kell kezdeni és legyen úgy, ahogy sikerül reménykedjünk, hogy sikerül. Kívánom neked és azoknak a gazdáknak, akik belefognak az eventbe, a mielőbbi sikeres befejezést!:inlove:
     
    almáspite48, ljanika6, Ivibaba54 és 10 más kedveli ezt.
  6. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    A denevéreket én is szívesen látom vendégül,;) hogy mennyinek futja majd az etetésből nem tudom. Ha szokásomhoz híven utoljára a leghosszabb érésidejüt ültettem szerencsém lehet, ha meg azt ami a gazdakörihez kell? - akkor bajba kerülhetek. Az előző eventeknél is elég sokat kellett találgatnom mi adja jobban a felröpit.:sleepy: A vetésforgót én is fogom alkalmazni.
    Nekem volt szerencsém "kéz közelből" denit látni /fogni/xD a szobába a függönyről kellett lecserkészni. Aranyos, és barátságosnak tűnt.:inlove:
     
    almáspite48, csopke1, ljanika6 és 12 más kedveli ezt.
  7. bendi1121

    bendi1121 Fórumszaki

    Nem szeretem az etetős eventeket, mert hiába vannak jó nyeremények, ha csak TP CSP, TP CSP - A VÉGTELENSÉGIG
     
    ljanika6, kedvenc62, Ivibaba54 és 8 más kedveli ezt.
  8. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusz!
    Egy történet ezzel kapcsolatban. Késő este egy nő útja a temetőn keresztül vezetne, de nem mer egyedül nekivágni. A bejáratnál álldogál egy férfi, és őt kéri meg, hogy kísérje át, mert fél egyedül. Mire a férfi válasza: Nincs semmi oka, mert én is féltem amíg éltem!
     
    meszimarsi, almáspite48, csopke1 és 15 más kedveli ezt.
  9. ronka

    ronka Járnitanuló

    De vissza a játékhoz:Tetszik az új event!Ha kell éjjel is szívesen vetek aratok majd! :)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.7.17
    meszimarsi, ljanika6, Maszatka47 és 11 más kedveli ezt.
  10. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    Sziasztok!
    én csak aszt sajnálom hogy mindig akkor van holdas event amikor nappalos munka hetem van:sleepy:
    regg-6tól este 6-ig vagyok így csak kétszer tudok aratni:sleepy:
    na majd meglátjuk mire lesz elég:)szép napot minden gazdatársamnak:cry:
     
    meszimarsi, ljanika6, Maszatka47 és 7 más kedveli ezt.
  11. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Én meg azt sajnálom, hogy be sem tudok lépni a ''farmocskámra''!
    Fogalmam sincs, hogy mi folyik ott! :(....se event, se nemtudom mi....) Sajnos! :(
     
    meszimarsi, ljanika6, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  12. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Telepíteni akartál a gépedre, valami programot, vagy csak a Ccleanerez- tél?
     
    meszimarsi, ljanika6, Maszatka47 és 3 más kedveli ezt.
  13. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Persze, telepíteni is akartam....a firefox...akármit, ahogy azt itt javasolták!
    Persze, én Croomot használok, ,....bár tudom, hogy az kissé elavult,...de azért működik,...ill. eddig működött!
     
    meszimarsi és Maszatka47 kedveli ezt.
  14. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Ha még csak most telepítetted a Firefox-ot, akkor az Adobe oldalról kell hozzá a flash player legújabb verzióját letölteni! Érthetetlen okokból minden böngésző, ami flash tartalmat használ, csak a saját flash player-ét szereti! Nekem a firefox-on a flash legújabb verziójára történő frissítése 2 napomba került, mire sikerült.
     
  15. kedvenc62

    kedvenc62 Fórum hercege

    Letöltöttem azt a Firefox izét, de a flash playert már nem engedi. Mióta az itt javasoltakkal próbálkoztam, A Croom nem tölti be a játékot, a Firefox meg eleve kiírja a játék betöltésénél, hogy nincs Flash, vagy a Pugin le van állítva.
     
    meszimarsi, ljanika6 és Maszatka47 kedveli ezt.
  16. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jöhetnének már a kis vérszívók;)
     
    Feca29, meszimarsi, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
  17. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Ha betöltésnél írja, hogy nincs flash player, akkor ott rákérdez letöltöd-e a flasht! Kattins rá és elküld az Adobe oldalára és ott kiírja milyen firefox-ot használsz. A jobb oldalon egy kis ablakban ott van, persze ha van telepítve flash a firefox alá a verziószámot! Ha nincs telepítve, akkor a telepítést válaszd ki. A pipát vedd ki a telepíti a mellékelt biztonsági program telepítése mellől.
    Abban az esetben, ha van firefox és flash telepítve a gépedre, akkor a firefox, kiegészítőkezelőben állítsd rá a mindig aktiválja a flash playert mezőre. Ha nem működne, kérj meg valakit a közeledben aki, rálát a gépedre és ismeri az alapokat. Így távolból csak ennyit tudok segíteni!

    UI: Többet ebben a témában nem írok itt, mert ez event csevegő és a modi büntetni fog.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.7.17
    meszimarsi, ljanika6, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  18. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    Kérlek vedd figyelembe, hogy ez egy event csevegője, nem pedig help topic. Help topicban már felvetetted a problémádat, kaptál is rá választ. (https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/hibák-észlelése.14192/page-611#post-723309) Itt minden részletesen le van írva, mit, hogy kell csinálni és egyáltalán nem kell informatikusnak lenni, hogy ezt a pár dolgot elvégezzük. Párhuzamosan 2 topicban szintén felesleges futtatni a témát.

    Szeretnélek megkérni arra, hogy event csevegőt megfelelően használd, help topicba pedig várjuk kérdésedet, amennyiben még valami nem tiszta, de részletesen le van írva minden, mit kell csinálni, ehhez viszont az kell, hogy együttműködj velünk. (Ne erőltesd a Chromot, mert azzal nem fog működni a játék normálisan.)

    Köszönöm.
     
    taga1, almáspite48, ljanika6 és 3 más kedveli ezt.
  19. Swordfish

    Swordfish Fórum ezredese

    Szia! Várom már én is, mert nem tudom, hogy milyen növény vár rám, elfelejtettem, mit vetettem utoljára. Próbálom az utolsó pillanatig, kihasználni az időt! Rövid érésűeket szoktam vetni és csak a végén, vetek hosszú érésidejűt. Most nem tudom mi van a földbe, csak azt tudom 2x2-es és kevés 1x1-esbe vetettem, ólak+fák. A kezdésre a tervem kész, itt csak a komfort nem játszik. Sok felröpit jó kezdést és sikeres befejezést, kívánok neked!:)
     
    meszimarsi, ljanika6, Maszatka47 és 2 más kedveli ezt.
  20. Csigaa

    Csigaa Fórumfelvigyázó

    Ez egy újabb olyan event ami nem igényel nagy megerőltetést. Könnyű az ember napjához igazítai, egyedül RACS-ot kell áldozni párat.
    Nálam Elég jólhoz, 80x300=24000 BTP és 97x80=7760 TP, ennek örülök , talán egyszer újra lesz lesz olyan felhősor ami csökkenti a felhősorok érést es akkor 2x is arartható lesz
     
    meszimarsi, Swordfish és Maszatka47 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.