Visszajelzés Éljen május elseje! - Hoppá, még csak április van... de az elseje stimmel!

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 31.3.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. blackcica

    blackcica Aktív író

    Szervusz Beko, kedves!
    Tegnap ígértem, jövök veletek nevetni...
    Megtettem, ám egyéb teendőim miatt nem volt előbb érkezésem írni, a csevegőnek is most jutottam végére.
    Igen, láttam, már elvonultál aludni, de az írásom holnap is itt lesz :)
    Reggel félálomban elültettem az eventnövényt, "lesz ami lesz" felkiáltással.
    Azóta többször arattam, de malmozni még nem volt érkezésem, mivel 8 db szupertáp keveredik még 44 órán át, amit nem szándékozok leállítani.
    Elsősorban az almafák miatt idéztelek - úgy érzem, kissé "magyarázkodsz" miattuk.
    Ne tedd - sorstárs ( vagy talán még rosszabb ) vagyok. Szomszédaim, ismerőseim jó része tudja, XXL-es almafa-gyűjtő vagyok :)
    Igaz, ritkán teszem ki "őket" de ha lehet, minél nagyobb területre csak az kerül...
    Tiszteletre méltónak találom mai erőfeszítéseteket a hangulat kordában tartására, de nem értem, mire volt jó a központtól a TELJES TILTÁS illetve hivatalos INFORMÁCIÓZÁRLAT, szerintem csak a humortalan egyének még idegesebbé tételét okozta...
    Szervusz Cyra!
    Cicádról írottak miatt szólítlak meg...
    Lányom most siratta el a mi cicánkat, akit férjem a vasútállomáson talált egy hideg novemberi hajnalon, az elpusztult testvére mellett ülve a sínek között.
    Erősen szülés előtt állt a cicus, és már egy hete nem jött haza... Csak abban reménykedhetünk, hogy valahol olyan helyen szült meg, ahol enni is adnak neki, s ha nagyobbacskák lesznek a kicsijei, hazahozza őket - sajnos elég kis esély van rá :(
    Mindenesetre írásom apropója a macsek "segítőkészsége" a játékban :)
    Nálam is odaült az íróasztalra ( a többiről le volt tiltva, de onnan nem ) és az egérkurzort figyelte megbűvölten, sőt, időnként vadászott is rá ;)
    Szívesen megnéztem volna, mit reagál a bogarakra :)
     
    Utoljára szerkesztett: 1.4.18
    taga1, genka53, Gio és 15 más kedveli ezt.
  2. szotyola2011

    szotyola2011 Törzsjátékos

    Szia!
    Nekem jött már egy ilyen levél, valami krix-kraxokkal, és állatira nem tudom, hogy mit kell vele csinálni, és az ajándékba kapott bogarakkal szintén.:oops:
    Őszinte legyek? - Mikor fejre állt az egész farmom csak úgy viccből, a gutaütés kerülgetett..o_O- a rengeteg bogár meg kezd az agyamra menni, mert néha a humorból is megárt a sok...:wuerg: - egyszerűen sokk...:wuerg: - Nem tudom, ki találta ki, de kicsit hosszúra sikeredett és félresikeredett a humora, amit ráadaásul gyakorlatilag mindenkire rákényszerít. Nem lehet ezeket a futó bogárkákat kikapcsolni? o_Oo_Oo_O
     
    torjan56 kedveli ezt.
  3. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Dehogynem! Viszont, ha gyorsan eteted meg őket mind a 60al egymás után, az abnormalitások gyorsan tűnnek el.
    Minden nagy ajinál érkezik egy abnormális látványelem is.
     
    1hun2, tönkölybúza3, Gio és 6 más kedveli ezt.
  4. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Estét!
    Az utolsó még hiányzik a többi megvan de az utolsót előttit nem nagyon értem!:(
    Itt
     
    1hun2, brekkencs., genka53 és 11 más kedveli ezt.
  5. dagi18

    dagi18 Fórumelemző

    25. beadás: a térkép terület állt fejre (állatok, fák, növények most rendben).
    30. beadás: újabb kéretlen levelek

    Mára ennyi, mindenkinek jó éjt!
     
    genka53, Gio, rozo52 és 5 más kedveli ezt.
  6. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Most végeztem a mai szösszenetekkel :)

    Nagyon köszönöm Tomának, és Lehónak az event leírást. Szuper munkát végeztetek :inlove: Bekot idézve, én is csak azt tudom írni. Ez férfi munka, jó mulatság volt. Bocs Beko, ez jutott nekem is eszembe :)
    Jól feldobtátok az estémet :sleepy::sleepy:
    Jó éjszakát mindenkinek :inlove:
     
    taga1, genka53, Gio és 12 más kedveli ezt.
  7. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    37/60 a 24 órás állás. Mondhatom, hogy jól állok. Hála a bónusznak,már csak 900 körüli növény kell... meg olyan 300 röpi;) Reggel folyt. köv. jó éjt.:sleepy:
     
    genka53, Gio, rozo52 és 7 más kedveli ezt.
  8. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Szia! :)
    50/60 :p És nem változott semmi, minden olyan mint tegnap!:D
     
    brekkencs., genka53, Gio és 12 más kedveli ezt.
  9. zebrina04

    zebrina04 Kivételes tehetség

    Ha valakinek csak ottója van és szeretne küldeni ajit a szomszédainak, akkor kattintson újra az event panel alsó részén a kártevők elrejtésére (tulajdonképpen fel kell oldani). Így újra látni lehet a szomszédok nevét.
    A térkép fejenállását is vissza lehet így fordítani.
     
