Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Drága Sutimami!

    Lehet nem olvastam végig...kitartást kívánok Én is!
    Igen megkaptam nagyon szépen köszönöm :inlove::inlove:Most egy kicsit bosszankodok megint...Mint egykoron Dani...nem elég,hogy az a fehér bigyó a szélen vibráll állandóan....most megint a repkedőkacsám beállt:mad::mad::mad:

    KKata.PNG

    Túl nagy képedet lekicsinyítettem!
    A megengedett méret ezen a fórumon 550*300 pixel, azaz képpont.
    Megértésedet köszönöm! (Othep)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 10.4.21
    ursa11, Samborg, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  2. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Szerbusztok! Na jelentem ide értem! Csodaszép napom volt. Rohangáltam délelöt még a sörömet is most ittam meg! Úgyis csak egy van engedélyezve asszonyi utasítás. Pénteken délután 3-tól este tizig 5ház szemetét kelett tömöríteni és celebrálni. Nálunk másképp müködik sajnos a szemétszálítás. 360 lakásra 5 épületre van 12 kuka. Ebből szálításra hét adható ki. Ja és kedden és szombaton van szálítás. Fincsi meleg idő volt ma is. Én is szenvedek a gazdakörel de igy fogom ezentúl ahogy kapta Lujza is a tanácsot. Lau csinált gyrost azt eszek majd éjjel.
     
    ursa11, Samborg, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  3. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Gyöngyi ! A repkedő kacsám nekem is be szokott állni, aztán rájöttem hogy amikor rakom ki a KK tápot, nem szabad olyankor tenni, amikor jön a repülő. Akkor nem fagy le. Megvárom amikor ütköznék a repülővel, hogy elmenjen, és szépen pakolok tovább . Próbáld ki.
    Hasonló módon jártam a kisfarmokon, ahol kézzel aratok, és egyszuszra szedem le az állatot, a trágyát, adom a tápot, a vizet, és úgy lépek tovább. Ha a felröppenő beleütközik az adagoló karikákba, akkor nem engedi etetni őket. De már kilestem, hogy mikor melyik ficakba kell leszedni az állatkáimat. Nem tudom, hogy érthető volt-e, ha nem, akkor nyugodtan kérdezzél.
    Én akkorát pihiztem délután, hogy a tesóm azt hitte, hogy reggelig fogok aludni. Aggódott is, mert a befűtés az én reszortom.
    Most viszont megyek, mindenkinek jó éjszakát:Lujhza
     
    ursa11, Bonnbonn, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  4. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Na most azután senki ne merészelje azt mondani rám,hogy nem nézem pozitívan az egész világot és az eseményeket8)
    ma voltak a mentősök szűrni, másodpercek alatt közölték a pozitivitástxD
    csak vasárnap óta szenvedtem, nem kicsit, két astra oltás után eltelt 20 nap is és ez a jutalom,hogy valóban nem kerültem
    kórházba,de a körzeti megkérdezte, minek akarok tesztelést, nem az a bajom ő tudja:cry:
    na mindegy most 10 nap karaténusz,de az eltelt egy hetet betegen nem számítják hozzá:p
    így most már ülve ráérek játszadozni,de nem lehet felizgatni magam semmivel;)
    mindekinek ajánlom az oltást,mert az mentette meg az életemet,ezt nem bírtam volna ki anélkül:)
    puszi mindenkinek:inlove::inlove::inlove:
     
    ursa11, Bonnbonn, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  5. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Fátyolos a nap erősen, ennek ellenére derűs napot kívánok! :)
    Mit szeretnél Erika? Hátha tudok küldeni.
     
    ursa11, Bonnbonn, Technics11986 és 5 más kedveli ezt.
  6. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek ! Ma egy kicsit tovább akartam alukálni, de a hülye kutyák felkeltettek bennünket. Persze megint a Csipike volt a hunyó. Reggel 7 órakor kivonult a szobámból. minden kutyát felébresztett aztán amikor már az összes ugatott, akkor ő szépen visszajött az ágyamba. Micsoda köcsög kis szörnyeteg:D:D:D.
    Kb egy óra múlva készen lesz a mai event is, utána már holnapra termelek.
    Ma csendes napunk lesz, a tesóm tegnap megfőzte mára a birkapörköltet, meg valami tárkonyos levest láttam a lábasban. Némi kis takarítást követően jöhet egy nyugodt nap, ami rám is fér, a holnapi napra gondolván.
    Kutyaszálló ! Minden szavad igaz, az oltás biztosan megvéd a súlyos szövődményektől !!!! Ezért én is mindenkinek ajánlom. Mi a jövő héten kapjuk a második pfizert, már alig várom, hogy túl legyünk azon is.
    Most azért aktiválom magamat, legyen szép napotok:Lujza

