Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Szép Estét:)

    Na, visszaolvasás közben jött az én drága életem párja, hogy be kell mennie Szekszárdra, mert valakit vissza kell vigyen, ha gondolom és van időm akkor egy-két helyre vásárlás céljából be is ugorhatnánk...volt időm...képzeljétek, van olyan bolt, ahol ki van írva, hogy max 3 vásárló...aztán voltunk olyan helyen is, ahol mind a kettőnknek kellett egy-egy kocsit tolni...ott így számolják a vevőket...a Tescoba is be kellett mennünk, mert ott van a Media M....nekem meg tegnap bemondta az unalmast a kézi turmixom...ott nem számolgattak senkit, pedig volt pár vásárló...

    Drága Mimi:)

    Köszönöm szépen a répatorta receptjét...vasárnapra azt fogom készíteni, most szereztem be hozzá mogyorót, mert az nem volt itthon...tudom, hogy dió vagy mandula, de az uram semmit nem hajlandó megenni, amiben ezek vannak...viszont ha mogyoróval helyettesítem, akkor bizony gond nélkül csúszik neki minden lefele...xD

    Szia Lujza:)

    Ez annyira, de annyira ismerős nekem...este mikor gyűjtöm össze a mosogatni valót mindig bekanyarodok a gyerekek szobájába...aztán úgy jövök kifelé, mint egy felpakolt pincér...próbálom egyensúlyozni a különböző lapos tányérokon a müzlis és joghurtos edénykéket....de ha véletlenül nincs a fiókban már mondjuk kiskanál akkor is tudom, hogy hol kell körülnézni....a zoknikról csak annyit, hogy a múltkor egy jó órát töltöttem azzal, hogy párosítgattam őket...kérdeztem is az uramtól, hogy mi lenne ha nem válogatnám szét, hanem úgy kapná őket ahogy jön....de most komolyan...ki a fene foglalkozik azzal, hogy az egyik lábán csíkos a másikon meg sima zokni van?...mivel helyeslően bólogatott vagy nem figyelt teljesen, vagy tényleg nem érdekli...xDazért csak párba rendeztem őket...xD

    Az oltásról köszönöm, hogy írtál...engem mindig megnyugtat amikor lereagálod az eü dolgokat...persze tudtam, hogy jelentkezhet valami mellékhatás...csak ugye benne volt a pakliban az is, hogy esetleg összeszedte valahol a vírust is...szóval azért bennem volt a gyomorgörcs...

    4 évesen nekem is sikerült majdnem eltávoznom...vérmérgezést kaptam, mert egy oltásnál fertőzött tűvel oltottak...de nekem ez már a második volt...születésnél is sikerült próbára tennem mindenkit, mert annyira a nyakamon volt a köldökzsinór, hogy már kékültem...

    Örülök, hogy a Suzy meggyógyult...ma nálunk is volt egy emberke, aki itt a körforgalom után árulja az epret - most, mert egyébként nyáron dinnyét szoktak - hogy a féklámpája világít...mármint mindig...a drágám kicserélt neki egy biztosítékot és mondta, hogy menjen Isten hírével (hozzáteszem, hogy a felesége öccsével együtt jártunk általános iskolába és dinnyét mindig náluk veszünk)...mikor este összepakolták a standjukat beugrottak és kaptunk két doboz epret és egy kg körtét...a gyerek vigyorogva meg is jegyezte, hogy esetleg más nem romlott el az autón?...xD

    Eventet elkezdtem, de most jól le vagyok maradva...még most került csak 1*1-be a növény...azért meglesz...ha kihagytam valami reagálást azt majd holnap folytatom, mert így is olyan hosszú már, mint egy mese...azért Tihamér sugaras dolgait még megyek elolvasom...ott kissé felületes voltam...
     
