Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Szia Elzemari!
    Én nagyon szeretek készíteni mindent legyen az füli,medál,karkötő...sosem fogyok ki az ötletekből.De felcsigáztál ám nagyon kíváncsi vagyok a fülidre :inlove:Igen igen most is csak benéztem...voltunk lent Zamárdiban kicsit rendbe kaptuk az apartmant...NAGY TAKARÍTÁS-FEERTŐTLENÍTÉS..Jönnek majd a "látogatók" ;):pxDrendnek kell lenni:inlove:

    Klára!
    Így utólag is Istenke Éltessen Sokáig!!!Erőt,Egészséget Kívánok!!!

    Ancsa!!!
    Remélem minden rendben nálatok!!!

    Megyek eldobom magam...de azért hozok megint egy szépséget :inlove:van belőlük sok....
    Vigyázzatok magatokra!!!

    https://kepkuldes.com/image/9R83eY
     
  2. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Ajaj!
    Ide kávé kell, nem is kevés!;)
    [​IMG]
    Sziaám mindenkinek!:)
    Mi történt itt?:oops: Kérdeztem amikor beléptem egy kicsit örömködni nektek.., aztán vágtáztam kideríteni az előzményeit annak, hogy üres a topic.
    Azt hiszem az egész oda nyúlik vissza, hogy Imi (lukimi) elment. Veszteség érte a topicot a távozásával, és kár, hogy nem sikerült visszahívni.:( Különösen annak ismeretében, hogy ami vagy aki miatt elment, már maga is a múlt ennek a helynek a szempontjából...
    A közvetlen oka az ürességnek könnyebben orvosolható. Aki dühében és elhamarkodottan olyant mondott amivel bárkit is bánthatott vállalja fel, mondja azt, hogy elnézést, nagyon bosszantott valami, mérgemben írtam amit írtam, és nem gondoltam komolyan! Mert bárhogy is van, az írott szó is nagyon tud sérteni, hát még ha tartalmánál fogva amúgy is sértő...
    Mivel úgy vettem ki, hogy szabad bejárása van a fórumra, ezt még most is megteheti, bár el tudom képzelni, hogy esetleg büszkeség, sértettség, harag tartja vissza. Egyik sem állja meg a helyét. A büszkeség legtöbbször többet árt mint használ magunknak is, a topic szempontjából jelen esetben kifejezetten káros. Sértettségre, haragra nincs ok, hiszen ő sértett meg és bírált másokat. Emiatt nem jönni, megint csak káros a topicra nézve, és gyanítom, hogy ő maga sem érzi jól magát ezekben a napokban...
    A többiek elmaradását még annyira sem értem. Sajnálni lehet a történteket, de szolidárisnak lenni a társaság egészével kellene! Örülni annak, hogy megvan a hely, ahol annyi éven át oly sok kellemes percet töltöttetek el, és megtenni mindent annak érdekében, hogy meg is maradjon! Megtölteni élettel, és élvezni egymás társaságát...
    Egyszer ha sok időm lesz elmesélem majd nektek az Épelméjűek topicjának újraéledését, és az onnantól számított kb. 5 évét.
    Most mennem kell sajnos.:(
    Abban a reményben, hogy senkit nem bántottam meg, és kiérződött a szavaimból a segíteni akarás - szeretettel ölellek benneteket így virtuálisan.:inlove:
     
