Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szeretettel köszöntünk mindenkit, ez itt az Épelméjűek topikja.
    Ne tévesszen meg senkit a név, túl sokat azért ne várjatok!:D
    Itt kötetlen beszélgetés folyhat bármiről amit a Fórum szabályzata nem tilt.
    Nem kötelező a jókedv, de a jó hangulat bárki rosszkedvét jóra változtathatja.
    Ki – ki érdeklődési körének megfelelő témát vethet fel, amennyiben azzal senki érzéseit nem sérti.
    A csevegésnek csak a képzelet szabhat határokat.

    Vagyunk itt páran akik már törzstagoknak számítunk, és szeretnénk ha sokan jönnének, akikből az lesz!
    Sarkig tárva a bejárati ajtó, szívesen fogadunk minden betérőt.:)


    A fórum szabályzata: https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/farmerama-a-fórum-szabályzata.6827/
     
  2. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Szia! Na én még ott tartottam, hogy " jókislányként" elemntem kérdezősködni Csocsóhoz, hogy lehet-e itt nekünk is a topikunk. Megelőztél, de örülök neki, hogy megtaláltalak. :D
    Most végre a pofikat is megtaláltam, az is jó;):D:D Már csak a banner feltöltés lehetőségét kell megtalálnom és akkor tökéletes lesz minden. Na, jó. Majdnem tökéletes :rolleyes::D
     
    unoka1991, hóóvirág, János1957 és 2 más kedveli ezt.
  3. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia.
    Ha a fórum fejlécén az az legfelül látható saját nevedre kattintasz, bejutsz a profilodba és ott már lehet az avatart és az aláírás képet feltölteni.:)

    Higyjétek el, jó lesz ez a fórum. Rettentően nagy az elutasítás mert az emberek többsége fél az újtól.
     
    genka53, hóóvirág, János1957 és 2 más kedveli ezt.
  4. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Én nem voltam eleve elutasító, de nem is örültem neki. A pofik nem tetszenek, a régi barifejek sokkal aranyosabbak és kifejezőbbek voltak szerintem [​IMG]
    Megyek öltözni, köszi a segítségedet :)


    Sikerült felöltöznöm :rolleyes:
    Még van amit nem találok, pl, a láncos földgömböt, meg valahonnan elő kell keríteni, hogy mekkora bannert és mekkora avát lehet itt betenni? Még azt sem próbáltam, hogy az aláírásomba a linkeket hogy tudom visszatenni, úgyhogy még van mit keresgélni, de legalább már van topikunk :)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.14
    hóóvirág, babahalak és lukimi kedveli ezt.
  5. breki072

    breki072 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Látom alakultok ti is, nem az újtól félnek hanem a káosztól :p:D:D:D
     
  6. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Szia Breki, de jó, hogy benéztél :)
    Igen alakulunk és tanulgatjuk az új dolgokat. Remélem majd a többiek is megtalálnak, mert régen, mi nem a törzsasztalon voltunk.[​IMG][​IMG]
     
    hóóvirág kedveli ezt.
  7. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Megírtam Lonának és Zsémbinek.:)
     
    hóóvirág kedveli ezt.
  8. roli00000000

    roli00000000 Rutinos

    Bekukk ide is, megvan a létszám? :D
     
    genka53 és rrr723 kedveli ezt.
  9. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Az nagyon jó :) Ha van időd, a többieknek is írjál légy szíves! Én is azt akartam, de a betűkkel szöszölök az aláírásomban és nem megy amit szeretnék. Az egyik már kék, de a másik felirat zöld, a betűméretet nem engedi megnövelni [​IMG] Utána meg még a Picin is meg kell csinálnom ugyanezt [​IMG][​IMG]
     
    hóóvirág kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Szia, gyűlünk gyűlünk de a többség este szokott jönni.:)
    Megírnám de azt hiszem csak hárman vagytok szomszédok a többieknek nem tudok írni. :rolleyes: Ja, Ninett is szomszim de őt már elejétől fogva látom ténykedni a fóromon.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.14
    genka53 és hóóvirág kedveli ezt.
  11. PiciEma

