Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen a feleségem nevében is !
    Bearanyoztátok a napomat ! :)
    (Lujza ! Jó az a kép...lassan így járunk már...:):))
     
    Technics11986, mimi, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  2. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Csak azt akartam üzenni vele, hogy éljétek meg együtt, egészségben ezt a kort :):):)
     
    Technics11986, mimi, Samborg és 3 más kedveli ezt.
  3. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Dani!
    Mi a három Ocean's filmekke vagyunk így. Időről időre előkerülnek.
    Jó étvágyat a Pékné csülkéhez! Fincsi.
     
    Technics11986, mimi, Koppi és 4 más kedveli ezt.
  4. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Kedves Dani és feleséged :inlove:
    77af1a35874d3cdd57366d472e92d886.gif
    Ééésss méég erőt,és főleg Egészséget :inlove:

    Itt ma szépen sütött a nap de igen hűvos volt...kimentünk a telekre kicsit dolgozni de csak ebéd után...szépen jönnek a tulipánok,játszintok,nárciszok.Metsszük már a szőlőket és a barack fákat is...
    Egy kicsit mérges vagyok mert most megint (már nem előszőr) a farmomon beállt a repcsikacsa és az istenért nem tudom eltüntetni ...jó,hogy a kert "végében" akadtt el de akkor is nem látom tőle a fákat meg az oljaimat...Járt már valaki így???Sőt a térkép táblácskámnál egy fehér folt van....:wuerg:Na és a Gazdaköri belépést..azt ki kell érdemelni...sokszor vándorolok ide-oda mire átvált szürkéből és enged belépni oda...Na jó nem mérgelődök...
    Remélem mindenki jól van!!!
    További jó játékot,szép estét kívánok vigyázzatok magatokra!!!!

    https://kepkuldes.com/image/QLuml7
    https://kepkuldes.com/image/QLuyJg
    https://kepkuldes.com/image/QLuRF5
     
    Technics11986, mimi, Koppi és 3 más kedveli ezt.
  5. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok!Megint el vesztem, de most szándékosan. Az átállás óta nem akadtam ki ennyire a farmra, mint a napokban. Ezért jobbnak láttam, ha el kerülöm a farmot is, és a fórumot is, nem akarom ki tiltatni magam. Ha akkor be jövök, mikor el gurult a gyógyszerem, nem tudtam volna moderálni magam. Már le nyugodtam........Röviden annyit, hogy az event késése után nem tudtam be lépni a farmra, itt a unity formátummal játszottam, szinte mindig. Sehogy nem töltött be, csak 100-ig, a birkák maradtak, én meg mentem. Géptakarítás, stb, minden volt, hiába, a másik böngésző csak hiba jelet talált. Ha tudtam, be mentem a kliensre, ott minden terület előtt frissités volt, ameddig meg nem untam. A hab a tortán a nagy kárpótlási ajándék volt, amitől véglegesen padlót fogtam. Ezt nem részletezem. Biztos volt, aki örült neki, a kis farmokon be sem váltottam. Napi egy próbálkozás, aztán ennyi volt.
    Ma délután tudtam előszőr be lépni rendesen a farmra, a kicsiket ahogy tudtam, le szedtem. Nem kerestem másik játékot, nem is játszom sehol másutt, csak itt. Nem is akarok még egyszer ilyen mélyen bele kerülni semmibe.
    Tudom, én vagyok a hibás, mert hülyeségeket csináltam, de más kárából csak az okos tanul. Én meg a sajátomból.

    Mindenkinek kellemes estét, szép vasárnapot, örömteli játékot kívánok!

    Aki beteg, gyógyuljon meg hamar, Dani, Nektek gratulálok!
     
    Technics11986, mimi, Koppi és 4 más kedveli ezt.
  6. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Végre láttam egy jó reklámot ami nagyon tetszik. Egy vékony öregasszony mozog a reklámban. Ha az arcát nézem nem tudom eldönteni hogy nő vagy férfi játssza a szerepet. Ahányszor látom rögtön vigyorgok.
     
    Technics11986, Bonnbonn, ursa11 és 4 más kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Nálunk meg a visszatérő film, amit kedvelünk "Az eltakarítónő"...:)
    Köszönöm mindnyájatoknak ! :)

    Szia !
    Értettem de tényleg így fogunk kinézni rövidesen...:)
     
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    [​IMG] Kellemes napsütötte vasárnapot!
    Nekem a kalciumos idősebb házaspár tetszik, ahol az asszony az urát taslival igazítja el. :D

    Erikám! Sajnálom, hogy így felbosszantott a játék, azért ne add fel. :inlove:

    Dani! Jól sikerült az ünneplés?
     