    Ezt meg reggel megírtam, aztán Alzheimer úrra bíztam az elküldését.:D
     
    ursa11, mimi, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  7. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Irjatok ha tudok valakinek valamit! Mimi fa ügyben veled trécseltünk vagy nem tudom kivel segitség! Hátha most tudok küldeni!
     
    ursa11, mimi, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  8. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia ! :)
    Kedvelem az önzetlen segítséged. Rendes srác vagy! :)
    Szia Lujza !
    Mit termelsz holnapra ?
    Szerintem holnap délután kapjuk meg az ültetendő event növényt. :)
    Vagy elnéztem valamit ??? :D
     
    mimi, Samborg, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  9. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Mimi néni, köszi szépen, nem keresek semmit igaziból, csak szeretek nézelődni, hátha akad olyan csere, amit nem lehet ki hagyni. Rózsa ólas vagyok, mint a pockosok.....:) Csak én a rózsa ólakat imádom. Aztán, egy ideje át álltam a neonra, mert kevésbé tartják értékesnek, mint a rózsát. Most azokból szereztem be párat, meg papagájtoll fákat. Nagyon sok a komolytalan ajánlat, alma fáért mindent, stb. Panniért a fél farmot. De azért vannak korrekt ajánlatok is.

    Az eventet kb. 1 kávé alatt meg csináltam, szuper volt. A gazak már meg voltak, a röpit egy hosszú aratással fel szedtem, meg egy menetet pakoltam a tenyészházba is, így aztán még több is lett.
    Most egy kis pihi van, aztán megyek a cicához. Kellemes, szép délutánt, jó játékot.
     
    ursa11, mimi, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  10. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Köszönöm -:)
    Nézd mit találtam: https://board-hu.farmerama.com/threads/pozitív-visszajelzések-a-játékról.15520/

    Hüha hát jobbulást és kitartást -:)
    Elmerültzem a csere napokban én is de nem találtam izgit. Képzeld Lujza ma nálunk is volt anyos és hozot egy kutyát ő is Günternek hivják hát hangja az nincs még de eperke és a két fiú imádja. Ma én is elálmosodtam szundiztam is egy órát. Jó reggel fel is ébresztetek.
    Mimi: hát itt marha borongos idő van. És azt mondja anyos náluk a Bakonyban még havazott is. Úgyhogy fincsi az idő-:)

    Hát értékelhető az már nem nagyon van. Nem tudom mi történt a Bp-nél vagy csak felzárkoztatni akarják az újakat? De tényleg mindenki páncél panit meg légyfogot vadászik hát ez már nem a régi. Igazat adok neked vannak kömolytalan ajánlatok. De a piacra is ne mondja nekewm senki se hogy dinamikus hát a lónak a fülét. Iszonyatos árak vannak. Vettem tápot hát két miliot simán ott hagytam. Ez vicc!
     
    ursa11, mimi, Samborg és 4 más kedveli ezt.
  11. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! Nem tetszik nekem a tesóm, egész nap fázik, pedig csak az ő kedvéért egész nap megy a kazán.... Remélem csak átmenti üzemzavarról van szó. Mondtam neki, hogy agyon csapom, ha valami baja lesz:oops::oops:
    Dani! Arra gonddoltam hogy hosszú növényt rakok ki a holnapi felröppenőkhöz. Ha nem lesz felröpi, az sem baj, mivel úgyis pajtatöltögetésben vagyok ezerrel, tehát olyant ültettem, ami amúgy is hiányzik a raktárból.:):)
    Tök jó volt ez a laza nap, a holnapom úgyis nagyon zűrös lesz. Délelőtt megpróbáljuk mégegyszer megmenteni Artúr kutya lábát, délután meg van egy cica amputáció. Hogy ahhoz minek kellek, azt ne kérdezzétek, mert n sem tudom. Azt hiszem újra el kell mesélnem a doktornak, hogy nyugdíjba mentem:D
    Most folytatom az édes semmittevést. Legyen szép estétek:Lujza
     
    ursa11, mimi, Samborg és 5 más kedveli ezt.
  12. Technics11986

    Technics11986 Fórumelemző

    Én is fázom ne izgulj! Nem lesz baj.
     
