Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 5.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szó sem róla a bónuszt adó főleg a TOP-os dekorok nem voltak cserélhetőek, legfeljebb a felhőre valók. Ne éld bele magad a cserébe, mert keservesen csalódni fogsz
     
  2. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Készülj fel a csalódásra , és nem fogsz csalódni .

    Már csak azon agyalok , hogy kisfarmokon is megcsinálom az eventeket , és azon levő 25%-os felhőkkel állatokat termelek és átpasszolom a piacon . És akkor ügyes lennék ?
     
  3. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Persze eldöntheted mit hova teszel a top után;) Csereberélheted az egyik és másik terület között;)
     
  4. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Próbáld ki és majd utólag megmondom, nem tudok rá választ adni nyugodt lelkiismerettel..
    Én ha csinálom akkor biztos, hogy a kisfarmon marad amit ott elértem, mert arra ott is szükségem lehet még rá .
     
  5. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    De akkor volna értelme kihasználni a keréken pörgetett 800 db pelyhes ólat . :D
     
    peter1022, Melan és -gyöngy-581 kedveli ezt.
  6. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Szia Tamás!

    Véletlenül nem tesztelted, hogy a növényekre ható érésidő rövidítő dekor hat-e az eventnövényre?
    (Ha olyan mostohák a tesztelés körülményei mint régen, akkor kérlek ne harapd le a fejem a kérdésért! :inlove:)
    Megmondom őszintén, ötletem sincs, hogy igen, vagy nem.
    Van erről valami központi publikus infótok?
    Tudom, az ismertetőben nem írtad oda, hogy kivétel az eventnövény, de sajnos mindketten tudjuk, hogy az eventnövény nem "sima" növény kategória a játékban. Ezért kérdezem, hogy vajon van-e biztos infód erről az apróságról.

    Megköszönném, ha erről tudnál magabiztos információval szolgálni a top végéig! :) Nem sürgős. :) Holnaptól akár élesben is meg lehet próbálni tesztfarmon, talán....
     
    Sali~*.*, kovacstne, inanna11 és 14 más kedveli ezt.
  7. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia. Nem tudom mi lesz a vége, de akikkel beszéltem és aktívan játszanak, azok se indulnak még a TOP 3000-ért sem. Valljuk be, a 3000-s nyereményért én se indulnék. Bedobnak 6 milliót a ládákért és be is fejezik. Nem lehet tudni, hogy mennyi lesz az 500 alja, ha bedobnak 1-2 milliárdot és nem lesz elég, akkor hallgathatom 5 évig, hogy minek kezdték el. :D
     
    SzuperTájfun, Mica67, inanna11 és 17 más kedveli ezt.
  8. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia Zsu :)
    Ennek a tesztnek én is nagyon örülnék, már az ismertető olvasásakor felmerült bennem a reményhal, hogy igen, de tartok tőle, hogy el is úszik Nem tudok benne bízni, hogy hatni fog.
     
    kovacstne, peter1022, Kukackukac és 3 más kedveli ezt.
  9. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Majd jön a tárgykeresős event és elkeverednek a gondolatok. :D
     
    -W-595-, peter1022, Kukackukac és 5 más kedveli ezt.
  10. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Jóóó reggelt Kukori,

    Nekem tetszik a másfél milliárdos tipped, én is ennyire lőttem be első látásra mikor láttam Toma számait tavalyról, aztán maximum nagy mellélövés :)

    Én nem szerettem volna még annyit sem bedobni, nem hogy annál is többet :cry: Az igazat megvallva tavaly nem is nagyon készültem rá, papagájtoll fák minimálisat szellőztek, piacozni sem piacoztam, valahogy nem érdekelt.

    A mostani szezonos kütyüvel csináltam most egy amaránt nullázást, úgy voltam vele az vagy elég vagy nem.
     
    Gio, zoldert, Fätum és 10 más kedveli ezt.
  11. Gábormester

    Gábormester Törzsjátékos

    Meg lehet, de a felszaporítást megspórolod pl. az óriás ólakból "termett" tenyészállatok beadásával stb.

    Jáj!!! Mindig az látszik, amikor AZ A TERÜLET éppen "nem játszik".

    Szerintem a beadáskor felhozza az "automatika", felhoz mindent amiből beadhatsz.
     