    Gio, Bonnbonn, Magdusnéne és 8 más kedveli ezt.
  3. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Nagyon sajnálom hogy a topicot a régi törzstagok is talán csak olvasó módban látogatják. Nem tudom Zsébes-banya milyen összetűzésről ír mivel én ilyent nem olvastam. Addigra biztos cenzúra alá esett. Nagyon sajnálom hogy Ági, Dani, Tihamér már egy sort sem ír. Marika is nagyon ritkán. Szerettem olvasni az írásaikat. Remélem előbb-utóbb megjön újra a kedvük. Volt pár nap amikor sokat dolgozott a radírpók, onnantól ritkultak a bejegyzések. A többi helyen is egyre kevesebb a hozzászólás. Vajon hány játékos aktív még? Régen milyen büszkén írták hogy hogyan növekedett a regisztráltak száma. Én szerettem a chat-et is. Az is megszűnt. Az új keretprogrammal még mindig nem olyan a játékélmény mint volt. Ez is sok feszültség forrása. Az idő múlik de sajnos látványos javulást nem érzékelek. Az ingerültség egy része ennek is betudható. Az emberek hosszú ideje lemondtak a társasági életről. Sokunknak ez a játék okoz némi kikacsolódást és társalgási lehetőséget. Nehéz úgy társalogni hogy sok a tiltott téma. Az eventben még a felröppenő se jön elég.
     
    Bonnbonn, -elzemari-, _Ilona49_ és 6 más kedveli ezt.
  4. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia, mami!
    Jön a tavasz, biztos sok a kerti munka. ;) Amúgy szerintem is a legfőbb ok, hogy a javulást nem látni, legalább is én nem érzékelem. A konfliktusokon én áttudok lépni. persze a résztvevők biztos azért nem jönnek. Említetted a chatet, hát az én is nagyon szerettem. Van mentve jó paár képem valahol emlékbe.. ;)
     
    Bonnbonn, -elzemari-, mimi és 3 más kedveli ezt.
  5. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Sziasztok!

    Igen, sok lett a kerti munka, elvégre tavasz (?) van. Vagy kora tavasz. De Dani és én sokemeletes házban lakunk, kert nincs. Ági (Lujza) családi házban lakik.
    Én nem vagyok régi tag, nemrég jöttem ide, de az bizony, mint utólag kiderült, hiba volt. Miattam (is) be akarták zárni a topikot. Mint a moderátor írta nekem:

    Tehát az, hogy nem lett bezárva a topik a hozzászólásod miatt, az nem rajtad múlt!

    Nem szeretném, ha miattam bezárnák ezt a csevegő topikot. Nagyon nem szeretném, ezért nem is óhajtok ide írni. Ha nem írok, a topik örök életű lehet.

    A régi topikban történtekhez nem tudok hozzászólni.

    Az, hogy a többi, említett gazda miért nem ír, azt nem tudom. De abban biztos vagyok, ha valakit elzavarnak valahonnan, oda nem biztos, hogy vissza is akar menni. Embere válogatja.
    Az, hogy kevés a hozzászólás, tény. De ha a moderátorok írnának ebbe a topikba is rendszeresen, akkor egyrészt továbbra is pezsegne a topik, másrészt meg nem kellene ellenőrizni, gyomlálni a hozzászólásokat, hiszen a moderátorok tudják, hogy mit szabad és mit nem szabad írni. Volt több olyan, akinek a hozzászólását azért törölték, mert nem a játékkal volt összefüggésben, pedig a moderátor szerint ide csak azt lehet írni. Mást nem.
    Nem akarom a moderátorok munkáját minősíteni - Allah növessze hosszúra a szakállukat, hogy hosszú életűek legyenek - nem feladatom, de azért azt is tudom, hogy kettőn áll a vásár. A moderátoroknak is van felettesük - de ezt csak gondolom, tudni nem tudom - aki/akik őrájuk is vet/vetnek időnként egy-egy pillantást. Mármint a munkájukra. Ha jól végzik, maradnak, ha nem, akkor pedig mennek. Az elmúlt idő bizonyítja, hogy a moderátorok azok, akik jól teljesítettek, minden folyik továbbra is a jól megszokott mederben.

    Most már befejezem a firkálmányomat, csak egy utolsó panasz.

    Beko! Beko! Miért hagytál el minket?!
     
