Visszajelzés Őszbe nyíló kert - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 1.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    Küldtem remélem még tudod használni :)
     
    Gio, Ivibaba54 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  2. theresia26

    theresia26 Aktív író

    Sziasztok! Tudom, nem itt a helye, de eventtel kapcsolatos. Aki tud, az legyen szíves küldjön sárga levelet lizike707 gazdának. Régi, segítőkész szomszédom, és csak 5 felröpi kell neki, hogy be tudja fejezni az eventet. Köszönöm
     
    Gio kedveli ezt.
  3. kertmánia74

    kertmánia74 Junior szaki

    utolsó percbe meglett krodil , nagyon sok segítség kaptam sárga levél , ennek kösszönthetek aki elküldték!!
    ismétlem kösszönöm sárga levél, másképen nem lenne krokodil. kösszönöm!!!!!
     
    Gio, pycury, drunyi és 5 más kedveli ezt.
  4. ERzsike2011

    ERzsike2011 Junior szaki

    Sziasztok ! Köszi a sok segítséget ! Siikerült !
     
    Gio, Ivibaba54 és brekkencs. kedveli ezt.
  5. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Beérett?
     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  6. kertmánia74

    kertmánia74 Junior szaki

    kösszi nekem csak ezt a farmom van ezt is sok és kösszi, sikerült krokodil kiváltani kösszi a segítség!!!
     
    Gio és Ivibaba54 kedveli ezt.
  7. mezeikatalin

    mezeikatalin Utánpótlás-írogató

    Én is így gondolom az event növény közel 36 órával hamarabb letermelve mindkét feléhez felröpivel így is csak a balodali max 60-ig jobb oldali még a 40. feladatig sem lesz kész .Nagyon kevés a felröpi.
    Azért a baloldalon 72-es késznincs levelem elég sok hiányzott pedig tegnapelőtt estétől hosszúérésű /rózsa/vízzzel trágyával és alig van felröpi
     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  8. bukta-agi54

    bukta-agi54 Kivételes tehetség

    Mentek a levelek, remélem, sikerül is beadnod őket!:)
     
    Gio, Szabi451, Ivibaba54 és még 1 ember kedveli ezt.
  9. kertmánia74

    kertmánia74 Junior szaki

    sikerült , köszi !!! kiváltotam krokodil.
     
    Gio, Ivibaba54 és brekkencs. kedveli ezt.
  10. theresia26

    theresia26 Aktív író

    Szia!

    Itt vagyok a farmon(theresia26) és be is adogattam. Nagyon szépen köszönöm lizike707 gazda és jómagam theresia26 gazda nevében. Valahogy megpróbálom kompenzálni a sok felröpit, csak a theresia26 nevű farmra küldj üzenetet. Hatalmas köszönöm!!! :)
     
    bigmami56 és Ivibaba54 kedveli ezt.
  11. brekkencs.

    brekkencs. Fórum nagymestere

    :inlove:
     
    Gio, Ivibaba54 és -Fülemüle-70 kedveli ezt.
  12. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Szia!
    Nekem is a befejezés után jobban adta a leveleket. Igaz, azóta szinte mindig hosszú dolgok mentek a farmon is, meg a szigeten is. Vagy csak pszichológiai észlelés? Nem tudom, de tény, hogy 62 db bőségszarut kevertem a maradék levelekből.