  12. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Már csak egyetlen egy kérdés fogalmazódott meg bennem .
    Mi lenne , ha kisfarmokon retró+ papagáj ólakat tennék ?
    Tudom , hogy a papagáj pajtaértéke kevés , de ha sok kis papagáj összegyűlik ?
    És az se mellékes , hogy van belőle 11.000 db ólam .
     
    Utoljára szerkesztett: 5.1.22
    -Fülemüle-70, peter1022 és Kukackukac kedveli ezt.
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Szerintem össze is szedted amit lehetett xD

    Nekem csak 1 db 5%-s felhőm van, úgyhogy én most kihasználtam a szezonos kütyüt az is adott 5%, úgyhogy nekem is felszabadult 1 arany rekesz, oda 100% növényes ment, ellőttem még egy 200% terméknövelőt mindenre, meg ami a kerékről még lepotyogott, és nekem az amaránt ment nullázásba most.

    Hogy elég lesz-e az 500-hoz nem tudom, lehet hogy nem.

    Tenyészállatokat én is beadom, az hasznos lehetőség, 1 hétig aratok Pannik mellett felröpikért még, hátha abból meg malomtermékből is csurran-cseppen valami.

    Állatos nullázás nincs, tartalék idén nincs, majd meglátjuk ki mennyit szánt rá.
     
    Gio, -Fülemüle-70, Fätum és 12 más kedveli ezt.
  14. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Melan :)
    Nekem nagyon jól jönne a 25 %-s bahás felhő. Azzal tudnék 0 percezni a bahán, igaz csak 30 percet, mert a Szárnyas ovi felhő csak 30 perc és csak 2 virágfestésem van, de sokat lendítene a bahás állatok számán. Egy időre le tudnám venni az ólakat és mást tennék a helyükre.
    Lehet hogy elég lesz a 1,5 milliárd, de azért legyél résen a végén, nehogy az utolsó pár órában meglóduljanak a beadások.
    Az amarántot ne dugd el a szekrénybe, hátha még kelleni fog.
     
    Gio, -Fülemüle-70, Fätum és 6 más kedveli ezt.
  15. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Sziaaaaa Zsuzsaaaaa

    Délelőtti nemzetközi beszélgetés alapján ugye az eventes területen nem hat, azonban állítólag a más területeken az eventnövényekre igen. Teszten semmi olyan event nem fut, szal kipróbálni nem tudom
    Tesztelés körülményeiről meg szerintem inkább ne beszélgessünk. -.-
     
    SzuperTájfun, Othep, kovacstne és 16 más kedveli ezt.
  16. mementori74

    mementori74 Fórum félistene

    Háló
    Világijál fel,mi az a szezonos kütyü
     
    -Fülemüle-70 és DevilMókus kedveli ezt.
  17. nemzsu

    nemzsu Fórum ezredese

    Köszönöm szépen a pozitív hírt!

    Szóval a helyzet változatlan. :( Sajnálom, de tényleg!

    Az ismertető egyébként remek lett! Főleg, hogy a "szokásos" mostoha körülmények között kell helyt állnotok továbbra is.

    Óhh, én balga! Hogy is lehetne holnaptól élesben kipróbálni, hiszen nem lesz "normál területen" eventgaz. Hát, csöppet berozsdásodtam. 8):D
     
    Sali~*.*, Othep, kovacstne és 15 más kedveli ezt.
  18. _ferike_

    _ferike_ Fórum ismerője

    A nagy népi őrülethez csak annyit, hogy remélem, be tudok kerülni a TOP1000-be :)
     
    kovacstne, Gio, eviii_mee és 5 más kedveli ezt.
  19. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Dehogy változatlan.... xDxDxD na de ez nem ide tartozik, igyekszünk megcsinálni ahogy tudjuk.

    Jaja, tenyésztős lesz még, ahhoz meg nincs növény.
    Kedves segítőnk szerint hatni fog más területen, csak az eventesen nem.
     
    Sali~*.*, Othep, -vadocka70- és 9 más kedveli ezt.
  20. kukori80

    kukori80 Fórum elő legendája

    Szia Zsu. Amióta kérdezted a kitehetőt, azóta töröm rajta a fejemet. 72 óra a lezárása és kérdés, hogy a sima arató leszedi-e? Mert ezt nagyon össze kell hangolni, hogy eventre aktív legyen. Ráadásul csak 2 óráig hat. A 3 sz.trágyás felhőbe nem is tudom, hogy beleférne-e egy + aratás. Meg is kérdezem erről Tomát. :)
     
    Sali~*.*, Gio, -Fülemüle-70 és 6 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.