Visszajelzés Ünnepi shopping eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 12.12.18.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Lehet nálam mindenki 3 egyforma ajándékot kap;)
     
    Leho69 és Gio kedveli ezt.
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    125 doboz elsöre a második körrel 150 kölessel együtt .
     
    Gio, -W-595-, -Holdfeny-. és még 1 ember kedveli ezt.
  3. -W-595-

    -W-595- Fórum ezredese

    Sziasztok!
    286 db ajándékdobozom lett kezdésnek . :);)
    jujj és 400-as lettem a bahán :inlove::inlove:
     
  4. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Kapálunk szorgalmasan... aztán meg lesz ez is;)
     
  5. nyuszika215

    nyuszika215 Fórum császára

    Hello szomszi:inlove:
    Nálam ugyanerre 41 pannival 531 röpi;)
    Azért vigyázz azokkal a színekkel... pöriz az ajándék adja, nem a csomagolás! Zsírkrétás doboz, rádió, diótörő, tricikli. A kék csomagolás úgy látom, AB-t ad:D
     
  6. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Ezek szerint én pirosba fogom csomagolni a pörit adó ajándékokat;)
     
    juliannakoczkas kedveli ezt.
  7. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    szerintem nálam is.:music:;)+ a csomi is ugyanaz lesz(ha engedi) az utolsó ajándék kék csomival. Nem mintha az aranybanán annyira hiányozna de a csp meg a tp nem annyira vonzó
     
    R.Daneel, Gio, -Holdfeny-. és 3 más kedveli ezt.
  8. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia Zsu!

    Bár nekem is több ezres az AB készletem, én mégis azt fogom kivenni mindegyik feladatból. Ugyanis a TP, BTP jutalom elenyésző a napi aratásomhoz képest. És CSP-ből is van bőven, valamint a piacon akár a többszörösét megkeresem, és akár napi szinten is. Viszont AB-hoz normál esetben, azaz a szintlépésekkel csak rengeteg munka árán jutok hozzá. Egy esetleges Baha bővítésnél ez a néhány AB is jól jöhet.

    Írod, hogy már elérted a 600. szintet a Bahán. Szerintem a döntésnél azt is mérlegeld, hogy Te ezután AB-t szintlépésekkel már nem, hanem csak egyéb módon, azaz event jutalmakként, a kerékről, farmárudából, stb., szerezhetsz.

    Valamint még egy érv, ami ugyan picit képzavaros, de talán így is érted: számomra az AB, a csillag, a FP, stb. valahogy kézzelfoghatóbb, maradandóbb jutalomnak tűnik, mint a TP vagy a CSP.
    Köszi! Közben látom, már többen is írták, hogy csak egyféle ajándékot állítanak össze minden feladatban.
     
    meszimarsi, Lillapilla73, RRozika és 11 más kedveli ezt.
  9. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka

    Sziasztok :) Nem nagy röpiszámmal kezdtem, de majdcsak röppen fel a végéig. 176 db-ot kaptam, ólak, fák voltak kinn csak, pannijaim meg a pajtában maradtak az a kemény 4 db :D Én is a partykat akarom kiszedni és talán a tp-ket, gyúrok a 200 felé, csak azért. Én is úgy gondolkozom, mindenki egyforma ajit kap. Így nem vesznek össze, hogy az egyik szebbet-jobbat kapott :D
     
  10. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Jóóó reggelt. :)
    Tényleg többször ki lehet váltani ugyanazt az ajándékot. Az első feladat kész, 3x váltottam ki a partyt, 1x a TP-t és 2x az AB-t. Valahogy én is úgy vagyok vele hogy az AB többet fog érni hosszútávon. Persze aki haladni akar, az kiválthatja 3x a TP-t is. :) Sok sikert.
     
    meszimarsi, maszilva, -W-595- és 13 más kedveli ezt.
  11. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia.

    Engedd meg hogy válaszoljak AB ügyben.
    AB a ládák is elég jól adják s mondhatni nem egy nagy dolog már ez se.
     
    meszimarsi, kovacstne, RRozika és 2 más kedveli ezt.
  12. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. TP-t is kapsz már ládákból meg CSP-t is, sőt mostanában a pörgetésekből is már csak ezek jönnek. :) Viszont ha beraknak valami olyasmit a bahára mint a tölgyre, akkor az vinni fogja a banánokat. Nem akarok senkit lebeszélni meg rábeszélni, csak morfondíroztam magamban. :)
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Hm... Akkor banánt gyűjtsünk? :music: Csak nehogy aztán ránk romoljon:pxDxDxD
     
    meszimarsi, RRozika és szekulagábor kedveli ezt.
  14. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa

    Szia .

