Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos


    Nagyon kedves tőletek!Köszönjük szépen:inlove::inlove::inlove::inlove:
     
    Technics11986, sutimami57, ursa11 és 8 más kedveli ezt.
  2. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    Kivégeztem az eventet, amit nem is akartam megcsinálni....:)
    Még az utolsó kör a földben van, tehát szaporodni fog valamilyen kütyü kiváltásával...:):)
    [​IMG]
     
    Technics11986, sutimami57, ursa11 és 7 más kedveli ezt.
  3. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Szervusztok..

    Kedves fiúk,köszönöm szépen a köszöntéseteket!!
     
  4. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! Úgy nézem nem túl nagy a tolongás itt az épek között. Mivel ebben az én hiányom is benne van, ezért megfogadtam, hogy minden nap legalább kétszer be fogok jönni- Azért ipari méretem már jelent egy kis tömeget:oops:
    Dani! gartulálok az eventhez. Én annyira készültem rá, de hát nem jött őssze. A tenyésztést meg egy az egyben kihagyom, mert nagyon hiányos a SZT készletem.Nem figyeltem eléggé és a homokművészetre elpazaroltam a tápokat. Így jártam.
    Nálunk süt a napocska, de kifejezetten húvös idő van. tegnap délben viszont igencsak kellemes idő volt. Beugrottunk a városba egy kis ezért-azért, bizony lekerült rólunk a kabát.
    Legyen nektek is szép napotok:Lujza

    Visszajöttem, mert a lényeget elfelejtettem...
    Fiuk !! Nagyon szépen köszönöm a nőnapi jókívánságokat :):):)
     
    Utoljára szerkesztett: 9.3.21
  5. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziasztok !
    A mai reggel is csípősen kezdődött, mert -4 fok volt. Nagyon visszaköltözött a Tél, pedig mehetne már...:)
    Mondjuk süt a nap, ami jó dolog.
    Nekem ha nem is bőven, de van szupertápom egy kevés, olyan 4000 körüli....de talán nem lesz elegendő a szalamandra.
    Könnyelmű voltam, mert mindössze 1000 db. van belőlük.
    Nem biztos, hogy megfelelő ez a szám, mert más topikban olyan 2000 körül beszélgetnek, hogy az a megfelelő mennyiség.

    Ez a szezon jól kitolt velem, erősen apadnak a rövidérésű készleteim.
    Nem győzöm pótolni őket. Lehet kihagyok pár hónapot. :)
     
    Technics11986, sutimami57, ursa11 és 5 más kedveli ezt.
  6. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Köszönjük szépen a köszöntést! :inlove:

    Az eventel nem fogok végezni,igaz meg se erőltettem magam. :)

    Szendvicseket fogok ma gyártani,mert tegnapról marad rakott krumpli meg gulyás leves. Ezt turbózom meg a szendvicsekkel. :)

    Nálunk is hűvös volt reggel,-1 fok,most tart a hőmérő + 3-nál.
    Hú Dani,nekem 517 szalamandrám van jelenleg és 354 szupitápom. Talán elég lesz a tenyésztéshez,kitoltam magammal mert sokat tenyésztettem a kockázáshoz. De gondolom ez így volt megcsinálva,mert tuti jön a kosár a vásár,hogy vegyük a szupertápot..
    Ma amúgy bele fogok kötni szerintem mindenbe.. mert most ilyen kedvem van. Lehet nem is jövök fel már ma..
     
    Technics11986, Koppi, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  7. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Köszönöm szépen én is. :inlove:
    Köszönöm neked is Károly! :inlove:
    Csak gyere és kössél Szomszédasszony! :D:D

    A szalamandrákat tenyésztem, elég is lesz ami van, talán még piacra is kerülhet belőle pár darab. Inkább a napelem lesz nekem kevés, de majd kiderül.
     
    Technics11986, Koppi, sutimami57 és 6 más kedveli ezt.
  8. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Jesszusom,napelem,hát az is kell? Van 24 darabom! :D
     
    Technics11986, mimi, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  9. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Klári ! Gyere csak be, aztán nyugodtan kötekedjél.
    Tegnap reggel én is kötekedtem a játékkal. Gyanútlanul elindítottam a játékot, egy oldalt csigalassúsággal engedett, aztán lefagyott. Újraindítás, uganaz a hiba. A harmadik lefagyásnál elöntött a pipa, és olyan szép kacskaringós bakamiatyánkot találtam elszavalni, hogy a tesóm a fejét fogva kivonult a konyhából. (pedig amúgy harcedzett amazon). Én meg utána felolvastam a gépemnek a jogait. Ennek a szalonképes lényege az volt, hogy most azonnal fogom a gépet, és úgy ahogy van, gépestől, farmostól ablakostól, tokostól úgy megküldöm az udvar felé, hogy felkenődik a szomszéd ház falára.:mad::mad::mad: Utána futottam egy-két tisztelet kört, majd leültem a játékhoz újra, azóta mint a kisangyal úgy pörög a játék. Nem fagy le, nem dob ki, nem is tudtam, hogy mesterséges inteligenciával van dolgom.:D:D

    Most megyek, és hordok be egy kis fát, mer a kinti 4 fok nem igér semmi jót hőmérséklet ügyben.
     