    Bonnbonn, -elzemari-, Katka54 és 7 más kedveli ezt.
  6. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szerintem ne rágjuk a csontot, nem visz előrébb.
    Képzeljétek lezárták a társasházunkba a gázt, szerdán jönnek leszerelni a gázórát, nem is tudni mikor kapjuk vissza, az óra annyira nem hiányzik, de a gáz nagyon.
    Valami fővezetéket cseréltek/javítottak és az utcába több házba zárták le, mert veszélyes. Ugyan mióta veszélyes és hogyhogy csak most derült ki?!
    Így hát lavorba pancsikálunk fürdés címén, met a cirkó pihenget.
    Még jó, hogy a mosogatóhoz van egy 10 literes bojler, ezzel meg a mikróval kell túlélnünk ezt a vészterhes időszakot.
    Már csináltam paprikás krumplit, rántottát a mikrobiba, ma kapros juhtúróval töltött pipi husit + gombát +cukkinit rántottam és petrezselymes újkrumplit csináltam hozzá és rengeteg vegyes salátát, fini lett. Jövő héten csinálok tárkonyos csirke ragut is benne. Sütin gondolkoztam, van egy nagy pitetálam, meggy is van. Jó is lesz, mert rég sütöttem pitét. Most örülök, hogy okos mikrót vettem, nem csak ilyen melegítésre használhatót, mert különben gondban lennék.
    Ezzel szép csendben el is dőlt, mert a tűzhelyet is cserélni kell, csak kombit veszek ezek után. A harmadikon az egyik szomszéd büszke, mert minden villanyos, na de ha jön egy jó kis áramszünet....
    Gondolom ez a gázos gáz kérdés nem tiltott dolog, ugyan nem a játékról szól, de talán megfér.
    Bahán leginkább nem jönnek a felröpik, én bízok benne, hogy állítanak rajta egy kicsit, hogy ne keseregjen a jó nép.
    Ha lehet ne legyen utolsó és ne legyen panasz. Téged innen nem küldött el senki, csak a moderátorok moderálták a hozzászólásokat, ez a dolguk, ez meg itt a mi (legalább is remélem, hogy ideszámítok) topikunk hát ne féljünk használni.
     
    Bonnbonn, Magdusnéne, -elzemari- és 5 más kedveli ezt.
  7. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Akkor úgy kertészkedtek, mint én. :D ;) Nekem azért annyira nem sok emeletes. :)
     
    Bonnbonn, -elzemari-, Katka54 és 2 más kedveli ezt.
  8. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Nem hinném hogy az miatt ahogy és amiről írsz bezárnák a topikot. Akkor amikor moderálták az írásainkat az enyémet is törölte az illetékes. A másik érvem hogy a topik tagjainak szól az írásod. Szerintem ők és én is szívesen olvastuk és olvasnánk írásaidat.
     
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szerintem sem. Ahogy látom, már inkább mindent nyitnak ki. :D
     
  10. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Örülök neked Zsémbi, és köszönöm hogy drukkolsz a topicnak, hogy újra látogassák azok, akik hiányoznak. És nem értem... :eek:
    Lám-lám, mennyire tud hiányozni a civilizáció néhány vívmánya. Sajnálom.
    Még Kispesten átestem egy hasonlón, szivárgás volt, és az egész lépcsőházat gázmentesítették, majd egy év múlva a következőt. Minden lakásban kicserélték az elavult fém vezetéket valami csúf sárgára. De én nem bántam, a gáz alattomos dolog. Egyetlen ok volt a bánatra, hogy mindez karácsonyi készülődés közben hiányzott három hétig. De a panelben a fűtés és a meleg víz nem hiányzik.

    A csonton még találtam egy mócsingot: nem értem a szolidaritást. Én - tudtommal - se Ágit, se Erikát, se Krisztiánt, se senki mást nem bántottam meg. Akkor miért hagyták itt a társaságunkat? Ha meg rám haragszanak, mondják meg. :( Még szerencse, hogy Marcsi és Katka ír néha.

    Én mostanában csak gazdakört prbálok kivégezni, sajnos nagyon lassan sikerül a hosszú érésű gazokkal. De küzdök. :D
     
    Bonnbonn, ursa11, -elzemari- és 2 más kedveli ezt.
  11. Katka54

    Katka54 Fórum admirálisa

    Szia Mimi!

