Visszajelzés Őszbe nyíló kert - eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: BackOffice, témanyitás ideje: 1.11.17.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. A piacon már nézted?
     
  2. Fenyvesi1010

    Fenyvesi1010 Fórum félistene

    Sziasztok, olvasgattam a hsz-eket, az ismertetőn már többször túl vagyok, ezt a nem túl sok eventgazt egyszerű letermelni, ha komolyan foglalkozunk vele. :music::music::music: Én speciel, most a pajtában porosodó rengeteg XXl és alap fákat előguberáltam. Majd minden földemen azok vannak. ;);) Milyen jó felröpinek is holnapra - és a farmpengőre is. ;);) Két legyet egy csapásra. :music::music::music: Na azért vannak növényem is és terményeseim is. Majd látjuk holnap. Panniék is most a pajtában vannak, már el is felejtettem őket. Lehet holnapra megint, mert most jutottak eszembe. o_Oo_Oo_O Mindenkinek sok sikert kívánok az event teljesítéséhez ! ;);)
     
    majoranna65, revaa, szekulagábor és 10 más kedveli ezt.
  3. Lenczy

    Lenczy Fórumfelvigyázó

    10.000 bocsánat,a legelemibb nem jutott eszembe. Köszönöm!
     
  4. SzabadEurópa

    SzabadEurópa Fórum parancsnoka

    Az normális dolog, hogy ennyiből is rád ismerek? xD Isten hozott :)
     
  5. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Ezt csak azért írtam mert én is jártam már így és ebből tanultam. Először mindig megnézem hogy látom-e a piacon amit keresek és ha nem látom akkor el kell gondolkodni hogy mit nem váltottam ki, vagy mi lehet a hiba. Örülök hogy sikerült.:)
     
    almáspite48, revaa, -kaktuszable- és 8 más kedveli ezt.
  6. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sziasztok!

    Ráhajtok erre az eventre,kell a fácán és a kroki,meg fullra minden,ez nagy haladás számomra.. :)

    De sajna van egy bibi.... a földicseresznye még nincs kiváltva( valahogy kimaradt) ,de délután átnéztem a GK feladatokat igy már csak 6 AB hiányzik... :oops: 5 meglessz a felhőkböl déltájban,de azt az 1-et is majd összekaparom valahogy...:oops: 122 napja farmozok újra,mikor abbahagytam anno... akkor még szintlépéskor kaptuk a növények új ültetési lehetőségét, úgyhogy most bizony minden AB kincs nekem,de kitartás ,türelem és kemény munka és alakul ez!!! :D:D:D ,a gyümölcspiacba már nem tudok annyit beadni hogy 1 banánt adjon,annyi meg nincs is csak 5,ahhoz meg hujjjuuuj sok farmpengő kell!!! xDxD
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.17
    majoranna65, taga1, revaa és 11 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem tudom mennyi területed van kiváltva, de ha ki van váltva a Kincses sziget, oda tegyél ki kitehetőket. Ha nincs kiváltva akkor az egyik vagy mind a két ültetős területre tegyél ki éjszakára kitehetőket, nappal meg ültesd a növényt, vagy valahogy így, ahogy az időd engedi.
     
    Gio, revaa, kutyaszálló és 7 más kedveli ezt.
  8. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Ki van váltva a kincses sziget,tele van kitehetökkel....a zuhatagok szigetére (4 terület van kiváltva),és a másik kettőre és a többi területre fák vannak ültetve (20 órásak),a holnapi eventkezdés utánni felröppenők miatt.és persza a föfarmon is...de nem félek az eventteljesités közben is ad TP-és BTP-t és talán mire odaérek,a bahán szintet lépek...lehet hogy 2-öt is,nem számoltam....nappal az eventnövényt akarom ültetni,elötte pörgetek a malmon hátha ad terménybónuszt,igy hamar meglesz az eventnövény,éjszakára meg hosszút ültetek.....:p:p:p:p
     
    taga1, Gio, revaa és 9 más kedveli ezt.
  9. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Akkor semmi pánik.;) Meg fogod oldani.:)
     
  10. jutka65

    jutka65 Fórumprofi

    sziasztok - szerintem az event teljesen átlagos megcsinálható- az ilyen mértékben szokásos huszonezer eventnövény - ezervalahány felrepi -a pajtabedobás minimális mérték - az ajándékok bp-mércével mérve "bő"kezűek (főleg annak akinek nem sikerült még megszerezni más módon a krokit meg a fácánt ) - és itt szeretném megköszönni kukori gazdának - az ő taktikájával sikerült feldíszíteni a halloween-i kristálycsillárt :)
     
    csio70, szekulagábor, Imi* és 8 más kedveli ezt.
  11. -ágianyu33-

    -ágianyu33- Fórum admirálisa

    Ment egy mangós
     
  12. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Köszi szépen....kedves vagy!!! xDxDxD


    Most nézem hogy ezt a mangóst én is tudom keverni.. :):)
     
  13. Szabi451

    Szabi451 Rutinos

    Sorban jönnek a mangósok,már 1-enként nem tudom megköszönni,igy szeretnék csak annyit irni hogy kedvesek vagytok,és nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!!! xDxDxD

    Csokis palacsinta is jött szép számmal...köszönöm!
     