    Technics11986, mimi, sutimami57 és 6 más kedveli ezt.
  10. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Lujza,megmosolyogtattál! :inlove:
    Elolvastam a kaméleon tenyésztést. Most már értem hová kell a Napelem is,na majd egyszer annak is nekiállok.
    Maga az event érdekes,a rózsa ól az kell,így azt a lábbelit vagy csizmát megcsinálom. Aztán amit fut a készletem.
    1 kg. kenyérből kenegettünk szendvicseket,ettünk is Csabival. Na a főtt étel egyikünknek se kellett. Ki érti ezt ?!
    Most már jó idő van kinn,megyek is kapirgálni a kertbe. :)
     
    Technics11986, mimi, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  11. fénylő.

    fénylő. Kivételes tehetség

    Köszönöm szépen a köszöntést, Dani,és Fatther :)
     
    Technics11986, mimi, sutimami57 és 5 más kedveli ezt.
  12. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Az én piacomon 228 ezer valamennyi darabja a napelemnek és valaki ötösével rakta ki utoljára...:)
    Nekem vagy 200 darab van belőle.

    Ez természetes volt, kedves Csilla !:)

    Szia !

    Nálunk is 4 fok van most és csak a napon, szélárnyékban kellemes idő...
    Tetszett, hogy beolvastál a gépnek és meg is ijedt.
    Nem mondom én is nézegettem a plafont !!>:(>:(>:(
     
    Technics11986, fénylő., mimi és 6 más kedveli ezt.
  13. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Technics11986, mimi, sutimami57 és 2 más kedveli ezt.
  14. sutimami57

    sutimami57 Fórum elő legendája

    Sziasztok! Kedves Férfi társak!Köszönöm a nőnapi köszöntéseket! Igazi lovagok vagytok. :) :)
    Nálam is voltak gondok a farmon, de vasárnap este felé be indult, azóta megy jól, bár ma eventek kezdődnek.....:)Mondom én is a magamét, de általában csak a kutya hallja....:D
    Köszi a hírt, azért ugrottam be én is, hogy el hozzam, ha valaki tud várni vasárnapig, akkor érdemes tenyészteni. Az biztos, hogy én nem tudok ülni a hátsómon ennyi ideig....:D Kell a rózsa ól, mert azt tuti, nem hagyom ki, nagyon szép. Tápom van bőven, 10 ezer felett, szalamandrám, meg nap elemem is van, mert amikor hallottuk a hireket, azóta szaporodnak, volt idő rá készülni.
    A kis területet nagyon utálom, de el kezdem, aztán a nagy unalomban rakosgatom, ameddig jutok. Előnye, hogy nem fogy a szupitrágya, sem a kacsakata, még majdnem gazdaságos is lehet...a csiga tempó az idegbaj, de ez van.
    Ne feledjétek, hogy 8-tól délig karbantartás lesz, az eventek pedig 4 órakor kezdődnek, nem kettőkor....ha kezdődnek, az majd el válik.
    Kellemes event várást, szép napot Mindenkinek!
     
    Technics11986, Kuzdern, Bonnbonn és 6 más kedveli ezt.
  15. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 10.3.21
    Technics11986, sutimami57, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  16. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Sok szeretettel köszöntöm az Ildikókat!


    [​IMG]
    :inlove::):inlove:
     
    Technics11986, sutimami57, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  17. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ehhez csatlakozom én is, szívből kívánok minden elképzelhető jót! :inlove:
    Tenyésztést intézem, aztán kiderül, elérem-e a rózsa ólat.
     
    Technics11986, sutimami57, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  18. suba_klara

    suba_klara Fórumőrült

    Sziasztok!

    Azt hittem elkéstem az evetekről,elfelejtettem,hogy 4-kor kezdődnek.:music:

    Ursa,köszönjük az inföt,én akkor vasárnap kezdek tenyészteni.

    Nagyon hideg volt ma,ezért benti tevékenységet végeztem. Nem is megye ki,ha nem muszáj.

    Elkezdtem kötni díszpárna huzatot,remélem hamarosan végzek velük és akkor meg tudom majd mutatni.

