Ólakkal, műhelyekkel kapcsolatos kérdések

Kategória: 'Technikai kérdések', témanyitó: Csocsoovb, témanyitás ideje: 16.4.14.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
  1. ChocoBounty

ChocoBounty S-Moderator Team Farmerama HU

Szia!
    A tojástojó terület etetéséhez a tyúktápon kívül szükséged van három darab tyúkra is. Az információs buborék minden esetben tájékoztat arról minket, hogy egy adott terményes ól etetéséhez mikre van szükségünk:
    Névtelen-11.png

2. WolyGirl02

WolyGirl02 Fórum-zöldfülű

Köszönöm szépen a választ, ezek szerint történt egy kis figyelmetlenség a részemről. :D

3. pircsi33

pircsi33 Járnitanuló

Sziasztok! Olyan kérdésem lenne, hogy a farmos vadaskerteket bármekkora számban ki lehet tenni, vagy van korlátozási limit. Vettem egy 6. vadaskertet, de nem engedi kirakni... sem manuálisan, sem a robottal... a helyére ólat, még manufaktúrát is simán kirak, de a 6. vadaskertet nem.
    Mi lehet a probléma?
    Köszi a választ!
    Gazda: pircsi33
    ID: 55134976

4. GYuGYu1003

GYuGYu1003 Fórum ismerője

Szia :) igen van limit, 1területre fajtánként 5darabot lehet kitenni. 5vadaskert, 5manufaktura, és 5fűvészkertet! :)

pircsi33 kedveli ezt.
  5. Therebita

Therebita Járnitanuló

Jó meg lett a játék csinálva a tyúkot pld 5xre sem tudom megetetni,eddig sem jártam túl sűrűn a játékra fel,de azt hiszem ezután sem fogok-a fejlesztés úgy látom ***** ,mert most is igeeen nehézkes a játék.

Moderátor által utoljára szerkesztve: 11.4.21
  6. Othep

Othep Forum Moderator Team Farmerama HU

Szia.

A játék becsmérlése helyett kifejtenéd kicsit bővebben, hogy mit tapasztalsz? Mi nem sikerül?
    Miért nem tudod a tyúkokat megetetni?

7. pircsi33

pircsi33 Járnitanuló

Akkor ez a baj... ez lett volna a 6. ...
    Köszi a gyors választ!!!!!

8. Sanyoka1228

Sanyoka1228 Fórum-zöldfülű

Sziasztok! nem tudom mire jó a vadaskert... esetleg valaki tudna segíteni elmagyarazni?

9. Swallow

Swallow Forum Moderator Team Farmerama HU