    ursa11, Bonnbonn, mimi és 5 más kedveli ezt.
  2. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sztiasztok! csak gyorsan bejelentkezem, mert rohanok, az ápolt kutyust zofort be kell vinnem a dokihoz, mert úgy nézem, hogy szét ment a törése, és vérzik is. Nagyon aggódom érte. 10 órára beszéltük meg, hogy érkezem, addig átkötöm, mert totál át van ázva a kötése, aztán összekapom magam és megyünk. Szorítsatok neki:oops::oops::oops:
     
    ursa11, Bonnbonn, mimi és 5 más kedveli ezt.
  3. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Na most lett elegem ebből a játéknak nevezett szerencsétlenségből. Aratok, vetek, elmegyek a Zuhatagok szigetére, majd utána következik az ültetvény. Egy részét le lehet aratni, de egy részét nem. Akármit akarok csinálni jön a mantra: Válasszak, hogyan akarom a Zuhatagok szigetének a területét növelni? Próbával, vásárlással...... ÉÉÉÉN? Nem is ott vagyok! Hiába akarok átmenni más területre, nem enged. Egy százalékokként töltöget a BP tökéletes rendszere, erre képes. De nem lehet menni sehová sem, tenni sem. Böngészőt kellett bezárnom, csak így tudtam kilépni, majd ide vissza a fórumra. Így, ilyen körülmények között ez NEM játék, ez maga a töketlenkedés. A BP programozói szórakozzanak magukkal, de NE VELEM!
    A gépem sokkal többet tud, mint ami ide kellene, más internetes játékokkal simán elbír. A gépem tiszta, rendszeresen takarítom. Akárki akármit akar bemagyarázni, ez így SZ...T sem ér, ez nem játék. Ez maga a csőd. Azt hiszem egy darabig nem fokok jönni ide, nem fogok idegeskedni emiatt. Van sokkal nyugodtabb játék, ahol eddig is voltam, maradok majd ott.

    Sok szerencsét kívánok a többi játékosnak, játszanak jót s jól a BP mindig tökléletes játékjával tovább!
     
    ursa11, Bonnbonn, Technics11986 és 3 más kedveli ezt.
  4. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Jövök, hogy itt legyek.....Nem voltam mostanában, mert nem jó dolgok történtek, és ez most is folytatódik. Nem is volt idegem be lépni, mert még az írás is az agyamra ment. Márc. 31.-én Ági néni, aki a pót mamim, egyébként a barátnőm anyukája, kórházba került. Este 8 óra előtt találtam rá, borzalmas állapotban......Rendőrség, mentő, stb. Azóta nem tudok magamhoz térni, folyton gyomor idegem van. Az élmény rettenetes volt. Agyvérzést kapott, egyik oldala lebénult, tegnap vitték volna rehabilitációs kórházba, de a szomszédja covidos lett, így megfigyelésre marad valameddig.
    A gyerekei külföldön vannak, én figyeltem rá mindig.....

    Most rám maradtak a dolgok, az ügyezés, ház, cica, stb. Mivel a gyerekek külföldön vannak, velem tartja mindenki a kapcsolatot, új informáciok, stb. Mondhatom, hogy szinte nincs egy nyugalmas órám. Éjszaka nem tudok aludni, sokszor csak 2 órát, ebből kifolyólag az eddigi eventeket mind meg csináltam. A mostaniakat is, minden nap. Kell az a felhő.......Semmihez nincs idegzetem, mindentől ki akadok..........a farm legalább egy kicsit el tereli a gondolataimat.
    Bocsi, hogy ki panaszoltam magam, de másképpen nem tudtam volna meg indokolni, hova vesztem el. Azért, ha tudok, jövök...most meg megyek a cicát meg ebédeltetni, mert utána telefonálnom kell. Legyetek jók, és vidámak, vigyázzatok magatokra!
     
