Visszajelzés Újévi mulatság eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 23.12.19.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Sziasztok mindenki!
    Oly sokan kívántok ÚJ ÉV mellé, hogy TALI 2020-ban!
    Nos itt vagyok és hoztam nektek 1 db ÚJ KÓD-ot rögtön első napon.
    ÚJÉVI KÓD: NEWYEAR2020 ;)xDxD

    [​IMG]
     
    vm68, vihence, tandem6 és 13 más kedveli ezt.
  2. mingo826

    mingo826 Fórum ismerője

    Boldog új évet kívánok, minden kedves játszótársamnak.
     
    GA-BI-O-Farm, szellorozsa, genka53 és 6 más kedveli ezt.
  3. whiteswam22

    whiteswam22 Járnitanuló

    Sziasztok! Boldog új évet kívánok! Segítségetek is kérném .Új évi mulatság,játékot megcsináltam, de a középsőt nem tudom kitenni a felhőre mert sehol nem találom.Furcsa azért mert a másik birtokon,kész a felhőm és még van pluszban 2 .Köszi a segítséget ID:22231810
     
    genka53 és osztrak12 kedveli ezt.
  4. -katalinjani-

    -katalinjani- Fórum bárója

    BÚÉK mindenkinek:inlove:
    kód : newyear2020
     
    GA-BI-O-Farm, szellorozsa, genka53 és 5 más kedveli ezt.
  5. kutyaszálló

    kutyaszálló Fórum admirálisa

    Sziasztok
    eventecske lerendezve:inlove::inlove::inlove::inlove:
    sikerült bónuszt kipörgetnem,így lettem kész,ja mindenkinek boldog új évet kívánok:inlove::inlove::inlove:
    holnap jöhet a kövi:D:D:D
     
  6. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia!
    Szerintem a másik birtokodra áttévedt a középső kitevő és már keresned sem kell,hisz ott fityeg.:pNem akarlak elkeseríteni,de majd csak a 2020. januári Ajándék-Csere- ..... napokon tudod ide vissza hozni.:wuerg:
    ****************************************************************************************
    Én már készen vagyok a Felhőig,sőt a fa is meg van és tán Csincsillaól is lesz 1-el több.xDxD
    ****************************************************************************************
    Kiváltottam viszont a Füvészkertet, de azt már nem tudom,hogy hogyan tovább vele?:p Miket tegyek bele a Baha fák és ...... stb kívül?:music:Még azt sem tudom,hogy miként néz ki a Menüben? --Tudom, olvasni kellene,de így másnaposan,január elsején?xDxD

    *****************************************************************************************

    Leho69 hol van?:music: Napok óta nem látom és bizony nekem őszintén,de bírva a buráját, így Hiánycikk.:(:cry:

    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 1.1.20
    vihence, furmint111, GA-BI-O-Farm és 5 más kedveli ezt.
  7. alpha58

    alpha58 Kivételes tehetség

    Tegnap este, szóval még 2019 ben, befejeztem az eventet, természetesen 100 % osan. Nekem tetszett.:)

    Boldog, örömteli, sikeres új évet kívánok mindenkinek!
     
  8. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája


    Szia!

    Melyik füvészkertet váltottad ki?
    A bölcs tölgynél a farmost, vagy a maja templomban a szigetest?

    Ez az elem fák tárolására való. Így a bal oldali ládás ikont kell kattintani... a Füvészkert ikonja színes hátterű, hamar megtalálhatod. Főleg, hogy a szűrő funkció is működik a menüben.

    Olvasnod sem ártana, Te szoktad írni, a válasznak és a leírásnak össze kell csengeni a megértésben. :D


    További segítséget majd a Help felületen kérj, ha szükséges lenne. (Ne offoljuk az eventes csevegő témáját!)
     
