Épelméjűek

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: lukimi, témanyitás ideje: 25.8.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Sziasztok, szép napos délutánt. :)

    Ki mit csinál ezen a napon? :) Én raffaello tortát sütöttem anya 51. születésnapjára, órákon voltam, lassan neki állok a töri esszém megírásának, de előtte ültetek a farmon, érjen amíg dolgozok. :D
     
  2. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos


    Szia Katka!!!
    Tyűűűű akkor nagyon szép lesz a párnahuzat...nagyon kíváncsi leszek rá :inlove:


    Ancsa!:)
    Kitartást nektek!!!!:inlove::inlove:


    Sziaaa :)
    Hűűű de fincsit készítettél majd lehet receptet kérni??:p
    Istenke Éltesse Erőben,Egészségben Édesanyukádat :inlove:
    Én ma kicsit kézműveskedtem mert nem bírok nem szépségeket gyártani bár igaz nem lehet sehova menni árulni meg sajnos az /oldalamon/ sem állnak sorba de örülök ha néha kapok egy-egy "lajkot" ;)Megyek vár a vasaló de hozok mutatóba megint pár szépséget!
    Vigyázzatok magatokra!!!

    Van közöttünk Ildikó? Kívánok Nektek Nagyon Boldog Névnapot!!!!

    https://kepkuldes.com/image/QDe5Cc
    https://kepkuldes.com/image/QDep5i
    https://kepkuldes.com/image/QDekH7
     
  3. mnkm

    mnkm Fórummogul

    Persze, végzek az esszével és nagyon szívesen leírom.:inlove:

    Nagyon szépek amúgy, mindig irigyeltem azokat akiknek van kézügyességük, nekem sajnos nincs. :( Még csak most tanulok meg rendesen rajzolni, mert kezdett megjönni a kedvem most így a bezártságban.
     
    Technics11986, sutimami57, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  4. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Nekünk itt a szembe szomszédunk a -10 fokban is rövidnadrágban és pólóban jön ki a házból.....
    Szerintem az sem komplett...:)

    (Mi van ezzel a fórummal??? Ragad minden...:mad::mad::mad::mad:)
     
  5. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia Tihamér!
    Örülök, hogy látlak, már hiányoztál.
    Úgy tűnik viking invázió van, hétfőn én is láttam egy fiatalembert pólóban, rövidnadrágban. Arra gondoltam, hogy még ifjú és bohó, csak az lehet a magyarázat, de akkor nem korosztályfüggő.
    Amúgy nézegettem a Vikingek sorozatban, hogy nem túl praktikusan öltözködnek, lobognak körülöttük a hóviharban mindenféle műróka, műfarkas szőrmék, meg talán még műmedve is van, de egy rendes kabátjuk nincsen, ha tényleg olyan hideg lenne, mint látszik, bajba lennének szegények. Még az is lehet, hogy a jelmeztervező nézet be valamit. Ma hallottam a rádióban, hogy volt napkőiránytűjük, szóval nem csak úgy vaktyúk is talál szemet alapon jutottak el Amerikába.
    Elkezdtem a türelemjáték eventet.
     
    Technics11986, zsona416, Bonnbonn és 4 más kedveli ezt.
  6. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Mi lenne? Ma volt egy rendes karbantartás. Gondolom a hiányzó, egymástól elkószáló játékrészeket, amik miatt nem működött a játék jól, megkeresték és ragasztóval összeragasztották. Sajnos a ragasztó jól ragad, ezért nehéz eltávolítani. A maradványai miatt ragadhat a fórum is. Innentől kezdve, leszámítva a "ragadós" fórumot, minden tökéletesen fog működni. Ha nem, akkor az a ragasztó még sem jó. Vagy nem a jó részeket ragasztották össze. Idővel minden kiderül.

    Jó éjszakát!
     
