Ólakkal, műhelyekkel kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. Sandor1959

Sandor1959 Járnitanuló

Sziasztok,kézi gyalut hogyan tudok szerezni,pocok lakhoz kellene.

2. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

Szia!

Sima egyszerű felröppenő, azonban ritka.

3. Sandor1959

Sandor1959 Járnitanuló

köszi az infót.

4. julcsi.bano

julcsi.bano Utánpótlás-írogató

Sziasztok
    Olvastam itt a fórumon hogy már van lehetőség ólakkal 0percezni.
    Sajnos azt nem találtam meg hogy mit kell érte tennem.
    Segítenétek pár infóval?
    Köszönöm

5. |Tamás|

|Tamás| Board Administrator Team Farmerama HU

6. julcsi.bano

julcsi.bano Utánpótlás-írogató

7. -BombadilToma-

-BombadilToma- Mindentudó orákulum

Szia!
    A megadott linken található leírás csak a történet egyik fele. Ólakkal nullázni a Virágfestés dekorokkal is lehet. Ezeket akcióban lehet(ett) megvásárolni, illetve - szerencsés esetben - hozzájuthatsz az új vásárlási bónuszrendszer dzsinnládáiból, illetve a szintén új piccolo titokzatos ládákból is.
    5 db Virágfestés 10 órán át biztosít nullázási lehetőséget normál táppal.
    4 db Virágfestés mellé még hozzá kell csapnod 20%-nyi bónuszt - ami lehet felhő vagy termék -, hogy nullázhass. Ekkor ezek hatóideje szabja meg az időt (legfeljebb 1 óra, a Karneválkirálynő felhő ideje).
    A dekor csak 15-ször használható!

8. RavaiBandi

RavaiBandi Utánpótlás-írogató

Szia! Szeretné m kérdezni miért van az hogy a növények általában megvannak,de a felröpik elmaradnak.köszönöm asegitséget Űd Ravai Bandi gazda ID37167201.

9. Havasi_Gyopár

Havasi_Gyopár Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia RavaiBandi!
    A növényeket általában valamilyen termékkel, bónusszal meg szoktuk kínálni, hogy hamarabb és minél többet letermeljünk belőlük, hogy mielőbb elérjük a feladat megoldásához szükséges mennyiséget. Ezért annak a növekedési volumene nincs párhuzamban a felröppenők gyarapodásával.
    Ezért is érdemes olvasgatni az event csevegők legelején található eventezési segédleteket, valamint a csevegőket, ahol a gazdák megosztják egymással a taktikájukat, tapasztalataikat.
    Itt lehet olvasni a Páncél Panniknak a felröppenők esélyének növelésére szolgáló hatásáról, a különböző növények nemesítésével szerezhető rúnákról, amelyekkel nagyon jól tudunk szükség szerint felröppenőket produkálni.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/
    Itt meg lehet kérni felröppenőket is, de erre nem lehet alapozni, csak a saját munkánkra, mivel ez a fajta felreppenőszerzés vagylagos (vagy olvassák és küldenek, vagy nem):
    https://board-hu.farmerama.com/thre...-felröppenő-megoldás-lehet-a-hirdetőnk.12306/
    A fiatalabb farmmal rendelkező gazdáknak is folyamatosan és fokozatosan meg kell teremteni ezeket a segítő dolgokat, mint ahogy a rutinosabb, és nagyobb eszköztárral rendelkező gazdák is tették, hogy egy idő után ne, vagy legalább is kevesebb gondot okozzanak a felröppenők megszerzése.

10. petike0517

petike0517 Utánpótlás-írogató

Sziasztok! Szeretném megkérdezni,hogy a 200%-os gyémánt rekeszes terménybónusz nem hat a terményes ólakra? Mert én úgy olvastam,hogy az mindenre hat,viszont nálam csak a Műhely bevételi bónusz hat ami arany rekeszes...Köszönöm!

11. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

Ha ezzel a bónusszal rendelkezel, akkor annak hatnia kell a terményes ólakra is:

upload_2020-9-19_17-16-47.png

Forrás: https://board-hu.farmerama.com/threads/bónuszlexikon.2179/

Ha nem ilyen bónuszod van, akkor kérlek, pontosan add meg a nevét.
    Ha ellenőrzést kérsz, akkor pedig adj farmnevet és ID-t!

petike0517 kedveli ezt.
  12. petike0517

petike0517 Utánpótlás-írogató

Gazda : petike0517 ID: 31772318 Köszönöm ha megnézitek...

Azt hiszem én voltam bamba...ugyanis a piros terményes is alap esetben csak 1 terményt ad...azt hiszem összekevertem az Ólakkal...Bocsánat..

Moderátor által utoljára szerkesztve: 19.9.20, 16:40
  13. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Örülök, hogy tisztázódott, nem történt semmi. :)

-ágianyu33- kedveli ezt.