    Gio, revaa, -kaktuszable- és 12 más kedveli ezt.
  14. m.sz.emma

    m.sz.emma Törekvő

    Itt akadt nekem is fönn a szemem, de azért tudtam, hogy nem FA. Viszont jó lenne javítani fa-ra nagy F helyett, nem csak a gyengébbek kedvéért, hanem a csalfa remény elhessentésére.
     
    revaa, kutyaszálló, Fenyvesi1010 és 4 más kedveli ezt.
  15. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Már ne haragudjatok, de kinek jutott eszébe hogy 750 Farmaranyat kaphatunk? Ilyen még a mesében sincs. Legközelebb javaslom a hivatalosba: 750 fa, azaz 750 barkácscucc beírását.:)
     
    Gio, revaa, -kaktuszable- és 14 más kedveli ezt.
  16. gabianyus

    gabianyus Fórum parancsnoka


    Senkit nem szerettem volna megsérteni azzal, amit írtam, valószínűleg félreértettétek. Azt akartam írni, hogy attól akadok ki, mikor 2 hozzászólásonként ugyanazt kérdezik, pedig csak az ismertetőt kellene tübbször elolvasni. Na mindegy.

    Én játszom, ahogy eddig is tettem, olvasok ismertetőt, fórumot, és csak akkor kérdezek, ha abból tényleg nem lehet megvilágosodni. Ez az én véleményem. Az ismertetőben pl. feketén-fehéren benne van, mi is az a bőségszaru, mégis minimum 3-an megkérdezték.
     
    majoranna65, revaa, Sonche és 10 más kedveli ezt.
  17. osztrak12

    osztrak12 Fórum admirálisa

    ágianyu33!
    Ez kedves gesztus volt tőled Szabi felé és biztosan örülni fog neki. Számomra még írásai oly ellentmondásosak.:p
    1., Van Kincses,tele kitehetőkkel.
    2., Van Felhő és még
    3., Zugatag 4 része is kiváltva és minden tele fákkal, de gyümije még sincs?:mad:
    Akkor azon a rengeteg fán csak falevél terem?:music:De, most komolyan kérdem,hisz nekem se kincses és Zuhi is csak a pici és még 1 terület és mégis van gyümim. Hogy a frászkarikába lehet ez tényleg már?:music:xD
    Szabi!
    No,ezt nem így kellett volna.>:( Érzem,hogy nem jól csinálsz valamit,de most rájöttem,hogy tán nem is gondozod szépen,folyamatosan farmod:mad: Előző eventeknél is nálam már kiment 1x-2x biztosíték,mert olyanokat kérdeztél és még neked állt fentebb.
    Szállj már le a földre vagy a farmodra és nézz körül,hogy hova és hány km !!!!:p>:(
     
    Utoljára szerkesztett: 1.11.17
    Zengineer, Samborg, Fatther és még 1 ember kedveli ezt.
  18. genka53

    genka53 Mindentudó orákulum

    Sziasztok! :)
    Végigolvastam az event leírását, utána igaz több részletben az event-csevegőt is. Dolgos, kapálós event lesz, de egyszerű, simán teljesíthető, még csak egy kis csavar sincs benne.;):) Az ajándékok tetszetősek, felhő jár a teljesítésért, úgyhogy hajrá! :D
    Úgy döntöttem hagyom a farmot a jelenlegi állapotában. Kint vannak szokás szerint a raktárházak, néhány terményes, és fák tömkelege. Majd meglátom, mi mennyi felröppenőt ad, 596 db farmos és 545 db Bahás nem okozhat komoly gondot, (hacsak nem tesznek rájuk fojtószelepet xD), de mindenre van ellenszer és megoldás, csak keresni és találni kell. ;):)
    BEKO most dolgozik egy EVENTRE rákészülést segítő anyaggal, még nem egészen teljes, de a lényege megvan.
    Mindenkinek ajánlom szíves figyelmébe, mert ahogy láttam, most is (még) csak a notorikus olvasók látták, pedig az az anyag mindenkinek szól.
    https://board-hu.farmerama.com/index.php?threads/event-segédlet-avagy-mit-hogyan.15707/#post-774575
    Sikeres event-kezdést és befejezést kívánok mindenkinek, aki meg a saját eventjét játssza, annak is sikeres játékot kívánok! :D:inlove:
    [​IMG]
     
    majoranna65, Gio, csio70 és 18 más kedveli ezt.
  19. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Jó reggelt

    1x1 Tönkölybúza és Sárgadinnye :p:inlove:
     
    Gio, revaa, Imi* és 3 más kedveli ezt.
  20. franyo121

    franyo121 Fórum admirálisa

    Szervusztok!
    Megerősítést kérek, hogy jól értelmezem az event előzetesét! A számomra az jön le, hogy ha a 150 beadásból 120-t teljesítek, akkor megkapom a felhőt és az összes rávalót. Jól gondolom?
     
    osztrak12, Gio, szellorozsa és 3 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.