Visszajelzés Üdülési napok (Kikapcsoló napok) - csevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: ChocoBounty, témanyitás ideje: 27.7.21.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! A felhő nálam is üzemel már a trivia pontokért még ültetek majd a végén meglátom mennyi lesz és akkor veszem ki a dolgokat. A kecskésen játszom főleg, mert ott ha jól jönnek a lapok 2 mezőre is lehet lépni. FA fám nem lett a piccolóból de talán majd legközelebb. Meglett az ötödik pöttyös ernyőgombám az is jó valamire.
     
  2. elsolking

    elsolking Fórummogul

    Sziasztok! nagyon szépen köszönöm mindenkinek, aki segített a válaszok összeszedésében. 3 év kihagyás miatt nélkületek nem tudtam volna a válaszokat. A 4-es láda adott piccolót, az meg kincskeresést. még nem végeztem, de még van időm
     
    jutka190226, Fätum, marcsi152 és 4 más kedveli ezt.
  3. kisjanos78

    kisjanos78 Fórumszaki

    sziaztok id 16263653 hátt készvagyok :)segittsetek az ef 5 perceként és a fagyások kiakasztanak márég de midegy :)
     
    ildiko44 és inanna11 kedveli ezt.
  4. Swallow

    Swallow Board Administrator Team Farmerama HU

    Szia!

    Minijátékozáshoz szoktuk javasolni a grafikai minőség Magasra állítását és a néhány menet utáni rendszeres takarítást, CCleaner-rel.
     
  5. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Javaslam legközelebb olvasd el a KVIZ -t minden kérdés ott megtalálható és a vélasz is természetesen! Üdv
     
    jófarmerlány kedveli ezt.
  6. ildiko44

    ildiko44 Fórumfelvigyázó

    Én is kaptam többet is, de az áhított farmaranyfa sajnos nem talált meg, lett belőle pöttyös ernyőgomba, virágos dallamok,
    és még ki tudja mi, mert nem írtam fel. Gondoltam, soha nem tartoztam a szerencsés játékosok közé, így elfér a többi között. Jó játékot mindenkinek, aki még csinálja..:music:
     
    jófarmerlány, Kuzdern, maszilva és 4 más kedveli ezt.
  7. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó reggelt!

    Kitartás és meg fog találni;) Nálam 2 van belőle a farmon...de nem igazán terem annyit ami elég lenne a farmarany készlet szinten tartásához:wuerg:
     
    cirmi54, ildiko44 és jutka190226 kedveli ezt.
  8. jutka190226

    jutka190226 Fórum bárója

    Sziasztok! Én még gyűjtögetek amíg lehet. Most 620 trivia pontom van abból majd kiszedem a fényösvényes ládákból a IV és III szintűt. Nem tudom mennyi jön még össze gondolkodom a II-esen vagy bónuszláda? Holnap reggelig van még időm. Ha javul az idő úgy tervezzük, hogy lemegyünk Mogyoródra az aqua parkba. Még nem voltunk és sok jót hallottunk róla. A gyerekeim és a párom is csúszdaimádók. Most van szabin a párom így nem kérdés, hogy menni kell valahova. Csak egy kicsit legyen melegebb nem kell 40 fok, de ami most van kicsit hűvös. Közben gyűlnek a csillagos érmék is ha valakinek szüksége lenne valamelyik kitehetőre küldjön egy baglyot. Sajnos csak egyet tudok felajánlani ajándékba, mert a kicsi farmon nem úgy jönnek a felreppenők ahogy nálam ezért ott egyet pótolnom kell. Gratulálok aki végzett és sok sikert a küzdőknek.
     
    jófarmerlány, Kuzdern, Hahacska és 5 más kedveli ezt.
  9. Sárika555

    Sárika555 Fórum mestere

    Sziasztok. A felhő beüzemelése után egy 100%os termésbónusz talált meg , mint a multkor. Nem baj ezt akkor sem hagyom a keréken , ha kész az event. Most nem érek rá pluszban termelni, így marad a pajta töltögetés.
     
    jófarmerlány, Kuzdern, PZoli64 és 4 más kedveli ezt.
  10. ^^Ayumi^^

    ^^Ayumi^^ Fórum bárója

    Ilyen gyorsan még nem lett Piccoló ládám, utána még gyüjtögettem. A felhő nem lesz meg, de nem bánom, valahogy elszállt a lelkesedésem a felhőgyüjtésre.
    De jó kis event volt, aranyos ez a táblás lépegetés, már akkor is szerettem, mikor bekerült a játékba, jól jöttek a felröpik, a növény (ha az embernek volt ideje) megtermelhető volt.
     
  11. vargajoco

    vargajoco Utánpótlás-írogató

    miért nem lehet megnyitni a "Farmgazdák.hu " oldalt?
     
    Utoljára szerkesztett: 2.8.21
  12. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Szia!

    Ha a kvíztár táblázatát keresed, akkor ennek a csevegőnek az első oldalán megtalálod.
     
    Kuzdern kedveli ezt.
  13. soresne

    soresne Fórumgróf

    Szia !
    A felhőt váltsd ki,ha tudod.A rávalókat én tudom neked küldeni mind a 3-at.
     
    inanna11, ildiko44, jófarmerlány és 2 más kedveli ezt.
  14. Havasi_Gyopár

    Havasi_Gyopár Fórum elő legendája

    Szia!
    Pedig nyitva van, így kell megnyitni, hogy használni tudjad, de a csevegő első oldalán is megvannak a kvízkérdések:
    upload_2021-8-2_15-48-11.png
     
    ildiko44, jófarmerlány és jutka190226 kedveli ezt.
  15. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    2 kütyü már nekem is van pluszban, valsz. a 3. is meglesz (bajok a strandon). akinek kell, szóljon. Ayumi, a felhőt sztem is váltsd ki mindenképpen!
     
  16. Lizikertje

    Lizikertje Rutinos

    Sziasztok! én is kész vagyok, ha kell valakinek valamelyik kitehető írjon és kiváltom.Ha csere napkor küldhető akkor átadom.
     
  17. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    halihoó!
    Nem panaszkodok, mert akkor nem ide jönnék. ;)
    Nem feszültem rá az eventre, de így is maradt azért pár db. Nem tudom felfogni, hogy miért nem tettek be valami kiváltható dolgokat még a Boltba, úgy mint a triviához. Pedig azok csak mellékjutalmak. :D ;)
     
    rencsike982, inanna11, soresne és 8 más kedveli ezt.
  18. GA-BI-O-Farm

    GA-BI-O-Farm Fórum császára

    Ez valószínű vagy benézték, vagy direkte csinálták volna, fene tudja:music:
    Első nap megszereztem a felhőt, azóta ültetgettem, csak vízzel, trágyával, hogy megérte e, szórakoztatott így el voltam vele:)
    Igaz 1 db piccoló ládám lett, ami az event felületen volt, abból 1 Jack lett :p
    Itt az összesítés, amiket kiváltottam, még 2*50 szupertrágya nincs a képen, azt már nem ollóztam ki külön:)
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    [​IMG]
    [​IMG]
     
  19. Holdsarló

    Holdsarló Haladó

    Szia!
    Ha a felhőt kiváltod a rávalókat eltudom küldeni ha lehetőség lesz rá. Nem akartam kiváltani csak azt amire szükségem volt, de így kiszedem a többit is.

    Felhő megvan, még az apróságokat gyűjtögetem.
     
    -kaktuszable- kedveli ezt.
  20. cirmi54

    cirmi54 Fórum mestere

    Végeztem, de a jutalmaktól nem vagyok elájulva! xD
    Üdv. gazdatársak :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.