Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 5.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Annyira aranyos és cuki . :D:inlove:

    [​IMG]
     
    maszilva, Imi*, zebrina04 és 8 más kedveli ezt.
  2. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Köszi hogy szóltál;) Most gyorsan kipakoltam én is;) ez a tp % is jól jön a nagy aratásoknál;)
     
  3. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Itt meg majdnem sikerült kirakni a nobs szót , de a második betű valahogy nem passzol .

    Vagy véletlen névazonosság van , vagy valaki tényleg komolyabban farmozik ?


    [​IMG]
     
    jucus100, Kukackukac, szellorozsa és 6 más kedveli ezt.
  4. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    OK, leporolom a lemezjátszót.
     
  5. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Még bakelit lemezeim vannak de a lemezjátszóm már rég nem működik...;)
    Nem biztos, hogy kezdő;)
     
  6. zotyi74

    zotyi74 Járnitanuló

    Sziasztok, Az alma meglepetés meg az egészségedre kitehetőt hol találom mert sehol nincs?
     
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Lehet , hogy kezdő és így kezdte ? :D
    Az eventismertető elolvasásakor kapod meg . :D
     
  8. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Napok óta figyelem, mit fognak ebből a rengeteg betűből kihozni.
     
  9. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Erős kezdés;)
    Többszöri olvasásért többszörösen jár?:music: mert ha igen.. megyek olvasgatni:pxDxDxD
     
  10. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Úgy látcik sikerült a terv teljesítése . :D:inlove:
     
  11. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Jó látni, hogy mások is csapatban is gondolkoznak;)
     
  12. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Elolvastam 2* iso_O Akkor duplán jár?;)xD
    Komolyra fordítva a Top nyereménye . A ranglista szereplés alapján nyerhető
     
  13. -Holdfeny-.

    -Holdfeny-. Fórum elő legendája

    Bakker... én hiába ismételgetem.. csak nem akar szaporodni... :music: feladom...:wuerg:xD:cry:xD
     
    Samborg, Tavirózsa, szellorozsa és 4 más kedveli ezt.
  14. ambrusne

    ambrusne Fórummogul

    Melyik gazdakör feladat kért Hajzselét - nem találom. Köszönöm!
     
    szellorozsa és juliannakoczkas kedveli ezt.
  15. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    Tessék csak szépen olvasgatni. o_Ocsak közben figyeljünk a listára is ;)mert kiéneklik a kitehetőt meglepetésként ha alma ha nem ...
    Akko lesz csak egészségedre;):cry:xDxD
     
  16. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Kitaláltam egy egyszerűbb módszert .
    Ha lenygelül lépek be a játékba , akkor ott kiválaszthatok a csak lengyelt? És akkor könnyebben hoznám a kirakósókat .
    És ha angolul lépek be , akkor a csak angolt tudok kiválasztani ?

    Kipróbálom .
     
  17. Mica67

    Mica67 Fórumelemző

    Nekem ez is tetszik

    [​IMG]
    Rengetegen vannak, és nagy részük egymás után. Kb 3 képre férnének rá.

    Mondjuk ha a magyarok is mindannyian beöltöznének az sem lenne semmi. :inlove: Nagyon sok honfitársunk van versenyben. :inlove:
     
    maszilva, csio70, Imi* és 12 más kedveli ezt.
  18. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Ők szívesen dobálnak be biztos. :D ;)
     
    jucus100, Kukackukac, GA-BI-O-Farm és 6 más kedveli ezt.
  19. §Böbe13§

    §Böbe13§ Fórum parancsnoka

    Jó estét,jó szurkolást!;)Sziasztok!;)Nagy-nagy gratula az élbolyba csatlakozó Nemzsunak is!:inlove:Nagyon jól mutattok az elején,végre összejött egységben a névjegyetek!:inlove:
     
    csio70, jucus100, GA-BI-O-Farm és 9 más kedveli ezt.
  20. nolina1965

    nolina1965 Fórum ezredese

    Azt mondják a nagyok és sokat tapasztaltak, hogy minél kevesebb bónuszod hiányzik, annál nagyobb cserépbe rakj. Én mindig csak a legkisebbet használtam, de a tanácsukra most az amarántnál kipróbáltam mindent. Tapasztalatok:
    - ha nem akarja adni a rendszer, egyiknél sem adja
    - ha azonnal akarod az eredményt, a kicsi gyorsításához kevesebb szcsöpp és FA kell. Szoktak akciók is lenni, most hétvégén is volt, amikor 1 FA elég volt.
    - az amarántnál sikertelenség esetén több db-okat ad vissza, de azt hiszem, ez minden növénynél más. Konkrétan itt a kis cserépből százvalahány, a közepesnél 280 db átnézésenként, a nagynál 540, átnézésenként. Tehát a beadott 600-ból visszakapod kb. a negyedét, 1200-ból 560-at, majdnem felét, 2400-ból 1600valamennyit, tehát kb. 2/3-át. Persze, ha nem TP/CSP-t ad vissza.
    - a zsázsánál van egy érdekesség, hogy a beadott 600-ból visszakapsz 6300-at. Anno egy modi utánanézett, nem hiba, tényleg így lett bekottázva. Ha éppen nem tudsz semmi mást nemesíteni, lökj be egy adagot :) Ha nem felejtem el, én is ezt csinálom.

    Én sok éve indulok minden TOP-on. Amit néhány hsz-el ezelőtt említettek, a Banánláda-fosztogató volt az első, amit megszereztem. Arról 1 valaki (sajnos, elfelejtettem, hogy ki) mondta, hogy igen értékes lesz. És igaza volt, mert akkor az éves 50 AB igen nagy segítség volt, 10 szintlépés. Abban az időben neme nagyon lehetett gazdaköriből kapni, és máshonnan sem vágták utánunk. Vásárlási akció sem volt. Évekig nagyon sokat jelentett. Utána évekig mint ereklyét tartottam, tavaly vettem ki a Baha-kütyütárolóból.
     
    csio70, jucus100, Kukackukac és 9 más kedveli ezt.
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.