Visszajelzés Őszi fesztivál + TOP 3000 eventcsevegő

Kategória: 'Egyéb témák archívuma', témanyitó: |Tamás|, témanyitás ideje: 5.1.22.

Kedves Fórum-Olvasónk!

Abban az esetben, ha aktívan részt szeretnél venni a fórum életében és szeretnél kérdezni a játékkal kapcsolatban, vagy beszélgetni szeretnél játékostársaiddal, be kell jelentkezz a játékba, majd onnan a fórumba. Ha még nincs felhasználói fiókod a játékban, akkor készítened kell egy új regisztrációt. „A játékhoz“
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.
  1. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Nézegetem , hogy a mókus és a pulyka diót eszik. Előbbi 2 db -ot , míg a másik 1 db-ot .
    De a mókus pajtaértéke nagyobb , de az farmaranyas ól , míg a pukykából bármennyit lehet venni CSP-ért .

    Szóval én most jobban megkeveredtem . :D
     
  2. DevilMókus

    DevilMókus Mindentudó orákulum

    A mókus titkos volt o_Oa pulyka meg nem . :eek:Viszont a mókus nem tenyészthető még;)( Terményese már vano_O)
    Ha esetleg;)xD

    Rádiózni Szokol?:music:xD
     
    Utoljára szerkesztett: 16.1.22
  3. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Vannak titkos mókusok, ez tény. :D ;)
    Anno a Sokol volt a TOP.
     
  4. ursa11

    ursa11 Fórum félistene

    Szia,
    Sok sikert, találkozunk a 2022-s TOP-n.:)
    Nekem közelebbinek tűnik a fa 0 percezés, de nincs jelentősége és nem is érdekem ahogy fentebb írtam.;) Túl sok feltételnek kéne teljesülni a termény 0 percezéshez, többek közt a jó pajtaértékű terménynek, ahogy írtad.
    Nem gondolnám, hogy a mamutoknak leáldozóban, hiszen a növény 0-s a legkönnyebben elérhető. Annál is inkább így van, mert sokan a virágfestéseket a jó TP miatt felhasználták és most már nehéz összegyűjteni őket. Én most csak amarántot dobtam és értem el vele a számomra jó helyezést és amaránttal piacoztam és gyűjtöttem pár Mrd-t, hogy visszaforgassam a következő TOP-ba. Nincs túl sok, négy szuper mamutom van, sokáig morgós voltam, mert minden vásárlásból kimaradtam, de most már nem, mert úgy gondolom, hogy ennek ellenére is meg tudom oldani. Ha nehezebb, hát nehezebb, kicsit többet kell agyalni.
    Kicsit sem baj. ha különbözően gondolkozunk ugyan arról a dologról.
    A gazdakör kiürítése pl számomra nem elérhető, mivel soha nem veszek titkos holmikat, így pont hogy sose tudom befejezni, mert nem kerül olyan mennyiség az új fákból, állatokból a piacra, hogy a legújabb feladatot kiürítsem. Így hát marad a TOP feladatként.
    Kicsit sem baj. ha különbözően gondolkozunk ugyan arról a dologról.

    Szerintem a TOP fontos, mert kicsit lecsapolja a felhalmozott készleteket, a szezonnak is ez a feladata a játékban. Én legalább is ezt gondolom.
    Üdv, ursa
     
    csio70, Melan, -Fülemüle-70 és 20 más kedveli ezt.
  5. zsani_apja

    zsani_apja Fórum elő legendája

    Szia!

    Egyre többet olvasom a fa nullázást. Tiszta ideg vagyok magamra, hogy miért nem vettem meg a hangárt. Főleg a 2. alkalommal. Lehet elvittek az UFO- k. :D Másra már nem tudok gondolni. ;)
     
  6. furmint111

    furmint111 Fórum nagymestere

    Sziasztok! Szép estét mindenkinek :)

    Szívből gratulálok minden játékosnak aki elindult ezen a versenyen, és mélyen átérzem azok csalódottságát akiknek nem sikerült elérni a céljukat (tavaly átéltem én is).
    Aztán megfogadtam..., majd a következőre egész évben készülök....:DDD
    Lett is belőle pár hónap készülődés (így utólag azt mondom elég is lett volna az 500-hoz, + egy kedves szomszédom is megerősíteni próbált ebben), aztán bekopogott Pató Pál Úr eltöltöttünk együtt egy kis időt , és mire elkezdődött a top azt vettem észre már régen be is költözött:wuerg:.
    Az előző évi sikertelenségemből kiindulva és a felhalmozott szuper+kacsa+nem kevés partipöri+ arany állatkák + 1árva jack+..........sikerült erre a helyre kerülnöm ahol most vagyok, mert nem volt időm követni az eseményeket tutira kellett mennem.
    A következő top-ra is készülök:DDDDD
    Azért pár percem mindig volt az igazán TOP-os csapatot bámulni:) Köszi az élményt:))))
    furmint
     
    Fuhur, csio70, nolina1965 és 22 más kedveli ezt.
  7. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Sziasztok
    Valaki kiszámolta tételesen , hogy hány magyar , lengyel , német , olasz , francia stb játékos került be ?
    És tavaly ? És azelőtt ?
     
