Visszajelzés Óltörténetek eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 21.8.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia.
    A csibénél 7200 kell az árvácskából
    a kutyánál 9000
    a kecskénél 7200
    a malacnál a tulipánból 9000
    Jobb lenne ha a tulipán helyett keresnél egy olyan növényt amivel 3-at tudsz lépni. Pl. sz.rózsát a malacnál mert ott is 3-at tudnál lépni. Tudom hogy a beadandó miatt gondoltad így, de sokkal kevesebb növényt kellene letermelned és helyette el tudnád ültetni ami hiányzik.
     
    _Cygnus_, maszilva, meszimarsi és 6 más kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Tökéletesen megfogalmaztad.
    Akárhogy is nézzük az az 5% majdnem semmi egy olyan ólnál, ami amúgy is csak napi 1x aratható. Annyit úgy sem adnak, hogy mondjuk egy 30-48 órás ólat napi 2x arathassak. Akkor meg tök mind1. (és azok az ólak terményei kellenek a leggyakrabban, a rövidek úgy is beférnek napi 2x, többször úgy sem)
    Nem beszélve arról, hogy már én sem válogatom mikor arassak 1 felhőt, ami éppen aktuális, mert rengeteg van. Meg kell nézzem előbb, hogy az ól leérett-e, aztán válogassam a felhősort? Na persze! Nem bolond vagyok, hanem játszani szerető farmos. Mostanság bejövök s 1 kattintás s lejön mind. :) Reggel, este, oszt jóvan. Ha van ól, van, ami "jóljár"ha nincs nincs :)
    Ennyi növényt sem szívesen nyomok le megint ezért.
    Ha még is ráfanyalodok, az csak azért lesz, mert mindenhova lehet ültetni. Amúgy most még nem érdekel ez az event. Ma is ahogy ráértem, nem igazán kéne veszkődnöm vele. 4re aratást terveztem reggel, úgy is ültettem, erre most jöttem be aratni. Közbejöttek fontosabb dolgok. Pl a 12 órásak ma is, holnap is csak 1x férnek bele.
    Nem szeressem az ilyen sokféle gazt sem.

    Jó eventezést, aki már tudja, hogy belevág.
     
    aranyoska86, _Cygnus_, csio70 és 11 más kedveli ezt.
  3. pacimaci70

    pacimaci70 Fórumelemző

    Köszönöm szépen:) Rossz alvó vagyok:)

    Köszönöm:)
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.8.18
  4. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    De adhatnak, hogy napi 2x aratható legyen. Csak a bökkenő a 20-24 órával van. Így aztán, ha aktiváltad a kütyűt, akkor 11 óra múlva learatod, aztán vársz 30 órát, hogy megint aktiváld. Vagyis a felhőcske és kütyű 23 óráről átállik majd 36-42 órára. Jó nem?
    Ez az az eszmefuttatás, ami nem vitatható. Nem győzködöd magad, hanem csinálod és kész. Ez sosem szorult magyarázatra.
    Már egy 15-20%on elgondolkodnék én is. 50nél harapnék is.
     
    csio70, -Fülemüle-70, bendi1121 és 9 más kedveli ezt.
  5. tappancs

    tappancs Fórum mestere

    Sziasztok! Egy butuska kérdés: sorban kell az állatokat etetni, vagy én döntöm el, hogy melyikkel kezdem? :p
     
  6. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Maga csak ne harapjon, mert nincs is foga. :D Jaaa, nekem nincs, na mindegy. :D Miért kellene győzködni bárkit is? Csak el tudja dönteni mindenki hogy mit akar. Vagy nem? Én eldöntöttem és senki nem tud eltéríteni. Majd akkor fog sírni , amikor egyszer kiírom hogy a felhőről kapok 50 %-ot, Maga meg csak 5 %-t. :D De akkor már késő bánat, nem fogom meghallgatni a sirámait hogy de kár hogy nem csináltam meg az eventeket és nem borulhat a vállamra. :D
     
  7. evakarma

    evakarma Fórumszaki

    Sziasztok. Végigolvastam a kommenteket,és elment a kedvem az eventtől.. :music: Még alszom rá egyet,de egyre inkább úgy érzem,nincs kedvem hozzá. Talán piacozok kicsit,vagy pajtát töltögetek,bár nem üres. Egyenlőre olyan mittudomén még hangulatban vagyok..
     
  8. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem Te döntöd el, a sorrend:
    csirke-kutya-kecske-malac. Ha az egyiket megeteted, akkor az elalszik és a másikkal kell folytatnod.
     
    -Fülemüle-70, brekkencs., Gio és 3 más kedveli ezt.
  9. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Magácska legfeljebb a szárnyai alá vehet.
    De azt még mindig nem tudom felfogni, hoy peckes kis farktolladdal hogyan lett belőled igavonó?
     
    nagymami2, taga1, bukta-agi54 és 11 más kedveli ezt.
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Most nem veszek senkit a szárnyaim alá ,mert meleg van. :D
    Milyen igavonó ? Eddig minden eventet megcsináltam, miért lenne ez kivétel? Ez se rosszabb mint az eddigiek. Az hogy nem éri meg, az már érdekesebb téma, de az is csak annyira ,hogy kinek mi éri meg.Biztos sokan lehurrogják mint Maga, de azért nem mindenki.:D
     
  11. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Erre biztosan nem termelek 28000 gazt. Van jobb ötletem is.
    Azt nem értem, hogy a tenyésztősnél kijelentetted, hogy nem éri meg és nem is mész a felhőért (valami 50 millás problémád akadt). Pedig ott egy kapavágást sem kellett tenni. Kitenni a varázsfákat, elmenni kuncsorgóba és event kész volt magától. Akkor most már az is megvan, vagy az már kivétel?

