Visszajelzés Északi partokon csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 15.9.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Sziasztok!

    Soha nem szoktam eventet kihagyni, de most erősen gondolkozok rajta. A 75 írótollat én is rettenetesen irreálisnak tartom. Nekem van 1db alap műhelyem hozzá (fogalmam sincs, honnan), de szupertáppal is több, mint 12 óra 1db toll legyártása, tehát mondhatjuk, hogy még 1 műhellyel is lehetetlen a 75db toll letermelése. Persze lehet még csökkenteni az érésidőn, de így is max napi 2x aratható, tehát minimum 6 ól kellene. Ha a farmaranyfás eventről lenne szó, még meg is érteném, de egy tök alap eventhez kérni 75db olyan terményt, ami nem megépíthető ólból jön, enyhén szólva túlzás.
     
    Pelzsu, _Ilona49_, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  2. [erika05]

    [erika05] Fórumgróf

    Sziasztok!

    Hát nem is tudom úgy látszik ez lesz a trend, egy jó event után bedobnak egy hanyagolható eventet. A felhő gyalázatos, a nyereményektől sem dobtam hátast. Ez az amit biztosan kihagyok. A foltosat elrontottam a végén, úgy álltam hogy volt 69 érmém és jól jöttek a kékek, de elfogyott az anyag. Ezért a következő aratás után legyártottam az anyagokat aztán nagyon ügyesen a pipára klikkeltem. Utána persze már nem jól jöttek az anyagok. Nem baj most jól jön egy kis lazítás.

    Aki belevág sok sikert, sok felröpit kívánok!:)
     
    -kaktuszable-, imi010, mucus252 és 6 más kedveli ezt.
  3. bactriaanus

    bactriaanus Haladó

    Szia BackOffice!
    Szuper a válasz! Nagyon köszönöm!
    Ez az event nekem most kimarad.
     
    Bonzó1945, mucus252, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  4. varga1234

    varga1234 Fórumelemző

    Nekem is!
     
    mucus252, mamszi5107 és bactriaanus kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    És ha növelnéd a hozamot , és 1 db helyett többet lehetne letermelni ?

    Terményes ólakra ható termés bónuszok

    Háziállat/dekor
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőÉrési időMegjegyzés
    [​IMG]Tojásmániás húsvéti nyuszi szállásTermésbónusz a terményes ólakra+108:0072:00-
    Kerek kerék nyeremény
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőMelyik keréken
    [​IMG]Nagyobb hozam a terményes ólaknálTermésbónusz a terményes ólakra+106:00Normál
    [​IMG]Termény bónuszTermésbónusz100%24:00Party
    [​IMG]Termény bónuszTermésbónusz200%12:00Party
    [​IMG]Nagyobb hozam a terményes ólaknálTermésbónusz a terményes ólakra+106:00Party
    Egyéb
    KépeNeveHatásBónusz mértékeHatóidőMegjegyzés
    [​IMG]Műhelybevételi bónuszTermésbónusz a terményes ólakra100%24:00Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor arany rekeszt foglal el.
    [​IMG]Általános termésbónuszÁltalános termésbónusz100%24:00Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor gyémánt rekeszt foglal el.
    [​IMG]Általános termésbónuszÁltalános termésbónusz200%24:00Az éléskamra polcán található. Aktiváláskor gyémánt rekeszt foglal el.
     
    _Ilona49_, -kaktuszable-, imi010 és 10 más kedveli ezt.
  6. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Természetesen lehetne növelni a hozamot, de a kerék nem szokott annyira bőkezű lenni, hogy az elég legyen, bónuszokat pedig nem szívesen használnék el egy olyan felhőért, ami csak tp-t ad. Persze erős a késztetés, hogy csináljam, mert evet, de közben meg az eszem tiltakozik, hogy hülyeség erre bármit is elpazarolni.
     