    Szia BriGitta75! :)
    Örülök, hogy sikerült begyűjtened a sok ajándékot! :D:inlove:
    Nagyon tetszik az öniróniád. :D Az event ismertető után még el kell olvasni a tervezéshez a csevegő első oldalait - mert ott már előjönnek, (ha vannak) a buktatók, és azok megoldási javaslatai - és az alapján kell megtervezni a lehetőségeink figyelembe vételével a lehető legjobban megvalósítható menetet. Ezt a tervezést kell komolyan venni, utána már jöhet az, hogy játszva játszunk. ;) :D:inlove:
    Óriási gratula a végzetteknek! :D :inlove:
    Sajnos mindjárt záróra, akinek valami nem sikerült, gondolja végig, hogy a következő eventnél mit fog, vagy mit kell másképp csinálnia, mert csak úgy lehet tovább lépni. :inlove:
     
    Gio, spagetti24, bigmami56 és 7 más kedveli ezt.
  13. bukta-agi54

    bukta-agi54 Kivételes tehetség

    Szia!!
    Örülök, hogy segíthettem! Sajnáltam volna, ha az 5 felröpi miatt nem sikerül befejezni!
    További szép napot!:)
     
    Gio, Szabi451, Ivibaba54 és még 1 ember kedveli ezt.
  14. szekulagábor

    szekulagábor Fórum bárója

    Szia!
    De hát csak húsz kellett! :D Nem baj, jól jön ez majd még. Csak úgy fogják majd ontani a sok felröpit a következő eventen.
     
    Ivibaba54 és genka53 kedveli ezt.
  15. DRAGON86

    DRAGON86 Fórum ismerője

    Sziasztok!

    Kert rendezés befejezve a a nagy buli előtt :)
    Utolsó pillanatokban de mindig így szokott lenni, hisz Bahama kertek a legnehezebbek főleg a sárga levelek miatt :)

    Gratulálok akik befejezték és kitartás akik még csinálják :)

    Üdv: DRAGON86
     
    Gio, majoranna65, kedvenc62 és még 1 ember kedveli ezt.
  16. BriGitta75

    BriGitta75 Fórummogul

    Szia genka53! :)

    Örülök hogy örülsz, én is örülök! xD Tényleg poénosra vettem a figurát, nem tagadom, de hát ez egy játék! Kicsit komolyabbra fordítva a szót, olvastam én itt szerintem kivétel nélkül minden kommentet hozzászólást. (sok hasznosat is) Feléhez lövésem se volt, sok az új dolog és a szleng. Tényleg csak pár hónapja játszom, se szakmák se semmi se tapasztalat se cuccok. Majd belejövök! Fórumozni is csak egy hete kezdtem el! ;) Majd megkomolyodok! :p Üdv!
     
    Gio, bigmami56, majoranna65 és 5 más kedveli ezt.
  17. mikeafarmer71

    mikeafarmer71 Törekvő

    Köszönöm szépen!:)
     
    Ivibaba54 kedveli ezt.
  18. mikeafarmer71

    mikeafarmer71 Törekvő

    Zsiráfom az nem lett :(...3 kertet csinálok és sehol semmi,de mégis most,hogy végig vittem az eventet lett krokodil ólam,és láss csodát kaptam egyet a titokólból is! Fa is minden van már amit kaptam ,de a legújabb titkosakból semmi!:(
     
    Gio és Ivibaba54 kedveli ezt.
  19. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Tudom én azt, mert kezdetben párosával kevertem csak a bőségszarukat. :)Én is azon mérgelődtem, hogy amíg összejött a húsz, addig csigatempójúnak tűnt a felröppenés, - és én is itt is megköszönöm a szomszédaimnak a küldött leveleket, a postás alig győzte kézbesíteni ;)- , utána meg amikor megvolt az event, és nekidőltem folytatni a gazdaköriket, amihez az a sok, és főleg hosszú érésű növény kell (100 felettieknek szóló), akkor meg csak úgy dőltek befele a röpik.
    Bekevertem, mert így többet fizettetek vissza a BP-vel. ;) xD
     
    Gio, bigmami56, ljanika6 és 5 más kedveli ezt.
  20. mamarygen

    mamarygen Fórum elő legendája

    Sziasztok!



    Az Őszbe nyíló kert esemény végeztével a topicot zárjuk.

    Köszönjük a közreműködéseteket, a véleményeket, az észrevételeket!
     
    Gio, HéricsBáró, ljanika6 és 2 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.