    De ne aggódj, a csirkére rámozdulok én is. A pipihús nekem is bejön.
     
    bukta-agi54, kovacstne, bendi1121 és 7 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Én meg termelek 28 ezer gazt ,mert ráérek termelni. Nem kerül semmibe, a tenyésztős más tészta ,mert oda elég sok sz.tápot kellett beadni amit nem a szél hordott össze, ezért volt meggondolandó. Ezen az eventen nincs semmi meggondolandó, lebontok pár területet és csinálom.
     
    nagymami2, Maszatka47, brekkencs. és 5 más kedveli ezt.
  13. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Nem tudom mi van az én farmomon? Nekem a szél mindig hozza az sztápot. Rengeteg van belőle.
    De mondtam az előző eventhez egyetlen sztáp sem kellett, anélkül is teljesíthető volt az event.
    Hát akkor hívjad a buldózereket, oszt máris bonthatod. Az biztos, hogy ezzel a felhővel nem terhelem meg a fuszulykakarót. Kell a hely értelmes dolgokra. Ez értelmetlen.
     
    bukta-agi54, bendi1121, meszimarsi és 4 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem érdekel hogy Maga mit csinál. :D Én megcsinálom a felhőt, Maga meg ültessen egész nap kerti zsázsát. :D
     
  15. .lacko1002

    .lacko1002 Fórumlakó

    Sziasztok!

    Nekem a taktikám az, hogy nincs taktikám... :music: Mert a termelés szempontjából kihagyom az eventet. Én inkább főleg eperrel, búzavirággal, babbal, kölessel segítem az eventező gazdákat. Számításaim szerint az eper ára eléri a 3000-et, a többi 3-lépéses növény 2500 körül fog kullogni. De lehet, hogy megy még feljebb is az áruk, nem tudom. Én ennél az eventnél Leho oldalán állok, mivel a felhő abszolút semmire sem jó, termelni így nincs nagyon kedvem. És készülni kell az anakonda tenyésztésre. Azt a tenyésztős eventet megcsinálom, a többi kígyót meg kidobom majd a piacra. 1 db anakonda árát 80000-100000 körülre saccolom. Nyulak kint zabbantják a répákat a farmon és a szédültön, az anakondák meg jól elvannak a trópusokon. Tyúkot eddig piacról vettem, de ha lesz elegendő tapsifüles, akkor jöhetnek a tikok'. :) Na, de visszatérve a mostani eventhez; amit most ~850 CSP-ért lehet megvenni a piacon, az holnaptól 4-szeres áron lesz kapható. Ha valakinek meggyőztem a kedvét az "eltaktikátlanodásra", akkor csak ajánlani tudom Neki ezt a módszert. ;) Ennél az eventnél jobb eladónak lenni, mint vevőnek... 8)
     
    icumicus, bukta-agi54, bendi1121 és 6 más kedveli ezt.
  16. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Na, ebbe beletrafált, Tarajos! Ma 300ezret gyártottam belőlük. 15-18 milla jön belőlük 1 hét alatt.
    ***
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 21.8.18
    Lillapilla73, Crispello, bendi1121 és 8 más kedveli ezt.
  17. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Persze, mindenki csinálja azt ami itt tartja a játékban, különben elfásul. Nekem az eventek fontosak, még annak ellenére is hogy rosszat adnak.
     
    bendi1121, Maszatka47, meszimarsi és 6 más kedveli ezt.
  18. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Még jobban járnál , ha gőtetápot gyártanál belőlük , és azt adnád el .:p
    Az ólak érés százalék csökkentőjére meg azt mondom , hogy előbb vagy utóbb a fejlesztők elkövetnek egy hibát , és lehet nullpercezni az ólakkal is majd . :inlove:
     
    -Fülemüle-70, bendi1121, ulmo12 és 7 más kedveli ezt.
  19. k.a.t.i

    k.a.t.i Fórum biztosa

    Látom élesedik a harc az event mellett és ellen :)
    Megnéztem újra az eventleírást hátha rosszul olvastam reggel, de nem.
    5%-al csökkenti a terményes ólak érésidejét. Tökéletes, ilyenből lenne sok. Nekem az éréscsökkentők mindent megérnek, ami csak tp-t ad azt is megcsinálom mert az a feladat, de amúgy nem mozgat. Plusz rengeteg csp gyűjthető, az első 2 napban lehet hogy csak kölesezek, ma már 10 milla csp-t piacoztam belőle. Pár óra termeléssel.:)
     
    Utoljára szerkesztett: 22.8.18
    nagymami2, csio70, Maszatka47 és 4 más kedveli ezt.
  20. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    sziasztok -én is úgy látom dúl a háború - eventezni vagy nem eventezni ez itt a kérdés - kinek a tp - kinek a csp - kinek a bónusz - kinek a felhő - ami mindig kötelező xD - eventpszichológus bérelhető 1nap/1FA:p -
     
    csio70, Crispello, kovacstne és 5 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.