Ólakkal, műhelyekkel kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Sziasztok!

ID.gif

Ha kérdésetek, problémátok van, mindig adjátok meg a farm neveteket, és az User ID számotokat, ezzel nagyban megkönnyítitek a munkánkat, elkerüljük a félreértéseket (nem ezen a farmomon van a probléma, hanem a másikon, stb.) és gyorsabban tudunk nektek segíteni.

Ebbe a topikba jöhet minden kérdés, ami ólakkal kapcsolatos.

Az ólakról bővebben itt olvashattok:

http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ead.php?t=6242

A színes ólfejlesztések kihelyezéséről pedig itt:

http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ad.php?t=39672

----------------------------------------

Mint látjátok, ez a kérdések alfórumban helyet foglaló kérdések topic. Ezért mindenkit megkérnék arra, itt csak kérdését tegye fel.

Minden más jellegű hsz. OFF-nak minősül, és törlésre kerül. Gondolok itt elsősorban a következőkre:
    - tapasztalat megosztása bármivel kapcsolatban
    - vélemény valamiről
    - ötlet valamivel kapcsolatban
    - szomszéd keresés
    - trágár beszéd
    - másik játékos sértegetése
    - moderátori válasz kommentálása

A fórumra vonatkozó előírásokat itt találjátok meg:
    http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ead.php?t=6461
    http://hu.board.bigpoint.com/farmera...ad.php?t=13012

Kérek Mindenkit a szabályok betartására, a sikeres és hatékony fórumozás érdekében.

Köszönöm.

Utoljára szerkesztett: 25.12.15
    marcsi240653 kedveli ezt.
  2. cicvarek49

cicvarek49 Utánpótlás-írogató

Sziasztok ! Vettem a piacon krokodil és orrszarvú, quoka tápokat és a baha vadaskertben nem tudtam megetetni az ólakkal, elég gyakran előfordul ,hogy a piacon vásárolt tápokat nem tudom használni. A vásárlást igazolja, hogy a pénzt leveszi és alul is írja a rendszer,hogy vásároltam. Kérlek segítsetek mi lehet az oka ? Mit lehet tenni ? Válaszotokat előre is köszönöm .mzperxgagyinagyi
    ID: 38095699

3. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

10+1 Quokka táp
    2+2+1 orrszarvú tápot vásároltál, azon kívül amiket vettél, az mind állat volt.

Nagyobb odafigyeléssel kellene lenned, mikor vásárolsz. Természetesen amiket vásároltál, azokat meg is kaptad.

Havasi_Gyopár kedveli ezt.
  4. cicvarek49

cicvarek49 Utánpótlás-írogató

Kedves Tamás ! Köszönöm a kioktatást,de nem a poblémámra válaszoltál. Az volt a gondom,hogy a megvásárolt tápot nem fogadta el az ól. mzperxgagyinagyi Id:38095699

5. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

Olyan, hogy "a piacon vásárolt tápot nem fogadja el az ól" nincsen!
    A vadaskertjeidben vegyesen vannak kirakva az adott ólak. Ha a 8 ólból egynek elfogyott a tápja akkor a többi 7-t sem tudod megetetni.
    Ilyenkor célszerű egyesével végignézegetni őket. Etetéskor ha nem látod, a 8 állat ikonját akkor valamelyiknek bizony elfogyott a tápja.
    Azóta már pótoltad a hiányzó tápokat.

Othep, Havasi_Gyopár és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
  6. veva59

veva59 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Keresem az Írótoll műhelyeimet. Csak a Sas óljaimat találom, nem tudom elképzelni, hogy nem voltak. Tudnátok nekem segíteni, hogy hová lettek? veva59 gazda vagyok, ID 27388368 a számom
    Köszönöm a segítséget!

7. Csocsoovb

Szia!

A szédült szántón van belőle kitéve 2 db piros ólfejlesztéssel.

8. veva59

veva59 Utánpótlás-írogató

Kedves Csocsoovb!
    Nagyon szépen köszönöm a választ, egyben szégyenlem is magam, hogy nem láttam,nem találtam meg, pedig sokáig pásztáztam a területeket! Minden jót kívánok! kösziiiiiii

9. artil

artil Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Szeretném megkérdezni, hogy milyen beállítást kell alkalmazni ahhoz, hogy a dekor, ól és bármilyen tárgy kihelyezésénél ne ugorjon az elejére az ablak. Rendkívűl időigényes a keresés és kihelyezés ami igen lassítja a játékot és fogyasztja a türelmemet.
    Remélem jó helyre írok.

Köszönöm ha válaszolsz.
    artil ID: 38631410

10. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    Ez egy hiba, amiről tud a központ és a javítása folyamatban van.
    Sajnos, nincs beállítási opció a hiba kiküszöbölésére.