    További szép napot kívánok és vigyázzatok magatokra! :inlove:
     
    Technics11986, sutimami57, Koppi és 4 más kedveli ezt.
  19. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szép Napot kívánok:)

    Megvagyok ám én is...tudjátok, rossz pénz nem vész el....csak olyan szinten borult fel az életünk a múlt héten, hogy elvitte az egész hétvégét is, hogy kissé újra tudjunk szervezni mindent...most már talán kezdenek visszazökkeni a dolgok...csak kicsit belefáradtam...nem fizikailag, inkább szellemileg...pedig nálam nagyon ritkán van ilyen...közben a háztartás is fejre állt rendesen...azt sem tudom, hogy minek álljak neki...de azzal majd holnap foglalkozok csak.

    A férfinem nemes képviselőinek, én is köszönöm szépen a nőnapi köszöntéseket...Dani, nektek utólag is nagyon sok Boldog Házassági évfordulót kívánok még...nagyon szép szám ez a 39...és mennyi minden van mögötte...nekünk nyáron, ha minden igaz kerek 20 lesz...de mintha most házasodtunk volna össze...

    Most pedig megyek és visszaolvasok, voltam bent a héten már, de olyan fáradt voltam, hogy írni már nem volt erőm...a ismertetőket is el kell még olvasnom rendesen...az előző eventet sikerült befejeznem, a piccolók egyenlőre a menüben pihennek még.
     
    Technics11986, sutimami57, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  20. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Jó napot mindenkinek!

    Megjöttem az egy hetes önkéntes száműzetés után. Múlt héten úgy döntöttem, hogy elég az idegeskedésből, pihentetem magamat a birtokon. Rá sem néztem a földekre, ólakra. Nem hiányzott az örökös frissítés,lefagyás. El tudtam a távollétüket viselni. :) Az sem segített a lelkiállapotomon egy hete, hogy teljes és országos "ebzárlat" is el lett rendelve. Minden Vahur, aki ki akar menni az utcára meglátogatni valamilyen fát, köteles szájkosarat viselni és nem is mehet oda akármelyik fához, mert esetleg elverik a lábát, hátsóját, egyebét.
    Ma voltam kint, mert ki kellett mennem, na nem úúúúgy, hanem amúúúgy. Konzultációt tartottam az audiológussal, de nem voltam biztos abban, hogy a tanyahelyét/barlangját ki is nyitotta. Az "ebzárlat" országos hatályú, volt sansz, hogy nem lehet bemenni hozzá. De lehetett. Megbeszéltük, hogy a jövő heti kedélyes csevegésünket elhalasszuk egy héttel. Az is elég lesz, nem kell annyira siettetni a találkozást. Mindenki maradjon a saját, jól bejáratott barlangjában! :p

    Dráááága Lujza!

    Csodálkozok, hogy az a vadi új laptop ilyen rosszul viselkedett. Hát milyent vettek neked? Annyira rossz, elavult, semmirevaló, hogy csak a szomszéd ház falát lehet vele kenegetni? Képzeld el, MI lett volna, ha a régi géped van csak. Akkor a szomszéd háza földbe lett volna döngölve vele?

    Hideg itt nincs, csak kissé hűvös. Reggelente fagy, napközben felrohan a hőmérő akár 5-6 fokra is. Ma amikor jöttem haza a "rendelésről" a drótszamáron, jött szembe egy nyugger korú férfi, jóval a mázsán túli tömeggel. Amikor közelbe ért a saját cajgliján, leesett az állam. Oké, dél felé jár és már március van, na de azért ennyire tán nem kéne kivetkőzni! Rajtam vékony dzseki, nem túl meleg, de azért hosszú ujjal rendelkező ingpulóver és normál, farmerszerű gatya. Nem fáztam, de a veríték sem öntött el tekerés közben. De a szembejövő harcos tán valami eltévedt viking lehetett, mert az ing felett mellényt viselt ÉÉÉÉS rövid nadrág volt rajta. A térd felett, a comb felezésénél volt az alja. Az állam meg a kormányra esett le egy pillanat alatt. Ennyire meleg van és én meg nem érzem? Bajok vannak velem, azt tudom, de hogy ennyire fázékony lennék? Ez megrázott. Eddig azt hittem, hogy én vagyok a t....s gyerek, aki elviseli a hűsebbet. Kiderült, hogy nem, én egy vacogó, nyámnyila vagyok ez a harcos mellett. Lehajtott fejjel kullogott haza a két szamár, én a félszamár (onager) és a drótszamaram.

    Szép napos napot!
     
    Technics11986, sutimami57, mimi és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.