Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 5.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Mindenki kivár, de kérdés a rendszer hogy fogja bírni ?!:wuerg: Összeomlik, vagy csak iszonyat módon belassul?..... No majd meglátjuk..... Én 8 körül fogok hazaérni, remélem tudok beadni ha úgy döntök. ;)
     
    Kukackukac, csio70, -Fülemüle-70 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Szia!

    Most hangosan gondolkozok.... :music:
    Óvatosságra intjük magunkat és egymást... 8) Én is ezt teszem....;)
    De ha ezt a tanácsot mindenki megfogadja és az utolsó 10 percre tartogat egy nagy beadásnyi tételt... :eek:o_O:wuerg: No akkor lesz ám meglepetés a végén:music:

    A táblázatod tanulságos, az előző Top játékokat figyelembe véve annyit tennék, hozzá:music: Ennyire nem játszottunk óvatosságra még sohasem:eek::oops: bár ekkora léptékben sem:wuerg:
    Szívesen látnám a következő órák táblázatos kivonatát is!
     
  3. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szerencsés, szép napot kívánok Mindenkinek! Sziasztok!
    Jól meglódult mindenki. Jelenleg így állok/tam:
    [​IMG]
    Azt gondoltam kivárok az event kellékekkel, de jobbnak látom, ha folyamatosan bedobálom. Két aratás után kb. 15,6 millió értékben.
    A németek nagyjait én is hiányolom, vannak "nagy" játékosok akiket ugyan látok, de szerintem ők is kivárnak.
    Holnap kevesebb időm lesz, de ha 400 alá esnék, még vannak tartalékaim, egy jó nullázás is belefér párezer zöldcseppel.
    Itt már nem szeretném elveszíteni az 500-ba jutást.
    Talán sikerülhet az egyik dédelgetett álmom.
    Sok sikert kívánok mindenkinek a versenyben és a partvonalon is.
    Hajrá magyarok! Hajrá TOP-osok!
    Mindenkinek köszönöm a számításokat, latolgatásokat.:inlove:
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    maszilva, Kukackukac, genka53 és 20 más kedveli ezt.
  4. Melan

    Melan Fórum admirálisa

    Biztos, hogy sokan várnak óvatosan, de ez mondjuk előző években is igy volt, nem véletlen hogy a vége, az utolsó pár óra mindig is őrültek háza volt. Hogy idén mennyien várnak, és mennyi tartalékuk van, nem tudjuk. Ha kapunk egy szupertrágya akciót (amire mindenképpen számitok) az megint teljesen átirja a végét.

    Nyilván látni, hogy azért idén is vannak akik bátran dobálnak be, nem várnak, vagy azért nem érdekli őket, vagy azért mert van bőven tartalék, vagy mert nem tudják hogy mire számitsanak. De dobálnak mert a számok szépen "araszolnak" felfelé. Szerintem most a legnagyobb rizikó faktor tényleg a vége, az utolsó órákban akár 1 milliárdos emelkedésen sem lepődnék meg, mert ez az esti 10 órás befejezésben abszolút benne van. Szimplán azért is, mert most ugye nem kell a pajtában tárolni a nagy tételt, hanem lesz még idő gyorsan kinullázni is, valaki hazaesik este 7-kor, látja hogy baj van, 1 óra alatt a pajtabónuszokkal, meg pár száz pörivel simán lehet még korrigálni.

    Úgyhogy abszolut igazad van benne, hogy most még az előző évekhez képest sem lehet tudni mire számitsunk a végén.
     
  5. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Meg tudjuk örökíteni!
    [​IMG]
    Nagy-nagy gratuláció Nektek!:inlove: Jól mutattok! :inlove:Jó magyar játékosnak lenni!
     
    maszilva, BriGitta75, Kukackukac és 22 más kedveli ezt.
  6. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen ez a 3- milliárd vagy még több a realitás. sajnos.:oops:
    Jelenleg úgy érzem már nem lopakodok az 500alá .;)
    Az ezerhez némi kiegészítéssel jó vagyok ahogy Melan is írta az a végén elég ha kell várhatóan. o_O
    Mivel nem készültem ez is jó nem leszek csalódott ,;) a felhő nem rossz de lehet élni nélküle is:p izgalmas játék és játszani jó.:)
    Gratula akik 500-ba lesznek , felkészültebbeko_O természetes hogy megérdemlik akármilyen taktikával is, végeredményképpen a beadott teljesítmény a lényeg;)8)
    A kövekezö Topra remélhetőleg felkészültebb leszek több nap van mint kolbász ugye;)
    Sok Síkert és jó döntéseket mindenkinek, köszönöm az elemzéseket..o_O
     