    Szeretnélek megnyugtatni, Te, senkit nem bántottál meg, senki nem haragszik rád.
    Az eventet csak a felhőig csináltam, esélytelen számomra a felröpik összegyűjtése.
    A gazdakörik kivégzéséhez sok sikert, tudom mi munka van benne, nem egyszerű feladat, de nem is lehetetlen. Nekem már egyszer sikerült. Irok baglyot.
     
    Bonnbonn, mimi és ursa11 kedveli ezt.
  12. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Ismétlem, amit a moderátor nekem írt itt a fórumban:

    Tehát az, hogy nem lett bezárva a topik a hozzászólásod miatt, az nem rajtad múlt!

    Ez alapján tehát az amit és ahogyan írtam, amiatt volt esélyes a topik bezárására. De az illetékes moderátor megkönyörült a topikon és nem zárta be. Én meg nem akarom bezáratni.
     
    Bonnbonn és Samborg kedveli ezt.
  13. vízöntő

    vízöntő Fórum parancsnoka

    Sziasztok!
    Talán egy két gondolatot írhatok én is.
    Túl van lihegve ez az egész topikos ügy. Tudomásul kell vennünk pár dolgot, nem szabad mindjárt megsértődnünk ha valaki helyre tesz bennünket, és bizony néha kell is. Ahány ember annyi felfogás, de ha ezt nem vállaljuk fel hogy más a véleménye egy másik embernek, mindjárt a nyakának ugrunk háááát... az nem vezet jóra. Igen vannak kedves önzetlen emberek, segítőkészek, de vannak önzők is, hogy csak én és senki más. Néha senkinek nem árt kicsit magában szállnia, még nekem is.
    Akár milyen régi játékos is, az sem engedhet mindent magának.
    A játékról csak annyit, megváltozott, de ezt mindenki el tudja dönteni saját maga, hogy elfogadja így , vagy sem, az eventekkel kapcsolatban is ez a véleményem tudnunk kell melyikkel bírunk el, avagy megéri e valós pénzt fordítani rá.
    Egy kis vidámság.
    Hová ül a tehén a buszon????
    Hát legelőre.xD
    Írjon akinek kedve van hozzá, szívesen olvaslak titeket, néha én is írok ebben a topikban is. Üdv: mindenkinek!!!
     
    Bonnbonn, Zsémbes-banya, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  14. -elzemari-

    -elzemari- Fórum elő legendája

    Halló, sziasztok.

    Hát micsoda elkeseredés vette itt erőt. Aki itt hagyta a topikot, úgy gondolta, hogy....
    Aki itt marad az érezze jól magát és ne a múlton rágodjon.
    Boritsunk már fátylat az egészre és ne ezzel foglalkozzunk.

    Kicsit ritkábban jövök az egészségi állapotom miatt, de ahogy Salamon király gyűrűje is igazolja, minden elmúlik egyszer.Bizom benne, hogy én is kikecmergek egyszer a nyavajámból és akkor újra lesz tillárom haj.
    Kevesebben vagyunk,ez igaz,néha nincs mit olvasni ez is igaz, de ha van mondandónk, jöjjünk és elmondjuk az itt tartózkodóknak, vagy a kertek alatt elmenő gazdáknak is.

    A Kincskereső eventem nagyon lassan halad, mert még mindig a felröpit gyűjtögetem, de remélem, hogy a délután folyamán talán már elérem a 990 darabot.Azzal meglesz a felhőm és utána elfelejtem az egészet azt gondolom.Nem vágyom annyira mára kincsekre....
    Sajnos igy egy területről elég nehéz összevarázsolni a felröpiket, valószinű, ha ilyen lesz elgondolkodom, hogy belevágok e.

    Tihamér,
    irjál inkább, hogy miket főztél mostanában, a felséged őnagysága mit sütött, meg efféléket.
    Mimikém,
    azt a mócsingot, meg dobd el, mert nem érdemes rajta rágódni .Ha elmentek, biztosan akkor úgy gondolták, de sokan voltak már a játékban és sokan is morzsolódtak már le.Ez az ő dolguk, hogy, igy meg úgy, meg..............
    Készen a van a függöny, fel került a helyére?