    ursa11, Samborg, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  5. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! nekem aztán volt reggelem. éppen kiszálltam az írásból amikor csengett a telefonom, az állatorvos..... Kérdi hogy vagyok... Ajjjjajjj rossz ómen, ha ő az én állapotomról érdeklődik:oops::oops:Mondom neki most akarom átkötni Artúr kutyát Erre ő tök idegesen, -hagyd azt a kutyát gyere át azonnal, van egy gyomorcsavar. Na én végsebességre kapcsoltam mert ennél a diagnózisnál minden perc számít, kutya be az autóba, és már robogtunk is a rendelő felé. A műtétet már elkezdte, körülötte teljes a káosz, az új asszisztencia még nem látott gyomorcsavart. Hamar gyorsan köpeny, kesztyű és már benne is voltam nyakig. Ébresztőnek nem volt rosssz:wuerg::wuerg::wuerg: Egy jó óra alatt megoldottuk a problémát, a kutyusnak az első 24 óra igencsak necces, ha azt túléli, akkor már elég jók az esélyei.
    Aztán jött a másik fekete leves, Artúrkának az összezsugorodott combizomzata szó szerint széttépte a lemezelést, hétfőn új műtét, más módszerrel.
    Most viszont olyan, de olyan fáradt vagyok, hogy meglátogatom a szent heverdét (Marcsi után szabadon), csak még elindítom az eventet.
    Tihamér nagyon sajnállak, hogy ennyire besokalltál, azért remélem, ha lehiggadsz, legalább hozzánk bejössz.
    Sütike! Kitartást, este majd felhívlak.
     
    ursa11, sutimami57, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  6. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szép Napot:)

    Hát Lujza nálatok zajlik rendesen az élet...jobbulást mindegyik kutyusnak, Arturnak is szorítok, hogy hétfőn rendbe tudjátok tenni a lábát...a mi cicánk teljesen felgyógyult...most már úgy eszik, mint régen...

    Tihamér...most nálam is 2-3 napja rendetlenkedik a játék...egyfolytában jön a sárga csík fent...gazdakör, piros kosár, szezonos feladatok beadásánál, de területváltásnál is...rá kell nyomnom párszor, mire engedi, hogy tovább menjek...ráadásul a laptop olyan szinten melegszik, szinte már dübörög szerencsétlen...viszont ha kilépek a farmról helyreáll a rend...abban a pillanatban elnémul...szóval valami galiba biztos van.

    Sütike, nagyon sajnálom ami a pótmamáddal történt...jobbulást kívánok neki...Neked pedig egy kis megnyugvást, és vigyázz magadra Te is.
     
    ursa11, sutimami57, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Ne legyél már olyan morci !
    Biztos rossz passzban kaptad el emez remek játékot !
    Érdekes módon (és mivel az én gépem jóval gyengébb) Nem volt gondom AZ aratással és vetéssel.
    Igaz du. 3 után jöttem ide.
    A 3. napi feladatrész ki is van már pipálva. Ültettem gyékényt holnapra... :) Ma már rásem kellene nézni a farmra, de a Bahamán rövidérésű van, csak azért kell néha benéznem...:D

    Szia Sütike !
    Kitartás Neked...(Akkor ezért nem jöttél eddig...:()
    Viszont jó, hogy leírtad a történteket, kicsit (gondolom) megkönnyebbültél...
    Az Ági néninek gyors felépülést kívánok....

    Szia !
    Akkor ezt a napot is megcsípted rendesen...
    Kellemes pihenést....Estére kelve jössz még vissza ugye? :)

    Szia !
    Jó, hogy jöttél beszámolni.....
    A féklámpás történeten jót mosolyogtam...
    Az eventnél végeredményben nem vagy lemaradva, mert (végre) nem kell malmozni, agyba főbe ültetgetni, csak a 24 órás idő intervallumba beférni.. Az meg, menni fog Neked, ismerlek....:)



    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Nekem le van töltve a kliens, de nem szeretem használni, mert rettenetesen tolja a processzort. (Szinte, sőt nem szinte, hallani ahogyan megnyugszik a proci hűtőventillátora, ha kilépek a kliensből...)
    Csak simán a Chromot használom a belépésekre. Itt vidáman játszom.
    A Firefoxot is a háttérbe tettem, mert ott bizony néha rendetlenkedik.
     