  8. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Szerintem nem. Arra várunk mindannyian, hogy majd te kiszámolod és itt közzéteszed.;)
     
    nolina1965, Kukackukac, zsani_apja és 6 más kedveli ezt.
  9. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Szia
    Huhh , ahhoz nekem picike eszem van . :cry:
     
  10. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    Tiszta szívből gratulálok mindenkinek aki részt vett a versenyben, akár beért a 3000-be akár nem. A régebbi TOP eredményekre nem emlékszem csak a tavalyira, amikor Rékuci1111 sokkolta a gazdák közösségét, idén pedig boroc78 tette ezt elképesztő mennyiséggel.
    Minden elismerésem és köszönetem azoknak akik létrehozták a HUNGARY feliratot, ami majdnem végig teljes maradt.
    Idén k.tynka is megelégedett a helyezésével és nem próbált meg előrébb törni, valamint MataHari is rendes volt és tiszteletben tartotta a feliratunkat, pedig nem sokat kellet volna bedobnia ahhoz, hogy megszakítsa.
    Mint azt valaki már írta az első 3 vagy 10. helyezett sem kap többet, mint a 499.-ik.
    Ez a tény az orosz játékost nem zavarta és vagy véletlenül, vagy szándékosan betört a 4. helyre (ennyire futotta), és ha ettől boldogabb lett, ám legyen.
    Még egyszer köszönet a sok munkáért és pajta áldozatért amit ere a versenyre áldoztatok.:inlove::D
     
    nolina1965, Melan, MaMo78 és 4 más kedveli ezt.
  11. |Tamás|

    |Tamás| Fórum elő legendája

    Szia!

    khmm.... számold ki, ha annyira érdekel... feleslegesen ne dolgoztass senkit, köszi.
     
  12. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Szia.
    Azt nem hiszem, inkább talán csak egy kicsit lusti vagy.:)
     
    DevilMókus kedveli ezt.
  13. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

    Megnéztem , mikor hanyadik lettem .
    2016 : 1179. lettem

    2017 : 2977. lettem

    2018 : Nem találom

    2019 : 16. lettem

    2020 : 13. lettem

    2022 : 44. lettem



    Szia
    Senkit nem akarok feleslegesen dolgoztatni .
    Csak azt érdeklődtem , hogy valaki kiszámolta e ? És ha igen , akkor meg tudja e osztani az adatokat .
     
    Melan, zsani_apja, -Fülemüle-70 és 2 más kedveli ezt.
  14. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Pff, ez most komoly??? Ne már... Ha ennyire unatkozol, számold ki,keress utána. Mondtam már,hogy fárasztó vagy? :oops:;)
    Inkább süss valami finom sütit nekünk. :)
     
    SzuperTájfun, Melan, zsani_apja és 5 más kedveli ezt.
  15. HéricsBáró

    HéricsBáró Fórum elő legendája

  16. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Utoljára szerkesztett: 17.1.22
  17. fakír1020

    fakír1020 Fórum nagymestere

    Ezek alapján én most nem a 2003.ik helyen végeztem volna, hanem a 193,ik helyen:oops:o_O:p
     
  18. farmerogirl

    farmerogirl Fórum félistene

    Szia!

    A kettőt lehet, de nem érdemes összehasonlítani. 2016 óta rengeteget változott a játék, ezáltal a TOP verseny is. A 200. szint feletti növények csak 2018-ban kerültek be, az ólakkal való nullázásra pedig még későbbtől lett lehetőség. A legmagasabb pajtértékű "nullázható" növény a szegfű volt. (142 CSP - kevesebb, mint tizede az amaránténak.) A top-ra nagyobb tételekben leginkább ezzel, illetve fatermésekkel, valamint kiegészítésként papagájtollal és talán még a fakalapáccsal lehetett készülni. Ezeknek a pajtaértéke töredéke pl. a mantarájáénak.
     
    kontra.sz, Arrah, Mica67 és 10 más kedveli ezt.
  19. FRANCIS122000

    FRANCIS122000 Aktív író

    Sziasztok.
    A régebbiek közül kettőt néztem meg, azt hiszem a 2016 és -19-est, ahol k.tynka volt az első. Ezek szerint 2020 és 22-ben trónfosztás volt.
    Hogy a következő TOP- ban mi és mennyi lesz, az még rejtély.
     
    Utoljára szerkesztett: 17.1.22
  20. Ninett79

    Ninett79 Fórum elő legendája

    Szia!
    Persze, tudom. :)
     
Téma állapota:
Nem lehet további válaszokat küldeni.