    Ahogy Szami is irja máshol is kevesebb az irás, de végül is gondoljatok bele, már idestova 11 éve vagyunk itt. Lehet hogy elfogynak a mondandók, az eventet meg igazából az aktuális csevegőben vesézik ki a gazdák.Mi meg, irogatunk, ha van mit.

    Na megyek ebédelni, legyen szép napotok.
     
    Bonnbonn, Zsémbes-banya, ursa11 és 2 más kedveli ezt.
  15. Zsémbes-banya

    Zsémbes-banya Fórum elő legendája

    Sziasztok!:)
    Néha jövök és osztom az "észt"? Hm.., ha csak ennyi lenne, soha nem látnátok, és ennek biztosan lenne is aki örülne.:p
    Kedves Vízöntő!
    Személyedet illetően azt érzem, hogy az ember rálelt a mottóra, és a mottó megtalálta az embert!:)Amit megfogalmaztál az a lényeg. Mindenki tegyen rendet magában, emelkedjen felül a történteken, és aztán érezze jól magát!
    .....
    "Megfenyegettelek titeket a régmúlt felidézésével, most beváltom az ígéretem.
    Nem arról szeretnék mesélni, hogy akkor volt "jobb" a topic vagy most, hiszen közben sokan mentek és sokan jöttek, és mindaddig míg élet van itt, addig a topic jó.
    Úgy 10 évvel ezelőtt fórumos életemet az Eventközi csevegőben kezdtem. Neve elmondja, hogy létrehozásának célja az volt, hogy az eventek szünetében is legyen egy hely a játékosoknak beszélgetni. Aktív, eszementen vidám társaságba csöppentem, ahol késő éjszakába nyúlóan ment az oda-vissza párbeszédes ökörködés, ami később a Zőődeknél folytatódott tovább. Egészen addig, míg páran elkapatták magukat, és mivel az éppen folyó event valamint az eventes csevegőben írt hozzászólások, személyek nem voltak ínyükre, beszabadultak oda, és ellehetetlenítették az ottani beszélgetést. Ez - jogosan - a topic bezárását eredményezte. Otthon nélkül maradtunk, mígnem egy szemfüles társunk rálelt az Épelméjűek elhagyott topicjára, és riadóláncban ment az értesítés. Beköltöztünk.
    Volt a társaságnak két olyan - akkoriban a fórumon nagyon népszerű - tagja, akik, hogy a hangulatot fokozzák "parasztosan" beszéltek, és ezt néhányan a gyermek játékosokra nézve károsnak ítélték meg mondván, hogy miattuk nem fognak tudni helyesen beszélni és írni. Egyikük bejelentést tett a moderátoroknál, hogy ezek a módfelett káros személyek, iszonyúan káros tevékenységüket itt folytatják tovább, ezért kérte a topic bezárását. Közvetlenül ez után mi pedig kértük, hogy maradhassunk. Rágtuk a körmünket egészen estig, amikor is jött Csocso, és adott 1 hét próbaidőt azzal, hogy ha az alatt nem történik semmi rendbontás maradhatunk.
    (A mai napig hálás vagyok ezért). Örültünk, szórakoztunk, vigyáztunk a rendre, kiálltuk a próbát, és egy ideig megint happy volt.:music: Gondolom sokan emlékeztek rá, hogy annak idején a hozzászólások alatti csíkon lehetett látni, hogy hányan és kik olvasnak éppen bennünket. Sok volt az érdeklődő, és csak úgy hullottak a lájkok..., aztán a csík megszűnt, de az érdeklődés irántunk megmaradt, amitől páran szinte megrészegültek, és nagyobb pörgést, még több lájkot akartak. Mivel a csapat másik része azon az állásponton volt, hogy rendelésre nem lehet virágos jókedvet produkálni, mert azt úgy is érzi minden olvasónk, komoly konfrontálódás alakult ki a két "tábor" között. Akkor már működött a chat szoba, ahová ők rendszeresen bejártak. Addig fajultak az események, hogy a végén már durva személyeskedésbe ment át a kommunikáció, és ekkor megint moderátori segítséget kaptunk. Ez alkalommal Krucifix jött. Néhány mondatban rávezette őket arra, hogy jó hely az a chat szoba, és végül a ".....kő marad, a kő marad" idézettel pontot tett a végére. Annyi reakció azért még volt erre, hogy ez már csak egy kavics - de ők mentek, a kavics (topic) maradt.
    Jöttek a helyükre más, másként színes személyiségek, és újra szép volt minden, de:
    Két topic lakó egymás iránti ellenszenve új csatákhoz vezetett. Az utolsó komoly, nagyon durva összetűzésük miatt a topicot 3 napra bezárták. Még ez sem volt elég, cirkusz, cirkuszra jött, és minden igyekezet kevésnek bizonyult. El kellett dönteni, hogy akár egy komolyabb harc árán is, de végre nyugalmat teremtünk, vagy hagyjuk az egészet. A tiszta vizet a pohárba mellet döntöttünk, és a dolgok kibeszéléséhez Mocchus adott teret.