    Pelzsu, -kaktuszable-, Bonzó1945 és 9 más kedveli ezt.
  7. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Eventes gaz csak a nagy északi kosárban van:)
    A kis csomagban még annyi felröpi sincs, hogy egyik növényt előállítsa az ember a malomba:)
     
    -W-595-, _Ilona49_, -kaktuszable- és 5 más kedveli ezt.
  8. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Ne add fel!
    Nézzünk körül, hogy mivel tudnád az érési idejét csökkenteni.

    Toma táblázata le van töltve neked?

    Nézd csak!
    Ha rászánsz 75 szupertápot, felhők nélkül, vízzel és rekeszes termékekkel ennyi:
    upload_2020-9-15_19-4-35.png

    Ha megvan a felsorolt felhők közül bármelyik, akkor még rövidebb.
    Műhelybevételi bónusz nincs a polcodon?

    Azok a jó eventek, amik izgalmasak, megmozgatnak, feltúrhatod a pajtád minden sarkát.
    Hajrá, keress meg minden lehetőséget! Ma még ne add fel! :inlove:
    Mindenképpen kezdd el, aztán csak kialakul a végére!

    Update:
    És van még pár felhő és dekor, ami a szupertápra is hat. Jól lefaragható az ideje.
     
    Utoljára szerkesztett: 15.9.20
    maszilva, -kaktuszable-, -W-595- és 15 más kedveli ezt.
  9. Atali

    Atali Törzsjátékos

    Köszönöm! :) Sikerült a piacról beszerezni a tollakat, úgyhogy belefogok. :) A csp-t nem sajnálom rá, abból van bőven. Műhelybevételim is van, de az sajnáltam volna erre elhasználni. A bevételi bónuszokkal igyekszem takarékosan bánni, hogy legyen arra az esetre, ha valami nagy event jön nagy nyereményekkel. :) Akkor aztán beleadom ami csak van. :)
     
    -kaktuszable-, imi010, Mica67 és 10 más kedveli ezt.
  10. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Igazad van a bónuszokkal kapcsolatban, de használhatnád másra is közben. A bahás területeket és a tölgyest telepakolod terményes ólakkal és hadd szóljon az a bónusz. Nálam aranyárban megy a bahás termények nagy része.
     
  11. magdi06

    magdi06 Fórum elő legendája

    Jól mondod! Ezt benéztem! Az a negyven-negyven felröppenő.Teljesen lelombozódtam.Akkor maradok a malom mellett.Jó hogy szóltál, mert biztos az ültetéskor jöttem volna rá,hogy tévedtem.Köszi!
     
    -W-595-, -kaktuszable-, Mica67 és 7 más kedveli ezt.
  12. sosoump

    sosoump Fórum mestere

    Szép estét mindenkinek!

    Másfél földre fákat raktam, a maradék fél földre "hosszú" virágot. A felhöt nem fogom elérni... egyértelmü dolog.
    Van 5 írótoll a pajtában, 3 alap gyár egy piros. Ès kevés madár:cry: A 32. piacon az elöbb kb. 320 ezerbe
    került egy toll. Annyit nem ér ez a felhö. Tehát eldöntöttem, hogy elkezdem. Jutok ameddig jutok. Bezsebelem a TP-t
    amit ad. A zöld csík nálam nagyon kényelmes mondhatnám lassú. Nem árt neki pár turbó;)
     
    -kaktuszable-, imi010, Nagyii58 és 7 más kedveli ezt.
  13. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Sziasztok!
    Már 30 írótollat sikerült megvennem a piacon, a manufaktúrákban 6 piros és két sima műhelyben javában folyik a gyártás. a sasok a farmom felett repkedve figyelik a vadasparkokban rágcsáló csincsillákat a vén tölgyfa alatt. Hajdina palánták elültetve a főfarmra, szédült szántóra a füvészkertek áttelepítve, fák, Pannik kihelyezve, előkészületek befejezve.
    Csak el ne felejtsem a fa- és a műhely-bevételi bónuszt betenni aratás előtt az arany rekeszekbe...
     
