Éltető frissítő - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: -East17-, témanyitás ideje: 15.3.16.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. SZERENCSELOVAG

    SZERENCSELOVAG Fórum admirálisa

    Szia Szilvi:) Napi kétszer aratva a felhősor,szép pontokat zsebelhetünk be.;)
     
    mimi, meszimarsi, kisszakács75 és 17 más kedveli ezt.
  2. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    Az eventnövény nem virág kategória hanem eventnövény kategória. Csak olyan bónusz hat rá amiben szerepel az eventnövény-szó.
     
    mimi, kisszakács75, marcsi152 és 15 más kedveli ezt.
  3. Detti0812

    Detti0812 Fórum hercege

    Szia East! Ez a kép fantörpikus! :p:) (akárcsak a bannered, gondolom erre az alkalomra) :)
    Csatlakozom :p Nekem sincs soha olyan, ami nem kellene! ;):)
    Nem is te lennél, ha másképp gondolnád! :p;)
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Jó játékot és sok felreppenőt kívánok én is mindenkinek! :)
     
    meszimarsi, marcsi152, gyfa és 19 más kedveli ezt.
  4. Margó

    Margó Haladó

    Szia! Érdemes megnövelni a tartály méretét.
     
    méhike79, gyfa, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  5. Mirpi

    Mirpi Járnitanuló

    Nekem is ez jött ki, ketten talán nem tévedtünk egyformán :eek:)
     
    genka53, -orgona-, _Cygnus_ és 7 más kedveli ezt.
  6. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Kukucs, Jóóó Napot kívánok Mindenkinek!!!

    Kellemes Ünnepet is ám! /Nálunk telis-teli a parkoló, mindenki otthon van ünnepelni - gondolom....vagy mindenkinek elromlott a gépjárműve.../

    Szia Bééééjbi! Nekem is ennyi jött ki.
    Begyere az event Nálam. Természetesen igyexünk mindent kivégezni minél hamarabb :)
     
    marcsi152, gyfa, hóóvirág és 20 más kedveli ezt.
  7. soramay72

    soramay72 Fórum hercege

    Érdekes event lesz ;)
     
    genka53, -orgona-, _Cygnus_ és 5 más kedveli ezt.
  8. imike911

    imike911 Fórum hercege

    Valóban. Bár én a karneváli eventet éppen kihagytam, de szerencsére van "néhány" mamutom kint. Úgyhogy ennyi szupertrágya nem oszt, nem szoroz. Mivel nincs nullás felhőm, nem tudom percek alatt eltapsolni, hát ilyenkor használom. Ha munkás előfizetésem lenne, persze nem így csinálnám, de nekem az elsődleges szempont a kattintások minimalizálása. De persze mindenki a saját lehetőségei szerint munkálkodik (vagy nem).
    Sikeres eventezést!
     
    fregolinyi, marcsi152, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  9. Peszi2

    Peszi2 Fórumprofi

    Sziasztok!
    Nekem tetszik. Mindenem megvan, ezért csak az eventnövényt kell termelni és gyűjteni a röpiket, de azt nagyon. Mindenkinek sok felröpit. :D
     
    marcsi152, gyfa, -W-595- és 12 más kedveli ezt.
  10. .tigrisbigris.

    .tigrisbigris. Fórumlakó

    Sziasztok! " A feladatok teljesítése tetszőleges, mindenki úgy, olyan sorrendbe halad, ahogy neki épp a legjobban tetszik." mondat az eventismertetőből azt jelenti, hogy azokat a feladatokat, amihez se eventnövény se pohár nem kell meg lehet csinálni össze vissza addig is,amíg gyűlik a többi ? Köszi a segítséget :)
     
    mimi, gyfa, genka53 és 10 más kedveli ezt.
  11. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt:)
    Lehet hogy vaksi vagyok de nem találom a táblázatos nyereményeknél a party pörgetést.
     