    Ez a topic legalább háromszor végérvényesen bezárásra kerülhetett volna ha nincs a moderátori csapatnak kellő higgadtsága, belátása és jó kommunikációs készsége.:) Újfent köszönöm.:)

    Még egy ideig aktív fórumozó maradtam, aztán másként alakultak a dolgok, de mint látjátok a régi szép idők emléke és a sok lelkemnek kedves ember újra és újra visszahúz.
    .....
    A kő maradt..., és marad is míg a játék, játék, ha ti is úgy akarjátok, csak ügyeljetek a játék szabályzatára!:)
    Valaki írta, hogy azért lett törölve hozzászólása, mert nem a játékról szólt.
    Ez valami félreértés lehetett.
    Itt kötetlen beszélgetés folyhat akár a pitypang osztályba, fajba és alfajba sorolásáról is, mindaddig míg azzal senkit nem sértünk, mondjuk így: a szomszéd topicban X feje pontosan olyan mint a pitypang elvirágzás után.
    Lehet beszélni az inflációról is, ha nem adunk neki politikai színezetet, nem megy át politikai állásfoglalásba.
    Megemlíthetjük, hogy milyen szép nárcisz csokrot vittünk a vasárnapi misére, de ennek kapcsán nem bírálhatjuk az egyházat, nem minősíthetjük negatív módon mások hitét
    ....és a többi, és a többi.

    Emelkedjünk felül, tegyünk ki tiszta lapot és érezzük jól magunkat a fórumon (mondom ezt a nevetekben és értetek, remélem értitek!);):):inlove:
     
    Gio, Marika312, Bonnbonn és 6 más kedveli ezt.
  16. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Valóban? Félreértés? És KINEK a részéről? Nem az én hsz-met törölték akkor, másét. De az ott írtak tanulságosak, mert - mint jól tudjuk - a moderátornak (Allah növessze hosszúra szakállát, hogy hosszú életű legyen) mindig igaza van. Nem bírálat, csupán a tények leírása. Nem is akarom a moderátor hozzáállását, tevékenységét bírálni. Azt az ÁSZF tiltja is. Én olvastam, onnan tudom.
    Nos, ha én arról írok, hogy mit főztem, a feleségem mit sütött, hogy a világ legjobb női, a két unokám mit csinált, mit csináltam én vagy bárki a környezetemben, mi történt a valós világban, az nem tartozik a játékhoz. A moderátor itt egyértelműen leírta ezt. A moderátori írás 3-4-ik sorában lehet olvasni. NEM ÉN találtam ki. Akinek van bármi más mondanivalója, az bárhol ( Face, Tik-tok. Insta, saját blog, stb.) megteheti, de itt nem. Nem fogok egy moderátorral ellenkezni, mert annak nincs jó kimenete számomra. Abban én csak veszthetek. Még döntetlenre sem tudnám kihozni a "meccset".

