Visszajelzés Újévi buli - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 28.12.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Leho69

    Leho69 Fórum elő legendája

    Szia!
    Újévi buli II. adja a tűzkereket. Ha azt megoldottad, nem hiányozhat. Ha megoldottad, eltűnik a listából.
    Újévi buli V. első sorban elég az ezüstöt megcsinálni. Nem kell az arany és a gyémánt. Ott marad még 50 tűzkerék.
    Ellenőrizd le a gazdaköriket. Oda kell figyelni, a dolgokra, hiába könnyű az event, mert ez csak akkor igaz, ha mindenből van bőven és fullra veszed a figurát.
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nem vettem komolyan az eventet , és akkor vetettem amikor ráértem :p

    De.......
    Kimaradt 14.000 db tátika és 1.700 db korallgyökér :D És még hol van még az event vége ?xD
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  3. libuskafarm

    libuskafarm Fórum admirálisa

    Szia. Csak egyet tudok veled érteni :)
    Viszont azt hiszem ne ringassuk magunkat, ilyen event nem sok lesz. Pedig én szeretném, ha többször lenne. Végre én is nyugiban voltam a farmon ebben a 2 hétben. Nem zavart és nem is hiányzott a nyakatekert(feleslegesen is) eventek sora. Ezzel a 2vel nagyon hamar végeztem, még + termésbónuszom is volt, szóval tiszta hawai volt. Végre ráértem másra is, mondjuk olvasni, nézelődni itt, s nem csak monoton ültetni, aratni, malmozni, variálni, kapkodni. Nagyon boldog lennék, ha ilyen nyugis lenne a farmerama, hisz azért jön az ember lánya, hogy kiszórakozza magát, nem pedig itt is bolondok házát tartsanak, mint a munkahelyeken.
     
  4. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Gratulálok Bárókám!
    Ha Te nem lennél nekünk,akkor ki kellene találni és az volna csak a nehéz event.:D:D:D
    Azért szomorú vagyok,hogy nem vetted komolyan és én meg ész nélkül itt ütögettem 1x1-be.;):p
    Egyezzünk meg,hogy ilyen túltermeléssel gazból és röpiből is és még komolytalanul is,hogy a következő ültetős,röpis eventem megcsinálod Te. :DDe enyémet csak úgy komolyan ám!:inlove:Én meg addig alszom.xDxDxD BUÉK!
     
    HéricsBáró kedveli ezt.
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Aloha osztrak12

    15.000 tátikám lett , és 2 területen komfortba ültettem a korallgyökeret az event vége előtt :p
     
    osztrak12 kedveli ezt.
  6. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!

    Az Újévi buli event véget ért!

    Köszönjük a tapasztalatok megosztását, a véleményeket, az egymás segítését.

    Mindenkinek boldog új esztendőt kívánunk!
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.