Ólakkal, műhelyekkel kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A tojástojó terület etetéséhez a tyúktápon kívül szükséged van három darab tyúkra is. Az információs buborék minden esetben tájékoztat arról minket, hogy egy adott terményes ól etetéséhez mikre van szükségünk:
    Névtelen-11.png

2. WolyGirl02

WolyGirl02 Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen a választ, ezek szerint történt egy kis figyelmetlenség a részemről. :D

3. pircsi33

pircsi33 Járnitanuló

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a farmos vadaskerteket bármekkora számban ki lehet tenni, vagy van korlátozási limit. Vettem egy 6. vadaskertet, de nem engedi kirakni... sem manuálisan, sem a robottal... a helyére ólat, még manufaktúrát is simán kirak, de a 6. vadaskertet nem.
    Mi lehet a probléma?
    Köszi a választ!
    Gazda: pircsi33
    ID: 55134976

4. GYuGYu1003

GYuGYu1003 Fórum ismerője

Szia :) igen van limit, 1területre fajtánként 5darabot lehet kitenni. 5vadaskert, 5manufaktura, és 5fűvészkertet! :)

pircsi33 kedveli ezt.
  5. Therebita

Therebita Járnitanuló

Jó meg lett a játék csinálva a tyúkot pld 5xre sem tudom megetetni,eddig sem jártam túl sűrűn a játékra fel,de azt hiszem ezután sem fogok-a fejlesztés úgy látom ***** ,mert most is igeeen nehézkes a játék.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.4.21
  6. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A játék becsmérlése helyett kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mit tapasztalsz? Mi nem sikerül?
    Miért nem tudod a tyúkokat megetetni?

7. pircsi33

pircsi33 Járnitanuló

Akkor ez a baj... ez lett volna a 6. ...
    Köszi a gyors választ!!!!!

8. Sanyoka1228

Sanyoka1228 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! nem tudom mire jó a vadaskert... esetleg valaki tudna segíteni elmagyarazni?

9. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

10. Körteker

Körteker Utánpótlás-írogató

Szép napot,
    vettem egy vadaskertet. A menüben ott van, az aranyat is levonta. Próbálom kirakni az erdei tisztásra de csak a légkalapácsos bárány erőlködik ott, nem jelenik meg a vadaskert. Próbáltam kilépni-belépni, akkor is csak az üres helyet látom. Ha újra megpróbálom kitenni, megint a bárány látszik. Már több vadaskert is van ott, nem tudom mi lehet a gond.
    Köszönöm, ha sikerül megfejteni a helyzetet.
    Név: Körteker ID: 34155263

11. -BombadilToma-

-BombadilToma- Fórum elő legendája

Szia!
    Egy területre egyfajta raktárházból - így a Vadaskertből is - csak 5 db tehető ki.

Kuzdern kedveli ezt.
  12. chajagi

chajagi Utánpótlás-írogató

Szeretném megkérdezni, strandtörölközőt melyik terményes ól adja, vagy hogyan lehet hozzájutni? Köszönöm a választ chajagi gazda

13. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia!

A strandtörülköző a delfin terménye. A városi műhelyben megépíthető, amennyiben a maja majmok szentélyében ki van váltva a delfin szobor.

14. csotitimi

csotitimi Utánpótlás-írogató

Szeretném megkérdezném hajzselét hogyan állitható elö,hangyászom van.tápom van,az alapot honan vegyem elő?Mint pl juh gyapjut,az alapot nem tudom hol találom meg, gazdaboltba nem lehet megvenni,ácsmühelybe nem tudom elöállitani,Akkor honan lehet elérni? Köszönöm a válaszát.

15. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Cserenapon megpróbálhatod beszerezni.
    Nagyjából 3 havonta rendezik meg.
    Máshonnan jelenleg nem elérhető.
    Addig is a Hajzselé termény beszerezhető a Piacon.

16. Körteker

Körteker Utánpótlás-írogató

Köszönöm!

-BombadilToma- kedveli ezt.
  17. juvika

juvika Járnitanuló

Szia!Azt szeretném megkérdezni,hogy hogyan tudok előállitani kövér labdát?Válaszod nagyon köszönöm

18. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

A fóka terményes óljában készíthető kövér labda.
    https://board-hu.farmerama.com/threads/Állatok-termények-és-ólak-a-játékban.16260/page-6#post-891952

Termény:
    Kövér labda

Termény pajtaértéke: 7.473

Gőzölgő szauna

Műhelyben megépíthető.
    Indításhoz szükséges: 1 db fókatáp, 1 db fóka
    Szükséges szint: 1. baha szint és a szentély 9. kamrájából 45 arany banánért kiváltott fókamedence szobor.
    Tárgy mérete: 2x2
    Kép
    .....................................
    NévTulajdonságok
    .......................................
    ÉpítőanyagJátékba kerültMegjegyzés
    [​IMG]Gőzölgő szaunaTermény: 1 db kövér labda
    Érési idő: 22:00 óra
    Tapasztalatpont: 420 BTP
    Trágya mennyisége: 5 db
    1000 db szög,
    500 db tégla,
    8 db fésű,
    5 db ventilátor
    2020. március
    baha fejlesztés
    -

19. cicamama51

cicamama51 Utánpótlás-írogató

szép napot és jó játékot... az lenne a kérdésem, megcsináltam a baha..terményest és nem tudom hogyan tovább már régen csináltam ilyet és nem emlékszem hogyan rémlik a tervrajz de itt pont köszönöm az utba igazítást és a segítséget.icu

20. Csocsoovb

Csocsoovb Board Administrator Team Farmerama HU