    Utoljára szerkesztett: 9.4.21
    ursa11, zsona416, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  8. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Dani ! Hát persze hogy bejövök... letöltöttem én is a chromot, de nem sok különbséget tapasztalok a edge és ez között. Nálam egész szépen üzemel a farm, minden böngészőnél ugyanaz a problémám. A szezonból nem enged ki. Minden munkát elvégezhetek zökkenőmentesen a szezonon belül, de kilépni csak úgy tudok, hogy az egész böngészőből kilépek:mad:. Más problémám nincs azon kívül, hogy időnként lefagy, de fél percen belül mindig visszatér a játék. Már kezdem megszokni.
    Zsana ! Nekem is nagyon tetszett a féklámpás sztori, a fiad kérdéséből ítélve, amit vénásan kell beadni.belevaló kis srác lehet....:):):)
    Pihentem egyet, de nem sok eredménnyel. Annyira fázok, meg a tesóm is, pedig 70 fokon dübörög a kazán. Remélem nem nyaltunk be semmit:oops::mad:
    Most szólt a doktor, hogy a délelőtti kutya viszonylag jól van, visszavitték mert járt neki még 1-2 gyógyszer, amit vénásan kell beadni.
    Egyébként nem is értem én ezt a délelőtti gyomorcsavart. 20 éve járok a dokihoz, minden gyomorcsavar éjszaka volt, a legtöbb hajnali 2 körül. Jó is ám az!! éjjel kettőkor kiugrani az ágyból, be a kocsiba, mikor olyan kómás vagyok, hogy azt sem tudom, hogy előre, vagy hátra megyek az autóval.:D De azért még mindig időben odaértem. Még szerencse hogy a balesetis múltamból harcedzett vagyok. Úgy látszik, ez nem múlik el soha.
    Most megyek, és felhívom Sütikét, mert úgy érzem, hogy igencsak maga alatt van. Hátha tudok neki segíteni.
     
    ursa11, zsona416, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  9. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Nekem nincs gondom a szezonnal, inkább az égig érő paszullyal. Ott valahogy mindig megnyaklik a dolog..:(
    Persze, hogy nem nyaltál be semmit, de vigyázni kell ebben a zegernye időkben...:)
     
    ursa11, zsona416, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  10. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Sziasztok, szép napot!

    Amennyiben tudok segíteni valakinek valamiben szóljon, még van limitált ajándékküldési lehetőségem:inlove:
     
    ursa11, zsona416, sutimami57 és 6 más kedveli ezt.
  11. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Ha kell valakinek valami szoljon ha bátran!
     
    ursa11, zsona416, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  12. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.
    Én a bal oldali menüből lépek be a vevőkhöz és ott szolgálom ki őket. [​IMG]
    Így nem kell bezárni vagy frissíteni a játékot, simán ki lehet x-elni.
    Mikor végeztem utána bemegyek a szezonba és ott megnézem a haladásom.
     
  13. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Eddig ezt fel sem fedeztem. :)
    Bár nekem nincs gondom a kilépéssel....
    Inkább a Kúriától való visszatéréssel a farmra, na ott gondolkodik még a rendszer és néha cserbenhagy. :(
    (Ámbátor ez, csak koszos gépnél fordul elő.../Ccleaner/)
     
  14. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Köszönöm szépen, működik !!!!:):):)
    Dani ! Mi az a Kúria????
    Elmentünk megdübörögtetni a gazdaságot, különös figyelmet fordítottunk a gyógyszeriparra. Az Intersparban felhasználtuk a 25 %-os kuponokat, amit küldtek reklámújságban, mit mondjak, meglátszott a végösszegen. Vettünk a csibéknek is kaját, hadd nőjjön a begyük. Jövő héten megpróbálom, hogy mit szólnak a búzához, mert szerintem már meg tudják enni. Lassan kinövik a legnagyobb ketrecet, hamarosan mennek ki a baromfiudvarba.
    Mindjárt kezdődik az event, elindítom, aztán irány a heverde.
    Legyen szép délutánotok:Lujza
     
    ursa11, zsona416, Technics11986 és 5 más kedveli ezt.
  15. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Ugye, nem baj, ha én válaszolok?
    (Ha már itt ülök... ;) :p)