    méhike79, marcsi152, gyfa és 10 más kedveli ezt.
  12. Piaclady

    Piaclady Fórum bárója

    Hogy miért pont nekem kell keresnem a Party pörgetést ami a nyeremény összesítések között szerepel , de 2*75 felsorolt nyeremények egyik sorában sem látom pedig még a lupét is elővettem, mindhiába. Ha valaki tudja hol rejtőzik kérem súgjon, igaz nem tartozik a kedvenceim közé. Azt már korábban is leírtam miért, nem akarom megismételni az okot.
     
    hóóvirág, genka53, _Cygnus_ és 4 más kedveli ezt.
  13. missuzy_53

    missuzy_53 Fórum admirálisa

    Koszi Baby72 az osszesitot en is igyekszem mindent megszerezni ,mert nekem is minden kell;)
    Jaj Te csp buvar :p remelem mar gazdag vagy;)
     
    -Mayacska85-, mimi, meszimarsi és 19 más kedveli ezt.
  14. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Most hogy mondjátok... én sem találom.... Ennyien nem lehetünk ecccccerre vaksik....
     
    marcsi152, hóóvirág, genka53 és 13 más kedveli ezt.
  15. .barbi1.

    .barbi1. Junior szaki

    Köszi az összesítőt Neked és Baby72-nek. mindenkinek jó eventezést kívánok.
     
    jucus100, genka53, -orgona- és 5 más kedveli ezt.
  16. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Sziasztok,
    A kicsiknek - mint nekem is- nagy segitség lehet, hogy nem kell sorrendben haladni a feladatokkal.

    120 feladat után megkapjuk a kitehetőket, és a felhősort is. Van 150 feladat, amikből lehet válogatni, ezekből ha jól számoltam akkor 68 db feladatba kell vizespohár, marad tehát 82 feladat amikhez nem kell.
    Ahhoz hogy meglegyen a felhő kell 38 vizespoharas feladat. Tegyük fel, hogy szeretnénk a plusz kitehetőket is, az 3 feladat, marad még 35 vizespoharas teljesitendő. Ha minimum teljesitést akarok, és nem nézem mit kapok, akkor egyszerűen a legkisebb vizespoharas -1, 2, 3 vagy 4 db- feladatokat kell kinézni, és beadni.

    Ezzel a módszerrel kell majd 115 vizespohár, ami máris csak 460 felröpi, és 5750 sárgadinnye, a maradék beadandó sárgadinnyékkel kell majd összesen 10350 db.

    Ez igy már viszont könnyen összehozható mennyiség:D
     
    marcsi152, gyfa, hóóvirág és 11 más kedveli ezt.
  17. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    A megfogalmazás nem szerencsés. A két ablak közül mindegy melyiket csinálod, egymástól függetlenek, de ablakon belül csak sorban lehet haladni, mert amíg egy sor nincs kész, a következőn lakat van.
     
    Kisfenyő, mimi, méhike79 és 20 más kedveli ezt.
  18. -East17-

    -East17- Fórum elő legendája

    Szia!

    De, sorrendben kell haladni ablakon belül, nem lehet válogatni.
     
    kisszakács75, marcsi152, gyfa és 10 más kedveli ezt.
  19. Gremonzo

    Gremonzo Utánpótlás-írogató

    Én a felhősor ajándékát nem értem, mert hiába szokott lenni a nyeremények mellett a x jel, mindig simán adja hozzá a pontot, vagy a pénzt és nem szorozza meg a szinttel. Akkor a 42x mit jelent?
     
    mimi kedveli ezt.
  20. PocsékFarmer

    PocsékFarmer Fórum nagymestere

    Betetszikeltem, mert köszi a választ. Ugyanis annyira de annyira szerettem volna segíteni tigrisbigrisnek, de nem voltam benne biztos, hogy jól mondom, ahogy én értelmeztem, hogy össznye-vissznya lehet. Az volt a gyanús, hogy az ismertetőben a görgető sávban lakatok vannak lefelé. Köszke a megvilágosodást,East! :)
     
    marcsi152, -W-595-, GA-BI-O-Farm és 10 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.