  14. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    A felhőkkel csak az a baj, h. nem használhatóak folyamatosan, tehát nem lehet kiszámítani (ill, nagyon macerás), h. az elsőre "minden földi jóval" elindított termelés utána mennyivel lassúbbodnak a továbbiak. Ahhoz meg sok ól kéne, h. gyorsan mind lejöjjön. 1 óllal nem lehet csodát művelni ennyi idő alatt.
    Egyébként kösz a táblázatot, beraktam 1 pavilont piros ólakkal, megkeresgéltem az éppen aktiválható felhőket - mivel ezek +használhatósága" eddig nem volt szempont, a fele lakatos, a fele nem -, megettem a 2 kaját, sztáp, víz 5:25' körüli idő lett. OK, burzsuj vagyok, mert van ennyim...
     
    marcsi152, -kaktuszable-, imi010 és 4 más kedveli ezt.
  15. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Sziasztok!

    Én tegnap 1óra óta várom az eventet salátával :D:wuerg: Nem volt időm géphez ülni, ma reggel eszméltem rá, hogy sali van a főfarmon. Fehér liliomot ültettem de nem érik be 2 órára. Mondjuk nálam sose tudni mikor kezdem az eventet, sokszor 2-3 órával később jutok ide.
    Kinyitottam 205 ládát amiből lett 2 írótoll.-.- Gyenge eresztés, még szerencse hogy van raktáron elég belőle. :)

    Természetesen én is azon az állásponton vagyok, hogy nem megérős ez az event. Valóban kihagyható, nem ad semmi extrát a felhő. Csak azért vágok bele mert event :) A felhő meg elfér a többi közt :)
     
    maszilva, Ribiszke, Kuzdern és 11 más kedveli ezt.
  16. BackOffice

    BackOffice Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Tudom, hogy páran hezitáltok, hogy nekiálljatok-e. A szűk keresztmetszet sokaknál az írótoll.
    Nagyon hosszú érésű az ólja, ez tudott. De létezik egy olyan esemény a játékban, ami ezen segíthet.
    Hivatalosan nem mondhatunk róla semmit, de az event idején várható egy ilyen.
    A jó hírt most kaptuk egy tegnap esti "bátortalan" kérésünkre válaszul.

    Figyeljétek a hivatalos közleményeket az elkövetkezendő napokban!
     
    maszilva, Fuhur, marcsi152 és 22 más kedveli ezt.
  17. Wellwisher

    Wellwisher Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Az event online.
    Egy ki és belépéssel frissítsétek a játékot, mielőtt az eventes munkálatokat elkezdenétek.
    Kellemes kikapcsolódást és sikeres eventezést kívánunk!

    A Farmerama csapata
     
    Sali~*.*, Hahacska, Kuzdern és 5 más kedveli ezt.
  18. mamafarm50

    mamafarm50 Aktív író

    Bocsánat ha rosszul kérdezek,de aratás után 8 db üllőm van és 374 mjölnir hogy lesz ebből vetniveló növényem?
     
  19. Nolwe

    Nolwe Junior szaki

    Sziasztok!
    Kezdés nem volt rossz - a 20 órás fák 1 az 1-ben adták a felröpit (2 Panni). Ezzel a végén szükséges 400 db üllő megvan. Bár az eventnövényhez kell még. A füvészkertet kinthagyom végig, most kiraktam pár talányos fát (kíváncsi vagyok, az hogy adja majd a felröpit). Szükség esetén (ami biztos lesz :p) majd még rakok ki fát, de az belefér a végén. Van valakinek infója a 12 órás fákból érkező felröpikről?
    Most váltok hógolyóra, ezt 8 órára lerövidítve tudom este, majd még egyszer holnap reggel aratni a másik felröpiért, közben éjszaka mehet majd a felszaporítás 5-5 magból szupertrágya nélkül. Csak szép nyugodtan, nem kell pazarolni...
    Jó eventezést mindenkinek, aki elkezdi!

    A fákból jöhet az üllő.
     
    Sali~*.*, Ribiszke, Kuzdern és 4 más kedveli ezt.
  20. JövendölőMáriusz

    JövendölőMáriusz Fórum félistene

    Vagy nézzetek be a pletyisbe!
    :)
     
    Sali~*.*, Hahacska, Kuzdern és 15 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.