    Technics11986, zsona416, Bonnbonn és 3 más kedveli ezt.
  7. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia !
    Beírtam a Panaszkönyvbe is annyira dühös lettem.
    Bár eddigre felgyorsult a fórum is, de amikor írtam, csak sokára jelentek a betűk, illetőleg kézzel !!! kellett elvetnem a krumplit, mert a gép nem csinálta meg. Na ekkor akadtam ki, hogy karbantartás ide, karbantartás oda a játék sz...abb lett mint előtte.
    Jó éjt !
     
    Technics11986, zsona416, Bonnbonn és 3 más kedveli ezt.
  8. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Ezen én is meg szoktam akadni, de a nők meg egy szál vékony ruhában... :D

    Tenyésztést elintéztem, majd vasárnap a gköri tenyésztéseiből csinálok valamennyit. :)

    Jó éjt nektek!
     
    Technics11986, zsona416, Bonnbonn és 3 más kedveli ezt.
  9. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Jó reggelt!

    Nálam ment most is a játék, fennakadás nem volt. Kicsit gondolkodik, kicsit szabotálgat, de úgy-ahogy megy. Azt nem vettem észre, hogy jobb lenne. Sokan szidják azokat a programozónak álcázott egyéneket, akik a BP programjait abajgatják. Két meglátásom lenne ezzel kapcsolatban.
    1. Az egyik fiam már húsz éve programozásból él meg, főként német cégeknek dolgozik. Ha ő így végezné a munkáját, már éhen halt volna a családjával együtt vagy mehetett volna más munkát keresni.
    2. Nem lehetnek annyira rosszak azok a programozónak tartott akárkik. Mert az igaz, hogy a játék nem megy jól, kidobál, akadozik, gyakorlatilag élvezhetetlen, de EGY valamiben kiválóan teljesít. Abban, hogy minél többen, minél többet költsenek valós pénzt a BP játékára. Az valahogy hiánytalanul, akadálymentesen működik, olyankor nem dobál ki a rendszer. Szerintem szelektíven programoznak. Pénzbevétel az első, a többi érdektelen. Ámbár hosszú távon ennek is meg lesz a böjtje!

    Én azért is szeretem a tavasz eljövetelét, mert ilyenkor a nők kezdik levetni magukról a felesleges "rongyokat", van mit nézni rajtuk. Szívesebben legelteti az ember a szemeit most már, mert a rajtuk lévő ruhák annyira a férfiembert nem hozzák lázba, mint az, ami a ruha alatt van. Azt már érdemes megnézni. Ha lehet. De amíg sok feleslegesbe vannak bebugyolálva, addig mit nézzek? Az a vékony, lenge ruha többet mutat meg, mint egy akármennyire is csicsás perzsabunda. ;)

    Reggel kint azt láttam, hogy a kocsik egy részének az ablakán meg a tetején valami fehér bevonat volt. Többen bőszen kapargatták. Szerintem hagyni kéne, majd az áldott Nap eltünteti, csak ki kell várni.

    Szép madárdalos napot mindenkinek!
     
    Fatther, Technics11986, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  10. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája


    Szia !

    Ha néhány publikus szót írnál magadról megköszönném... (Hanyadik szintet tolod, hány éves vagy stb, stb...?:):))
    Ugyanis egyszerűen idecsöppentél és nem tudunk rólad semmit sem.... :)

    Szia !
    Ma reggel is kétszer megnéztem játék közben a plafont és cifrákat gondoltam....
    Tényleg jöhetne a tavasz, ma reggel hidegebb volt a tegnapi reggelnél, mert -7 fokig ereszkedett a hőmérő higany szála. :(
    Az eb előtt csontra "béfagyott" a víz..
     
    Fatther, Technics11986, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  11. mimi

    mimi Fórum elő legendája

    Egyetértek az első ponttal. A másodikkal csak félig. Azt hiszem, a fiad cége (meg az én fiam cége) német vezetés alatt működik jól.... A többit gondold hozzá! ;)

    Mi tetszik neked a sok túlsúlyos nő szűk, rövid pólóján? Még ha lenge ruhában járnának.... :music:
    Egyetértek. :)
    Szia mnkm!
    Azt, hogy hány éves vagy, Dani csak kb kérdezte, igaz? De én szintén díjaznám, ha pár szót írnál, miért tetszett meg a mi közösségünk? Merre felé laksz?
     