    Kukackukac, Pitemano, csio70 és 12 más kedveli ezt.
  7. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia szomszi!
    Erre egyre kevesebb a remény, mert nézd meg a hivatalost a PP akció az utolsó bejelentés péntek óta. Persze hosszú még a délután, bármi megtörténhet, még egy vásárlási akciót is betehetnek, de emlékszem rá, hogy a kapakirály eventet is akció nélkül csináltuk végig, ott sem volt kedvezményes vásárlásra lehetőség.
    Nekem nincs szükségem akcióra bőven van szupertrágyám, adják folyamatosan a mamutok. De nullázást sem tervezek már van mihez nyúlnom, ha szükséges.
    [​IMG]
    Talán veszélyben sem fogok ezzel a helyezéssel, de szurkolok azért, hogy Apja is tudjon még rádobni egy lapáttal a versenyre meg természetesen mindenki más is.
    A TOP és a megfontoltság nem igazán összeegyeztethető. Ezek a dekorok és a felhő most és soha többé nem szerezhetőek meg.
    Sok sikert kívánok mindenkinek :) Érjétek el azt a szintet amit megcéloztatok.
     
    maszilva, Kukackukac, csio70 és 13 más kedveli ezt.
  8. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Tudom. Így igen. Mondjuk ez is nagyon szép, és csúcs szuper a csapat :D
    Hajrá TOP-osok!

    Hajrá magyarok!!! Hajrá magyarok!!! Hajrá magyarok!!!

    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
     
    Pitemano, csio70, -Fülemüle-70 és 11 más kedveli ezt.
  9. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Hagyni kell más nemzetek játékosait is kiteljesedni, játszani.:)
    Mindenki, aki az élre tör megdolgozott a sikerért.:)
    Ha éppen úgy hozná a helyzet, alakzat ide, vagy oda mindenképp megtenném a kívánt lépést én is.;)
     
  10. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    A zöld csepp akció jó lett volna... :music: de lavinát is indítanao_O mert valóban sokat tudna lendíteni a már így is magas számokon:wuerg:
    Hajrá mindenki! Érjük el a kitűzött célt!
    Mert játszani jó:inlove:
     
  11. kovacsniki84

    kovacsniki84 Fórum admirálisa


    Sziasztok.

    Mint régi gazdák több mindent megéltetek már mint magam, viszont
    látunk már itt sok mindent. Hipp-hopp akciókat, amiről akkor értesültünk
    mikor már elindult vagy közvetlenül előtte egy pár órával.

    Amiért viszont egyenlőre csalódással élem meg ezt a TOP-ot,
    ilyenkor mindig valami megérős felhőt kínáltak vásárlásra nekünk.
    Ez most elmaradt sajnos(a jégvirágost nem nevezném így), talán a szülinapra kaphatunk még valamit.:(
     
    Kukackukac, genka53, Tigrislady és 13 más kedveli ezt.
  12. Sali~*.*

    Sali~*.* Fórum elő legendája

    Szia!
    Én meg azt mondom, aki komolyan készült erre a megmérettetésre, az már nem vár semmiféle akciót a sikeréhez.;)
    Sőt, megkockáztatom, hogy a pajtájában nem nyúl sok értékéhez. Gondolok itt, magasabb értékű,-szintű állatokra,
    terményekre stb. Meg tudja csinálni a legjobb 3 tételéből.
     
  13. Melan

    Melan Fórum admirálisa


    Lehet hogy igazatok lesz, és nem lesz akció, az biztos hogy nagyon boritaná az egészet. Nekem csak furcsa, hogy a BP kihagy egy ilyen tuti akciót. De végülis igaz, hogy a kapakirályon se volt, erre nem is emlékeztem.

