Visszajelzés Észbontó tél csevegője

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Wellwisher, témanyitás ideje: 8.12.20.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. anna640328

    anna640328 Törekvő

    Köszönöm szépen a gyors intézkedést. Szép napot kívánok.
     
  2. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok!
    Eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove:
    Már muszáj töltögetni kicsit a pajtát,de sok mindent sikerült a trivia pontokkal elérni, most ennyike elég is:p
    Aki kész annak gratula, aki még csinálja sok sikert a befejezéshez:inlove::inlove::inlove:
     
    maszilva, Rebcsok, Kuzdern és még 1 ember kedveli ezt.
  3. sadrika97

    sadrika97 Fórum biztosa

    Biztosan olvastad már a korábbi bejegyzésemet de hátha valakinek még újdonság: ÉSZAKI SARK 2. pálya az ismertető szerinti 12. mezőnél csp mellé is jön 1 M TP.
     
    Fuhur, nagymami2, Rebcsok és még 1 ember kedveli ezt.
  4. -Bakker-

    -Bakker- Utánpótlás-írogató

    Nagyon megelégedett vagyok az event végére. 1 Farmon lett aranyat adó fám,a többi farmon a varázskalap adja az aranyakat és még sok csodálatos nyereménnyel gyarapodtam.
     
    csio70, Fuhur, Rebcsok és még 1 ember kedveli ezt.
  5. gumicsizma26

    gumicsizma26 Aktív író

    Hat en mar nem is tudom mi tortenik itt.Reggeli aratas utan ugy emlekszem volt vagy 8-9 kartyam.Mikor elkezdtem jatszani mar csak 6.Letezik? Nem erositem,de mikor kikevertem tokre orultem,hogy lehet meglesz a felho.Nem er annyit,hogy szupizzak,tul sok faradsagot oltem ebbe bele,a jatek alig mukodik,ez az event olyan inkabb,hogy csak tul akarok lenni rajta.
     
  6. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Szia !
    Írjál valamelyik Help topicba, megnézik neked, vannak problémák másnál is a kártypaklikal
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  7. Fuhur

    Fuhur Fórumgróf

    Köszönöm szépen! xDxDxDAzt is begyűjtöttem, így már "csak" 640.791.545 TP kell a következő szintig ;)xDxDxD
     
    Hahacska, jófarmerlány és vihence kedveli ezt.
  8. Most néztem 26 óra van még hátra!
    Igaz ez vagy elírás, mivel mindenhol holnap 14 órakor vége.?!?!
     
  9. Minimaci

    Minimaci Fórum mestere

    A trivia kérdésekkel kapcsolatos "reklamációk" itt tehetők meg?
    Nem azért, mert kárpótlást szeretnék, hanem csak bosszantanak bizonyos alapvető hibák.
    Például a kérdésben gyümölcskenyér szerepel, én tutira kizárom a jó választ, míg végül negyedikre, mikor már nincs más opció, akkor kiderül, hogy ez a "karácsonyi süti", csak más néven nevezik. Hát ez azért kitolás.
    Meg van egy, ahol van olyan válasz, hogy "nem tudom"; itt ezt minden körülmények között el kellene fogadni, mert ha nem tudom, és azt választom ki, akkor az a jó válasz, mert az az, ami a valóságnak megfelel.
     
  10. farmeres53

    farmeres53 Fórum veteránja

    zia! Szerintem elnézted a szupi cseppesnek van vissza 26 óra múlva
     
  11. _marci7_

    _marci7_ Járnitanuló

    Sziasztok!
    Na,hogy jártam.Volt nyolc kártyám,elkezdtem játszani,napraforgó pörög semmi.Kilépek-belépek még mindig csak forog.Próbálom kliensben,unityben,flasben.Na végre sikerül játszok egy kört(ez 2 kártya)nézem na ne 2db maradt.Mégis hogy?_marci7_ID:32886002
     
  12. Bizonyosan.
    Köszönöm választ.
     
  13. Othep

    Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

    Szia.

    Reggel megnézi neked egy kolléga, addig légy türelemmel, kérlek!
     
    vihence kedveli ezt.
  14. sárkány-ka

    sárkány-ka Fórumprofi

    Szép reggelt! Event már tegnap kész volt, abban reménykedtem, hogy a csapni való játék kompenzálására legalább a titok ólakból, fákból valami jó lesz, hát nagyon nagyot tévedtem.
     
  15. tidroit

    tidroit Utánpótlás-írogató

    Sziasztok. Reggelre meglett a 104 csillagos érme. Megyek a boltba, hurrá meglesz a felhő, de valamiért két kitehetőt kétszer adott, így nincs elég érme a befejezéshez. Mit tehetek?
    Köszönöm
    tidroit ID: 1710516
     
    Székelykópé kedveli ezt.
  16. Székelykópé

    Székelykópé Junior szaki

    Sziasztok:)
    Mit tehetsz?
    Cserenapkor rám írsz:)
     
    Arwen69, vihence, nagymami2 és 2 más kedveli ezt.
  17. Gwendolin83

    Gwendolin83 Járnitanuló

    Sziasztok:)
    Lesz cserenapra 1 sarki vakációm-nem kell a fél farm!
    Elég ha megköszönöd:)
     
  18. Tama9

    Tama9 Utánpótlás-írogató

    Várható egy kis event hosszabbítás?
     
  19. Kazuralax

    Kazuralax Utánpótlás-írogató

    Van 20 csillagos érmém-valakinek ennyiért valami??
    Nem kell a Loire-menti kastélyod-csak adom ,hogy a felhőd meglegyen!!!
    Karácsony jön,és jó adni:)
     
    vihence és szili48 kedveli ezt.
  20. hakmak

    hakmak Utánpótlás-írogató

    Sziasztok, mit lehet tenni, ha gyártottam 2 kártyát, de nem engedett be a pályára, majd eltűnt a két paklim.....???? Más is járt így???
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.