    PiciEma Aktív író

    Egy próba a Piciről is [​IMG][​IMG]


    Tudsz ám [​IMG][​IMG]:)
    Ha bemész a beérkezett ajándéklistádhoz, ott van egy köszönet lehetőség. Ha nem kattintasz senkinek a nevére az ajándéklistán, akkor üres címzéssel jön a levél, oda bárkinek a nevét beírhatod :) Valahonnan máshonnan is lehet levelet írni, de nekem ez van legjobban kéznél, ezt szoktam használni :)
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.14
    hóóvirág kedveli ezt.
  12. husqarna

    husqarna Utánpótlás-írogató

    Sziasztok! :rolleyes:

    Írok egyet, hogy megnézzem magam banner ügyileg . Természetesen nekem sem tetszik az új fórum. A régi dizájn ehhez képes barokk volt. Nagyon snassz és jellegtelen.:confused:

    Na látom nem jó a banner. Hogy miért ilyen kicsi?????
     
  13. PiciEma

    PiciEma Aktív író


    Szia Husq! :) Egyelőre még nekem is nagyon furcsa, de meg fogjuk szokni szerintem. (Mást úgyse nagyon tehetünk.[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG])
    A banneredet láttam, feltehetőleg valami másik linket próbáltál. Biztos sikerülni fog következőre :)


    Más: a pofikat sorozatosan lehagyja és szabadon választott, hogy melyik marad és melyik nem .
     
    hóóvirág és husqarna kedveli ezt.
  14. lovardatanya

    lovardatanya Fórumszaki

    Szia.
    Szerintem nem kicsi, annyi ami meg van engedve: 500x200. Talán középre kéne igazítani.....:)
    (lukimi)
     
  15. husqarna

    husqarna Utánpótlás-írogató

    Helló Ema!:)

    Már megvagyok! Elfelejtettem, hogy kell iderakni a képet,de nagy nehezen rájöttem mi a bibi.:D
    Hunvan itten a csoportos idézés, mert Lukimit is "idehoztam" volna, de nem lelem a módját.:mad:
     
  16. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sorba rákattansz a válasz fülekre akit idézni akarsz és mindenki hsz-e alá tudsz írni.
     
  17. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Gondoltam, hogy következőre menni fog :)
    Hát, a csoportos idézést még nem kerestem, de most hirtelen ahogy körülnéztem, szerintem nincs is.[​IMG]


    Imi, te leszel a topik segítője :)


    Az eddigi hibák: nem lehet nagyobb betűméretet használni (legalábbis az aláírásban), eltűnnek a pofik [​IMG]:(, nincs láncos földgömb, nincs dupla kojot.
     
    Utoljára szerkesztett: 25.8.14
  18. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    A pofikat még nem néztem ill nekem nem tűnt el, de nagyobb btűméretet lehet írni az aláírásban: a szín melletti furcsa A betűre ráviszed a kurzort kiírja, hogy mére ha lenyitod ott vannak a különböző számok, arra kattanj amely meg felel.:)
    Igazad van, nekem sem jegyezte meg még eccer meg próbálom.
     
  19. .Emama.

    .Emama. Fórum elő legendája


    Arra rájöttem, hogy hol lehet állítani, csak nem marad úgy. A kézzel kirakott pofik megmaradnak, de amit rákattintva hozol, az jó eséllyel elvész :(


    Ja, eventkiírás:
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/reneszánsz-vásár.10933/
     
    talpapi kedveli ezt.
  20. husqarna

    husqarna Utánpótlás-írogató

    Köszi!

    Közben már rákerestem a hivatalos leírásban, mert szeretek azonnal tudni mindent.:D

    Hát az a helyzet, hogy nem jó helyre másoltam a linket. :rolleyes:
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.