    Fatther, Technics11986, zsona416 és 4 más kedveli ezt.
  12. lujza5353

    lujza5353 Fórumőrült

    Sziasztok! Én is megvagyok, csak tegnap annyira fájtam, hogy éppen az eventet indítottam el, aztán vissza is kellett feküdnöm.:mad:
    Dani! A gépem az remek, nem abban van a hiba, a tesómén is megpróbáltam ,ami egy bitang erős felturbózott asztali gép,ott is akadozotott, kidobott és egyebek.......
    Amikor valami miatt nyugiban van a rendszer, akkor simán elmegy két böngészővel, pörög, mint a buszkerék.
    Tihamér ! Minden szavaddal egyetértek... Erre eddig nem is gondoltam, hogy a kp-s vásárlás mindig simán, zökkenőmentesen megy.
    Szerinem nem ennyi eventet kellene csinálni, hanem amúgy istenigazából megjavítani a játékot, aztán lehetne újra eventezni. De akárhányszor hozzá nyúlnak, mindig rosszabb lesz.
    A tenyésztős eventet kihagyom anyaghiány miatt, majd akkor tenyésztek, ha nekem is lesz legalább ezer SZT-om.
    Most elmegyünk a városba megdübörögtetjük a gazdaságot, aztán ha hazaértünk jelentkezek:Lujza
     
    Fatther, Technics11986, mimi és 6 más kedveli ezt.
  13. onagger52

    onagger52 Fórum császára

    Nos a fiam egy MAGYAR tulajdonú cégnél dolgozik. A cég német cégeknek is készít programokat, illetve fejleszt folyamatosan. De a tulajdonos és az irányítás mindig is magyar volt. A piac egy része német. A dolgozók viszont nem csak magyar állampolgárok, több ország képviseli magát a dolgozók között. De angolul mindegyik jól tud, jó páran németül is. Jól felfogott érdekük. :)

    Nem csak túlsúlyos nők sétálnak, mászkálnak, sietnek, időnként majdnem rohannak az utcákon. Van ilyen is meg olyan is. A túlsúly megítélése is viszonylagos. Van akinek TWIGGY is egy kórosan elhízott hájpacni volt, de sokak szerint - én is közéjük tartozok - meg csak egy hurkapálcákkal megtűzött piszkafa.

    Koppi szerintem csak rosszul kérdezett, mert nem olyannak ismertem meg, aki a nők korát akarja tudakolni, inkább csak a tartományt kéri megnevezni. Pl. Nyugdíjas korú, még dolgozó, már dolgozó, netán tanuló a felső- illetve a középiskolában. Általános iskolások ritkán farmoznak manapság. Tíz éve előfordult, de nem hiszem, hogy egy tini ennyire türelmes lenne ezzel a játékkal, ami most van. Ők sokkal pörgősebb életet élnek, bár ez a kórság annak is betett. Itt csak a napraforgók pörögnek, a sportolást meg az egymást tologató birkák jelentik. Oszt slussz!

    Lujza! Az én gépem sem egy felső kategóriás, de több a lehetősége egy alacsonyabb tulajdonságú gépnél. Van SSD, 16 GB memória, saját, különbejáratú videokártya, Win10, 64 bites, egyéb, tehát bírnia kellene azt, amit kérnek. Még időnként pucolgatom is kívül, belül. De a BP rendszerének ugrándozásait nem tudja időnként követni, másokét igen. Más játék simán dübörög, még úgy is, hogy közben hallgatok zenét, éneket, mikor mit. De a BP rendszere ki tudja akasztani. Mivel nem egyedül én vagyok ezzel így, gyanítom nem NÁLUNK van a hiba. De ez egy másik történet.
     
    Fatther, Technics11986, mimi és 3 más kedveli ezt.
  14. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Mimi !