  9. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok.

    Sajnos én is kevesebbet játszom, mert inkább itt hagyom, ha a talicskázó birkákat látom, ahelyett, hogy mondjuk a piacra tudnák kijutni, vagy bármelyik másik akciót szeretném igénybe venni.Mit szépitsem, romlott a játék minősége sajnos.Valószinűleg hétközben a sok otthon dolgozás is ront a számitógépes rendszereken.Gondolom én....

    Nagyon szép az idő, valószinű, hogy Tavasz kisasszony már megérkezett felénk.

    Legyen vidám és derűs a napotok.
     
    Technics11986, mimi, Bonnbonn és 4 más kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Mimi !
    Igen, remekül. A fiam "csülke" is finom volt....tepsis krumplival lilahagymával, mellé botmixerrel csinált egy zöldséges szószt is... amivel nyakon önthetted a sült húst, vagy a köretet is...
    Előtte jó féle konyakot fogyasztottunk, már aki nem vezetett, mert nekik csak valamilyen ásványvíz volt..
    Majd kinek, kinek vörösbor, illetőleg sör járt....
    Hamar elröppent a délután..
    Aztán hirtelen este lett és az utolsó vendég 3/4 8 kor becsukta maga után az ajtót.... Elvitték a szülei a kis unokánkat is...(Mert ugyanabban a lépcsőházban lakunk, de ott viszont fürdés következett a kislánynak..)
    Jó volt, szép volt. Családi fotót nem csináltunk...
    [​IMG]
     
    Technics11986, mimi, Bonnbonn és 5 más kedveli ezt.
  11. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Dani,
    illően megünnepeltétek, ahogy olvasom!!
     
    Technics11986, mimi, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  12. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok!
    Dani! Nincs is szebb dolog egy család életében, mint egy meghitt családi ünnep együtt azokkal, akiket szeretünk... Mélgegyszer Isten éltessen benneteket.
    Nem tudom, lehet, hogy én vagyok hisztis,de meggyőződésem, hogy az elmúlt 2 hétben rendkívül sokat romlott a játék minősége. Mit csinálnak azok a számítástechnikai guruk???? Számomra elfogadhatatlan az a válasz, hogy nehéz dolguk van... Vagyunk egypáran ebben a játékban, akiknek rendkívül sok tudást és szakmai értelemet kívánt a munkájuk, és mégsem mondta (mondja ) senki,hogy ezt csak rosszul lehet csinálni. Fenntartom a véleményemet, hogy egymillárd kínai közt biztosan találnának egy ütős csapatra való szakembert. Meglátjátok az lesz a vége, hogy előbb-utóbb alakul egy csoport, akik beperelik őket. Nem közülünk, mi kicsik vagyunk ehhez, de fejlettem államokban ennél sokkal kevesebbért kérnek ( és kapnak is )hatalmas kárpótlásokat. Mert kérem mindenki tudja, hogy ez nem ingyenes játék!!!! Egyre jobban emegy tőle a kedvem. Úgy vagyok vele, mint egy rossz házassággal. Kiszállnék, de a sok anyagi befektetésem visszahúz. Összességében el vagyok keseredve. upload_2021-3-7_17-14-52.jpeg

    Nincs is nagy kedvem irogatni, pedig tudom, hogy ti nem tehettek semmiről., ugyanúgy szenvedtek a játék minőségétől, mint én.
    Legyen kellemes vasárnap estétek:Lujza
     
  13. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Remek lehetett, örülök, hogy jól éreztétek magatokat.

    Én most épp szétszedek, összerakok a varrógépnél (és most minden második betűt javítom). Leszaladok előtte, kicsit körülnézek, meg fokhagyma granulátumot kell hoznom, az sok fogy nálam.

    Olvastam viszont, hogy jlehet a már kifacsart citrom héját lereszelni és frissen: be kell rakni a fagyasztóba, onnan amikor kell ki és már reszelhető.

    Jogos! Észrevehettétek, én is kevesebbet fordulok elő még a fórumon is.
     
  14. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

  15. mimi

    mimi Fórum elő legendája

  16. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Gyors beköszönök,aztán megyek,mert ezernyi dolgom van. Minden rendben velünk,az idő jó, remélem ma még feltudok jönni.
    Vigyázzatok magatokra,puszi :inlove:
     
    Technics11986, sutimami57, Fatther és 8 más kedveli ezt.
  17. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 8.3.21
  18. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

  19. Fatther

    Fatther Fórum admirálisa

  20. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Kissé belemerültem ebbe a kockázásba amit szombaton kezdtem el.
    Vannak még bent Ládáim, ki kellene szedni őket...:)
     
    Technics11986, sutimami57, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.