    És továbbra se akarom bezáratni a topikot!

    Mindenkinek jó szórakozást, játékot kívánok a jövőben is!
     
    Bonnbonn és Samborg kedveli ezt.
  17. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok Topiclakók!

    Szia Onagger52 Játékos!

    Valóban félreértettél valamit!

    Az oltakozással kapcsolatos téma nem a hivatalos játék fórumára tartozik.
    Arról nem itt kell eszmét cserélni, nem itt kell véleményformáló hozzászólást írni.

    Aki érintett volt, akinek a hozzászólásához a kiegészítést írtam, elfogadta a kérésemet. Bizonyára Te is olvastad a posztját.

    A megjegyzésem pontosan fedi a témához írt kérésemet.
    Ha Te másként láttad, másként értetted, az, feltételezésem szerint véletlen.

    Írj nyugodtan, ahogy megszoktad, ahogyan a topiclakó társaid is kérték Tőled, mindössze a moderátori tevékenység megítélésének mellőzését kérjük, kérem!

    Kellemes beszélgetést kívánok!
     
  18. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Drága Tihamér,
    Írj bármiről, csak legyél:)
    Sajnálom, ha nem számít neked, amit írtam, de szívből írtam.
    Anno törölték nekem is hozzászólásom, a mai napig nem értem, hogy miért, de tudomásul vettem.
    Ez a topik akkor lesz igazi, ha Dani is, Lujza és Sütike is itt lesz újra és te is szorgalmasan püfölöd a billentyűzetet.
    Szép estét neked és mindenkinek!
    Amúgy hogy készíted a medvehagymás kencét? Jó lesz, ha sajtkrémmel kikeverem, vagy kell még bele valami?
     
  19. Samborg

    Samborg Fórum félistene

    Szervusztok! Még a tavasz kezdetén írtunk a gyömbér termesztéséről. Ági ezt megelőzően írt egy receptet ami alapján én is elkészítettem a keveréket. Maradt ki belőle négy gyömbér rizóma. Egy kis vödörben a kamrában jól elbújt. A napokban kerestem valamit és rátaláltam. Csodálkozva láttam hogy elkezdett kihajtani. Ha már így megemberelte magát amint eláll az eső elültetem. Biztos élni és szaporodni akar. :) Az eventet csoda lesz ha végig tudom vinni. 1400 növény hiányzik még második 2710-ből. 689 felröppenőm van. Ezt még be lehetne hozni de még 3250 növényt letermelni nem hiszem hogy sikerül. Egyáltalán megéri a ládáért - ami ki tudja mit fog adni - bár mit is befektetni? A bónuszok elkerültek. Ezután már normál menetben rendszeres kapálással nem lehet eventet végigvinni? Nem túl magasra került a léc? Lehet én is inkább gazdakörizni fogok. A mindennapos utazás mellett nehéz szoros időbeosztással aratni. Arra viszont jó volt hogy magamtól rájöttem hogy telefonon játszva csak a tárolóból az elhasználódók között kiválasztva tudom a munkásokat aktiválni. A trakecra kattintva ha kinyitom a tárolóját folyton becsukódik mire kattinthatnék valamire.
     
    jófarmerlány, Bonnbonn, Kuzdern és 6 más kedveli ezt.
  20. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Igen, te "lebegsz" a szemem előtt. :D Legalább is a példád. Ha neked sikerült, nekem is fog. Illetve nem fog, mert a levesmestert kihagyom. Az kínzás - főleg a buxámnak.
    Gratulálok a gyömbéredhez, sok sikert a neveléséhez. Emlékszem a beszélgetésre a témából, de én eleve alkalmatlannak ítéltem magam a termesztésére. Majd kérlek, számolj be róla időről időre.
    Most meg jó éjt, elvonulok!
     
    Bonnbonn, ursa11, Zsémbes-banya és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.