    Hát Szomszi ha ezzel veszélyben lennél, az már régen rossz lenne xD Ugyan nagyon durva lesz az idei év, de ennyire NEM LEHET :D
     
  14. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Igen jó volna viszont másnak is jó.o_O Ez igy van.:)
    Még több a vége és így vagy úgy de valakiknek nem sikerül.:music:
    Csak még több energia ráfordítással adott esetben nagyobb csalódási faktorral.:oops:
    Szerencsére sokan játszanak és hát ez a jó hír akik szeretik ezt a játékot.:)
    Remélhetőleg minden magyar induló a terveinek megfelelő helyen végez, de hát ez 1 globális játék és a fennmaradásához más nemzetek is kellenek, azt hiszem így is kiemelkedően síkeres a kis hazánk ebben a játékban8)
    (mégiscsak mezőgazdasági ország volnánk ugye;)xD)
     
    Kukackukac, csio70, Hahacska és 9 más kedveli ezt.
  15. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Igazad van, ez egyéni játék... még akkor is ha együtt játszani jó:inlove:
    Így is lehet játszani és úgy is;) Sőt akció nélkül is lehet zöld cseppet venni:music: Én most a Top bedobálás kezdete után nemesítettem ki az amarátot:music: elszórtam némi zöld cseppet:wuerg: így valóban nem kell semmi értékeshez hozzá nyúlni.. A tenyész állataim az arany szinten tabuk!
    Lehet az eredmény hirdetésre a nyeremény jóváírásra időzítik majd a felhő vásárt;)
     
    csio70, juliannakoczkas, Mica67 és 2 más kedveli ezt.
  16. SnéDóri

    SnéDóri Fórum bárója

    Egy kicsit off, de most itt kérdezem meg nagyon halkan, hogy a krókuszt érdemes nemesíteni? Tudom, tudom, táblázat és ismertető, olvastam már, csak túl sok az információ, nem mindent értek, majd lassan :)
    Hogy ne legyen off...... hajrá mindenki :D
     
  17. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    Szia!
    Talán elhiszed, talán nem, de 2013 óta vagyok a TOP-on és sohasem dobtam be magas szintű színes állatot. Egyszerűen nem volt rá szükségem. Anno fatrmésekkel, majd papagájtollal, majd állatokkal és amaránttal vártam a TOP-ot.
    Szia Niki:)
    Osztom a véleményedet, és várom én is a szülinapi meglepetéseket. A meglepi tojásról már vannak pletyijeink, talán befut valami szuper felhő aminek a játékosok is örülni fognak. Reménykedem benne, hogy nem fogunk csalódni.
    Én igen, mert nagyon vártam és nem volt két fillér a bankban venni a szupertrágyát , de a játék és a verseny heve elkapott és csináltam.
     
  18. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Egy versenyben mindig van aki veszít:( De aki játszik tudja, hogy kockáztat... :music:
    Nincs garancia... max a kapott ládikók biztosak;) A többi a végén derül ki;)
    Felreppenő miatt érdemes;) Mert nem kell hozzá felhő! de pajtatöltéshez nem túl erős!
    Én ezt használtam addig amíg a kocka dinnyét el nem értem... ahhoz sem kell felhő;)
    Sok sikert!
     
    ursa11, csio70, tandem6 és 4 más kedveli ezt.
  19. -gyöngy-581

    -gyöngy-581 Fórum elő legendája

    A krókuszt mindenkinek illik és ajánlatos kinemesítenie, mert felhő nélkül is használható, csak két bónuszt kell a rekeszbe tenni, hogy nullázhassunk vele: Szupertrágya-imádat és a Trágyaimádat együttes bónusz nemesítésbónuszokkal azonnal beérik akár normál, akár komfort talajban. Más nem kell hozzá csak szupertrágya.
    PS: lemaradtak a sütik, a bónuszrekeszbe egy karácsonyi sütit és egy fehér ártatlanságot kell tenni még a szupertrágya kiszórása előtt :)
     
    Utoljára szerkesztett: 11.1.22
  20. zsozso577

    zsozso577 Fórum elő legendája

    Sziasztok

    Nagyon szép a tabella eleje! Nagy - nagy gratuláció érte!
    Kívánom, hogy mindenki érje el a kitűzött célt! Hajjjjrrrrrááááá
    Nálam az 1000-ben maradás a cél....ez talán reális!

    Hajjjrrrááá Magyarok......Hajjjjrrrááá Mindenki!
     
    Fuhur, LCZAnikó, ursa11 és 12 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.