    ursa11, Samborg, sutimami57 és 3 más kedveli ezt.
  13. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szép Estét:)

    Reggel beszorultunk a kéglibe...próbáltunk kimenni, de az ajtó csak kb 20 cm-re nyílt ki...aztán nagyon nem feszegettük, gondoltuk az éjjel valamit ide fújt a szél, és az szorult be alá...nagy gond nem volt, mert van egy hátsó kijárat is...drágám fogta magát is kiment ott, én pedig elől vártam, hogy majd kiszabadít...aztán csak azt hallom, hogy irgalmatlanul nevet....képzeljétek...Mamut cicánk 3 egeret terített az ajtó elé...ez okozta a fennforgást...még jó, hogy nem erőltettük az ajtót...szép kis trancsír lett volna belőle...drágám megdicsérte a vadászt aztán eltávolította az akadályt...macsunk még most is olyan peckesen járkál, mintha megnyert volna valami ütközetet...

    Lujza...nem lehet, hogy a tesód már az időjárás változást érzi...tegnap láttam, hogy hétfőről keddre több mint 10 fok lehűlés lesz...szerintem én is ki fogok dőlni...ilyenkor általában a vérnyomásom a béka sejhaja alatt van...ma gondoltam a pipikéidre is...olyan dús tyúkhúrt szedtem a kövek közül, hogy ihaj...

    Drága Mimi...ma elkészült a répatorta...isteni finom lett...eredetileg a mascarponés krém került volna közé, de rá kellett jönnöm, hogy benéztem és nem volt itthon...a cukormáz is elmaradt, viszont anyukám almalekvárját kanalaztuk hozzá...bekerült a családi receptkönyvbe...a gyerekeim kérdezték, hogy mi lesz a süti...az apjuk pedig mondta, hogy torta...de milyen?...majd megkóstoljátok...evés közben egyfolytában találgattak...érezték a fahéjat, a gyömbért...a mogyorót...aztán mikor üres volt a tányér közöltem velük, hogy répa...xDxD...látni kellett volna az arcukat...xD

    Unokahúgomék tegnap telefonáltak, hogy megtartják az eküvőt...egy éve volt az eljegyzés és annak az évfordulóján készültek a lagzira is...nos lagzi nem lesz, pedig minden le volt nekik szervezve...lesz esküvő és szűk körben egy ebéd...nagyon sajnálom őket, de ez van...megyek is, mert úgy döntöttünk, hogy azért meglepjük őket valami dögös tortával...most videókat nézek, hogy kell marcipánból orchideát készíteni...aztán majd jövő héten gyakorolok is...

    Event majdnem kész...egy óra múlva beérik valami...azzal meglesz a hiányzó 20 db felröpim is, aztán már csak a holnap nap van...legyetek jók és vigyázzatok magatokra.

    Szia:)

    Neked jobbulást kívánok...szerencséd volt az oltásokkal.

    Szia Gyöngyi:)

    Remélem Te is jobban vagy már...
     
    ursa11, mimi, Samborg és 6 más kedveli ezt.
  14. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Bocsánat, hogy csak így beállítok hozzátok de erre a mondatodra muszáj reagálnom.
    Semmi olyan tevékenység nem történik a BP-nál amiről írsz, még hallani se hallottunk ilyenről. Nem kell összeesküvés elméleteket gyártani, kérlek szépen! Mindig lesznek újabbnál újabb játékosok a játékban. És senki nem fogja őket felzárkóztatni és egyebek, maguknak kell rájönniük a dolgok menetére... Van nekünk egy enciklopédiánk amiből sokat lehet tanulni, ajánlom mindenki figyelmébe!
    A fórum tele van segítőkész gazdákkal, csak kérdezni kell. Mi is azon vagyok, hogy segítsük a játékosokat.
    Komolytalan ajánlatok mindig is voltak és lesznek is. Ez ellen mit sem lehet tenni... Mindenki annyit kér egy bizonyos dologért cserébe amennyit nem szégyell. A komolytalan ajánlatok pedig egy mosolyt érnek meg csupán, semmi mást.:)
    A piacon pedig dinamikus árak vannak.
    Mivel alig akad eladó, így az árak is az egekben vannak. Ha több lenne a termelő mint az eladó akkor az árak is jóval alacsonyabbak lennének.
     