    A Kísértetjárta Kúria teliholdas terület a teliholdas dekoroknak.
    Egész évben nyitva van:

    upload_2021-4-10_14-4-51.png
     
  16. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Köszönöm szépen a választ, én azt már régen elfelejtettem, hogy a teliholdas kütyüs területnek mi is a hivatalos neve:D:D
     
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Eleinte én is néztem, mint mozis a lyukon, hogy mi is az a Kúria...
    De később a szövegösszefüggésből rájöttem..
    Ez olyan mint a zokni (a fákra). Ott is lestem, hogy miről is beszélnek ezek?!! Továbbá a RACS is ilyen... :D
    Vannak ilyen "szakszavaink", rendesen ugye ??
     
  18. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Amint küldhető lesz, tőlem megkapod, csak szólj majd rám!!
     
    ursa11, Koppi, zsona416 és 5 más kedveli ezt.
  19. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Sziasztok!
    Rég jártam erre..olvasni olvastalak benneteket annyi erőm volt és slussz....
    E hét szerdáján megkaptuk AZ-t...secc perc alatt megvolt azt hittem ezzel meg is volnánk...Éjjel férjemet a hideg rázta és ennyi...De nekem...Azt leírom,hogy a héten hétfő óta fejfájással kínlódtam és ugye a papírkát olvastam,hogy biza nem kéne piruláznom szuri elött sem...pedig muszáj voltam reggel bevenni mert gondoltam fél2-ig nem tudok várni..amúgy is szeles idő volt és persze gyalog mentünk...na szóval másnap hajnal 5-kor én is arra keltem,hogy fázok és iszonyúan fáj a fejem...bevettem gyógyszert majd lázat mértem 37,9°C és ez így ment egész nap hiába próbáltam aludni,még gyógyszer se föl-se le...azt hittem ennek sosem lesz vége ezt még tegnap estig végigtoltam már itthon kissé aggódtak,hogy nem leszek jobban...persze a szuri helye bal kar az fájt de az nem is érdekelt annyira mint a fejem meg a "láz"...most éjjel vagy 3x kiízzadtam és amit elvágtak...ma kimentünk egy kicsit a kertbe "levegőzni" ami marha jól esett...persze étvágyam az nincs de inni iszom...Esküszöm ha a 2. után is ilyen lesz vagy rosszabb világgá megyek:wuerg::wuerg::mad::mad:A gyerekem (24 éves) szintén hétfőn kapja és már frászba van,hogy ő rajta hogyan jön ki..mondtam neki megúszod mint Apád;)xDszóval ennyi...Látom lehet ajikat küldeni- kérni igaz szintem a 94 lassan átlépem de hátha én is tudok valakinek valamit küldeni főleg óljaim vannak....Én a tengeri malacot vadászom mert két alkalommal is kipörgettem fejlesztést belőle de sima ólam nincs...Majd még jövök addig is mindenki vigyázzon magára!!!!:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    ursa11, Samborg, mimi és 5 más kedveli ezt.
  20. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája


    Sziasztok! Most végeztem, a cica is kész. Köszönöm szépen az együtt érzéseteket, a jó kivánalmakat, és minden kedves szót. Sajnos, a hírek nem igazán jók, de ki tartunk.

    Lujza, sokat segítettél azzal, hogy beszéltünk, már jobban vagyok. :) :) Köszönöm szépen!

    Gyöngyi, küldtem a malacokat! Remélem, jó helyre........

    Most pedig bele vetem magam a csere ablakba, és addig kavargok ott, ameddig látok! :DSzép estét!
     
    ursa11, Samborg, mimi és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.