    "Ő" már járt nálunk kétszer is, de olyan volt a hozzászólása volt az első érkezésnél, hogy rögtön kimoderálták érte. (Tudom, mert egyedül én válaszoltam neki anno és az enyém is törlődött.)
    Azóta nem volt itt, kivéve a tegnapi napot.
    Látom rajta, szeretne beszélgetni, gondoltam hátha írna néhány szót magáról ?
    Az életkorát nagyjából már be tudom lőni, hiszen megírta, hogy az édesanyja 51 éves...:)
    Egyébként a Tihamér okfejtése szerint én is jobban kedvelem a hölgyeknél a tavaszt, illetve a nyarat...:D
     
    Fatther, Technics11986, mimi és 4 más kedveli ezt.
  15. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos

    Sziasztok!o_O
    Szerintem ahogy olvasom lassan át lehetne keresztelni a csoportot "Épelméjűek-ről" a "Gumiszobába tartó-ra" xDmert ahogy látom kezd mindenki megkergülni a játéktól...Már kezdtem örülni,hogy néha-néha sikerül kipörgetnem a "Farmmunkásokat" de hiába..azzal is tök lassú ...leáll,kidob,stb...:wuerg::cry:Már néha én is ott tartok,hogy lendíteném ki az ablakon a lapit :(csak sajnálnám mert sok mindenem rá van mentve...Már próbáltam reggel jönni vagy így délután..ó este már a net is ledob>:(>:(pedig nem is használjuk sokan...
    Dani kérlek NE mérgelődj majd csak jobb lesz ez a játék:music:ja mondom én...de az már vicc,hogy a Fórumba is ha jövök vagy enged írni vagy nem akkor csak tetszikkelek és kész...
    Jöhetne már a TAVASZ!!!!:)Ez a sok ide-oda front én nem tudom ki hogyan bírja....
    Remélem férjem ( Sándor) tényleg hozza már a meleget....ha nem Jajjj nekixDxD
    Majd még benézek....:inlove::inlove::music:
     
    Fatther, Technics11986, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  16. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Szia Gyöngyi ! (Bocs a félrecímzésért az előbb)
    Nem mérgelődöm, de olyan jól esik kiírni magamból a bosszúságot !
    Az én apósom is Sándor és amikor 2018 ban hozta a hófúvást, akkor mondta, hogy nem Ő a hibás hanem a Józsefek !:D
    Szóval neked sz...dott a fórum tegnap? Mert nekem folyamatosan, de estére meggyógyult...:)
    Immár a kicsinek is örülni kell !
     
    Utoljára szerkesztett: 11.3.21
    Fatther, Technics11986, sutimami57 és 4 más kedveli ezt.
  17. zsona416

    zsona416 Fórum bárója

    Sziasztok, Szép Napot:)

    Nálunk is megderesedett a táj reggelre, de a délelőtti napocska szépen felmelegített mindent...aztán gondolta, hogy jól végezte dolgát és délutánra eltűnt...most szürkeség van, de a szél legalább nem fúj és hideg sincs...kicsit kacérkodtam a gondolattal, hogy kimegyek a kertbe kapirgálni kicsit, az általában eltereli a gondolataimat, de muszáj a benti dolgokat is rendbe tenni..

    A csiga eventet elkezdtem én is, de úgy rontottam el, ahogy kell....a növények közül a rövid érésűt kezdtem tovább szaporítani és mikor be akartam adni az első adagot, akkor vettem észre, hogy a másikat kellett volna...a tegnapi kezdésnél pedig azon csodálkoztam, hogy a szédültre telepített, gyönyörűen beérett cseresznye és tölgyfáim nem adtak egy darab vízcseppet sem...persze, mert a tölgyesbe kellett volna kitenni őket...de ott a mamutok voltak...így kaptam kb 25 felreppenőt...a bahai esőerdőm pedig tele volt
    kitehetőkkel...persze a másik két területen fák voltak....de már minden a helyére került és szépen szaporodnak a cseppecskéim.

    A tenyésztésnek nem álltam még neki...ha lesz türelmem vasárnapig várni, akkor majd az 1 tápos tenyésztéssel letudom.