    taga1, Gio, rozo52 és 7 más kedveli ezt.
  10. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Van hivatalos ismertető már.

    https://board-hu.farmerama.com/inde...prilis-bolondja-event-2018.16529/#post-849227

    Semmivel sem jobb, mint a mienk.xD
     
    zolecsiga, 1hun2, brekkencs. és 26 más kedveli ezt.
  11. JUCUS

    JUCUS Fórumfelvigyázó

    Sziasztok! Tegnap egész nap unokáztam, sajnos nem tudtam farmozni, csak picit. Az olvasásnak most értem a végére, és hihetetlenül jó szórakoztam, itt-ott a könnyem is folyt a nevetéstől. Köszi Nektek!!!! Az "event-leírást" is köszi!! Imádom ezt az egészet! A farm felfordulva, szaladgálnak a bogarak, a pajtám üres, a piacon csak Michael árul (ez kb. 23 éve farmozhat, annyi mindene van). És éjjel farmozok alvás helyett. Szuper jó, köszi BP!!!!:inlove:xD
     
    taga1, brekkencs., Gio és 18 más kedveli ezt.
  12. blackcica

    blackcica Aktív író

    Egy biztos: a farmom ugyanolyan "bogaras" mint éjfél előtt volt :)
    Azt hiszem, sajnos lesz még miatta sok sírás a panasz-topikokban :(
     
    rozo52, Matold, Brigi031976 és 4 más kedveli ezt.
  13. jade

    jade Utánpótlás-írogató

    azt hittem éjfélkor megszűnik a bogarak szétszaladása kattintáskor :sleepy: reméltem, hogy csak elsején (bolondok napján) lesz futkosás de nem, még mindig itt vannak -.-
     
    Swordfish, torjan56 és fabatka kedveli ezt.
  14. rozsazsuzsa

    rozsazsuzsa Fórum bárója

    Mondjátok már meg, miért zavarnak annyira ezek a bogarak?
     
    Lillapilla73, taga1, zebrina04 és 5 más kedveli ezt.
  15. Imi*

    Imi* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Itt a vége minden turpisságot sikerült lelepleznem!:)
    Feladatom az volt, hogy az össze "tréfát" észre vegyem és ez sikerült!

    [​IMG]

    A 60. lecsapott bogár után ez az ablak fogadott!

    [​IMG]

    Részemről ennyi volt és köszönöm!:inlove:
    És köszi a remek ismertetőt, tényleg nagyszerűűű lett!;)
    Táblázat
     
    Lillapilla73, taga1, pisti243 és 33 más kedveli ezt.
  16. marci4077

    marci4077 Járnitanuló

    ŐSZINTE VÉLEMÉNY ALLERT!!!
    Ez az event nagyon fura, nagyon bugos a játék, idegesítő minden, de mégsem akarom kikapcsolni a "tréfákat". Csak azt sajnálom, hogy nem minden event hozza ezt a színvonalat. remélem a pillangótenyésztés hasonlóan nagy durranás lesz, jó sok repkedő pillangóval. Ez ami most van, egy instant röhögőgörcs, a nehézsége az egyetlen kézzel fogható negatívum, meg az a szomorú tény, hogy ez után szinte minden event laposnak fog tűnni :(
     
    Lillapilla73, taga1, genka53 és 18 más kedveli ezt.
  17. KISHONŐR

    KISHONŐR Fórum ismerője

    Kövezzetek meg, de nálam háziállatokká avanzsáltak a kis futkosók. Hiányozni fognak:)
     
    Lillapilla73, marci4077, taga1 és 17 más kedveli ezt.
  18. Kata_rzis

    Kata_rzis Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    A tegnap történtek fényében félve kérdem: mit érdemel az az "elvetemült", akinek alapból bogár van a címerén??
    [​IMG]
    Magamat csak nem hessinnenelhetem....:music:xD
    (Csak azt ne mondjátok, hogy örökbe megkapom ezt a fura, kártevőirtó pacákot a címerem mellé, mert sikítok. :wuerg:)


    ---

    Kezd érdekelni, hogy mi lesz a pajtában gyűlő Bugsy bogarak sorsa az event után (nálam most 5 db van 27 hessinnenelésből). Nehezen tudom elhinni, hogy 5000 TP/BTP/csp-ért csak úgy beváltják... Adjunk tippeket a BP-nek, mit is csináljon velük! Kezdem én:
    - váltsák át egy ideiglenes termékre, ami x órán át +1 termésbónuszt ad ízeltlábúakra (pillangószaporításhoz tökéletes lenne),
    - váltsák át szarvasbogár ólra egy az egyben,
    - váltsák át titokzatos rakományra, amiből szarvasbogár ól fejlődhet ki (egy fokkal rosszabb, mint az előző),
    - legyen belőle egy 22 órás dekor, ami kihelyezéstől függően TP-t/BTP-t ad és aratáskor bogarak szaladnak szét a farmon (mementóul ezen klassz kis eventnek).
    Egyéb ötletek?
     
    Utoljára szerkesztett: 2.4.18
    Lillapilla73, taga1, FREYA1. és 22 más kedveli ezt.
  19. F.49Attila

    F.49Attila Utánpótlás-írogató

    Már hat levelet kaptam postán.Ugy nézki mintha betürejtvény lenne- Mit kell vele Csinálni?
     
    brekkencs., Gio, Swordfish és 2 más kedveli ezt.
  20. nagyjuli

    nagyjuli Fórummogul

    Én már letiltottam.....
     
    rozo52 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.