Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege


    Vannak a partykerékből cuccaim,valami játékló ami 48 óránként ad szupertrágyát,vannak kitevőseim,meg paszulyon cuccok amik hasznos cuccokat adnak.Van tehéntej fám,mézem,cukrom, drótom,sóm,tollam,szóval ilyenjeim vannak,szuperfa azt nem tudom mi:eek:
     
    mimi kedveli ezt.
  2. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Minden azon múlik, hogy akarsz-ééé gyorsabban haladni mert ha úgy szeretnéd folytatni mint eddig akkor tárgytalan az ötletelésünk.
    Azt azért jelzem, hogy a mesterségeket valahogy ilyen sorrendben szereztük meg valamikor: levárfőzde, pékség, virágkötő. legalábbis nekem ez volt a fontossági sorrend. A lekvárdában csatni, húsvéti lekvár (a többi is jó de ezek a fontosabbak), pékségben pinkie pie és több bónusznak való, a virágdában tavaszi koszorú.

    Mivel dolgozol és csak reggel este tudsz farmozni és mondjuk a munkahelyeden nem tudsz aratni meg ilyesmi (sokan igen) este meg család, akkor nem is nagyon lehet sokkal jobban haladni.:)
     
    mimi és Álomhajsza76 kedveli ezt.
  3. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege



    Reggel és este tudok,melóhelyen is tudnék,csak lusta vagyok cipelni a gépet:p
    A lekvárfőző izgat a legjobban,most már stratégiát váltok,eddig rámentem az eventekre,de a mostani miatt,3 szor is meggondolom mire szórok csengőpengőt.
    amúgy simán bankkártyával tudom fizetni ha esetleg valami csoda folytán mégis fizetősre venném a figurát?
     
  4. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    A legtöbben Paysafecard-al fizetnek, amit pl benzinkútnál lehet vásárolni. De mással is lehet, pl Paypallal én azzal fizetek. Bankkártyával is lehet de mivel én elejétől Paypalról fizetek nem vagyok tisztába a többivel.
    Ebben a topikban viszont minden le van írva:

    https://board-hu.farmerama.com/index.php?forums/rendelési-információk.284/

    Például farmaranyat sms-el is lehet venni, a városban a bank épületében ott a különféle módozat. De szerintem az sms-es a legdrágább.
     
    Fatther és Álomhajsza76 kedveli ezt.
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    sziasztok
    azt tudja-é valaki,hogy a teliholdas kergére lehet e venni tojást?:music:
     
    mimi kedveli ezt.
  6. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Eddig csak a varjúfa és az albínó vámpír barlang tehető ki oda. Én vettem egyet (bagolytojást) farmpengőért de sajna csak utána kérdeztem azóta a menüben leledzik.xD:p
     
    mimi és kutyaszálló kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Már nem kell hozzá gép sem. Ha van mobilod, ami "okos" ott lel lehet tölteni egy jó kis progit és azon is gazdálkodhatsz.
    Én is így teszek amikor nem vagyok gépközelben. (Nekem 2 giga a határom a netnél és még soha sem értem el ezt limitet.)

    Kutyaszállónak...:)

    Lehetett. Vettem is anno. A neve: albínó vámpírbarlang. 12 óra alatt érik be és 20 %-ot ad.


    Ma egyetlen party pörgetésből ezt szereztem be:
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.18
    brozsa, Fatther, mimi és 3 más kedveli ezt.
  8. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Gratula!
    Ez szuper, az ilyesmi nekem is tetszik.xD
     
    mimi, kutyaszálló és Koppi kedveli ezt.
  9. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege


    Nem támogatott az android rendszeren :cry:
     
    mimi kedveli ezt.
  10. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Nekem is Android. Mástól tudtam meg, a Puffin böngészőt kell letölteni és azzal szépen lehet farmozni. Párszor már próbáltam mikor elment a rendes netem és szépen le tudtam aratni.
     
    Fatther, mimi és Álomhajsza76 kedveli ezt.
  11. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege


    Köszi szépen,majd megnézem.Valami plug int követel tőlem állandóan.
    Nos köszönöm szépen a jó tanácsokat mindenkinek,jó éjt holnap meló:sleepy:
     
    mimi és lukimi kedveli ezt.
  12. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    köszi a válaszaitokat:):):):)
    ja és most már tudom ki halászta el előlem ezt a csúcs bónusztxD :cry:8)
    na nem mintha sajnálnám:D:music:, gratula érte:inlove::inlove::inlove:
     
    Fatther, mimi, Koppi és még 1 ember kedveli ezt.
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    A program teljes neve Puffin web browser. Így keress rá a Google Play áruházban. Egy piroscsőrű madár az ikonja.

    Jó éjt...:)[​IMG]
     
    Fatther, mimi, Álomhajsza76 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege


    Jó reggelt mindenkinek :)

    MegőrülökxD Működik androidon:D Ez a madaras böngésző király :)
    Köszi az infót :inlove:
     
    Fatther, lukimi, mimi és még 1 ember kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia !
    Akkor kellemes farmozást immár !
    A mai napom olyan lesz mint a tegnapi. Jó nagy körutat kell tennem a megyehatáron kívülre...:)
     
    Fatther, lukimi, mimi és még 1 ember kedveli ezt.
  16. Álomhajsza76

    Álomhajsza76 Fórum hercege

    Találtam még egy lehetőséget androidra,mondjuk itt írta a gyík :D
     
    Fatther és Koppi kedveli ezt.
  17. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Jó reggelt!
    Milyen jó, hogy idetalált Álomhajsza, van ötletadó és -fogadó. :D
    Nekem ma amúgy is rosszabb napom van. Azért olvasni jövök ám.
     
    Álomhajsza76, Fatther és lukimi kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia!

    Csak olvasni, nem ér ám!!
    Írogatni is kellene ide, nem csak másfele!!. "Szokok" én is másutt látni Téged.....;) ;)
     
    Fatther kedveli ezt.
  19. lukimi

    lukimi Fórum elő legendája

    Sziasztok.
    Nekem a holnapi event felhője értéktelen. A rávaló jó tépés kitehetőket amiket kiraknák területekre a felhő helyett, 14 órásra csinálták....természetesen 12 óránként van nagy aratásom és a bónuszok nagy része lejár mire el jő az a 14 óra. A felhő tulajdonságai nálam semmire se jó.:sleepy:
    Ha belevágok akkor a többi cucc közül megpróbálom a nekem jobban kellő dolgokat ki szedni.

    Amúgy itt gyengén havazik fehér a táj és jobb idebent.xD:p
     
    Álomhajsza76, Fatther, mimi és még 1 ember kedveli ezt.
  20. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Látjátok ma még azt se néztem meg, mi következik. Nublonokat meg se közelítettem. Töltögetem a Gangon olvasott növényekből a pajtát, nincs túl sok. Nem is vettem észre, hogy pl. a köles majdnem elfogyott. De mire?

    Reggeltől havazott, arra elég, hogy ne menjek ki, nehogy a bajaimat szaporítsam. Mehetek havat söpörni, az erkély tele lett. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.