Egy lehetőség adódik jelenleg: amennyiben egy adott ólt, fát, dísztárgyat, egyéb tárgyat szeretnél kihelyezni a farmodra, az adott tárgy első pár betűjét gépeld be a keresőmezőbe. Ekkor, megfognak jelenni a begépelt betűkkel egyező tárgyak.

Türelmedet kérjük a hiba javításáig!
    Köszönjük!

11. artil

artil Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen

12. Optex2

Optex2 Utánpótlás-írogató

Heló szia.
    Lehet, hogy nem jó helyre írok. Kérdezni szeretném mért van az, hogy az utóbbi időben a szezon játékban ami a bal felén lévő oldalon nincs egy ól sem, hiányolom, mert a jobb felén lévő szezonbérlet jutalmaknál most medúza ólat lehet kapni, Persze azt is értem, hogy az fizetős. De - mért nem lehetne a nemfizetős játékosoknak is néha kedvezni az utóbbi időben? Megköszönném a választ. Üdvözletem.

zsunci83 kedveli ezt.
  13. Csocsoovb

Szia!

Mindig, mindenkinek lehetne jobb ajándékot biztosítani egy feladat teljesítéséért. Azonban a fejlesztőknek ügyelniük kell a játék egyensúlyára is, nem lehet túlzásokba esni. Az arany középutat eltalálni pedig elég nehéz, amivel mindenki elégedett lehetne.
    A nem fizetős játékos is hozzá fog jutni előbb utóbb medúza ólhoz, ebben biztos lehetsz. Ez csak idő kérdése. Aki költ rá, tulajdonképpen "időt" vásárol magának. Ennyi az egész.

jutka190226 és Optex2 kedveli ezt.
  14. Tollaska1972

Tollaska1972 Fórum-zöldfülű

Sziasztok!
    Segítséget szeretnék kérni!
    A nagy bunyó feladatsornál fekete övre lenne szükségem.
    Hogyan tudom előállítani? A műhelyek között nem találtam ilyet.
    Előre is Köszönöm.
    Tollaska1972
    ID55989380

15. Csocsoovb

Szia!

https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-6#post-891944

Feketeöv
    Termény pajtaértéke: 605

Feketeöv szabó

Műhelyben NEM megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db tatutáp, 1 db tatu
    Szükséges szint: 3
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Feketeöv szabóTermény: 1 db feketeöv
    Érési idő: 10:00 óra
    Tapasztalatpont: 190 TP
    Trágya mennyisége: 3 db
    -2018. szeptember eventnyeremény- 2019. február eventnyeremény
    - Ólgőzös 2019.03.
    - Ólválogatásban szerepelt.
    - 2019. december eventnyeremény
    [​IMG] Feketeöv szabó 3. szint: piros Termény: 1 db feketeöv
    Érési idő: 05:30 óra
    Tapasztalatpont: 580 TP
    Trágya mennyisége: 2 db
    - 2018. szeptember eventnyeremény- 2019. február eventnyeremény
    - Ólgőzös 2019. 07.
    - 2019. december eventnyeremény

Kuzdern kedveli ezt.
  16. Suavemente

Suavemente Utánpótlás-írogató

Sziasztok,

Valamiért nem tudom kihelyezni az egyik 2-es szinten lévő Vadaskertemet a többi mellé az Erdei tisztáson. Korábban innen bontottam le és az újra kihelyezésnél folyton csak dolgozó kis bari ikont látom. Kilépés-belépés, böngészési előzmény törlés megvolt. Weboldalról lépek be.
    Köszi, Gazda: Suavemente ID: 9210552

17. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Egyfajta Raktárházból maximum 5 db-ot tudsz kitenni egy területre.
    Ha nincs még 5 db valamiből, akkor van elég helyed kitenni a Raktárat?

-ágianyu33- kedveli ezt.
  18. Suavemente

Suavemente Utánpótlás-írogató

Köszönöm, megvan a megoldás :)

Othep kedveli ezt.
  19. Optex2

Optex2 Utánpótlás-írogató

Szia. Köszönöm az értelmes választ. Üdvözletem.

20. WolyGirl02

WolyGirl02 Fórum-zöldfülű

Szép napot!
    Először is, remélem jó helyre teszem el a kérdést: már nagyjából 2 napja csinálja a Tojástojó területem azt a furcsaságot, hogy akármennyi tyúktápot keverek neki (jelenleg azt hiszem 11 db van belőle) úgy érzékeli, mintha nem lenne egy sem, és akárhányszor rákattintok a tápra, a Malom kezelőablakát nyitja meg, mintha valóban nem lenne táp. Keverek még tápot, eljátssza ugyanezt. Ide-oda pakolom a farmon a területet, ki-be rakom a raktárból, játék újraindítás (böngészőből játszok), semmi nem használ, valaki tudja mi lehet a magyarázat erre? A választ előre is köszönöm.
    Név: WolfyGirl02 ID kód: 56637734