Visszajelzés Ölelések és plüssmacik - event csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: Swallow, témanyitás ideje: 2.2.23.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Jó reggelt :) kerekkerék ma jófej volt, utolsó napra kaptam egy 100% termésbónuszt és egy 6 órás növény+1-t :) Aranyos kis event, eddig 31x tudtam megetetni a bocsokat, a felhő nem lesz meg, de ezt tudtam már az event elején, hogy keveset fogok tudni aratni - azt elbénáztam, hogy olyankor nem komfort földbe ültettem, amikor tudtam, hogy nem lesz időm napközben aratni :)
    Sebaj, ma megpróbálok napközben is aratni, ha már kaptam a bónuszokat, aztán meglátjuk, milyen ajándékokat osztogatnak még a kicsi bocsok :)
    Aki kész van, annak gratulálok, a többieknek meg hajrá a mai naphoz, pörgessetek, hátha Nektek is ad jó bónuszt a kerék :)
    /ja, felröpiből több mint ezer van a pajtában :) /
     
    ulmo12, strawberry49, edina242 és 10 más kedveli ezt.
  2. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia.
    Ez mindig így van, bezzeg a bahán, vagy amikor 1 terület szerepel csak, akkor szenvedés van. Fordított bekötés működik a játékban :D :D Amikor kell nem jön, amikor nem kell, jön :D
     
  3. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Ha már 100+ terménybónuszod van, és nagyon szeretnéd a felhőt, áldozz rá néhány zöld csöppöt. Körönként komfortba csak 44 kell, és ha van valamilyen érésgyorsító felhőd, meg még ez-az, akkor másfél óránként tudsz aratni. Még van 12 óra, sztem le tudnád termelni, ha percre be tudsz lépni.
    Nekem a bocsok 60 etetés fölött adtak pl. FA-t. És a többi is elég jó volt, most sztápra hajtottam, azt is kaptam rendesen. Atöbbit nem figyeltem annyira, de sokszor láttam titokcuccokat, és kaptam kuponokat is.
     
    ulmo12, jutka190226, kutyaszálló és 3 más kedveli ezt.
  4. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Köszi a tippet :) Egy éve játszom, nekem nincsenek ilyen szuper felhőim, sőt a zöldcseppem sem áll tömegesen rendelkezésre :) Amíg jutok, jutok - egyáltalán nem bánkódom :) Nekem minden ajándék, amit kapok, a javamra szolgál :)
     
    roka902, ulmo12, edina242 és 3 más kedveli ezt.
  5. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Sziasztok!
    Most végeztem az eventtel. Az összes etetés megvolt. A farmaranyat figyeltem, hányszor ad. Hát csupán egyszer adott farmaranyat.. Már csak a + etetésekért ültetek.
    Aki még küzd, annak kitartást! :)
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    ulmo12, Sali~*.*, Tavirózsa és 4 más kedveli ezt.
  6. Mandi58

    Mandi58 Utánpótlás-írogató

    Azért nem kell, mert jön.
     
  7. Tavirózsa

    Tavirózsa Fórumőrült

    Szia Nini!:)
    Tegnap még a felhő volt a célom, de még 1 aratás este 8 után és meglesz a farmarany is. Most kifejezetten jól jött számomra az este 10 órai eventzárás.
     
    ulmo12, Evita-55, stb_farmer és 3 más kedveli ezt.
  8. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia Györgyikém!
    Igen, én is ezt szeretem, mert a délután 2 az sok embernek nem jó. Munka suli stb... Az a lehető legrosszabb időpont. Jó lenne,ha mindig ez lenne. Este 10-ig. Így sokunknak könnyebbség lenne. :)
     
    ulmo12, stb_farmer, edina242 és 3 más kedveli ezt.
  9. Mici-farmer

    Mici-farmer Aktív író

    42 etetéssel búcsúzom a bocsoktól, köszönöm nekik a bónuszládákat, s mindent, amit adtak :) Most ennyi növényt sikerült ültetni. Majd a következőben talán tovább jutok. Aki várja még az utolsó aratást, azoknak hajrá.
    Aki kész van, annak gratulálok! :)
    Szép estét!
     
    ulmo12, Evita-55 és stb_farmer kedveli ezt.
  10. stb_farmer

    stb_farmer Rutinos

    Hali, de ez valóban eltévedt - de nem értem, hogy sikerült ideraknom, hisz a másik csevegőben olvastam, s utána írtam. Köszi a jelzést. Elvittem a jó helyre - s elnézést.

    Mackóbocsoktól elköszöntem, végül 48 etetés lett. A 20 Kacsa Kata trágya jól jön majd a holnapi eventnél :) Sőt én nagyon örültem a farmpengőknek is, szupertápoknak is, szükségem van ezekre még bőven.
    Hajrá azoknak, akik még etetik a bocsokat, teljesüljenek a kitűzött célok :)
     
    roka902, Kuzdern, ulmo12 és 2 más kedveli ezt.
  11. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Nem kell elnézést kérned, csak jeleztem. :) Akkor a felhő nem sikerült. :( Sajnálom.
     
    stb_farmer és ulmo12 kedveli ezt.
  12. roka902

    roka902 Utánpótlás-írogató

    Gratulálok mindenkinek aki elérte a céljait az eventen. Én nem nagyon értem rá vele foglalkozni.
     
    Utoljára szerkesztett: 8.2.23
    ulmo12 kedveli ezt.
  13. szoke0303

    szoke0303 Fórum-zöldfülű

    Sziasztok! Egyik kisfarmomon elég jó bónuszokat pörgettem tegnap és ma.
    Ezen nekibuzdulva elkezdtem az eventet.
    A cél a felhő volt.
    A növény bőven megvan, de felröpi deficitben vagyok. (pedig pár kör szupertrágyát is beáldoztam.)
    Saját többi farmomról már (5) már küldtem felröpit, de még 15 db-ot kaphatok, így nőne az esélyem a felhő megszerzésére.
    Kérlek titeket, aki tud 10-ig még küldjön nekem a szoke0303 farmra felröppenőt.
    Köszönöm szépen! Jó éjszakát!
     
    roka902 kedveli ezt.
  14. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Kedves Játékosok!

    Az „Ölelések és plüssmacik" event véget ért!
    Ezzel a csevegő is bezárja kapuit.
    Reméljük, hogy mindenkinek jól szórakozott.

    Találkozunk a következő event csevegőjében!

    Sikeres játékot kívánunk mindenkinek!
     
    stb_farmer és GA-BI-O-Farm kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.