    Nem ismerem nemzsu farmját s lehetőségeit,
    de úgy ítélem meg nem okozhat neki gondot egy-két 100 AB
    ládákból összeszedni.
    Saját farmomból kiindulva nekem ez kicsivel több mint két hét volt csak,
    s közel 50AB biztosan van benne
    [​IMG]
    Bahás fejlesztés pedig két-három hónap alatt szokott egyszer jönni 150AB-200AB közötti mennyiséggel.
     
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Nem. Mindenki azt váltsa ki , ami a farmjának a legfontosabb. Akinek még van kiváltani valója a bahán, vagy kevés a banánja, az váltsa ki azt, aki haladni akar, az váltsa ki a TP-t, akinek kevés a CSP-je, az váltsa ki azt. Ehhez persze még társul az is, hogy ki, mit tud beadni a pajtájából, illetve mit tud megvenni a piacon. Ebben nem nagyon tud segíteni senki. Csak azért választottam én is a banánt, mert szeretem és a mélyhűtőben eláll. :D
    Nekem is van tartalékba banánom, de most a 4 féle közül mégis ezt fogom választani. A többi még a sima pörgetésből is jön, ha akarom, ha nem.
     
    -kaktuszable-, meszimarsi, imi010 és 10 más kedveli ezt.
  16. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    Valóban nem egy nagy dolog már ez se. Sőt, ha úgy vesszük, egy bizonyos szint felett, vagy akár nevezhetjük farm-képességnek is (ládákat adó felhők, gyors eventezési képesség, sok FP, ilyesmik) már semmi sem számít nagy dolognak. Biztos vagyok benne, hogy Zsu farmja már bőven birtokában van ezeknek a képességeknek. Viszont azt írta, a farmos TP nem érdekli, a Bahán meg már ugyan hova gyűjtené, a CSP aprópénz. Marad a banán. De majd Zsu eldönti. Ettől függetlenül én maradok az AB jutalomnál. Elhiszed, hogy nekem sincs rá igazán szükségem?
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Utoljára szerkesztett: 13.12.18
    meszimarsi, imi010, RRozika és 3 más kedveli ezt.
  17. borcsa220

    borcsa220 Törekvő

    Szia!
    A 734 db láda volt "kicsivel több mint két hét"

    Szia! Fölösleges banánokat is szívesen fogadok! Üdv.
     
    meszimarsi, imi010, RRozika és még 1 ember kedveli ezt.
  18. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Szia! Úgy örülök Neked az előző eventnél nem láttam az írásodat. Mostmár nem mész hosszabb "szabira"?
     
    -kaktuszable-, meszimarsi, -W-595- és 2 más kedveli ezt.
  19. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia, köszönöm. :) Év végén nálunk hajtás pajtás van, nincs mindig kedvem és időm fórumozni.:)
    Csak ügyesen válaszd ki a farmodnak megfelelő ajándékokat. Bemásolom:
    .
    KépFeladat 1Feladat 2NyereménySzükséges
    szint
    [​IMG]1600 Szalagtulipán350 Cukornádszint x 700 TP1
    [​IMG]1600 Szalagtulipán350 Ananászszint x 400 BTP1
    [​IMG]1600 Szalagtulipán350 Csiliszint x 550 CSP1
    [​IMG]1600 Szalagtulipán350 Bors2 aranybanán1
    Ezekből kell először kiválasztani egy sort. Nézd meg hogy milyen ajándékok kellenek ebből. Kiválaszthatod mindig ugyanazt az egy sort is, de választhatsz mindig másikat. Ha ebből kiválasztottál egyet, utána az alsó sorból is ki kell választani egyet ezek közül:
    .
    KépFeladat 1Feladat 2NyereménySzükséges
    szint
    [​IMG]120 Ajándékdoboz48 Avokádó5 Szupertrágya1
    [​IMG]120 Ajándékdoboz48 Papaya5 KK szupertrágya1
    [​IMG]120 Ajándékdoboz48 Kakaóbab5 KK turbótrágya1
    [​IMG]120 Ajándékdoboz48 Banán1 Party pörgetés1
    Csak a nyeremények neve miatt raktam be a táblázatot, mert ezek ismétlődnek, csak a mennyisége fog változni. 5 szupertrágya helyett van ahol 10-t ad, stb....
    Mindig azt válaszd ki, ami a farmodnak a legfontosabb. Sok sikert.:)
     
    -kaktuszable-, meszimarsi, imi010 és 9 más kedveli ezt.
  20. -picike40-

    -picike40- Haladó

    Köszönöm!
     
    kovacstne, RRozika és kukori80 kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.