  9. holhosjánosné

    holhosjánosné Haladó

    Áldott Békés Szép Új Esztendőt kívánok mindenkinek !
     
    alpha58, Kuzdern, osztrak12 és még 1 ember kedveli ezt.
  10. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Szia mamarygen!
    Megijedtem ám kérdésedtől,hogy melyik ......? Hirtelen azt kérdeztem magamtól,hogy " Jézusom,hááát ebből is több?---Most mit válaszoljak?---De aztán ott volt másik kérdésedben a válasz is.:p Bahás Füvészkertet váltottam ki,azért Baha fa......--Működik a Szűrő persze amúgy. -- Olvasok Én hidd el,de idő kell (és felfogó tehetség megint ),hogy utolérjem magam. :wuerg:
    Ne legyek OFF, így 6 db Csillagszóró hiányzik a Csincsillához! 1,5 óra múlva aratom Szédült és Tölgyest. Csak meg lesz!:p

    [​IMG]
     
  11. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    BUÉK! Mindenkinek:))
    Event kész
     
    osztrak12, bocsinet, strawberry49 és 5 más kedveli ezt.
  12. bocsinet

    bocsinet Fórum nagymestere

    Boldog Új évet kívánok még egyszer mindenkinek! Az eventek rég készen vannak, a holnapira készülve, kipróbálom Toma ötletét, kipakoltam a fákat a főfarmra, a szédültön még egy aratás. És január elseje számomra nevezetes nap lett, 500 as lettem a Bahán, már nagyon szerettem volna ezt a szintet elérni, most összejött.:):):)
     
  13. tandem6

    tandem6 Fórumgróf

    Boldog Új Évet kívánok minden gazdának.Nekem sajnos ez az event csak félig lesz meg, helyette a családommal töltöttem az ídőm,ritka amikor a gyerekeim 1 hetet vannak itthon kihasználtam az ídőt. Majd a következő event meglesz.
     
    kedvenc62, Mykuszy, osztrak12 és 6 más kedveli ezt.
  14. kovacstne

    kovacstne Fórum császára

    Sziasztok és BUÉK mindenkinek! Eventek kész vannak,már csak a szezon van hátra.A titkosakból a szokásos,hangya nincs,*** galamb és társai xDA fákból se lett,csak tűzifa,majd jó lesz valamirexD
     
    Moderátor által utoljára szerkesztve: 1.1.20
    kedvenc62, osztrak12, bocsinet és 4 más kedveli ezt.
  15. -Angyal26-

    -Angyal26- Utánpótlás-írogató

    BÚÉK! Kérdezni szeretném hol keressem azt amit nem találok? A felhőre csak egy kitevőm van meg.Kérni szeretnélek,hogy nézz utána ,miért nem kaptam meg? ID33326704 Köszi
     
  16. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Szia!

    A segítségkérő (HELP) topicok egyikében kell írj.

    Farmnév, ID-szám és a konkrét tárgy kereséséhez a név is kellene, a felhő beazonosítása sem árthat.

    Minden csevegő topic nyitó posztjában olvasható ez a felhívás! :)
     
    GA-BI-O-Farm és osztrak12 kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    Eventek készen vannak,csak a Szezon van hátra.:inlove:Házikósból a 6-os Gyémánt nem jött be sajnos.:p
    Én most még ennek is örülök! ;)xD Köszönöm szépen,akik munkám segítették és azoknak is,akik ajit küldtek Csere napon!:inlove:

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    Kuzdern, bocsinet, czutika és 4 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    hello!
    Szezon.., hm. Fogalmam sincs, mi értelme van. :D de komolyan, azért csinálja, -ta az ember. ;)
     
    kedvenc62, DevilMókus, Kuzdern és 3 más kedveli ezt.
  19. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Kedves Játékosok!

    Köszönjük a tapasztalataitokat, az egymásnak nyújtott segítő posztokat!

    Az event végeztével a csevegő topic is zárul!

    Találkozunk a következő event, eventek csevegőiben!

     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.