    Érdemes kinézni a piacra, jól lehet most keresni ezzel-azzal...olyan árak vannak, hogy szinte szégyelltem kipakolni a polcra a különböző faterméseket és növényeket...viszont sorra kapkodják el őket, győzöm pótolni...szalamandrából is lehet akasztani rendesen...pár ezer új gazdára talált.

    Gyöngyi én is szurkolok erősen a férjednek...a meleget várom én is nagyon...olyan jó volt az a pár nap, mikor már látszódott, hogy jön a tavasz...képzeljétek, tegnap vettem észre, hogy a fekvőfenyő között van pár hóvirág...most kezdtek el virágozni...de fogalmam sincs, hogy kerültek oda...olyan szépek...

    A gépeket a játék miatt ne bántsátok, idegeskedni sem érdemes...nem ér annyit...nálam ha akad, márpedig mostanában elég gyakran előfordul, akkor lépek is ki, aztán benézek később, hátha...de most megyek és munkába fogok másfajta gépeket...
     
    Fatther, sutimami57, Technics11986 és 3 más kedveli ezt.
  18. Koppi

    Koppi Fórum elő legendája

    Sziaaaaaa !

    Aranyos vagy, hogy nem helyesbítettél...Köszönöm...(Azóta javítottam.)
    Nálunk reggelre -7 fok lett. Most 8 fokot mutat a hőmi, de fúj a szél és felhők kerültek a napra...
    Nagyon kellemetlen az idő... :(
    Nekem se jött be a tegnapi vízcsepp akció, mert reggel leszedtem a memutokat (a fene gondolta, hogy onnan is jön.)
    Az Esőerdőn ugyan volt fa (és addigra kivettem a pipát az automatikus aratásból), így sikeresen kb 10 cseppel kezdtem az eventet.
    Én sem tenyésztettem eddig. Várom a vasárnapot.

    Nálunk (apósomnál) már régen elvirágzott a hóvirág és a krókusz is az utolsókat rúgja.
    Viszont a lépcsőházban folyamatosan virágzik a karácsonyi kaktusz...még most is ! :)
     
    Fatther, sutimami57, Technics11986 és 4 más kedveli ezt.
  19. Bonnbonn

    Bonnbonn Törzsjátékos


    Szia Dani! Nem tudom mit írtál de mindegy hogy szólitasz Gyöngyi vagy Bonnbonn :)
    Tudom tudom jó kiírni magunkból a gőzt:p inkább mint benntmaradjon...
    Na ja most is akadozik de már megszoktam:oops:Szóval írás közben is lemarad néha a szöveg...Viszont valamit nem értek..lehet "balfék vagyok" van szalamandrám és látom lehet őket "szupertápozni hogy mások legyenek..de hol váltom be?Ha már 4 van belőle akárhogy is keresem a Gazdakörbe nem találom:wuerg:lehet kiveri a szemem de akkor sem látom....
    Szép lehet a karácsonyi kaktuszotok..itt nálunk szinte semmi nem marad meg a lépcsőházban...:cry:

    Szép estét kívánok mindenkinek!!!
    Vigyázzatok magatokra!!!

    https://kepkuldes.com/image/QPTAOA
    https://kepkuldes.com/image/QPTJ3Y
     
    Fatther, sutimami57, Technics11986 és 3 más kedveli ezt.
  20. zsona416

    zsona416 Fórum bárója


    Szia Gyöngyi:)

    Nem biztos, hogy jól értem a problémádat, azért megpróbálok segíteni...ha jól értem tenyésztettél...gondolom azt jelenti, hogy szupertápoztad őket, hogy mások legyenek....a hol váltom be?...itt pedig gondolom az eventes feladatra gondolsz...ezt meg tudod nyitni a tenyészház mellett jobbra a bakancsnál, vagy az órára kattintasz és ott kiválasztod a kétéltűek lakhelye ikont...megnyílik a feladatsor és elkezdhetsz beadogatni a három helyen valahol, ahol megállítod a talicskát toló egérkét...remélem jól értettem, hogy mit nem érteszxD
     
    Fatther, sutimami57, Technics11986 és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.