    mimi, zsona416, -elzemari- és 7 más kedveli ezt.
  15. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Engem azért felzárkóztathatna már valaki!! :D ;)
     
    zsona416, sutimami57, -ágianyu33- és 4 más kedveli ezt.
  16. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Köszi a jó kívánságokat mindenkinek, igyekszek jobbulni:D:p:inlove:
     
    mimi, zsona416, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  17. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok, jó reggelt mindenkinek ! Ámbátor ma korán keltem, mivel a lánykám azt hitte, hogy reggel megyek operába, így aztán 7 órakor rám csörgött, hogy beszélgessünk egyet:oops:. Velem!!! amikor azt sem tudtam, hogy hol vagyok... De ha már felébresztett, akkor felkeltem. Mostanra meg már fel is ébredtem:D

    Háááát Zsona ! Én akkorát nevettem a történeteden, és mivel vizuális típus vagyok, szinte láttam magam előtt a jelenetet. Még a tesómnak is felolvastam. Úgyhogy az esti mosoly megvolt, köszönjük szépen:):).
    Délre viszem Artúrt műtétre. Az előbb hívott a doktor, hogy kitaláltam-e, hogy miként lehetne megoldani ezt a műtétet., Mondtam neki, hogy majd kreatívak leszünk. Elég ideges lett tőle:oops: Dehát ő mindig ideges, ha porszem kerül a gépezetbe. Már pedig most belekerült rendesen. Nagyon aggódom, hogy amputáció lesz a vége, s ami még rosszabb, hogy elveszítjük ezt a kutyát....
    Mindig ilyen estekkel sokkollak benneteket, de muszáj róla beszélnem néha. Bocsi érte:oops::oops::oops:
    Most megyek és rendbe szedem a pipiket, aztán jöhet egy gyors reggeli. Hipp-hopp már hamar dél is lesz.
    Nálunk szépen süt a napocska, a külső hőmérsékletről nem tudok semmit sem. A telefonom szerint 11 fok van
    Legyen szép napotok:Lujza
     
    ursa11, Bonnbonn, mimi és 5 más kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Dög meleg van.. (22 fok!) Nem lehet belőni, hogyan is öltözzön az ember. :(
    Már a reggeli pulóvert is letettem, de a tavaszi kabát még maradt..
    Holnapután jöhet vissza a téli vajon?
    Kissé megvisel ez az időjárási bakugrások sorozata....

    Naná, hogy elfelejtettem kirakni a fehér ártatlanságot és kari sütit....:(
    Így jár aki kapkod... (Mert nem láttam pipától, ugyanis a gépem le, lelépett a hálóról....Sajnos ez a hibája már régen megvan és e szempontból javíthatatlan...)
     
    Utoljára szerkesztett: 12.4.21
    ursa11, Bonnbonn, mimi és 3 más kedveli ezt.
  19. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! megjöttem a műtétből. Nem mondok semmit, nem akarom elkiabálni a dolgokat. Tudjátok,ember tervez.......
    Elkezdtem az eventet, kicsit késve, mert a tesól elfelejtette, hogy 2 órakor a gép előtt kell lennie. Nem baj, majd behozom. Ma veszem ki a szezonból a plusz egy növényt, direkt erre az utolsó feladatra tartogattam.
    Nagyon fáradt vagyok, még szerencse, hogy a macska műtétet átrakattam holnapra.
    ma este hazaugranak a gyerekek, mert a vőm ma kapja meg az első oltását, szputnyikot fog kapni. Mondtam is neki, hogy turbó meghajtású leszel:D:D.Oltás után mennek is vissza, mert holnap meló van.
    Most meglátogatom a szent heverdét --erről jut eszembe, hogy Marika merre vagy????---
    Legyen szép délutánotok:Lujza
     
    ursa11, Bonnbonn, mimi és 4 más kedveli ezt.
  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Hogy én mekkora bal********** vagyok!:mad::mad::mad::mad::wuerg::cry:
    Teljesen kiment a fejemből a szezon zseton felhasználása..
    Na, máról letelt rólam...
     
    ursa11, Bonnbonn, mimi és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.